اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقای یزدی از استراتژی هوشمندانه جنابعالی بسیار سپاسگزارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehraz نمایش پست ها
      جناب یزدی عزیز لطف می کنید شرایط یورو به دلار امشب رو بررسی بفرمایید . با توجه به برداشتی که از مطلب تاپیک داشتم به نظر میاد در شرایط عدم معامله هستیم .
      علیرغم نزولی بودن امروز - در محدوده حمایتی مناسبی قرار داشتیم که به نظر میاد کف بازار خیلی زودتر تشکیل شده و زیگ نیم ساعته هم صعودی شده . علی ایحال ایا باید تغییر روند رو در نظر گرفت و در جهت خرید وارد شد( که واگرایی استو در 165 مین عکس این مطلب رو میگه)
      یا در جهت فروش وارد شد که هم جهت روند اصلی نزولی بوده و زیگ تایم پایینتر هم فعلا فقط از 3 زیگ تشکیل شده.

ممنون
      سلام و درود

با توجه به اینکه زیگهای قبلی زیگهای بلند و کشیده می باشد و زیگهای اصلاحی کوچک پوزیشن گیری را توام با ریسک نموده . در صورتی که زیگ آخر که در تصویر مشخص است
      نتواند کف قبلی را بشکند و کندل برگشتی ایجاد گردد میتوان در محدوده نوسان گیری اقدام به بای نمود به شرط آنکه با صعود 10 پیپ استاپ به محل ورود منتقل شود .

[IMG][/IMG]
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام
        با اجازه جناب یزدی عزیز
        اگه قیمت بتونه به WS2 چیره بشه امشب سل خوبی درمیاد

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• البته اینو از دید پیووتی و پیرو فرمایش جناب یزدی عزیز در پاسخ به مهرناز عزیز عرض کردم .
          ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
            البته اینو از دید پیووتی و پیرو فرمایش جناب یزدی عزیز در پاسخ به مهرناز عزیز عرض کردم .
            ممنون جناب جبل عاملی. کمی کار داره تا به اشباع شدن زیگها تسلط پیدا کنم- رصد شبانه کمک زیادی در این مورد می کنه - ولی طبق فرمایش شما و مواردی که جناب یزدی فرمودن- همراه شدن سیستم شبانه با مشخص بودن سطوح مهم مقاومتی و حمایتی باعث میشه پوزیشن بهتری گرفت.
            -
            -
            -
            بنده مهراز هستم ( یعنی معمار)

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              سلام و درود

با توجه به اینکه زیگهای قبلی زیگهای بلند و کشیده می باشد و زیگهای اصلاحی کوچک پوزیشن گیری را توام با ریسک نموده . در صورتی که زیگ آخر که در تصویر مشخص است
              نتواند کف قبلی را بشکند و کندل برگشتی ایجاد گردد میتوان در محدوده نوسان گیری اقدام به بای نمود به شرط آنکه با صعود 10 پیپ استاپ به محل ورود منتقل شود .

[IMG][/IMG]

سلام و درود

اینم پوزیشن دیشب به همراه 40 پیپ سود .

موفق باشید.

[IMG][/IMG]
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سلام و درود

اینهم پوزیشن دیشب سیستم شبانه پوند به دلار با 67 پیپ سود که به جهت اینکه در مسیر روند قرار دارد
                و سیگنال بای هم در تایم 15 دقیقه روزانه دریافت شده از بستن خودداری میکنیم و با روند همراه میشویم .

[IMG][/IMG]

و پوزیشن پوند به ین که اینهم به جهت رو به روند استاپ را به ورود منتقل میکنم و با روند همراه میشوم .

[IMG][/IMG]
                ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-22-2013, 09:41 AM

نظر

• در برخی از جفت ارز ها مقدار حرکت بسیار کم هستش و متاسفانه بروکر من اسپردش رو شبانه به حدود ده پپ واید می کنه ایا به نظر شما ارزش داره که روی این جفت ارزها با این بروکر ترید بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط gmail.com نمایش پست ها
                    در برخی از جفت ارز ها مقدار حرکت بسیار کم هستش و متاسفانه بروکر من اسپردش رو شبانه به حدود ده پپ واید می کنه ایا به نظر شما ارزش داره که روی این جفت ارزها با این بروکر ترید بشه.
                    سلام و درود

برای سیستم شبانه به دلیل اینکه میزان پیپ ها کم می باشد لذا یا با بروکرهایی که از اسپرد ثابت استفاده میکنند
                    میتوان استفاده کرد و یا روی جفت ارزهایی که از اسپرد پایین برخوردار باشد باید استفاده شود . اسپرد های بالا توصیه نمیشود .

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      سلام و درود

اینم پوزیشن دیشب به همراه 40 پیپ سود .

موفق باشید.

[IMG][/IMG]

با سلام وخسته نباشید

فکر کنم همین کف و سقف قوی روزانه بهترین استراتژی باشد بشرط اینکه مربوط به بازار لندن و نیورک باشه چون احتمال شکست کف یا سقف به حداقل میرسه

نظر

• نوشته اصلی توسط loshabi نمایش پست ها
                        با سلام وخسته نباشید

فکر کنم همین کف و سقف قوی روزانه بهترین استراتژی باشد بشرط اینکه مربوط به بازار لندن و نیورک باشه چون احتمال شکست کف یا سقف به حداقل میرسه
                        اگر جمعه شب نبود این موقعیتو میگرفتم

نظر

• توی فروم که مطالعه می کنم می بینم که دوستان زیادی حاصل تجربیات خودشون رو به اشتراک گذاشتند و یکسری از افراد رو با روش خودشون اشنا کرده و بعد از مدتی دیگه با رفتن یا کمرنگ شدن صاحب تاپیک . تاپیک از رونق افتاده
                          یکی از دلایل رو اینطور می بینم که در روزهای اول تاپیک صفحات زیادی رو پر نکرده و دوستان تازه وارد همراه با روند اموزشی میتونند پیش برن و رفع اشکال کنند ولی هرچه می گذره با سنگین شدن صفحات تاپیک پیدا کردن برخی مطالب برای افراد قدیمی هم سخت میشه و چه بسا یک سوال تکراری رو بارها پاسخگو باشند. برای رفع این نقیصه بهترین راه جمع بندی مطالب و مثالها و پرسشهای تکرار شونده در یک فایل هست که البته زحمت مضاعفی بر دوش شخص ارائه دهنده موضوع خواهد بود.

مطلب دوم اینکه معمولا اولین دانشجویان تاپیک که شانس همراهی صاحب تاپیمک رو در روند یادگیری خوشون دارند این مسوولیت رو بپذیرند که در جواب زحمت اساتید این وظیف رو به عهده بگیرند که هرکس این علم رو مثل امانت به شخص دیگری منتقل کنه و این تعهد سلسله وار ادامه پیدا کنه - قدیمیها جای خودشونافراد جدید رو اموزش میدن افراد اموزش دیده متعهد میشن نفرات بعدی رو اموزش بدن و .... هر شخص یکنفر رو راهنمایی کنه و جایگزین خودش بکنه هم تاپیکها از رونق نمی افتند و هم باعث دلگرمی شخصی خواهد شد که زحمت ارائه مطلب رو در ابتدا بر دوش گرفته و میبینه زحماتش باعث به سود رسیدن دیگران خواهد شد.

------------------------------------------
                          از دوستان عذر خواهی می کنم که پر گویی کردم. لیکن برای فهم بهتر مطالب مطالب این تاپیک رو از ابتدا خوندم و مسیر تکامل این روند دوباره مرور شد.این روند در یکسری تاپیکهای دیگه هم دیده میشه-
                          علی ایحال برای اینکه خودم عامل به حرف خودم باشم و فقط به نظر دادن اکتفا نکنم شروع به گرد اوری مطالب تاپیک و جمع بندی اون کردم تا این استراتژِی در قالب پی دی اف در اختیار افراد تازه وارد قرار بگیره.
                          بعد از تکمیل و تایید جناب یزدی در اختیار دوستان قرار می دم.

نظر

• جناب یزدی این مطلب رو متوجه نشدم چنانچه لطف کنید توضیح بدید ممنون میشم.

"""خیلی ساده بیان کنم هر زیگ در تایم بالاتر تشکیل میشه از چند زیگ در تایم فریم کوچکتر مثلا" ما چون در تایم 15 مین اقدام به گرفتن پوزیشن میکنیم حتما" باید چند زیگ زاگ تشکیل بشه تا یک بازوی زیگ در تایم 30 دقیقه ایجاد گردد پس اگر ما در ابتدای زیگ تایم 15 وارد بشیم میتونیم خروجی خود را بر اساس ایجاد زیگ تایم 30 مین قرار دهیم . """

نکته ابهام من اینجاست که اگر ما در اشباع زیگ 15 مین وارد شده باشیم و زیگ بعدی تشکیل بشه یعنی ما ابتدای تغییر زیگ 15 مین رو گرفتیم . حال اگر این زیگ جدید اونقدر قوی باشه که خاتمه زیگ 30 مین رو هم شاهد باشیم پس نباید پوزیشن رو بست. چون بازار داره اعلام میکنه در راستای پوزیشن ما داره حرکت میکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehraz نمایش پست ها
                              جناب یزدی این مطلب رو متوجه نشدم چنانچه لطف کنید توضیح بدید ممنون میشم.

"""خیلی ساده بیان کنم هر زیگ در تایم بالاتر تشکیل میشه از چند زیگ در تایم فریم کوچکتر مثلا" ما چون در تایم 15 مین اقدام به گرفتن پوزیشن میکنیم حتما" باید چند زیگ زاگ تشکیل بشه تا یک بازوی زیگ در تایم 30 دقیقه ایجاد گردد پس اگر ما در ابتدای زیگ تایم 15 وارد بشیم میتونیم خروجی خود را بر اساس ایجاد زیگ تایم 30 مین قرار دهیم . """

نکته ابهام من اینجاست که اگر ما در اشباع زیگ 15 مین وارد شده باشیم و زیگ بعدی تشکیل بشه یعنی ما ابتدای تغییر زیگ 15 مین رو گرفتیم . حال اگر این زیگ جدید اونقدر قوی باشه که خاتمه زیگ 30 مین رو هم شاهد باشیم پس نباید پوزیشن رو بست. چون بازار داره اعلام میکنه در راستای پوزیشن ما داره حرکت میکنه.

سلام و درود

مواقعی پیش میاد که انتهای زیگ 15 دقیقه مصادف میشه با پایان روند و ریورس نمودار که این موضوع را از زیگ تایم 30 دقیقه میتوان متوجه شد که در این مواقع اگر در ابتدای زیگ پوزیشن گرفته باشیم میتوانیم خروجی خود را با تایم 30 دقیقه تعیین کنیم امیدوارم شکل زیر بتواند مفهوم باشد .

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• جمع بندی مطالب مربوط به استراتژی معاملات شبانه در غالب پی دی اف.

از مصطفی عزیز خواهش می کنم این فایل رو در سرور سایت اپ کنند تا باقی بمونه.

با تشکر از جناب یزدی که زحمت ارائه مطالب رو کشیدند.

دانلود shabane PDF1 pdf

نظر

پردازش ...
                                X