اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خب خدا خواست تا ما روز آخر هفته رو بدون چشیدن سود به سر نبریم پزیشن بای بنده مثبت 77 پیپ به نتیجه رسید تا دوشنبه خدا به همراتون ....

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اقا محسن اس ال چند گذاشته بودید؟
      ممنون

نظر

• استاپ 50پیپی رو زد،امروز یه استاپ داشتیم یه تی پی.
        در کل سیستم سود دهی هست،بعد از دو ماه کار روی دمو،دوشنبه همین هفته یه حساب ریل باز شد که تا الان فقط روی طلا برآیندش حدودا 50%سود بوده.موفق باشید
        ویرایش توسط kitkat : https://www.traderha.com/member/6198-kitkat در ساعت 09-27-2013, 06:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kitkat نمایش پست ها
          استاپ 50پیپی رو زد،امروز یه استاپ داشتیم یه تی پی.
          در کل سیستم سود دهی هست،بعد از دو ماه کار روی دمو،دوشنبه همین هفته یه حساب ریل باز شد که تا الان فقط روی طلا برآیندش حدودا 50%سود بوده.موفق باشید
          با سپاس به شما
          در کدام تایم فرم؟ 15 دقیقه یا 4 ساعته ؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
            محسن جان سلام وروز به خیر.
            موضوع رو یکم تشریح میکنید.چه مشکلاتی در اون چهار سال پیش اومده.
            ممنون
            مشکلاتی که همه تریدر ها قریب به اتفاق با اون دست به گربانند .
            مهترینش عدم سود در بازاره عزیز !
            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
              اقا محسن اس ال چند گذاشته بودید؟
              ممنون
              70 پیپ اس ال گذاشته بودم

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                خب دوستان ، همراهان ، تریدر های عزیز ایران زمین !
                این هفته برای من با حدود 430 پیپ مثبت به پایان رسید انشاالله هفته آینده باز در خدمت دوستان خواهیم بود .
                این هفته برای من حدود 270 پیپ منفی به پایان رسید با احتساب هفته قبل ما 160 پیپ جلو هستیم همونطور که ملاحظه میفرمایین مجموعا برآیند ما مثبت هست هر چند که این هفته رو کلا ضرر دادیم هدف ما هم برآیند مثبت در ماه هست که انشالله دست یافتنیست

نظر

• توجه

دسترسی دوستانی که دیروز در تاپیک سیگنال های سودال لایک زده بودند فراهم شد !

به تاپیک خودتان خوش آمدید

نظر

• با سپاس به شما
                    ببخشید اگر سوالی داشتیم در کجا بپرسیم . در اینجا یا تاپیک اختصاصی.
                    اما سوال: کف امروز عدد چند بود که من تی پی نخوردم؟
                    ممنون

نظر

• با سلام من هم لایک کردم اما برای من فعال نشده. اگه میشه لطفا مجدد پیگیری کنید ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mary نمایش پست ها
                        با سلام من هم لایک کردم اما برای من فعال نشده. اگه میشه لطفا مجدد پیگیری کنید ممنونم.
                        سلام
                        دوست عزیز به آقای فیاض
                        titrerooz
                        پیام خصوصی بدبد

موفق باشید
                        هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                          با سپاس به شما
                          ببخشید اگر سوالی داشتیم در کجا بپرسیم . در اینجا یا تاپیک اختصاصی.
                          اما سوال: کف امروز عدد چند بود که من تی پی نخوردم؟
                          ممنون
                          در همون تاپیک خصوصی
                          ضمنا همه دیروز تی پی خوردن شما چه جوری پزیشن گرفتین ؟؟!!!!

نظر

• با سپاس به شما
                            79 پیپ اس ال و تی پی ما بود دیروز.
                            نقطه کف 1334.1 بود که نقطه تی پی میشود 1326.9 ولی قیمت فقط تا 1328.6 پایین امد. و تی پی لمس نشد. حال اشتباه من کجاست؟ ممنون

نظر

• با عرض سلاو م تقدی و تشکر از جناب فیاض عزیز

بنده چند روزی است که تاپیک های شما را مطالعه کردم . واز این که تمام تجربیاتتان را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بنده و دوستان قرار دادید کمال تشکر را دارم .از این که سیستمی دارید که نیاز به تحلیل نداره و با قوانین ساده اما حرفه ای طرراحی کرده ایید تبریک میگویم .

عقیده ی بنده بر این باور است که اگر فقط روی یک جفت ارز هم که روزانه یک ترید داشته باشیم که ماهانه برایند مثبت باشد ما را از این بازار راضی نگه خواهد داشت .یکی از مشکلاتی که گریبان گیر شاید اکثر دوستان هست این میباشد که در ابتدا ی ورود به این بازار سرمایه های خوبی را وارد کرده اییم و در اثر کم تجربگی از دست داده اییم و حالا میخواهیم با سرمایه ی انده سود زیاد و پیپ زیاد بگیریم و به دلیل تلاش زیاد برای جبران گذشته صبرمون تمام میشه و دنبال یک سیستم دیگه و بعدی و بعدی یعنی به دنبال سیستمی هستیم که زود و زیاد به ما سود بده قافل از این که در اثر پریدن از این شاخه به اون شاخه هم وقتمون را از دست میدهیم و هم ارام ارام در اثرتست سیستم جدید سرمایمون را از دست میدهیم .

که امید وارم دوستان با عنایت وتوجه به این که دنباله رو سیستمهای خیالی نباشیم و پایبند به یک سیستم بوده و باشیم تا به امید خدا با افزایش ارام ارام همین اندک سرمایه بتوانیم با لات های بالاتر هم وارد شویم و سود های سرشاری را از این بازار وحشی بگیریم. با تشکر از شما و دوستانی که در به ثمر رسیدن ایت تاپیک و سایر تاپیک های شما یاری نمودند..

در ضمن ممکنه دسترسی بنده را هم به تاپیک خصوصی خودتان مهیا فرمایید. با تشکر
                              ویرایش توسط gerami-sea : https://www.traderha.com/member/2878-gerami-sea در ساعت 10-25-2013, 01:27 PM
                              ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

• 50 پیپ امروز هم مبارک سودالی های عزیز

نظر

پردازش ...
                                X