اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Long Term Pivot Points

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

من این پست رو یکر جای دیگه زده بودم ولی برای اینجا تایپش کرده بودم با هزار شرمندگی دوباره این کات و پیست کردم!!!!!

من چند بار خواهش کردم اگر امکان داره مبانی اینجا مطرح بشه تا در دسترس همه باشه و از جنبه آموزشی بیشتری برخوردار باشه که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفت
    من برای علاقه زیادی که به این مبحث دارم یک بحثی رو باز میکنم ضمن اینکه کاملا نسبت به روش شما جاهل هستم
    بعضی از سیگنالها هستند که اگر چه دو بعدی هستند اما ماهیت تغییرات وابسته به یک بعد هست و یا حداقل اهمیت یک بعد نسبت به بعد دیگه برای تعیین خروجی خیلی بیشتر هست
    بعضی از روشهای انالیز زمانی هستند که فقط پیک ها رو از بعد قیمت انتخاب میکنند و با یک روشی مثلا استفاده از شمارش کندل ها به عنوان نمادی از زمان یا فیبو به عنوان نمادی از نظم در طبیعت که در بازار های مالی خودش رو به عنوان یک نظم جا انداخته شروع میکنند به تعیین لولهای زمانی که در آینده ممکن هست وجود داشته باشه
    اما من نظرم این هست که آنالیز زمانی خیلی بیشتر وابسته به قیمت هست تا وابسته به خود زمان یعنی تنها تعیین یک پیک به عنوان مبدا یا شروع یک ماه به عنوان فصل جدیدی در معاملات نمیتونه برای انالیز زمانی کافی باشه
    اون واقعیت که میزان تغییرات قیمت در این بازه و لولهای قیمتی دیده شده در بازه چی بوده خیلی مهم هستند این نوع دیدگاه رو الان من بین کسانی که با روشهای گن (بخش غیر نجومی) کار میکنند میبینم که البته خیلی توضیح در مورد روشها داده نمیشه
    در بین روشهایی هم که زمان رو معیار انتخاب لولهای زمانی قرار دادند اونهایی که بازه های زمانی بلند تر رو انتخاب میکنند خروجی های دقیقتری دارند

نظر

نوشته اصلی توسط persiantrader نمایش پست ها
      من این پست رو یکر جای دیگه زده بودم ولی برای اینجا تایپش کرده بودم با هزار شرمندگی دوباره این کات و پیست کردم!!!!!

من چند بار خواهش کردم اگر امکان داره مبانی اینجا مطرح بشه تا در دسترس همه باشه و از جنبه آموزشی بیشتری برخوردار باشه که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفت
      من برای علاقه زیادی که به این مبحث دارم یک بحثی رو باز میکنم ضمن اینکه کاملا نسبت به روش شما جاهل هستم
      بعضی از سیگنالها هستند که اگر چه دو بعدی هستند اما ماهیت تغییرات وابسته به یک بعد هست و یا حداقل اهمیت یک بعد نسبت به بعد دیگه برای تعیین خروجی خیلی بیشتر هست
      بعضی از روشهای انالیز زمانی هستند که فقط پیک ها رو از بعد قیمت انتخاب میکنند و با یک روشی مثلا استفاده از شمارش کندل ها به عنوان نمادی از زمان یا فیبو به عنوان نمادی از نظم در طبیعت که در بازار های مالی خودش رو به عنوان یک نظم جا انداخته شروع میکنند به تعیین لولهای زمانی که در آینده ممکن هست وجود داشته باشه
      اما من نظرم این هست که آنالیز زمانی خیلی بیشتر وابسته به قیمت هست تا وابسته به خود زمان یعنی تنها تعیین یک پیک به عنوان مبدا یا شروع یک ماه به عنوان فصل جدیدی در معاملات نمیتونه برای انالیز زمانی کافی باشه
      اون واقعیت که میزان تغییرات قیمت در این بازه و لولهای قیمتی دیده شده در بازه چی بوده خیلی مهم هستند این نوع دیدگاه رو الان من بین کسانی که با روشهای گن (بخش غیر نجومی) کار میکنند میبینم که البته خیلی توضیح در مورد روشها داده نمیشه
      در بین روشهایی هم که زمان رو معیار انتخاب لولهای زمانی قرار دادند اونهایی که بازه های زمانی بلند تر رو انتخاب میکنند خروجی های دقیقتری دارند
      دوست بزرگوار بنده قبلاً هم عرض کردم من در این خصوص به طور کامل توضیح دادم ، اما متاسفانه شما حاضر نیستید یک مقدار پست های قبلی تر و تاپیک های مشابه رو بخونید. یک مقدار سرچ کنید در همین بخش یقیناً توضیحات کامل خواهید یافت.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

ممنون از پاسخ حضرتعالی
        راستش ممکن هست که سو تفاهمی بوجود اومده باشه
        اون لینکی حضرتعالی قرار دادید مربوط به بخشی هست که تازه واردین مثل من نمیتونند بهش دسترسی پیدا کنند
        و من تنها توضیحی که در مورد روش دیدم مربوط به پست شماره 15 هست که اگر فراموش نکرده باشم مربوط به audusd هست به هر حال شما به بزرگواری خودتون من رو ببخشید
        امیدوارم باعث ناراحتی شما نشده باشم

نظر

نوشته اصلی توسط persiantrader نمایش پست ها
          ممنون از پاسخ حضرتعالی
          راستش ممکن هست که سو تفاهمی بوجود اومده باشه
          اون لینکی حضرتعالی قرار دادید مربوط به بخشی هست که تازه واردین مثل من نمیتونند بهش دسترسی پیدا کنند
          و من تنها توضیحی که در مورد روش دیدم مربوط به پست شماره 15 هست که اگر فراموش نکرده باشم مربوط به audusd هست به هر حال شما به بزرگواری خودتون من رو ببخشید
          امیدوارم باعث ناراحتی شما نشده باشم
          با سلام
          ببخشید که بنده جسارت میکنم و جواب این دوستمون رو می دم
          persiantrader عزیز شما باید حداقل 30 پست و نظر در جاهای مختلف فروم بدهید تا بتوانید به بخش تریدری که آموزش کامل در آنجا قرار دارد رو ببینید و این به خاطر این هست که کاربران عادی بیشتر فعالیت داشته باشند و شما هم 4 پست دیگر داشته باشد می توانید به لینک بخش آموزشی وتریدری سطح حرفه ای دسترسی پیدا کنید
          ضمنا اگر خواستید از ابتدا دوره ها رو بگذرونید که بهتر هم همین است از لینک زیر استفاده کنید

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

موفق باشید
          التماس دعا
          ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 06-18-2012, 03:56 PM
          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

AUDUSD

هم پوشانی پیوت قیمتی و زمانی در مقیاس ماهانه!

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
              با سلام
              ببخشید که بنده جسارت میکنم و جواب این دوستمون رو می دم
              persiantrader عزیز شما باید حداقل 30 پست و نظر در جاهای مختلف فروم بدهید تا بتوانید به بخش تریدری که آموزش کامل در آنجا قرار دارد رو ببینید و این به خاطر این هست که کاربران عادی بیشتر فعالیت داشته باشند و شما هم 4 پست دیگر داشته باشد می توانید به لینک بخش آموزشی وتریدری سطح حرفه ای دسترسی پیدا کنید
              ضمنا اگر خواستید از ابتدا دوره ها رو بگذرونید که بهتر هم همین است از لینک زیر استفاده کنید

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

موفق باشید
              التماس دعا
              ممنون از شما دوست عزيز

نظر

Eurusd

آیا .... !
                ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 06-30-2012, 01:06 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                  آیا .... !
                  جواب : بله
                  همونطور که پیش بینی شد در هفته پیش بعد از اصلاح تا مید پیوت سالیانه ریزش سنگینی داشتیم.
                  ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 07-11-2012, 10:10 AM

نظر

با اندکی تغییرنتایج شگفت آوری حاصل شد!

نظر

درود بر تو نیما جان

چیکار کردی؟ چی شده ؟ یه چندتا نمونه بذار ببینیم چی از آب در اومد این شاهکار .
                      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

سلام.
                        امان از دست این میدپیوت های سالیانه

نظر

استاد خواستم از زحماتی که برای تریدرهای ایرانی می کشید تشکر کنم
                          اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

اندیکاتوری که پیوتهای سال رو نشون بده رو مرحمت میکنید؟

نظر

با سلام

متشکر از استاد عزیز پیوت بلند مدت برای آدم های حوصله دار خوبه ولی اگر معامله زنده می کردین عکس می گرفتین و داخل سایت می زدید خیلی خوب بود باید تئوری را کنار گذاشت و عملی نشان داد که مردم ببنن شما چقدر با این روش سود می کنید

نظر

سلام

دوستان معذرت میخوام این تقاضا را میکنم ولی نمی دونستم کجا موضوع را مطرح کنم دوستان اگر اندیکاتور پیوت پوینت را دارید اینجا لطف کنید تا استفاده کنیم

جناب آقای amir_Aلطف می کنی این اندیکاتور که روی نمودار نشان دادی را مرحمت کنی خیلی آقایی>>>
                                ویرایش توسط خسروی : https://www.traderha.com/member/4244-خسروی در ساعت 07-19-2012, 09:46 PM
                                اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

پردازش ...
                                X