اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Long Term Pivot Points

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

آقا نیما درود
    فوق العاده ای مرد!!!
    با این همه نوآوری بهت تبریک میگم، کارت درسته
    منتظریم ببینیم چه میشه و این دفعه چجوری بازار رو بزانو در میاری ایرونی...........!!!
    تا الانش که ترکوندی با صفا...!!!
    یه ایرونی واقعی اینجاست.....
    به افتخارش همه بروبکس پرسپولیسی.........
    Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام خدمت استاد ارجمند آقای نیما آزادی
      آیا کتابی رو که دوستمون در پست 45 در موردش صحبت میکنن میشه تهیه کرد؟ اگر ممکنه نامش و طریقه تهیش رو بفرمایید.
      بازم از زحماتی که برای سربلندی ایران و ایرانی میکشید دست بوسم...
      التماس دعا
      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
        با سلام خدمت استاد ارجمند آقای نیما آزادی
        آیا کتابی رو که دوستمون در پست 45 در موردش صحبت میکنن میشه تهیه کرد؟ اگر ممکنه نامش و طریقه تهیش رو بفرمایید.
        بازم از زحماتی که برای سربلندی ایران و ایرانی میکشید دست بوسم...
        التماس دعا

سلام بشما دوست عزيز
        اسم كتاب ايشون ركن سوم بازبر هست قسمت دوم و ناشرش هم دانش پژوهان جوان
        تلفنش هم 66496363-66498998
        البته من از روي كتاب خوندم
        اميدوارم تبليغاتي منظور نشود

نظر

کتاب دوئل با روند چاپ اولش توی یک ماه 2000 تا فروش کر و کتاب رفت چاپ دوم، اما کتاب رکن سوم بازار به دلیل مشکلاتی که یک سال گذشته بوجود اومد و نداشتن یک تبلیغات درست توی سه ماه گذشته حدود 600 کتاب فروش رفت.این کتاب تا چاپ اولش تموم نشه کتاب سوم شروع نمیشه.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            کتاب دوئل با روند چاپ اولش توی یک ماه 2000 تا فروش کر و کتاب رفت چاپ دوم، اما کتاب رکن سوم بازار به دلیل مشکلاتی که یک سال گذشته بوجود اومد و نداشتن یک تبلیغات درست توی سه ماه گذشته حدود 600 کتاب فروش رفت.این کتاب تا چاپ اولش تموم نشه کتاب سوم شروع نمیشه.
            نیمای عزیز
            بنده هم بابت تلاش و پشتکار فراوانتان بهتون تبریک و خسته نباشید میگویم و برایتان ارزوی بهترین ها رو دارم
            بنده هم در نمایشگاه کتاب امسال تهیه کردم.
            یک پیشنهاد دارم که قطعا خوتان هم به آن واقفید:
            درسته کتاب شما بیشتر جنبه آموزشی دارد ولی اگر بتوانید کتابهای خودتان را برای نشر با همکاری انتشارات وابسته در زمینه کاری با بورس انجام دهید مطمئنا نتیجه مطلوبی هم بدست خواهد آمد.
            جای این کتاب در نمایشگاه تخصصی بورس خالی بود(البته من ندیدم)
            امیدوارم کتابهای بعدی زودتر آماده چاپ شوند.

نظر

نوشته اصلی توسط majid110 نمایش پست ها
              سلام بشما دوست عزيز
              اسم كتاب ايشون ركن سوم بازبر هست قسمت دوم و ناشرش هم دانش پژوهان جوان
              تلفنش هم 66496363-66498998
              البته من از روي كتاب خوندم
              اميدوارم تبليغاتي منظور نشود

با سلام
              متشکرم آقا majid110

Repeat

نظر

آقای آزادی عزیز از شما هم به خاطر زحماتتون بسیار متشکرم.

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط hamid nakhoda نمایش پست ها
                  نیمای عزیز
                  بنده هم بابت تلاش و پشتکار فراوانتان بهتون تبریک و خسته نباشید میگویم و برایتان ارزوی بهترین ها رو دارم
                  بنده هم در نمایشگاه کتاب امسال تهیه کردم.
                  یک پیشنهاد دارم که قطعا خوتان هم به آن واقفید:
                  درسته کتاب شما بیشتر جنبه آموزشی دارد ولی اگر بتوانید کتابهای خودتان را برای نشر با همکاری انتشارات وابسته در زمینه کاری با بورس انجام دهید مطمئنا نتیجه مطلوبی هم بدست خواهد آمد.
                  جای این کتاب در نمایشگاه تخصصی بورس خالی بود(البته من ندیدم)
                  امیدوارم کتابهای بعدی زودتر آماده چاپ شوند.
                  بله قبول دارم.
                  یکی از ضعف ها همین انتشارات هست که نمیتونه تبلیغات بکنه.

دوستی با مدیر این انشتراات هم شده برای ما دردسر!

نظر

خیلی جالب هست من از علاقمندان پیوت هستم و این بررسی شما برای من خیلی خیلی جالب بود امیدوارم مبانی نظری اون رو بتونید توضیح بدید
                    اون لینکی که دوستان زحمت کشیدند رو تازه کارها نمیتونند استفاده کنند اگه بشه این جا مطالب رو کپی کنید ممنون میشم
                    من یک سوال هم داشتم از دوستان
                    با توجه به محدودیت تعریف زمان در mql تعریف بازه زمانی برای متا کمی مشکل هست و نوشتن پیوتهای دلخواه مثلا برای n روز گذشته کمی دردسر ساز هست البته برای کم تجربه ای مثل من
                    من دنبال پیوتهای شش ماهه و سه ماهه هستم یک پیوت سالیانه دارم اگر بشه همین پست اپلود میکنم
                    البته تعریف ساپورت و رزیستنس در این اندیکاتور خیلی برای ما کاربردی نیست و بهتره دوستان فراخور نیازشون خودشون توی فایل دخل و تصرف انجام بدند
                    اگر کسی از دوستان هست که پیوت های شش ماه و سه ماهه داره لطفا به اشتراک بگذاره
                    نتونستم مستقیم اپلود کنم مجبورم یک جا اپلود کنم هر جا اپلود کنم پسورد رو قرار میدم
                    pcmbrokers.org

اینم لینک دانلود:
                    http://fxup.ir/images/nh635udb9lbrbmgfyhe.rar

نظر

این هم یک دید سالیانه برای یورو دلار و یک احتمال برای شروع روند صعودی از محدوده فعلی قیمت با توجه به واگرایی و رسیدن به ساپورت سالیانه

فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط persiantrader : https://www.traderha.com/member/5673-persiantrader در ساعت 05-26-2012, 04:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط persiantrader نمایش پست ها
                        این هم یک دید سالیانه برای یورو دلار و یک احتمال برای شروع روند صعودی از محدوده فعلی قیمت با توجه به واگرایی و رسیدن به ساپورت سالیانه
                        با سلام
                        و عرض خوش امد به شما دوست گرامی
                        لطفا از این به بعد برای اپلود عکسها از لینک پنجم استفاده کن تا عکسها با کیفیت بهتری نمایش داده بشه
                        ممنون
                        موفق باشی

نظر

بله قبول دارم.
                          یکی از ضعف ها همین انتشارات هست که نمیتونه تبلیغات بکنه.

دوستی با مدیر این انشتراات هم شده برای ما دردسر!
                          سلام استاد من هم کتاب را به سختی در کتابفروشی های جلوی دانشگاه پیدا کردم ولی الحق و الانصاف ارزششو داره حتی اگر زیر سنگ هم باشه این کتابا رو گرفت و خوند ولی یه نکته که به نظرم رسید خدمتتون بگم لحن کمی پیچیده کتاب دوم نسبت به کتاب اول است با این که من توصیه شما رو قبول دارم که باید این کتابارو آنقدر خوند که حفظ شد خود من دوئل با روند فکر کنم ده بار خوندم ولی رکن سوم خیلی بیشتر دقت و ظرافت می خواهد و باید مطلبو بگیری

نظر

سلام دوستان من یه اندیکاتوری می خوام که شروع بازار هر منطقه رو به صورت خط چین عمودی نشون بده مثلا خط عمودی اول بازار استرالیا خط عمودی دوم ژاپن خط عمودی لندن خط بعدی نیویورک و به همین ترتیب چون زمان شروع بازار های جهانی هم با توجه به عقب و جلو شدن ساعت تغییر می کند این اندیکاتور باید داینامیک باشد خواهشا کمک کنید.

نظر

سلام
                              ببین این به کارت میاد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...Open-Lines.rar

نظر

نوشته اصلی توسط طلاياب نمایش پست ها
                                سلام استاد من هم کتاب را به سختی در کتابفروشی های جلوی دانشگاه پیدا کردم ولی الحق و الانصاف ارزششو داره حتی اگر زیر سنگ هم باشه این کتابا رو گرفت و خوند ولی یه نکته که به نظرم رسید خدمتتون بگم لحن کمی پیچیده کتاب دوم نسبت به کتاب اول است با این که من توصیه شما رو قبول دارم که باید این کتابارو آنقدر خوند که حفظ شد خود من دوئل با روند فکر کنم ده بار خوندم ولی رکن سوم خیلی بیشتر دقت و ظرافت می خواهد و باید مطلبو بگیری
                                سلام بخاطر پیچیدگی موضوع هست و نه نگارش سخت. بحث زمان نیاز به یک سری پارامترهای استنتاجی و استنباطی داره!

نظر

پردازش ...
                                X