اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتقاء سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    با سلام
    یک++++ توضیح +++++در مورد سیستم اول تاپیک بزارین
    اونایی که تازه وارد بحث میشن هم بدونند چه خبره !!!

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال
    سلام و ارادت
    چشم . منتها الان تا آخر سال مسافرت هستم و تمرکز و وقت لازم را ندارم . انشاالله در اولین فرصت انجام وظیفه میکنم
    ولی از جناب برهانی و یا دیگر دوستان که از سیستم مطلع هستند خواهش میکنم تا قبل از شروع بنده ، سیستم را توضیح بدن
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

فقط به عنوان نمونه

http://s5.picofile.com/file/8107628826/audusdm15.png
      خروج
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوار جناب آقای جبل عاملی

صمیمانه از اینکه حاصل تلاش و دانش و تجربه خویش را در اختیار دوستان قرار می دهید سپاسگزارم.
        روح بزرگ ومنش شما را تحسین کرده و برای شما آرزوی سلامت و شادکامی دارم.

دوست دارم اگه بتونم و اجازه بفرمائید با راهنمایی خودتان در این تاپیک با شما و دیگر دوستان عزیز و بزرگوار همکاری داشته باشم.
        من با سیستم شما، همانگونه که مستحضرید آشنایی مختصری دارم و از مشغله کاری شما نیز مطلع هستم.
        تصمیم با شما... .

یا علی مدد

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
          با سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوار جناب آقای جبل عاملی

صمیمانه از اینکه حاصل تلاش و دانش و تجربه خویش را در اختیار دوستان قرار می دهید سپاسگزارم.
          روح بزرگ ومنش شما را تحسین کرده و برای شما آرزوی سلامت و شادکامی دارم.

دوست دارم اگه بتونم و اجازه بفرمائید با راهنمایی خودتان در این تاپیک با شما و دیگر دوستان عزیز و بزرگوار همکاری داشته باشم.
          من با سیستم شما، همانگونه که مستحضرید آشنایی مختصری دارم و از مشغله کاری شما نیز مطلع هستم.
          تصمیم با شما... .

یا علی مدد

سلام
          سید جان خوشحال میشم اگه قبول زحمت بفرمایید و با همکاری دیگر دوستانی که از سیستم معاملاتی آگاه هستند پیش قدم شوید و بنده را در این را یاری کنید

به خاطر محدودیت وقتم سکان را به شما میسپارم و خودمم هر جا نیاز بود انجام وظیفه خوام کرد
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

استاد عزیز من شرمنده محبت و معرفت شما هستم و مدیون و مرهون دانش و تجربه شما
            انشاالله از فردا با هماهنگی شما شروع خواهم کرد

نظر

جناب عاملی تمپلیت مشکل داره اون مشخصات پرینتی نمیاد لطفا دوباره آپلود کنید با تشکر

نظر

دوست عزیز من فایل را دانلود کرده و درست اجرا می کند.

نظر

لطفا یکی از دوستان توضیح بده در مورد کار کردن با این سیستم

نظر

با اجازه جناب آقای جبل عاملی من توضیحات کلی در مورد این سیستم می دهم انشاالله استاد عزیز خودشان نقاط دقیق و ریزه کاریها و تنظیمات را ارائه می دهند.

این سیستم بر اساس دوال تایم فریم و پیووت پوینت و مووینگ ها به ما سیگنال خرید و فروش می دهد
                    بدین صورت که در تایم یک ساعته روند تشخیص داده شده و در تایم 15 دقیقه ترید میکنیم
                    زمانی که قیمت در تایم H1 بالاتر از مووینگها قرار داشت سیگنال Buy و در صورتیکه قیمت پائینتر از مووینگها قرار داشت سیگنال Sell .
                    بعد از آن در تایم M15 باید قیمت برای Buy بالای مووینگها و برای Sell زیر موینگها باشد و مووینگها به ترتیب 15-30-60 و بعد از آن موینگ نارنجی و آبی که ضخامت کمی نسبت ه بقیه مووینگها دارند قرار گرفته باشد.
                    Sl و Tp بصورت اتوماتیک توسط اکسپرت تعیین می شود.
                    محدوده ای که مجاز به ترید هستیم نیز توسط اکسپرت با خطوط عمودی سبز و قرمز مشخص شده است.

این توضیح مختصری از سیستم بود. امیدوارم که مقبول واقع شود.

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                      با اجازه جناب آقای جبل عاملی من توضیحات کلی در مورد این سیستم می دهم انشاالله استاد عزیز خودشان نقاط دقیق و ریزه کاریها و تنظیمات را ارائه می دهند.

این سیستم بر اساس دوال تایم فریم و پیووت پوینت و مووینگ ها به ما سیگنال خرید و فروش می دهد
                      بدین صورت که در تایم یک ساعته روند تشخیص داده شده و در تایم 15 دقیقه ترید میکنیم
                      زمانی که قیمت در تایم H1 بالاتر از مووینگها قرار داشت سیگنال Buy و در صورتیکه قیمت پائینتر از مووینگها قرار داشت سیگنال Sell .
                      بعد از آن در تایم M15 باید قیمت برای Buy بالای مووینگها و برای Sell زیر موینگها باشد و مووینگها به ترتیب 15-30-60 و بعد از آن موینگ نارنجی و آبی که ضخامت کمی نسبت ه بقیه مووینگها دارند قرار گرفته باشد.
                      Sl و Tp بصورت اتوماتیک توسط اکسپرت تعیین می شود.
                      محدوده ای که مجاز به ترید هستیم نیز توسط اکسپرت با خطوط عمودی سبز و قرمز مشخص شده است.

این توضیح مختصری از سیستم بود. امیدوارم که مقبول واقع شود.

درود
                      استاد واقعا ممنونم ، اگر فرمایشات آقا سید مورد تائید شما میباشد ، تایید بفرمایید.

*با سپاس آتبین*
                      نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                        سلام و ارادت
                        چشم . منتها الان تا آخر سال مسافرت هستم و تمرکز و وقت لازم را ندارم . انشاالله در اولین فرصت انجام وظیفه میکنم
                        ولی از جناب برهانی و یا دیگر دوستان که از سیستم مطلع هستند خواهش میکنم تا قبل از شروع بنده ، سیستم را توضیح بدن

درود جناب برهانی ، ما بیصبرانه منتظر توضیحات این سیستم هستیم.

*با سپاس آتبین*
                        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

سلام و درود به خدمت همه دوستان من این سعادت نصیبم شد که به مدت دو روز مهمان جناب جبل عاملی عزیز باشم در این مدت استاد کلی زحمت کشیدند و سیستم ترید خودشون را برای من تشریح کردند من هم از گفته های ایشون یادداشت برداشتم من ان یادداشتها را برای دوستان مینویسم ولی مطمعنا خود استاد باید ریزه کاریهای سیستم را برای دوستان بیان کنند زیرا که من تازه اول راهم و سر تا پا خطا و اشتباه و هنوز کلی باید تمرین کنم تا شاید بتونم به اندازه نصف استاد از این سیستم سود بگیرم برای این حرفم هم دلیل دارم در یک روز هم من و استاد جبل عاملی پوزیشن گرفتیم پوزیشن استاد در حد چند پیپ تو ضرر میره بعد تی پی میزنه پوزیشن من 20 پیپ میره تو ضرر بعد تی پی میزنه فکر کنم منظورم را رسانده باشم راز سیستم در نقطه وروده که استاد بهترین نقطه وارد میشن ولی من یا دیره یا زود بهر حال امید دارم با تمرین نتایج خوبی بگیرم توضیحات سیستم را در پست بعد مینویسم

نظر

درود استاد ، میشه اکسپرت رو ، برای تایم فریم یک ساعته تنظیم کرد یا فقط ترید در تایم 15 دقیقه صورت میگیره.

*با سپاس آتبین*

نظر

1- تعیین جهت در یکساعته (شرایط سل ) قیمت زیر مووینگها باشد
                              مووینگهای 120 و 60 و 30 و 15 به ترتیب قرار داشته باشند ( اگرمووینگهای 15 و 30 روی هم باشند ایرادی ندارد)
                              در اندیکاتور ار سی اس قرمز بالای سبز باشد (اگر نیست صبر میکنیم تا کراس اتفاق بیافتد)
                              فاصله قیمت تا مووینگ 120 نسبت به گذشته بازار زیاد نباشد(بیشتر از 70 پیپ نباشد)
                              2- 15 دقیقه
                              مووینگهای144 و 96 و 60 و 30 و15 به ترتیب قرار داشته باشند (ترتیب 60 و30 و15 اجباری است)
                              پیوت روزانه مرکزی بالای قیمت باشد
                              پیوت امروز نسبت به دیروز پایینتر باشد
                              در این سیستم استاد استاپ و تی پی را ثابت در نظر میگیرند (بک تست 5 ساله)
                              در یک محدوده زمانی خاص اقدام به ترید میکنند
                              استاد یه سری ..... هم داشتند که بعدا خدمت دوستان عرض خواهم کرد
                              لطفا سوالات خود را از جناب جبل عاملی بپرسید

نظر

ای ول بر استاد عزیز که دانش خود را بی چشمداشت ارائه می دهند و آفرین بر جناب آقای برهانی که سیستم را یاد داشت نموده و اینجا ارائه دادند.
                                دوستان دعا کنید انشاالله برنامه های استاد به زودی به خیر و خوشی سرانجام گیرد و بیشتر از دانش و تجربه ایشان بهره بگیریم

یا علی

نظر

پردازش ...
                                X