اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چه شبی هست امشب،

سعید جان خیلی ممنون بابت توضیحاتت.
    امشب سرمون خیلی شلوغ بود آقا
    با تشکر از شما
    منتظر بقیه مطالب هستیم.
    امیدوارم دوستان مشارکت کنند.

بخش اول با سود بسته شده است و این بخش دوم معاملات است
    هنوز بعضی از ارزها موقعیت معمامله دارند.

نظر

• میلان عزیز لطفا تصاویر را با زوم بیشتر و کیفیت بالاتر قرار بدید .
      یه پیشنهاد هم برای همه دوستان دارم که اگه دوستان باهاش مچ بشن معاملات شب براشون شیرین تر میشه
      اگه یادتون باشه حدود 2 هفته پیش یه اندی بنام استو هیستوگرام معرفی کردم ، این اندیکاتور در سقف و کف ها واگرایی های معتبر را خیلی قشنگ نشون میده ، که در صورت تسلط به شناخت واگراییهاش خیلی شیرین میشه شبها سود برد . امتحانش ارزش داره
      ارادتمندهمه شب کارا
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• eur usd 15m
        من تو ریل گرفتم احتمال داره فردا هم نزولی باشه پس پوزشن رو نبدید نصف پوزشن رو باز نگه داره سود خوبی خواهید بود
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

• درود بر همه شبکارا

درود ویژه بر سعید باصفا و مهربان

من خودم هم نباشم دلم با این کلوپه، این روزا سعید میدونه زوم کردم رو زیگزاگ تا یکم بیشتر یاد بگیرم

اینم 2 تا از گلای سرسبد امشب تقدیم به شبزیان باصفا

Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید
            eurusd sell
            eurjpy sell
            nzdusd sell
            gbpusd sell
            usdcad sell
            اااااه چقد سل گرفتم من
            موفق باشین البته بعضی هاشون تی پی خوردن بعضی ها هم تازه میخان بریزن یذره ناز میکنن
            پیروز باشید
            قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• بارسلونای عزیز خبرaudساعت شش دوتا باهم جفتشم مهمه بخاطر اونا نگرفتم من
              قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• eur usd

سلام دوستان یورو سل کردم خدارو شکر فعلا که تو سودیم تا ببینیم چی پیش میاد

فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
                YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

• سلام دورود به

دوستانی که موفق به گرفتن پوز اول نشدن نگران نباشن یه سقف مینوری دیگه داریم میتونند وارد بشن
                  شب پر پیپی براتون آرزو مندم
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• آقای عاملی عزیز کیفیت تصاویر که بنظر من خوب می آید.
                    ولی چکار کنم که کیفیت بهتر شود؟

اندیکاتور مورد نظر شما کدام اندیکاتور است؟
                    در متاتریدر هست؟
                    اگر نه آپ کنید ممنون می شوم.

دوستان همه ما می توانیم حالا که سیستم را یاد گرفته ایم پوزیشنها را بگیریم و کاری به کلوپ شبانه مان نداشته باشیم!

اما به احترام سعید عزیز که زحمت کشیده اند وقت گذاشته اند انرژی گذاشتند و هنوز هم حمایت می کنند.
                    حداقل کاری است که می توانیم انجام دهیم تصاویر را بگذاریم تا هم بچه هایی که تازه وارد فروم می شوند با سیستم آشنا بشوند.
                    هم قدردانی کرده باشیم از صاحب این کلوپ شبانه که واقعا بزرگواری کرده اند. سیستم شخصی را معرفی کرده اند.
                    سعید جان واقعا تا به حال پوزیشن هایی با این لذت و این آرامش و اطمینان نگرفته بودم.
                    مدتهاست می بینم این عکس العمل قیمت را مدتهاست آگاهم به این شرایط اما هیچ وقت به این فکر نکردم که پوزشنی در این زمان بگیرم.
                    باز هم سپاسگزار سعید عزیز هستم و آرزومند تحقق آرزوهایش.

و تشکر از دوستانی که حضور دارند و همکاری می کنند.

نظر

• اگه زوم چارت را بيشتر كنيد و هنگام ذخيره تصوير اندازه پنجره متا را به 2/3 كاهش بدين خيلي عالي ميشه ، ممنون
                      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...cmStochHis.rar
                      خدمت شما و همه دوستان NTS
                      اين اندي حتي براي معاملات روزانه ( تريد در سقف و كف هاي H1 ) بسيار كار برد داره ، مخصوصا در زمان همپوشاني با سطوح پيووت كه واگرايي بده ، ديگه ميتركونه .
                      خروج
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ممنون از زحماته همه من ديشب منتظره يه هاي ديگه از يورو ين بودم كه نزد پاي چارت نبودم 5-6 پيپ گرفتم!
                        يورو دلار موقعيت عالي بود از دستمون پريد..
                        ايشاا... شباي ديگه..

ممنون سعيد جان با صفا
                        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• سلام

با توجه به خبرهای مهم امروز و سخنرانی برادر دراگی فکر کنم امشب از اون شبای خاطره انگیز برای سیستم شبانه باشه

تا الان

یورو دلار

یورو ین

یورو استرالیا

یورو کانادا

کانادا ین

دلار فرانک

پوند ین

شرایط خوبی رو نشون میدن که صد البته باید به اسپردشون توجه بشه

تا ساعت 21...
                          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• شب همگی دوستان بخیر

فکر می کنم امشب با این قدرت ارزها و خبر ساعت 21
                            زودتر از ساعت ده و یازده نتوان در جستجوی معاملات مناسب بود.

موفق باشید دوستان

نظر

• دوستان کلوپ شبانه درود بر همگی شما
                              حواستون به سخنرانی جناب دراگی باشه و تا آخر شب فعلا از یورو و کراسهاش دور باشین و فقط مونیتور کنین.
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• پروفیت equity2balance_closeAll_profit_loss را هم روی 1% تنظیم کردم ، برای شب به همین اندازه هم قانعم (:

خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X