اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

محسن جان این عکسها درسته یا نه ؟

GBPUSD

GBPJPY

USDCAD

در مورد این هم یه توضیح بده ایا دلیلی برای ورود نکردن وجود داشته ؟ چه جوری میشه این شرایط رو بهینه کرد؟

AUDUSD
    ویرایش توسط blackseven : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-03-2013, 09:19 AM

نظر

بله دوست من کاملا درسته فقط این ارز آخری رو نفهمیدم بر چه اساسی خط کشیدین ؟!
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
        بله دوست من کاملا درسته فقط این ارز آخری رو نفهمیدم بر چه اساسی خط کشیدین ؟!
        قبل از شروع اون حرکتها و درست در ابتدای روز یک محدوده رنج کوچک از دیروز به امروز کشیده شده . مگه نباید نسبت به اون منطقه اوردر کاشت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط blackseven نمایش پست ها
          قبل از شروع اون حرکتها و درست در ابتدای روز یک محدوده رنج کوچک از دیروز به امروز کشیده شده . مگه نباید نسبت به اون منطقه اوردر کاشت ؟
          ببینید دوست من شما باید حداقل تا ساعت 10 صبح به وقت تهران صبر کنید بعضی از ارزها مثل همین ارز نوساناتی رو انجام میدن که با سیستم ما نمیخونه من فقط از دو الی سه جفت ارز استفاده میکنم اون هم به دلیل ذات درونی و حرکتهای روزانه آنها ، من تا حالا روی استرالیا ترید نکردم باید حرکت هر کدوم از ارزها دستتون بیادبه شخصه با طلا و یورو به ین کار میکنم بقیه ارزها رو کلا پاک کردم استراتژی روی ایندو خوب جواب میده البته شما با تجربه بیشتر میتونین این لیست رو ارتقا بدین
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

درست میفرمایید اصلا حواسم به بازار لندن و باز نبودنش نبود .
            محسن جان لطف میکنید عکس چارتها رو بزار تا دید بهتری پیدا کنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط blackseven نمایش پست ها
              درست میفرمایید اصلا حواسم به بازار لندن و باز نبودنش نبود .
              محسن جان لطف میکنید عکس چارتها رو بزار تا دید بهتری پیدا کنیم .
              چشم کارای شرکت رو جلو بندازم

نظر

ببخشید دوستان امروز سرم شلوغ بود خودم هم نفهمیدم چی ترید کردم و چی شد !!!
                اما عکس هیستوری امروز رو براتون میزارم .

نظر

ابتدا جاداره از همه عزیزانی که منو مورد لطف قرار دادن چه به صورت تشکر و چه پیام خصوصی تشکر کنم .

به اطلاع برسونم که احتمالا امروز و فردا ترید نکنم به دلیل انجام مقدمات افتتاح حساب شراکتی با بروکر .
                  انشاالله دوشنبه هفته آینده طبق معمول هر روز تریدهامو براتون میزارم و با همدیگه میریم جلو .
                  البته روی یک حساب دمو اردر ها گذاشته میشه برای اون دسته از عزیزانی که همراه ما بودنو تریدها رو دنبال میکردن
                  به امید موفقیت همه تریدرهای ایران سربلند!
                  ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 07-04-2013, 09:10 AM

نظر

این هم از اردرهای امروز : 1392/04/13
                    اردز ها اصلاح شدن

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 07-04-2013, 11:03 AM

نظر

• درود
                      ما دو سه روزه داریم از آقا محسن هی سوال میپرسیم در مورد این روش و ترجیح دادم این سوالمو عمومی بپرسم تا هم خودمو در برابر اساتید محک بزنم و هم جوابی که اقا محسن میدن برای عموم هم باشه و همه مستفیض بشیم.

اقا محسن من یک هفته رو به طور رندوم در یورو - دلار انتخاب کردم و روش شما رو اجرا کردم .

هدفم این بود تا هم تحلیل خودمو محک بزنم و ببینم تا چه حد فهمیدم سودالو .

و یه سوالم توش داشتم که آخرش می پرسم .

برای اینکه خیلی راحت بشه براتون حرفای بنده ، تحلیلمو با 5 عکس پله پله نشون دادم تا همه متوجه تحلیل من بشن .

خب سوال من اینجاست . ما اگر اردر سل بدیم ، تیک پروفیت رو باید کجا بذاریم تا بیشترین سود رو از این اردر بگیریم ؟
                      چون همینطور که میبینید قیمت دیگه کف هفته پیشو و کف هفته خودشو زده . پس ما شاخصی نداریم که بگیم قیمت تا فلان سطح میاد و برمیگرده .
                      سوالمو متوجه شدید آقا محسن ؟

و در نهایت هم
                      این هم عکس آخر و پایان هفته ای که روش بک تست گرفتم

پس من از این پست دو تا کمک میخوام ازتون

1- اون سوالمو رو اگر میشه جواب بدید ؟
                      2- تحلیل خوبی کردم ؟ روش رو درست اجرا کردم ؟ ( منظورم مشخص کردن خطوط آبی و زرده و تشخیص شکست های کاذبه )

سپاس
                      امیدوارم سوالم بدرد همه بخوره
                      همایون
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 07-05-2013, 09:54 AM
                      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• بله کاملا درسته
                        اما اینکه حد سود رو کجا بزاریم این کاملا بستگی به جفت ارز شما داره
                        ببینید مثلا یورو به دلار حد سود 60 پیپ و ضرر 30 پیپ خوبه طلا بین 50 تا ضرر و 150 تا سود خوبه ( بستگی به ساعت ترید هم داره بعضی وقتا 100 پیپ ضرر و 400 پیپ سود هم جواب میده ) یورو به ین بین 30 پیپ ضرر و 90 پیپ سود هم جواب میده اینها رو با تجربه کم کم به دست میارید

نظر

• درود
                          اقا فیاضی از فیبوناچی استفاده کنیم چی ؟
                          تیک پروفیتو با فیبوناچی مشخص کنیم و بعد اس ال رو هم یک سوم تیک پروفیت بذاریم.
                          جواب میده فیبو ؟
                          ( البته بگم ، منظورم از استفاده فیبوناچی فقط در مواقعی هست که قیمت کف و سقف ها رو شکونده و شاخصی برای تعیین تی پی نذاشته . ( مثل همین عکسی که دادم )
                          همایون...

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                            درود
                            اقا فیاضی از فیبوناچی استفاده کنیم چی ؟
                            تیک پروفیتو با فیبوناچی مشخص کنیم و بعد اس ال رو هم یک سوم تیک پروفیت بذاریم.
                            جواب میده فیبو ؟
                            ( البته بگم ، منظورم از استفاده فیبوناچی فقط در مواقعی هست که قیمت کف و سقف ها رو شکونده و شاخصی برای تعیین تی پی نذاشته . ( مثل همین عکسی که دادم )
                            همایون...
                            فیاض درسته نه فیاضی !

البته از فیبو هم میشه استفاده کرد چرا که نه اتفاقا مطمئنتر هم هست
                            اما من معمولا دنبال یه حد سود بر اساس حرکت قبلی بازار هستم ولی شما میتونین از فیبو هم برای اینکار استفاده کنین این برمیگرده به سلیقه و تجربه تریدر

نظر

• اینم یه مثال از حد سود با فیبو و حرکت قبلی بازار !

همونطور که میبینید فیبو 200 پیپ و حرکت قبلی بازار 430 پیپ را نصیب تریدر میکنه

نظر

• درود
                                توی همین مثالی که زدید حد سود رو تا کف هفته قبل گرفتید

یه سوال برام پیش اومد
                                وقتی اردر سل دادید

سه خط از کف و سقف های چهار ساعته هفته قبلی رو پیش رو داره که بشه تی پی رو تا اونجا گذاشت
                                ولی شما به اونا کار نداشتید و رفتید تا کف هفته قبل تی پی گذاشتید

قانون این روش اینه که اگر کف و سقف چهار ساعته گذشته رو شکوند تی پی رو سقف یا کف هفته قبل بذاریم پس
                                درست میگم ؟
                                کاری نباید به کف و سقف های چهار ساعته دیگه داشت .
                                اونا ارزش تی پی گذاشتن ندارن
                                درسته ؟

نظر

پردازش ...
                                X