اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتقاء سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود
    نقش پیوت ها چیه ؟
    نحوه ورود چطوره؟(بسته شدن کندل یا عبور قیمت)
    نقش اکسپرت بجز تنظیم تی پی و استاپ چیه؟

*با سپاس آتبین*
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

در این سیستم فقط از پیوت روزانه مرکزی استفاده میشه و طرز قرارگیریش نسبت به پیوت دیروز
      کاری به بسته شدن کندل نداریم عبور قیمت کافیه فقط همانطور که گفتم محدوده زمانی مهمه که کاش استاد زودتر میومدن و راهنمایی میکردن (اگر در همان محدوده زمانی خبر قرمز داشته باشیم صبر میکنیم تا خبر تاثیر خودشو در کندل 15 دقیقه بزاره)
      اکسپرت فقط استاپ و تی پی را قرار میده این اکسپرت جدید هم محدوده زمانی را مشخص میکنه دوستان من در حد بضاعت خویش جواب میدم اگر کامل نیست من را ببخشید موفق باشید

نظر

دوستان امروز سیستم جناب جبلعاملی در استرالیا دلار تی پی زد من متاسفانه عکس گرفتن بلد نیستم ولی حتما یاد میگیرم تا دفعات بعد بتونم عکس هم بذارم (سل در 8925 با استاپ 8948 و تی پی 8895)

نظر

جناب برهانی عزیز
          شما در متا از منوی file گزینه Save As Picture رو انتخاب کن . بعد میتونی یکی از گزینه هاشو انتخاب کنی یه فایل تصویری از نمودار برات میسازه.
          بعد میری به آدرس http://pcmupload.traderha.com/ اونجا فایل رو آپلود میکنی بعد آدرس فایل رو با درج تصویر در تاپیک قرار میدی.

تصاویر رو فقط در این تاپیک قرار بده
          http://forum.broker-fa.com/f77/%D9%8...84%DB%8C-3624/ تا انسجام مطالب حفظ بشه.

*با سپاس آتبین*
          نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

دوستان عزیز من نیز امروز بر اساس سیتم استاد عزیز ترید کرده و تی پی زدم
            البته با عرض پوزش تمپلت چارت من تمپلت قدیمی استاد است
            بر اساس این روش آنجا که خط عمودی بر روی چارت قرار داده ام سیگنال ورود می باشد که در تمپلت جدید خط سبز عمودی می باشد
            و چون یک کف شکسته شده است من در پول بک پوزیشن گرفته ام. برای تشخیص دقیق و درست نقطه ورود من نیز منتظر راهنمایی استاد عزیز و بزرگوار جناب آقای جبل عاملی هستم.
            امیدوارم این مختصر سر نخی برای دوستان باشد.
            سالم، شاداب و موفق باشید.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-08-2014, 10:17 AM

نظر

با سلام
              اکسپرت خودش پوزیشن گیری می کنه یا فقط کارش گذاشتن tp است؟ من که دیروز تا ساعت 14 هیچ موقعیتی رو نگرفت
              زیبایی زندگی به سادگیه

نظر

دوست عزیز اکسپرت فقط محدوده پوزیشن را مشخص می کند و زمانی که شما پوزیشن گرفتید به طور اتوماتیک استپ را 24 پپ و تی پی را 30 پپ قرار می دهد و زمانی که پوزیشن 19 پپ وارد سود شد استپ را به نقطه ورود آورده و پوزیشن را ریسک فری می نماید.
                خودمان باید نقطه ورود را تشخیص داده و دستی پوزیشن بگیریم.

نظر

دوستان عزیز سلام
                  در حال حاضر که ساعت 12:07 به وقت ایران می باشد در چارت استرالیا به دلار موقعیت sell مهیاست.
                  من در نقطه0.8919 پوزیشن sell limit می گذارم

http://

نظر

این هم تایم 15 دقیقه

http://

نظر

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                      جناب عاملی تمپلیت مشکل داره اون مشخصات پرینتی نمیاد لطفا دوباره آپلود کنید با تشکر
                      اشکالی در تمپلیت نیست . احتمالا اشکال از سایز مانیتورتون هست . وارد تنظیمات اکسپرت بشید و 100 تا 100 تا عدد اول را کم کنید تا نوشته ها وارد چارت بشن
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها

درود استاد ، میشه اکسپرت رو ، برای تایم فریم یک ساعته تنظیم کرد یا فقط ترید در تایم 15 دقیقه صورت میگیره.

*با سپاس آتبین*
                        فقط 15 دقیقه . در ضمن تمام توضیحات دوستان درست است و انشاالله ریزه کاری ها باید در موقعیت های لایو عنوان بشن
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها
                          درود
                          نقش پیوت ها چیه ؟
                          نحوه ورود چطوره؟(بسته شدن کندل یا عبور قیمت)
                          نقش اکسپرت بجز تنظیم تی پی و استاپ چیه؟

*با سپاس آتبین*
                          پیووت ها در تایم یک ساعته نقش تعیین جهت روند را دارند ( به خصوص سطح مرکزی هفتگی ) در تایم 15 دقیقه هم همینطور
                          نحوه ورود بسته شدن
                          بریک ایون میکنه - مشخصات ضروری حساب را نمایش میده - فاکتور های شرایط ترید را نمایش میده برای به حداقل رساندن خطای انسانی در ترید و در ورژن بعدی مدیریت سرمایه هم حساب میکنه
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نکته مهم : فقط به فقط تمپلیت را روی پلتفورمی که ساعت مارکت واچش برابر با جی ام تی باشه ران کنید ، وگرنه هم روند براساس پیووت را در 15 دقیقه اشتباه خواهید داشت و هم تایم معاملاتی مناسب را
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام و ارادت
                              به یاری خداوند و دعای خیر دوستان مرحله اول کاری که داشتم تموم شد و از این به بعد حدودا آزادتر هستم هرچند که وارد مرحله دوم شدم ولی زمان کمتری را ازم میگیره و مخصوصا این که دیگه نیاز نیست به خاطرش از محل زندگیم دور بشم
                              به همین خاطر انشاالله بیشتر در خدمت دوستان و علاقه مندان خواهم بود
                              اول از هر چیز که باید بگم و تا الانم خیلی دیر شده و انشاالله دوستان این را پای فراموشی بنده بزارن و نه بی ادبی بنده ، اینکه از جناب آرش به خاطر ساخت اندیکاتور و از جناب خیری عزیز بابت ساخت این اکسپرت مفید و کاربردی مال تشکر را دارم و بنهده هرگز در سودهای خودم زحمات این عزیزان را فراموش نخواهم کرد

در پست بعد نگاهی به سیستم در موقعیت لایو خواهیم داشت
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درضمن بلافاصله بعد از کمتر شدن مشغله هام طبق طرح مدیریت محترم فروم یک حساب ریل جهت این سیستم معاملاتی اختصاص میدم تا علاقه مندان عزیز و جویندگان آینده بهتر بتونن توی تصمیم گیری خودشون به منابع معتبر دسترسی داشته باشند .
                                همونطور که الان طبق تمپلیت h1شاهد هستید قیمت زیر مووینگ و سطوح مرکزی پیووت قرار گرفته . پس ما الان دیگه روند حاکم را میدونیم و دیگه با h1 کار نداریم میریم تایم m15 برای ترید
                                در تایم m15 باید اول از همه درون محدوده زمانی مجاز برای ترید باشیم سپس با توجه به نزولی بودن در تایم بالاتر به دنبال موقعیت فروش میگردیم . اگر قیمت زیر پیووت مرکزی امروز بود و زیر تمام مووینگ ها و مووینگها ی جادویی به ترتیب بودند و در اندی مارکت تراس ( حقیقت بازار ) فروشندگان بر خریداران غلبه داشتند ( خط قرمز بالای سبز باشد ) به دنبال ترگیر سل خواهیم بود

خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X