اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

نظر

• نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها

تی پی خورد.
          نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

بریک ایون شد و در صفر بسته شد
            نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
              سلام آقای جبل عاملی

مثل اینکه با روش جدیدی از ترید کردن آشنا شدید. خیلی دوست دارم بدونم چطوری بوده که باعث شده شما همچین پستی بزنین؟ آخه سیستمهای معاملانی شما به نظرم خیلی خوبن. میشه یه مقدار توضیح بدین که تریدهایی که گفتین چطوری بودن؟ بر چه اساسی گرفته می شدن؟ و ...
              سلام و ارادت
              بر اساس پرایس اکشن . الان نمیتونم توضیحات بیشتر بدم . چون اولا از صاحب سبک اجازه ندارم ، دوما هنوز خودم یاد نگرفتم . و تا وقتی نتونم ارائه بدم اگه در موردش حرف بزنم ، به حاشیه کشیده خواهد شد .
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                ممنون از پاسختون. اتفاقاً من هم تازگیها با پرایس اکشن آشنا شدم و مدتیه که دارم روش کار می کنم. اما در عین اینکه ظاهرش ساده به نظر می رسه خیلی مشکله و نیاز به تجربه و تمرین خیلی زیادی داره.
                براتون آرزوی موفقیت می کنم.
                ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• دوستان سلام
                  خیلی خوشحالم که استاد تاپیک رو رها نکرده و گوشه عزلت را اختیار.
                  شهاب عزیز سلام
                  میشه لطف کنید بفرمائید پرایس اکشن چیه؟
                  تا ما هم بدونیم چه موضوعی داشت باعث می شد استاد ما رو رها کنه!!!
                  با آرزوی موفقیت برای تمامی تریدرهای عزیز

نظر

• سلام سید جان
                    به فرم حرکت قیمت در بازار میگن پرایس اکشن. تریدرهایی که بر اساس پرایس اکشن ترید می کنن بطور خلاصه اگر بخوام بگم نحوه کارشون به این صورته که تمام حرکات بازار رو کندل به کندل آنالیز می کنن. بر اساس نحوه حرکت قیمت مناطق مقاومت و حمایت سنتی و پترنهای کلاسیک مثل دابل تاپ, تری انگلها, فلاگها و ... را در حین تشکیل شناسایی کنن و در محدوده پی آر زد آنها و بر اساس یک سری سیگنالهای کندل استیک پوزیشن میگیرن. برای آنالیز بازار هم تمرکز اصلی رو بر نحوه حرکت قیمت میگذارن و معمولاً فقط از یک اندیکاتور استفاده می کنن که اون هم اکثراً یک موویگ اوریجه. روش خیلی قدرتمندیه ولی تبحر در اون نیاز به تجربه و تمرین خیلی زیادی داره.
                    جناب Liand در تاپیک Price Action بطور مختصر و مفید این روش رو آموزش دادن و مثالهای لایو هم گذاشتن. اما بطور کلی متأسفانه منابع فارسی خیلی کمی در این زمینه وجود داره. امیدوارم آقای جبل عاملی در آینده نزدیک با دست پر بیان و با بیان شیوا و لهجه ی شیرینشون این روش رو هم کامل تر آموزش بدن.
                    ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• شهاب جان ممنون و متشکرم.
                      منم امیدوارم انشاالله به یاری خداوند آقای جبل عاملی عزیز در این زمینه اطلاعات و تجربه با ارزشی به دست آورده و ما نیز از آن استفاده کنیم.
                      لینکی تاپیکی که قرار دادید خیلی با ارزشه. دوستانی که می خوان اطلاعات به دست بیارن این تاپیک راهنمای خوبی است.
                      موفق باشید

نظر

• تقدیم به جناب سید در مورد الگوی 123 :

http://pcmupload.traderha.com/up...0621375761.zip

نظر

• آتبین عزیز سلام
                          فایل شما را دانلود کردم ممنونم
                          امیدوارم بقیه دوستان هم ازش استفاده کنند.
                          امروزم از استاد خبری نیست!!!
                          برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
                          شاد باشید.

نظر

نظر

تی پی خورد

نظر

• درود
                                دوستان اگر طبق این سیستم ترید میکنید ، خواهشا تصویر ترید رو قرار بدبد تا با بررسی اون هم به معلومات همه ما افزوده بشه و هم بشه به نقاط قوت و ضعف سیستم اشراف پیدا کرد.

*با سپاس آتبین*

نظر

پردازش ...
                                X