اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه این یکی دو روز بازار به ما حال نمیده
    به امید فردا یی بهتر
    دلیلش واضحه این چند روز بازار رنجه اما نگران نباشید فرداهایی بهتر در پیش است !
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
      اقا محسن با سپاس مجدد
      به نظر شما بهتر نیست همگی روی یک تایم تمرکز کنیم در حال حاضر یک عده روی 15 دقیقه ترید میکنند و یک عده تله گرک و یک عده 1 ساعته و بعضی ها
      هم تایم 4 ساعته .
      نظر شما چیست؟ کارایی کدام تایم بهتر و راحتر است؟
      ممنون

ایده خوبیست به نطر من یکساعته نرمال تره نه نوسانات 15 دقیقه رو داره نه ریسک بزرگ چهار ساعته رو
      اگه موافق باشین همه با هم تایم رو یکساعته کنیم چطوره ؟
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• خب از ابتدای هفته تا الان 350- پیپ
        اما نگران نیستم چون مدیریت سرمایه به شدت رعایت میشه ..

نظر

• آقا محسن تایم یک ساعته رو یه توضیح بدین
          ممنون
          سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amin3nima نمایش پست ها
            آقا محسن تایم یک ساعته رو یه توضیح بدین
            ممنون
            اگر با عکس باشد که چه بهتر.
            ممنون از شما

نظر

• خود عکس گویا هست و نیازی به توضیح نیست ...
              برعکسش هم برای بای میشه در نظر گرفت...

میبینید بعضی از هفته ها مثل همین هفته که تو عکس هست یک کله سود میده

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-26-2013, 02:17 PM

نظر

• سلام

وقتی می بینم که چند تا ترید دور هم هستند و میخواهند با یک روش مشخص به هم کمک کنند خیلی خوشحال میشوم و این به خاطر ان هستش که اصلا از تحلیل بازار خوشم نمیاد با وجود اینکه خوم هم به تحلیل کردن اعتیاد دارم

به هر حال گفتم چند سطری از تجربه تریدری خودم رو در اختیار دوستان قرار بدم شاید بدردتون بخوره

اولین نکته اینکه با بررسی تصاویر کاربران یک نکته کاملا مشخص هستش که ضعف اصلی شما به خاطر عدم کار کردن به صورت مولتی تایم فریم هستش در این خصوص در اینده توضیحات کاملی در تاپیک خودم ارائه خواهم کرد.

حالا که شما میخواهید ترید کنید و ان هم در تایم های پایین به نظر من باید حداقل دو تایم فریم بالاتر و پایین تر رو در نظر داشته باشید.

دو تا سه تایم فریم پایین تر به خاطر اینکه روند رو مشخص کنید و با وجود اینکه خیلی ها این طوری فکر می کنند که طلا مهار نکردنی هستش بسیار بسیار زیاد به لول ها و الگوهای کندلی واکنش نشان میده و این به عهد شما تریدر هستش که بتونید تایم فریمی که طلا به ان واکنش یا به قول شما تریگر کندلی نشون میده رو پیدا کنید و بر اساس ان در تایم خودتون ترید کنید

و اما دو تا سه تایم فریم پایین تر به خاطر ورود موفق و گرفتن تریگر مناسب برای ورود با حداقل استاپ لاس هستش چون این نیز به عهد خود تریدر هستش که بتونه با چارت ارتباط بر قرار کنه و ناحیه مناسبی رو که پیدا کرده با ورود مناسب به نتیجه مطلوب برسونه.

نکته بعدی اینکه حتما و حتما انتظار حرکت های انچنانی رو از بازار نداشته باشید و بر اساس تایم فریمی که تحلیل دارید یک ای تی ار داشته باشید تا انتظارات سود خودتون رو بهینه کنید.

و اما یک نکته دیگر که به نظر من امد اینکه شما با توجه به واکنش کندلی به سطوحی که دراید باید بتوانید این تصمیم رو بگیرید که به صورت لیمیت وارد بشوید یا به صورت استاپ و بازی در این خصوص هم موفقیت شما رو بالا میبره و تا انجایی که سعی دارید به خاطر نوسانات بیش از اندازه طلا

هرگز سفارش ست نکنید و پوزیشن ها رو به صورت دستی بگیرید و مدیریت کنید چون ست کردن سفارش در طلا به خاطر داشتن نوسانات غیر قابل کنترل باعث استاپ زدن های زیاد خواهد بود.

در روشی که دارید همیشه سعی کنید تا یک قله و یا دره تشکیل شده و سپس با توجه به نوع تریدی که انجام خواهید داد بر اساس دره و قله تشکیل شده وارد بازار شوید و به خاطر اینکه خیلی از تریدرها در اینکه دره و قله تشکیل شده مربوط به کدام تایم فریم هستش مشکل دارند و عدم تشخصیص درست این موضوع باعث میشه تا در شکست ها و ست کردن اردرها به مشکل برخورد کنند سفارش من این هستش که از یک ایندیکاتور زیگزاگ دیفالت در چارت خود استفاده کیند

در نظر داشته باشید که زیگزاگ های کلاسیک و حرکت های هارمونیک در تایم فریم مناسب می تونه کمک زیادی به شما داشته باشه

با اجازه شما این پست رو در تاپیک خودم هم درج می کنم تا برای استفاده در اینده از این نوشته ها نیز استفاده کنم.

موفق باشید و سر بلند

و مولتی تایم فریم کار کردن یادتان نرود. و به خاطر بسپارید که یک تریدر موفق باید انعطاف پذیر باشد و این انعطاف پذیری در اینکه تصمیم بگیرد به صورت لیمیت وارد شود یا به صورت استاپ و این رو هم بازار به ان نشان خواهد داد هر چند که من به شخصه حتی تریدرهایی رو که حالت لیمیت دارند با مولتی تایم فریم کارکردن و رفتن به تایم های پایین تر به صورت لیمیت وارد میشوم تا هم در ضرر نرفته و هم اینکه استاپ لاس های مشخص برای محاسبه میزان لات را در اختیار داشته باشم.
                امضاء

نظر

• طلا تایم 1 ساعته کف را شکست.درست گفتم؟
                  باید وارد شویم یا در کندل بعد وارد شویم؟
                  ممنون

نظر

• امروز 2تا استاپ خوردیم ،سل آخری تی پی خورد که من خودم نگرفتم،مبارک اونایی که گرفتن

نظر

• با سللام خدمت دوستان و آقا محسن این پوزیشن در تایم یکساعته گرفته شده
                      pcm trader.jpg
                      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0213928411.png
                      ویرایش توسط keyarash : https://www.traderha.com/member/4231-keyarash در ساعت 09-26-2013, 09:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                        سلام

وقتی می بینم که چند تا ترید دور هم هستند و میخواهند با یک روش مشخص به هم کمک کنند خیلی خوشحال میشوم و این به خاطر ان هستش که اصلا از تحلیل بازار خوشم نمیاد با وجود اینکه خوم هم به تحلیل کردن اعتیاد دارم

به هر حال گفتم چند سطری از تجربه تریدری خودم رو در اختیار دوستان قرار بدم شاید بدردتون بخوره هدف اصلی ما هم همین بود که بیشتر تریدر بار بیایم تا تحلیلگر

اولین نکته اینکه با بررسی تصاویر کاربران یک نکته کاملا مشخص هستش که ضعف اصلی شما به خاطر عدم کار کردن به صورت مولتی تایم فریم هستش در این خصوص در اینده توضیحات کاملی در تاپیک خودم ارائه خواهم کرد.

حالا که شما میخواهید ترید کنید و ان هم در تایم های پایین به نظر من باید حداقل دو تایم فریم بالاتر و پایین تر رو در نظر داشته باشید.

دو تا سه تایم فریم پایین تر به خاطر اینکه روند رو مشخص کنید و با وجود اینکه خیلی ها این طوری فکر می کنند که طلا مهار نکردنی هستش بسیار بسیار زیاد به لول ها و الگوهای کندلی واکنش نشان میده و این به عهد شما تریدر هستش که بتونید تایم فریمی که طلا به ان واکنش یا به قول شما تریگر کندلی نشون میده رو پیدا کنید و بر اساس ان در تایم خودتون ترید کنید

و اما دو تا سه تایم فریم پایین تر به خاطر ورود موفق و گرفتن تریگر مناسب برای ورود با حداقل استاپ لاس هستش چون این نیز به عهد خود تریدر هستش که بتونه با چارت ارتباط بر قرار کنه و ناحیه مناسبی رو که پیدا کرده با ورود مناسب به نتیجه مطلوب برسونه.

نکته بعدی اینکه حتما و حتما انتظار حرکت های انچنانی رو از بازار نداشته باشید و بر اساس تایم فریمی که تحلیل دارید یک ای تی ار داشته باشید تا انتظارات سود خودتون رو بهینه کنید.

و اما یک نکته دیگر که به نظر من امد اینکه شما با توجه به واکنش کندلی به سطوحی که دراید باید بتوانید این تصمیم رو بگیرید که به صورت لیمیت وارد بشوید یا به صورت استاپ و بازی در این خصوص هم موفقیت شما رو بالا میبره و تا انجایی که سعی دارید به خاطر نوسانات بیش از اندازه طلا

هرگز سفارش ست نکنید و پوزیشن ها رو به صورت دستی بگیرید و مدیریت کنید چون ست کردن سفارش در طلا به خاطر داشتن نوسانات غیر قابل کنترل باعث استاپ زدن های زیاد خواهد بود.

در روشی که دارید همیشه سعی کنید تا یک قله و یا دره تشکیل شده و سپس با توجه به نوع تریدی که انجام خواهید داد بر اساس دره و قله تشکیل شده وارد بازار شوید و به خاطر اینکه خیلی از تریدرها در اینکه دره و قله تشکیل شده مربوط به کدام تایم فریم هستش مشکل دارند و عدم تشخصیص درست این موضوع باعث میشه تا در شکست ها و ست کردن اردرها به مشکل برخورد کنند سفارش من این هستش که از یک ایندیکاتور زیگزاگ دیفالت در چارت خود استفاده کیند

در نظر داشته باشید که زیگزاگ های کلاسیک و حرکت های هارمونیک در تایم فریم مناسب می تونه کمک زیادی به شما داشته باشه

با اجازه شما این پست رو در تاپیک خودم هم درج می کنم تا برای استفاده در اینده از این نوشته ها نیز استفاده کنم. خواهش میکنم اختیار دارید فقط آدرس تاپیکتون رو نگفتین

موفق باشید و سر بلند

و مولتی تایم فریم کار کردن یادتان نرود. و به خاطر بسپارید که یک تریدر موفق باید انعطاف پذیر باشد و این انعطاف پذیری در اینکه تصمیم بگیرد به صورت لیمیت وارد شود یا به صورت استاپ و این رو هم بازار به ان نشان خواهد داد هر چند که من به شخصه حتی تریدرهایی رو که حالت لیمیت دارند با مولتی تایم فریم کارکردن و رفتن به تایم های پایین تر به صورت لیمیت وارد میشوم تا هم در ضرر نرفته و هم اینکه استاپ لاس های مشخص برای محاسبه میزان لات را در اختیار داشته باشم.
                        منم به نوبه خود از این دوست عزیز تشکر میکنم به خاطر اینکه تجربیات خودشونو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بقیه میزارن....

نظر

• سلام.صبح ادینه تان به خیر.
                          چند مدتی هست که دارم بررسی میکنم که چطوری در سودال ضریب خطاهایم را به سمت صفر میل بدم.
                          روشهای مختلفی رو تست کردم.
                          به نظرم اگه از مویننگهای سیستم ptm استفاده بشه در مناطقی که ورود جالب نیست رو بهمون نشون میده.با عکس نشون میدم
                          فقط این نکته مهمه که ما با سودال ترید مکینیم این مونیگها برای کاهش خطاهست.

این باکس اخر ماله الانه.میبینید حالت مونیگ میگه که خبری نیست.در حالی که سقف روزانه رو شکست و مدتی هم بالاش موند.ولی ورود مجاز نیست.

اگه نظری دارید که بهبودش بدیم بفرمایید.
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-27-2013, 10:55 AM
                          ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• در عکس اول در بالا در باکس وسط همانطور که میبینید قمیت یکبار از پایین کفو سوراخ کرده.ولی مونیگ تاییدش نمکینه.ولی در نهایت بعد از کاهش هیجان قیمت مسیر خودشو رفته که ترتیب شیب و نظم موینگ سیگنال قوی میباشد.
                            خب نقطه وردو هم با سودال به دستم میاد

نظر

• استفاده از مووینگ ( نوعش مهم نیست ) شما رو دچار تردید در تصمیم گیری میکنه .... اینطور که مشخصه هنوز بعضیها به ثبات در روش ترید نرسیده اند و بعد از چند ترید ضررده به دنبال روشی برای بهینه کردنش میگردن و این کاری بود که من چهار سال انجام دادم و نتیجه اش هم مشخصه یک هیستوری پرسپولیسی !
                              نکته مهم : کاربرانی که هنوز به سودال شک دارند در یک حساب دمو تریدهای منو دنبال کنند و بعد از چند هفته نتایج رو بررسی کنند . خواهش من اینه که چنانچه میخواهند از اندیکاتور استفاده کنند دقت کنند که از نوع اصلاحی نباشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                                استفاده از مووینگ ( نوعش مهم نیست ) شما رو دچار تردید در تصمیم گیری میکنه .... اینطور که مشخصه هنوز بعضیها به ثبات در روش ترید نرسیده اند و بعد از چند ترید ضررده به دنبال روشی برای بهینه کردنش میگردن و این کاری بود که من چهار سال انجام دادم و نتیجه اش هم مشخصه یک هیستوری پرسپولیسی !
                                نکته مهم : کاربرانی که هنوز به سودال شک دارند در یک حساب دمو تریدهای منو دنبال کنند و بعد از چند هفته نتایج رو بررسی کنند . خواهش من اینه که چنانچه میخواهند از اندیکاتور استفاده کنند دقت کنند که از نوع اصلاحی نباشه .

محسن جان سلام وروز به خیر.
                                موضوع رو یکم تشریح میکنید.چه مشکلاتی در اون چهار سال پیش اومده.
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X