اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این هم همون عکس از نمای تایم روزانه :

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 12-26-2013, 01:33 PM
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• 0
      ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 12-26-2013, 01:37 PM
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• تاپیک تعطیل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نظر

• نه عزیز دل !
          منتظریم برادران بروکر کریسمس شون تموم شه بعد بیایم و با انرژی در خدمت باشیم الان بازار حرکت آنچنانی نداره و اگر هم داشته باشه بی نظم و بی برنامه است

نظر

• محض اطلاع دوستان نتیجه تست ماه اول سیستم سودال یکساعته روی حساب واقعی +3337 پیپ بوده که روی حساب 120 دلاری گرفته شده و بالانس رو در ماه اول به 186 رسوند ( البته با کمی اغماض به جای 0.01 از 0.02 لات استفاده شده )

نظر

• نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
              محض اطلاع دوستان نتیجه تست ماه اول سیستم سودال یکساعته روی حساب واقعی +3337 پیپ بوده که روی حساب 120 دلاری گرفته شده و بالانس رو در ماه اول به 186 رسوند ( البته با کمی اغماض به جای 0.01 از 0.02 لات استفاده شده )
              3000 پیپ با دوصدم دلار 600 دلار مگه نمیشه ؟

ببخشید پایین تری قیمتی که طلا در سه چهار روز گذشته دیده در بروکر شما چه عددی بوده ؟
              در بروکر من 1194.77
              ویرایش توسط majid_k : https://www.traderha.com/member/12876-majid_k در ساعت 01-02-2014, 12:20 PM

نظر

• 1182.74 پایین ترین عدد بوده

نظر

• نوشته اصلی توسط majid_k نمایش پست ها
                  3000 پیپ با دوصدم دلار 600 دلار مگه نمیشه ؟

ببخشید پایین تری قیمتی که طلا در سه چهار روز گذشته دیده در بروکر شما چه عددی بوده ؟
                  در بروکر من 1194.77
                  دوست عزیز 0.02 لات یعنی 3337*0.02= 66.74 دلار و 120 + 66.74 = 186.74 دلار

پایینترین قیمت در بروکر من 1182.39 بوده
                  ویرایش توسط sina-pcm : https://www.traderha.com/member/11706-sina-pcm در ساعت 01-02-2014, 07:29 PM

نظر

• سلام یکبار مثل اینکه یکی از دوستان بک تست گرفته بود و گفته بود که سودال برای سال 2013 خوب جواب داده و برای سالهای قبل ضرر ده بوده . هرچی گشتم دوباره پیدا نکردم تا ببینم این بحث به کجا رسید و چقدر این ادعا درست یا غلط هست . از دوستان اگر کسی در جریانه لطفا توضیح بده که ایا بک تست در چند سال گذشته گرفته شده و نتیجه در سالهای گذشته چطور بوده .
                    البته من خودم با سودال دارم کار میکنم و همینجا باز تشکر میکنم از جناب اقای فیاض و سایرین .در رای گیری روشهای برتر من خودم به سودال رای دادم اما برام مهم بود که نتیجه این ادعا را بدونم چی شد .
                    ممنون

نظر

• به نظر من مهم نیست که قبلا چی بوده مهم اینه که الان چیه ! نظر شخصی من تایم 4 ساعته هست که خیلی مطمئن و عالی جواب میده و دست و دل تریدر هم نمیلرزه !
                      البته از حق نگذریم سیستم یک ساعته اش هم کولاک کرده تازه چند روز پیش روی 15 دقیقه امتحان کردم اون هم عالیه و نتیجه رو مثبت میکنه کلا تایم مهم نیست مهم اینه که تریدر در چه تایمی راحت تره و میتونه باهاش ارتباط برقرار کنه و سود بگیره

انشالله از دوشنبه که همه چی به روال عادی برمیگرده میام و در خدمتتون هستم با این تفاوت که یه گذری به ارز ها هم میزنیم .

نظر

دوست عزیز 10 پیپ با دوصدم دلار میشه 2 دلار و 3000 پیپ با 2صدم دلار میشه 600 دلار
                        شاید تعریف ما از پیپ متفاوت هست مثلا اگر طلا 1200 بره 1500 میشه 3000 پیپ درسته ؟در یورو دلار اگه از 1.36 بره 1.66 میشه 3000 پیپ
                        بنده اینطوری حساب میکنم
                        ویرایش توسط majid_k : https://www.traderha.com/member/12876-majid_k در ساعت 01-02-2014, 11:34 PM

نظر

دوست من ، حساب شما باید مینی باشه تا محاسباتت درست باشه. در غیر این صورت مشکل داره ...

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            به نظر من مهم نیست که قبلا چی بوده مهم اینه که الان چیه ! نظر شخصی من تایم 4 ساعته هست که خیلی مطمئن و عالی جواب میده و دست و دل تریدر هم نمیلرزه !
                            البته از حق نگذریم سیستم یک ساعته اش هم کولاک کرده تازه چند روز پیش روی 15 دقیقه امتحان کردم اون هم عالیه و نتیجه رو مثبت میکنه کلا تایم مهم نیست مهم اینه که تریدر در چه تایمی راحت تره و میتونه باهاش ارتباط برقرار کنه و سود بگیره

انشالله از دوشنبه که همه چی به روال عادی برمیگرده میام و در خدمتتون هستم با این تفاوت که یه گذری به ارز ها هم میزنیم .
                            بنده در تایم 15 اردر گذاری می کنم. و همزمان یک ساعته هم برای کنترل و پیگیری ارزشمند است. بنظرم چون روش اسکالپ است و اکثراً باید نتیجه در مدت زمان کوتاهی بدست بیاد ورود در تایم های بالا انسان را درگیر مسایلی چون پیش بینی و طمع کردن و بلند پروازی ، استفاده از اندیکاتور و ....می کند. بازم نظر استاد محترم titrerooz شرطه.

نظر

• بله دوست عزیز حساب مینی را عرض کردم .این اشکال بخاطر تفاوت در بروکرهاست که بعضیها در طلا 2 رقمی و بعضیها 3 رقمی هستند . در هر صورت چه پیپ باشه چه پیپت حساب 120 دلاری شده 186 دلار و مهم سود ماست نه اینکه اسمشو چی صدا کنیم

نظر

• سلام

پس سودالی ها کجاند؟ چرا تاپیک سودال فعال نیست ؟
                                سودال یکی از بهترین سیستم هاست لطفا فعالیت سودال را متوقف نکنید .

ممنون

نظر

پردازش ...
                                X