اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
    سلام به دوستان منظورتون طلاست؟
    یک سوالی در مورد این سیستم جالب جناب فیاض برام پیش اومده
    در بروکر من اسپرد طلا 50 پیپ هست.
    وقتی بالای سقف وکف اوردر میزارید چقدر بالای کف مد نظر میگیرید.؟
    خیلی پیش میاد که قیمت میاد اوردر ما رو میگیره و برمیگرده.
    در این مورد نظری دارید؟
    سلام بله طلا منظور من است. با اجازه از اساتید روش کار بنده به این صورت است.

بررسی حرکت کندل ها با توجه به تایم 15دقیقه و 30 دقیقه و 1ساعته نسبت به خطوط ترسیمی کف و سقف امروز (ساعت 9.30 لندن)

اگر قبلاً موج یا کندل ها ( مخصوصاً یکی دو روز قبل) از خطوط کف یا سقف امروز ما گذشته بوده که بهتر ، نقطه ورود را روی خطوط یا با کمی فاصله می گذارم.

و اگر بدینصورت نبود اصولاً نقطه ورودم 70 تا 90 پیپ با خطوط کف و سقف فاصله دارد. اینها نظر و تجربه شخصی بنده است. موفق باشید.
    ویرایش توسط poya34 : https://www.traderha.com/member/5251-poya34 در ساعت 08-14-2013, 12:25 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط poya34 نمایش پست ها
      سلام بله طلا منظور من است. با اجازه از اساتید روش کار بنده به این صورت است.

بررسی حرکت کندل ها با توجه به تایم 15دقیقه و 30 دقیقه و 1ساعته نسبت به خطوط ترسیمی کف و سقف امروز (ساعت 9.30 لندن)

اگر قبلاً موج یا کندل ها ( مخصوصاً یکی دو روز قبل) از خطوط کف یا سقف امروز ما گذشته بوده که بهتر ، نقطه ورود را روی خطوط یا با کمی فاصله می گذارم.

و اگر بدینصورت نبود اصولاً نقطه ورودم 70 تا 90 پیپ با خطوط کف و سقف فاصله دارد. اینها نظر و تجربه شخصی بنده است. موفق باشید.
      میشه لطف کنی و بیشترتوضیح دهید وبا تصویر
      ممنون میشم

نظر

• خب خدا رو شکر !
        میبینم که سیستم پس از مدتهای مدید به بار نشسته و دوستان نسبت به درک کامل خودشون از سیستم دارن سود میکنن بسیار خوشحالم که تاپیک رسالتش رو به انجام رسوند و بر عکس بعضی از تاپیکها که بدون گرفتن نتیجه رها میشدن این تاپیک تا رسیدن به نتیجه با همت شما دوستان جلو اومد و به بار نشست .
        امیدوارم همه همت کنن تا این سیستم براشون کاملا شخصی سازی بشه و کاملا براشون جا بیفته
        امروز بهترین روز زندگی من هست که شاهد به سود رسیدن پزیشنهای دوستان هستم . به جان خودم دیگه آرزویی ندارم .
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
          خب خدا رو شکر !
          میبینم که سیستم پس از مدتهای مدید به بار نشسته و دوستان نسبت به درک کامل خودشون از سیستم دارن سود میکنن بسیار خوشحالم که تاپیک رسالتش رو به انجام رسوند و بر عکس بعضی از تاپیکها که بدون گرفتن نتیجه رها میشدن این تاپیک تا رسیدن به نتیجه با همت شما دوستان جلو اومد و به بار نشست .
          امیدوارم همه همت کنن تا این سیستم براشون کاملا شخصی سازی بشه و کاملا براشون جا بیفته
          امروز بهترین روز زندگی من هست که شاهد به سود رسیدن پزیشنهای دوستان هستم . به جان خودم دیگه آرزویی ندارم .
          سلام جناب فیاض.
          من اولین پستم رو که دیروز فرستادم به علت عجله در نوشتن ، فراموش کردم از شما بابت تاپیکتون و پشتکارتون و به اشتراگذاری تجربیاتتون تشکر کنم.
          پوزش بنده رو بطلبید.
          ارزوی موفقیت و سربلندی دارم برایتان.
          یا علی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
          ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
            میشه لطف کنی و بیشترتوضیح دهید وبا تصویر
            ممنون میشم
            ???

نظر

• سلام این روش بیشتر حالت درک مطلب و مفهومی دارد چون اندیکاتور وجود ندارد . بهتر است پست های قبلی را بارها مرور کنید و خودتان تمرین کنید. اگر من تصویر بگذارم صحیح نیست. با توجه به پستهای استاد محترم titrerooz تمرین نمایید و شخصی سازی کنید.

نظر

• با سلام عرض شب خوش.
                بنده از سیستم جناب فیاض مدتی هست که استفاده میکنم.
                اما در خصوص اوردر گذاری تو تایم 15 قلق کار دستم نیومده.و معمولا قیمت جایی که نباید بخره میخره.
                شایدم شیطنت کار گذاریه.
                در هر حال دستی وارد میشم.(دوستان تجربیاتی در این مورد دارند بی نصیب نزارند)
                یه موردی هم بگم.(الیته دور از چشم اقا محسن)اگه یه موینگ 150 روزه با پریود ساده روچارت بندازید و عکس العملهای زیبای طلا رو به این موینگ جادویی ببینید.برای مثال امروز تا موینگ 150 نزوال داشت و بعد اون شتاپ صعودش سرعت گرفت در اچ 1
                ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 08-15-2013, 10:57 PM

نظر

• سلام به همه
                  کاملا درسته شما باید به تجربه کامل و دقیق برسین و این فقط با تمرین و ممارست میسر میشه

و اما دوست من شما میتونین از موینگ 150 استفاده کنین هدف من این بود که شما این سیستم رو برای خودتون شخصی سازی کنین حالا اگر یک اندیکاتور به شما کمک میکنه میتونین استفاده کنین فقط این نکته رو در نظر داشته باشین که متکی به اندیکاتور نشین فقط برای تایید ازش استفاده کنین
                  موفق باشین
                  فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام

جناب فیاض ضمن تشکر از زحمات شما.در مورد پلنی که ضمیمه فرمودید که بنظرم بسیار پلن جالبی است لطفا بفرمایید آیا شما با این پلن کار کرده اید و نتیجه آن چگونه بوده است.در ضمن بنظر تان کدام جفت ارز با چه تایمی برای این پلن مناسبتر است؟

با تشکر فراوان

نظر

7 نکته طلایی در سودال سیستم :
                      1 -
                      تشخیص و رسم صحیح سقف و کف ( هنوز بعضیها درست رسم نمیکنند )
                      2 -
                      تشخیص و رسم صحیح الگوی مثلث ( تله گرگ )
                      3 - استفاده صحیح ار تریلینگ استاپ ( الان همه میگن این یکیو رو بلدیم )
                      4 -
                      زمان و تایم اردر گذاری ( چه زمانی در چه تایمی )
                      5 - ورود و خروج به موقع ( نه دیر دیر نه زود زود )
                      6 - نداشتن تصورات رویایی از حرکت قیمت در تایمهای بالا ( أحلام اليقظة )
                      7 - خودداری و تسلط به خود در حد تیم ملی نه ببخشید در حد المپیک !

هر کدوم از موارد بالا معادل یک کتاب توضیح داره که کم کم و به ترتیب توضیح داده میشه ( به علت مشغله کاری نمیتونم سریع همه رو بزارم )
                      .
                      با سلام
                      اقای فیاض در مورد ردیف 3 استفاده صحیح از تریلینگ استاپ توضیح بفرمایید.
                      ممنون

نظر

• سلام.
                        جناب فیاض نظرتون در مورد این پلن چیه؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
                        فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                          سلام

جناب فیاض ضمن تشکر از زحمات شما.در مورد پلنی که ضمیمه فرمودید که بنظرم بسیار پلن جالبی است لطفا بفرمایید آیا شما با این پلن کار کرده اید و نتیجه آن چگونه بوده است.در ضمن بنظر تان کدام جفت ارز با چه تایمی برای این پلن مناسبتر است؟

با تشکر فراوان
                          سلام دوست من
                          من تا حالا با این پلن کار نکردم ولی به نظر خیلی جالب میاد من میخواستم روی طلا این پلن رو تست کنم منتها دنبال یک استراتژی بسیار محکم و کم اشتباه میگشتم که فکر کنم پیدا کردم در حقیقت هفته گذشته به این نتیجه رسیدم برای نتیجه گرفتن هم بزارید خودم تست کنم بعد انشاءالله با هم اجراش کنیم خوبیش اینه که سرمایه رو به خطر نمی اندازه
                          به قول یکی از دوستان اگه بشه چی میشه ا

نوشته اصلی توسط reza1343 نمایش پست ها
                          .
                          با سلام
                          اقای فیاض در مورد ردیف 3 استفاده صحیح از تریلینگ استاپ توضیح بفرمایید.
                          ممنون
                          دوست من استفاده نا صحیح از تریلینگ استاپ باعث خرابی پزیشن و گرفتن نتیجه عکس میشه مثال : اگه تریل خیلی نزدیک باشه خوردن استاپ حتمیه اگه خیلی دور باشه ممکنه سود زیادی رو هنگام برگشت از دست بدیم بنابراین باید خیلی تخصصی و با برنامه باشه و این برمیگرده به جفت ارز ، ساعت ترید ، تایم ترید ، میزان لات و میزان نوسان بازار
                          مثلا برای طلا با توجه به نوسانات زیادش باید خیلی دقیق و محتاتانه استفاده بشه اما برای یورو به دلار یه مقدار دست تریدر بازتر هست این به تجربه و اطلاعات شما از اون جفت ارز برمیگرده
                          بارها شده قیمت پس از لمس تریل برگشته و حد سود شما رو لمس کرده و آه از نهاد شما براومده پس بنابراین باید با توجه به شناخت کامل شما از بازار از این امکان استفاده بشه من به شخصه روی طلا استفاده میکنم تا روی جفت ارزها ، اونم میام سودم رو تقسیم میکنم وقتی به نیمه سود رسید تریل فعال میشه

نظر

• دوست من استفاده نا صحیح از تریلینگ استاپ باعث خرابی پزیشن و گرفتن نتیجه عکس میشه مثال : اگه تریل خیلی نزدیک باشه خوردن استاپ حتمیه اگه خیلی دور باشه ممکنه سود زیادی رو هنگام برگشت از دست بدیم بنابراین باید خیلی تخصصی و با برنامه باشه و این برمیگرده به جفت ارز ، ساعت ترید ، تایم ترید ، میزان لات و میزان نوسان بازار
                            مثلا برای طلا با توجه به نوسانات زیادش باید خیلی دقیق و محتاتانه استفاده بشه اما برای یورو به دلار یه مقدار دست تریدر بازتر هست این به تجربه و اطلاعات شما از اون جفت ارز برمیگرده
                            بارها شده قیمت پس از لمس تریل برگشته و حد سود شما رو لمس کرده و آه از نهاد شما براومده پس بنابراین باید با توجه به شناخت کامل شما از بازار از این امکان استفاده بشه من به شخصه روی طلا استفاده میکنم تا روی جفت ارزها ، اونم میام سودم رو تقسیم میکنم وقتی به نیمه سود رسید تریل فعال میشه
                            [/quote]
                            با سلام
                            با تشکر از پاسخ جنابعالی
                            وقتی پوزیشن به سود رسید تریلینگ استاپ را فعال کنیم یا اینکه از همان شروع تریلینگ فعال شود و دوم :مقدار تریلینگ استاپ (بطور مثال طلا) را چه مقدار تعیین نماییم .

نظر

• ببینید شما اگر بخواین از تریل استفاده کنین باید حد سود رو تقسیم کنید مثلا فرض کنید برای پزیشن طلا شما 100 پیپ سود رو در نظر گرفتین باید حد تریل رو روی 50 پیپ تنظیم کنید که در چارتهای 5 رقمی 500 پیپ میشه و شما باید از همون ابتدا که پزیشن فعال شد تریل رو هم تنظیم کنید چون امکان داره وقتی به نصف سود رسید شما پای چارت نباشید و حتی ممکنه اونقدر قیمت سریع حرکت کنه که در فاصله زمانی بسیار کوتاه به 50 پیپ برسه ضمنا باید سیستمتون روشن و متاتریدر هم باز باشه و اینترنت هم وصل باشه تا تریل فعال بشه در غیر این صورت تریل فعال نمیشه
                              این مقدار تریل نظر شخصی من بود شما میتونین با تجربه مقدار تریل مورد نظر خودتون رو بدست بیارین

نظر

ببینید شما اگر بخواین از تریل استفاده کنین باید حد سود رو تقسیم کنید مثلا فرض کنید برای پزیشن طلا شما 100 پیپ سود رو در نظر گرفتین باید حد تریل رو روی 50 پیپ تنظیم کنید که در چارتهای 5 رقمی 500 پیپ میشه و شما باید از همون ابتدا که پزیشن فعال شد تریل رو هم تنظیم کنید چون امکان داره وقتی به نصف سود رسید شما پای چارت نباشید و حتی ممکنه اونقدر قیمت سریع حرکت کنه که در فاصله زمانی بسیار کوتاه به 50 پیپ برسه ضمنا باید سیستمتون روشن و متاتریدر هم باز باشه و اینترنت هم وصل باشه تا تریل فعال بشه در غیر این صورت تریل فعال نمیشه
                                این مقدار تریل نظر شخصی من بود شما میتونین با تجربه مقدار تریل مورد نظر خودتون رو بدست بیارین
                                البته یه جایی تو همین فروم خوندم برای آپدیت های جدید mt4 نیاز نیست برای تریل سیستم روشن و کانکت باشه خود بخود تریل به سرور منتقل میشه
                                ویرایش توسط Fx.Farhad : https://www.traderha.com/member/10408-fx-farhad در ساعت 08-18-2013, 09:38 AM

نظر

پردازش ...
                                X