اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
    میشه لطف کنید وعکس بگذارید ما کهامروز پوزیشن سل گرفتیم وممنفی خورد

فکر میکنم چون اقا محسن در چارت طلا تایم 15 دقیقه خط عمودی را راس ساعت 8 بروکر تنظیم میکنند و سقف و کف را تا قبل از این ساعت تنظیم کردند پوزیشنشان
    سود اور بود .
    ولی شما احتمالا خط عمودی را ساعت 8:30 دقیقه بروکر رسم کردید پس پوزیشنتان منفی شد.
    درست گفتم؟

نظر

• البته اگر عکس باشه بهتر میشه بررسیش کرد
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اقا محسن توضیحات و تصاویر مربوط به تایم 4 ساعته است . ایا در تایم 4 ساعته سقف و کف را مشخص میکنیم بعد در تایم 15 دقیقه منتظر شکست میمانیم و
        در تایم 15 دقیقه هم وارد پوزیشن میشویم ؟
        ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
          اقا محسن توضیحات و تصاویر مربوط به تایم 4 ساعته است . ایا در تایم 4 ساعته سقف و کف را مشخص میکنیم بعد در تایم 15 دقیقه منتظر شکست میمانیم و
          ممنون از شما
          ببینید دوست من شما در هر تایمی میتونین خطوط سقف و کف رو مشخص کنید 15 دقیقه و چهار ساعته اش فرقی نمیکنه فقط باید دقیق رسم بشه من 4 ساعته رو بیشتر میپسندم
          به این دوعکس دقت کنید .
          محدوده رنج دز 4 ساعته طلا :

همون عکس در تایم 15 دقیقه :

حال به نظر شما کدوم گویا تر هست ؟؟؟؟
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
            اقا محسن توضیحات و تصاویر مربوط به تایم 4 ساعته است . ایا در تایم 4 ساعته سقف و کف را مشخص میکنیم بعد در تایم 15 دقیقه منتظر شکست میمانیم و
            ممنون از شما
            اینو هم بگم که سقف و کف 4 ساعته به درد 15 دقیقه نمیخوره مگر فقط برای استفاده به عنوان ساپورت و رزیستنس ( تعیین حد سود و ضرر ) !

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
              دوست من ! شما عکس بزار ببینم چرا منفی خوردی ؟ !!!!
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-17-2013, 09:52 AM

نظر

• سلام دوست من !
                شما یه لطف کنین وقتی میخواین عکس بزارین فقط از چارت عکس بگیرین اون کادر های اضافه رو پاک کنید اینجوری هم تصویر بزرگتر میشه هم جزئیات بهتر معلوم میشه من هر چی نیگاه کردم نتونستم بفهمم که خطوط عمودی آبی چه ساعت و تاریخی رو نشون میده تا روی چارت خودم بررسی کنم
                البته شما نوشتین کف روزانه ولی تایمتون 15 دقیقه است !

نظر

• دوست من بالاخره من متوجه شدم که شما چه ساعتهایی رو ست کرده بودین ...
                  و اما ذکر یک نکته ضروریست . ببینید دوست من هر ارزی یک رنج حرکتی داره مثلا یورو به دلار حداکثر 100 پیپ در یک روز نوسان داره وقتی شما مشاهده میکنین که الان 80 پیپ حرکت کرده دیگه باید بدونین که بازار رمق خودشو از دست داده و باید منتظر اصلاح باشین حتی اگر روند هم قوی باشه بازار معمولا با یک اصلاح حرکت خودش رو ادامه میده جایی که شما اردر سل گذاشتین طلا در چارت 15 دقیقه معادل 230 پیپ حرکت کرده بود که این مقدار برای تایم 15 دقیقه طلا بسیار زیاد هست و با توجه به تشکیل دبل داون باید منتظر اصلاح میموندین ... همین ریزه کاریها باعث سود یا ضرر خیلی از تریدرها میشه ...

به عکس توجه کنین !

انشالله به مرور این ریزه کاریها توضیح داده میشه

نظر

• با سلام
                    دوست عزيز ضمن تشكر از به اشتراك گذاشتن سيستم سودال سوالي هست از محضرتان:
                    "بالفرض روز دوشنبه از چارت هفتگي و 4ساعته هفته قبل استفاده ميكنيم براي سقف و كفها.
                    ايا در روز بعدي مثلا 4شنبه و 5شنبه نيز از همان كف و سقف چارت اول هفته بهره ميبريم يا كف و سقف چارت w گذشته را با سقف و كف جديد h4در روزهاي قبل اين هفته استفاده ميكنيم.?

نظر

• نوشته اصلی توسط Rezaderakhsha نمایش پست ها
                      با سلام
                      دوست عزيز ضمن تشكر از به اشتراك گذاشتن سيستم سودال سوالي هست از محضرتان:
                      "بالفرض روز دوشنبه از چارت هفتگي و 4ساعته هفته قبل استفاده ميكنيم براي سقف و كفها.
                      ايا در روز بعدي مثلا 4شنبه و 5شنبه نيز از همان كف و سقف چارت اول هفته بهره ميبريم يا كف و سقف چارت w گذشته را با سقف و كف جديد h4در روزهاي قبل اين هفته استفاده ميكنيم.?
                      سلام دوست من !
                      خیر شما هر روز باید از سقف و کف روز قبل استفاده کنین اما میتونین از سقف و کف اول هفته برای سطوح حد سود و ضرر استفاده کنین !

نظر

• پزیشن سل امروز فعال شد مثبت 50 پیپ تا حالا !

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-16-2013, 01:56 PM

نظر

• مثبت 74 پیپ تا الان

نظر

• نوشته اصلی توسط kitkat نمایش پست ها
                            مثبت 74 پیپ تا الان

بسیار دقیق و تکنیکی وارد شدین !

نظر

• خب ! مثبت 70 پیپ اومدیم بیرون . خدا بده برکت ( 20 پیپ صبح 50 پیپ هم الان )

نظر

• اقا محسن لطفا بگویید اس ال را چند گذاشتید.
                                لطفا عدد ورود را هم بگویید.
                                ممنون
                                ویرایش توسط bebe11 : https://www.traderha.com/member/7127-bebe11 در ساعت 09-16-2013, 03:35 PM

نظر

پردازش ...
                                X