اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتقاء سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    سلام و ارادت
    به یاری خداوند و دعای خیر دوستان مرحله اول کاری که داشتم تموم شد و از این به بعد حدودا آزادتر هستم هرچند که وارد مرحله دوم شدم ولی زمان کمتری را ازم میگیره و مخصوصا این که دیگه نیاز نیست به خاطرش از محل زندگیم دور بشم
    به همین خاطر انشاالله بیشتر در خدمت دوستان و علاقه مندان خواهم بود
    اول از هر چیز که باید بگم و تا الانم خیلی دیر شده و انشاالله دوستان این را پای فراموشی بنده بزارن و نه بی ادبی بنده ، اینکه از جناب آرش به خاطر ساخت اندیکاتور و از جناب خیری عزیز بابت ساخت این اکسپرت مفید و کاربردی مال تشکر را دارم و بنهده هرگز در سودهای خودم زحمات این عزیزان را فراموش نخواهم کرد

در پست بعد نگاهی به سیستم در موقعیت لایو خواهیم داشت
    سلام اقای جبل عاملی
    ببخشید دیر جواب میدم نبودم
    خواهش میکنم انشالله اگر دوستان از اکسپرت استفاده کردند و مفید واقع شد از دعای خیرشان ما را بی بهره نگذارند

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• وحید جان من هم از زحمتی که کشیدید تشکر می کنم
      انشاالله بتونم محبت شما را جبران کنم
      موفق باشید

نظر

• در تمپلیت 15 دقیقه ما فقط پیوت مرکزی داریم ؟
        شرایط نقظه ورود چطوره؟

*با سپاس آتبین*
        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها
          در تمپلیت 15 دقیقه ما فقط پیوت مرکزی داریم ؟
          شرایط نقظه ورود چطوره؟

*با سپاس آتبین*
          نه آتبین عزیز . مووینگ های 144 - 96 - 60 - 30 - 15 و اندیکاتور مارکت تراس را هم داریم
          مگه تمپلیت را اجرا نکردید . اگه مایلید تصویر قرار بدید تا چک کنم

ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نه آتبین عزیز . مووینگ های 144 - 96 - 60 - 30 - 15 و اندیکاتور مارکت تراس را هم داریم
            مگه تمپلیت را اجرا نکردید . اگه مایلید تصویر قرار بدید تا چک کنم

نه استاد منظورم این بود در تمپلیت جدید از پیوت ها فقط در حد پیوت مرکزی روزانه استفاده میشه ؟
            ممنونم از پاسخ سریعتون استاد
            در ضمن اگه امکان داره نحوه پوزیشن گیری رو یکم بازش کنین.
            نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• استاد کمک یه دنیا سوال تو این سیستم برام پیش اومده؟

نظر

نه استاد منظورم این بود در تمپلیت جدید از پیوت ها فقط در حد پیوت مرکزی روزانه استفاده میشه ؟
                ممنونم از پاسخ سریعتون استاد
                در ضمن اگه امکان داره نحوه پوزیشن گیری رو یکم بازش کنین.
                بله . فقط از سطح مرکزی روزانه بهره میبریم
                نحوه پزیشن گیری هم چیز خاصی نیست . فقط باید روند را از طریق ابزارها تشخیص داد و سپس با قواعد تریدری وارد معامله شد . که این را سعی میکنم به صورت هدف مند با تصاویر ارائه بدم
                خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

استاد کمک یه دنیا سوال تو این سیستم برام پیش اومده؟
                  درخدمتم
                  راستی از همه دوستان خواهشمندم بنده را استاد خطاب نکنید . بنده نه در سطحش هستم و نه لیاقتش را دارم
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درخدمتم
                    راستی از همه دوستان خواهشمندم بنده را استاد خطاب نکنید . بنده نه در سطحش هستم و نه لیاقتش را دارم

شما برای من استاد هستید بقیه رو نمیدونم

نظر

• چرا از هیکن آشی استفاده کردین ، دلیل خاصی داره؟
                      چرا هیکن اشی شما سایه نداره؟

*با سپاس آتبین*

نظر

چرا از هیکن آشی استفاده کردین ، دلیل خاصی داره؟
                        چرا هیکن اشی شما سایه نداره؟

*با سپاس آتبین*
                        فقط به خاطر کم کردن بار روانی کندل ها در تصمیم گیری های معاملاتی قرارشون دادم. وگرنه هیچ نقش تکنیکی در ورود به معاملات ندارن
                        این تدبیری هست که پیام عزیز در سیستم قفس داشتند و بنده هم همونو استفاده کردم . البته بازحمت جناب خیری تغیری درش وارد شد و اون این بود که دیگه نیاز نیست برای نمایش بهتر چارت را زوم کرد
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام خدمت کلیه دوستان
                          میخواستم با کسب اجازه از استاد عزیز در مورد اکسپرت توضیح بدهم تا ابهامات بر طرف شود
                          این اکسپرت یک سیستم همیار تریدر است و اصلا بای یا سل انجام نمیدهد و تشکیل شده است از چند اکسپرت و اندی که نتایج آن را تجمیع کرده و نمایش میدهد
                          یکی دیگر از کار های اکسپرت اضافه کردن حد سود و ضرر با تی پی 24 و استاپ 20 است که قابل تغییر است و بریک ایون کردن در 19 پیپ
                          تمام دوستان توجه کنند که زمان خطوط سبز و قرمز را بر اساس بروکر خود تنطیم کنند 7:45 جی ام تا 15 جی ام که به وقت ایران میشه 11:15 تا 18:30
                          در مورد گزینه ها ی نمایشی اکسپرت که در این گزینه ها عدد 2 را برای موقعیت سل و عدد 1 را برای بای در نظر گرفتیم اگر قیمت بین خطوط اندی باشد 2.5 و1.5و اگر قیمت بالای خطوط موینگ 15 دقیقه باشد 2و1 برای موقعیت های سل و بای میشود
                          از دیگر مواردی که باید دوستان توجه کنند که نمایش اعداد اکسپرت خارج چارت است البته برای بعضی از دوستان که باید فقط RCS_distance_x را به 650 تغییر دهند
                          در مورد تی پی و استاپ هم اعداد را در 10 ضرب نکنند و خود سیستم این کار را میکند مثلا ننویسند 240 و 200
                          ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-09-2014, 10:43 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

درخدمتم
                            من نیز با قاطعیت شما را استاد خطاب می کنم هم از نظر دانش و تجربه و هم مهمتر و بالاتر از آن از نظر معرفت و شخصیت و اخلاق
                            و برای شما آرزوی سلامت، سرافرازی و موفقیت روز افزون دارم.

ارادتمند سید

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                              با سلام خدمت کلیه دوستان
                              میخواستم با کسب اجازه از استاد عزیز در مورد اکسپرت توضیح بدهم تا ابهامات بر طرف شود
                              این اکسپرت یک سیستم همیار تریدر است و اصلا بای یا سل انجام نمیدهد و تشکیل شده است از چند اکسپرت و اندی که نتایج آن را تجمیع کرده و نمایش میدهد
                              یکی دیگر از کار های اکسپرت اضافه کردن حد سود و ضرر با تی پی 24 و استاپ 20 است که قابل تغییر است و بریک ایون کردن در 19 پیپ
                              تمام دوستان توجه کنند که زمان خطوط سبز و قرمز را بر اساس بروکر خود تنطیم کنند 7:45 جی ام تا 15 جی ام که به وقت ایران میشه 11:15 تا 18:30
                              در مورد گزینه ها ی نمایشی اکسپرت که در این گزینه ها عدد 2 را برای موقعیت سل و عدد 1 را برای بای در نظر گرفتیم اگر قیمت بین خطوط اندی باشد 2.5 و1.5و اگر قیمت بالای خطوط موینگ 15 دقیقه باشد 2و1 برای موقعیت های سل و بای میشود
                              از دیگر مواردی که باید دوستان توجه کنند که نمایش اعداد اکسپرت خارج چارت است البته برای بعضی از دوستان که باید فقط RCS_distance_x را به 650 تغییر دهند
                              در مورد تی پی و استاپ هم اعداد را در 10 ضرب نکنند و خود سیستم این کار را میکند مثلا ننویسند 240 و 200
                              وحید جان با سلام و تشکر مجدد بابت زحتی که کشیدید و لطفی که نمودید
                              در صورت امکان ممنونم میشیم اگه روی تصویر جزئیات رو توضیح بدید تا از دانش شما بیشتر بهرمند بشیم

ارادتمند سید

نظر

• چند سوال:
                                پوزیشن تا کی میتونه باز باشه ، محدودیت زمانی داره یا نه؟
                                شرایط خروج اضطراری داریم؟
                                مدیریت سرمایه مثل قبله یا تغییر کرده؟
                                انتخاب میزان پیپ برای سود یا ضرر بر چه اساسی بوده؟(قابل تغییر هست؟)

*با سپاس آتبین*

نظر

پردازش ...
                                X