اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام.چند پست عقبتر لینک دانلود گذاشتم.
    ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
      سلام.چند پست عقبتر لینک دانلود گذاشتم.
      اقا سعید گل تشکر میکنم ولی این اندیکاتور با اون اندیکاتوری که باکس ابی میسازه فرق میکنه؟
      اگر امکان داره لینک اون اندیکاتور رو قرار بدید

نظر

• دوست عزیز پست شماره 270
        http%3A%2F%2Fpcmbrokers.org%2Fpcmfileupload%2Fuplo ads%2Fpcm1377550469871.rar
        همون اندیکاتوره.
        اگه لینکی الان گدداشتم کار نکرد از همون پست برش دارید.الان با گوشیم و امکانات کم

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
          اقا سعید گل تشکر میکنم ولی این اندیکاتور با اون اندیکاتوری که باکس ابی میسازه فرق میکنه؟
          اگر امکان داره لینک اون اندیکاتور رو قرار بدید
          سلام
          با عرض پوزش
          اندیکاتوری که خواسته بودید خدمت شما.
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9014155651.rar

کاش پست قبلیم که لینک خراب ارسال شده توسط مدیران پاک بشه.
          موفق باشید.
          پیشنهاد بنده اینه که اندیکاتور ao برای تایید بیشتر استفاده کنید.پر پیپ باشید
          ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 09-13-2013, 12:04 AM

نظر

• اقا سعید یک توضیح هم درباره اندیکاتور و روش استفاده بدهید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
              اقا سعید یک توضیح هم درباره اندیکاتور و روش استفاده بدهید.ممنون

دوست عزیز روش کاریش تقریبا مثل سیستم سوادل جناب فیاضه.
              هر روز سقف و کف روزانه رو مشخص میکنه.شما به تاوجه شکست یک طرف میتونید پوزیشن بگیرید.
              خیلی دنبال اکسپرت این اندیکاتور هستم یا اینکه وقتی شکستی رخ میده الارم بده.اگه از متخصصان این حوزه کسی مساعدت کنه ممنون میشم.
              اندیکاتور اصلا اصلاحی نیست.
              عکس زیر مربوط به طلا هست.

دلیل اینکه گفتم از ao کمک بیگرید معمولا وقتی ao تغییر فار میده شتاب حرکتی قیمت زیاد میشه.جاهایی که ورود اشتباه داریم رو ..... میکنه.
              ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 09-13-2013, 11:45 AM

نظر

• مثبت 157 پیپ امروز از طلا به روش سودال سیستم جمعه 22 شهریور نود دو
                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                  یه چیزی بگم براتون یه کم حال و هواتون عوض شه
                  من یه دوستی داشتم جرکات و رفتارش دقیقا مثل همین چارت طلا بود اصلا نمیشد پیشبینی کنی که الان داره به چی فکر میکنه یا الان قراره چیکار کنه مثلا داشتیم نهار میخوردیم یه مرتبه میگفت من بعد از ناهار میرم شنا خب منم آماده میشدم بریم شنا یهو میدیدی لباس پوشیده و رفته سر کار ( محل کار با محل استراحت یکی بود ) یا مثلا میگفت من میخوام این کار رو بکنم یهو میدیدی یه کار دیگه کرد یه جورایی روی اعصاب آدم رالی میرفت یادمه یه بار 3 نصفه شب تابستون روی محوطه شرکت خواب بودیم یهو دیدم بیدارم کرده میگه بیا بریم تو استخر شرکت شنا کنیم !!!! بعدشم لباساشو درآورد پرید تو استخر ( به تمام معنا دیوانه بود ) ...... اینم دوست بود داشتیم ما !!
                  با سلام خدمت شما عزیزان مخصوصا آقا محسن گل .... این دوستتون رو بیارید یه بک تست ازش بگیریم شاید روندش همون روند طلا باشه فکر کنم به خاطر همینه که که با طلا بیشتر از جفت ارزها راحتین ...
                  آقا محسن ازت ممنونیم که سیستمتو بدون هیچ کم گذاشتن و کوتاهی ( که کمتر کسی این کارو میکنه ) در اختیار همه گذاشتین من به شخصه ازتون ممنون و دست بوسم انشالله که همیشه پر سود باشید...
                  هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

مثبت 157 پیپ امروز از طلا به روش سودال سیستم جمعه 22 شهریور نود دو
                    میشه لطف کنید وعکس بگذارید ما کهامروز پوزیشن سل گرفتیم وممنفی خورد

نظر

• با سلام
                      یه پیشنهاد داشتم برای رسم خطوط حمایت و مقاومت که شاید به درد تازه کارایی مثل من بخوره که چشم با تعیین درست خطوط عادت کنه و درست جا گزاری بشه .

به نظر من اگه چارت رو زوم بکنم و به حالت Line Chart ببریم خیلی دقیقتر میشه خطوط رو جا گزاری کرد . چون در این حالت Shadow ها ..... شده و می تونیم نقاط کلوز قیمت رو بهتر ببینیم ..

( که البته آقا محسن فرمودند Shadow ها هم مهم هستند ) بعد از جا گزاری خطوط چارت رو به حالت Candle Stick ببریم و با جابجایی خطوط اونها رو رو و یا زیر Shadow ها ست کنیم .

البته این یه نظر بود و ببینیم آقا محسن نظرشون چی باشه .
                      امیدوارم مفید بوده باشه
                      ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 09-14-2013, 01:38 AM
                      هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

مثبت 157 پیپ امروز از طلا به روش سودال سیستم جمعه 22 شهریور نود دو
                        چارت طلا 4 ساعته :

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                          میشه لطف کنید وعکس بگذارید ما کهامروز پوزیشن سل گرفتیم وممنفی خورد
                          دوست من ! شما عکس بزار ببینم چرا منفی خوردی ؟ !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                            با سلام خدمت شما عزیزان مخصوصا آقا محسن گل .... این دوستتون رو بیارید یه بک تست ازش بگیریم شاید روندش همون روند طلا باشه فکر کنم به خاطر همینه که که با طلا بیشتر از جفت ارزها راحتین ...
                            آقا محسن ازت ممنونیم که سیستمتو بدون هیچ کم گذاشتن و کوتاهی ( که کمتر کسی این کارو میکنه ) در اختیار همه گذاشتین من به شخصه ازتون ممنون و دست بوسم انشالله که همیشه پر سود باشید...
                            خواهش میکنم دوست من !
                            نمیخوام از جملات کلیشه ای ( وظیفه ام بود و میمیرم برای دوستان و .... ) استفاده کنم اما با تمام وجود دوست داشتم قدمی هر چند کوچک برای آموزشی کاربردی و بدور از هر گونه الفاظ قلنبه و سلنبه و اندیکاتور های هزار رنگ ارائه بدم تا شاهد این باشم که ببینم هموطنام به سود دهی رسیدن و این لولوی فارکس تبدیل شده به یک فرشته زیبا و سخاوتمند . که خدارو شکر فکر میکنم دید دوستان عوض شده و با چشم بازتری چارت رو دنبال میکنن ...

نظر

• بنده هنوز احساس میکنم بعضی از دوستان در بدست آوردن سقف و کف مشکل دارن برای همین یکبار دیگه عکسهای مربوط به سیستم سودال رو از تاپیک قبلی براتون میزارم :

مرحله یک : زوم چارت رو ببرین پایین مثل عکس زیر .

مرحله 2 : خطوط سقف رو مشخص کنید شبیه عکس زیر .

مرحله 3 : خطوط کف رو مشخص کنید شبیه عکس زیر.

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-14-2013, 08:48 AM

نظر

• مرحله 4 : زوم چارت رو یک درجه بیشتر کنید تا کندل استیک ها نمایان بشن .

مرحله 5 : حالا خطوط سقف و کف رو دقیقا تنظیم کنید .

میبینید دوستان قیمت چقدر زیبا نسبت به این خطوط عکس العمل نشون میده !
                                ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-14-2013, 08:56 AM

نظر

پردازش ...
                                X