اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بای انس

یر به یر بسته.
    ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 08-29-2013, 03:28 PM
    ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• انس امروز نه تونست سقف بشکونه نه کفو سوراخ کنه.
      کلا به من ضرر زد.
      بد بد بد

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
        سلام دوست من
        من تا حالا با این پلن کار نکردم ولی به نظر خیلی جالب میاد من میخواستم روی طلا این پلن رو تست کنم منتها دنبال یک استراتژی بسیار محکم و کم اشتباه میگشتم که فکر کنم پیدا کردم در حقیقت هفته گذشته به این نتیجه رسیدم برای نتیجه گرفتن هم بزارید خودم تست کنم بعد انشاءالله با هم اجراش کنیم خوبیش اینه که سرمایه رو به خطر نمی اندازه
        به قول یکی از دوستان اگه بشه چی میشه ا

دوست من استفاده نا صحیح از تریلینگ استاپ باعث خرابی پزیشن و گرفتن نتیجه عکس میشه مثال : اگه تریل خیلی نزدیک باشه خوردن استاپ حتمیه اگه خیلی دور باشه ممکنه سود زیادی رو هنگام برگشت از دست بدیم بنابراین باید خیلی تخصصی و با برنامه باشه و این برمیگرده به جفت ارز ، ساعت ترید ، تایم ترید ، میزان لات و میزان نوسان بازار
        مثلا برای طلا با توجه به نوسانات زیادش باید خیلی دقیق و محتاتانه استفاده بشه اما برای یورو به دلار یه مقدار دست تریدر بازتر هست این به تجربه و اطلاعات شما از اون جفت ارز برمیگرده
        بارها شده قیمت پس از لمس تریل برگشته و حد سود شما رو لمس کرده و آه از نهاد شما براومده پس بنابراین باید با توجه به شناخت کامل شما از بازار از این امکان استفاده بشه من به شخصه روی طلا استفاده میکنم تا روی جفت ارزها ، اونم میام سودم رو تقسیم میکنم وقتی به نیمه سود رسید تریل فعال میشه
        با درود به شما
        اقا محسن قرار بود یک استراتژی و یک پلن تست کنید و معرفی کنید میخواستم ببینم ایا وقت کردین این کار را انجام دهید و نتیجه اش چه شد.با سپاس به شما

نظر

چشم دوست من فردا صبح به تفصیل این روش تله گرگ رو توضیح میدم که یک روش بسیار مطمئن و سودده هست در عین حال زیر مجموعه سیستم سودال !

محسن جان سلام.
          صبح آفتابیتان دل انگیز.
          من منتظرم همچنان

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
            محسن جان سلام.
            صبح آفتابیتان دل انگیز.
            من منتظرم همچنان

سلام سعید جان شرمنده من تو خونه فتوشاپ ندارم میرم شرکت براتون توضیح میدم
            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اکسپرت حد سود و ضرر

به درخواست بعضی از دوستان این اکسپرت در اینجا برای استفاده عموم گذاشته میشه
              فایل های پیوست شده
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

به درخواست بعضی از دوستان این اکسپرت در اینجا برای استفاده عموم گذاشته میشه

محسن جان سلام.
                ممنون از توجه تون.
                در مورد تله گرگ معروف عنایت میکنی.
                با سپاس

نظر

• با سلام نکته ایی که باید توجه شود وقتی خطوط کف و سقف از هم فاصله زیادی دارند ممکن است با یک شدو اردر فعال شود فلذا وقتی خطوط کف و سقف نزدیک باشند صعود یا ریزش بهتر جواب می دهند.

نظر

• به این عکسها توجه نمایید !

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-01-2013, 07:16 AM

نظر

• آیا با این عکسها بازم نیازی به توضیح هست ؟ هر کدام از این ها بیش از 150 پیپ سود به ارمغان داشته !

نظر

• نوشته اصلی توسط poya34 نمایش پست ها
                        با سلام نکته ایی که باید توجه شود وقتی خطوط کف و سقف از هم فاصله زیادی دارند ممکن است با یک شدو اردر فعال شود فلذا وقتی خطوط کف و سقف نزدیک باشند صعود یا ریزش بهتر جواب می دهند.
                        بله دقیقا

نظر

• دوستانی که از خرید انس کیفشون کوکه بیان جلو...

نظر

دوستانی که از خرید انس کیفشون کوکه بیان جلو...
                            با سلام دوباره
                            دیروز در چارت انس در تایم 60 مین،الگوی سروشونه تشکیل شده بود. و قدرت ترند رو از مکدی میشد پیش بینی کرد(فقط تایید)
                            بعد از شکست سقف روزانه و نیز مونیگ 150 در تایم 15 با ریسک خیلی کمی میشد وارد شد وسود خیلی خوبی داشت.
                            تارگت خط روند در تایم 4 ساعته رو گذاشته بودم.
                            دوستان اندیکاتوری سراغ دارید که علاوه بر امکانات اکسپرت جناب فیاض عزیز موفع بای یا سل کردن میزان لات را به دوقسمت تقسیم کنه و و ما دوتا پوزیشن داشته باشیم . که مجموع حجممان تغییری نکند.
                            موفق باشید.
                            ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 09-04-2013, 08:50 AM

نظر

• دوستان واسه انس نظری دارید؟

نظر

دوستان واسه انس نظری دارید؟
                                باز زدی تو خاکی برادر !!!

نظر

پردازش ...
                                X