اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرینات pivot points - major ماژورها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود بر همه دوستان
    بله کاملا صحیح است.
    این تغییر فاز مکدی با چشم نیز باید قابل مشاهده بوده و حس شود که قیمت نیز با تغییر فاز مکدی همراه بوده است(بعبارت دیگر تغییرات قیمت لمس شود).
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام

همونطور که توو کتاب آقای آزادی اومده حدوده 70 % ماژور ها رو میشه با چشم تشخیص داد که بنظرم با تمرین میشه بهتر هم کار کرد

اما در تصویر بالا که مکدی مشخصا تغییر فاز نداده میشه یه تایم بالاتر رفت و ماژور های مشکوک رو از اوونجا تایید گرفت؟ بنظره خودم که میشه اما بزرگان چی میگن؟
      ویرایش توسط mamali : https://www.traderha.com/member/5699-mamali در ساعت 06-27-2012, 08:04 PM

نظر

• سقف 1 و 2 که یک سقف دوقلو تشکل داده اند حتما ماژور میباشند مخصوصآ اینکه یک تغییر روند بعد از سقف 3 ایجاد شده است.من فقط سوالم اینکه چرا با توجه به اینکه فاز 2-3 بسیار شارپ است نسبت به فاز 1-2 چرا از سقف 3 روند بازار تغییر کرده است و ما چه اقدام پیشگیرانه ای میتونیم برای جلوگیری از ضرر بکنیم در تحلیل هامون.

نظر

• دوستان آیا ماژور ها رو درست مشخص کردم؟
          سهم فولاد
          در مورد شماره 4 سبزه درسته یا قرمزه؟؟

a b c d هم چشمی حساب کردم مکدی یکم مشکل دارم...

ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 05-06-2013, 07:58 PM

نظر

• البته با توجه به فرموده های دوستان در مثال های قبل احتمالا فقط c و یا شاید e ماژور باشد و آ و ب مینور . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
              دوستان آیا ماژور ها رو درست مشخص کردم؟
              سهم فولاد
              در مورد شماره 4 سبزه درسته یا قرمزه؟؟

a b c d هم چشمی حساب کردم مکدی یکم مشکل دارم...

zooze جان سلام

به نظر من
              4 ماژور است

نظر

• درود بر دوستان

4 قرمز و سبز هر دو شون میتونن ماژور باشن چون در 4 قرمز سقف شکسته نشده.

اما با در نظر گرفتن مکدی 12.26.9 - 1و2و3 هم ماژور هستن

در کل نیگا کنین ببینین نقاط چرخش رو باید بتونین درک کنید. باید واضح باشه چرخش.

این 2 نکته رو هم مد نظر داشته باشین که از تکنیکهای تشخیص ماژورهای استاندارد در کتاب آفای ..... هستش:

1- بیش از 38%اصلاح قیمتی داشته باشیم و همزمان در اندیکاتور macd استاندارد تغییر فاز داشته باشیم.
                2- بیش از 38%اصلاح زمانی داشته باشیم و همزمان در اندیکاتور macd استاندارد تغییر فاز داشته باشیم.

شاد باشید
                ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-06-2013, 11:44 PM
                Think / Act / Enjoy

نظر

• به نظر من 4 سبز ماژور هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                    به نظر من 4 سبز ماژور هست.
                    به قول دوستان عجب نون دونی ای برای خودمون انتخاب کرده ایم

در کوچکترین موضوع این فن، اجماع حتی در حد بچه های سر محل وجود نداره دیگه شما اجماع جهانی رو خودت در نظر بگیر

یه چارت بده به ده نفر حرفه ای، هفت مدل فیبو، شیش رقم پیوت و چهار روند مخالف همدیگه برات می کشن.

طفلک zooze یه سوال کوچیک در مورد دو تا سقف پرسید، سه جناح چپ و راست و میانه ریختن وسط
                    خدا آخر و عاقبت همگی مونو با این کاسبی خیر کنه

نظر

• تحلیل تکنیکال بیش از آن که یک علم باشد، یک هنر است. پس اختلاف نظر طبیعی است.

موفق باشید

نظر

• دوستان راجع به روند اصلاحی هم اگر ممکنه نظراتتون رو بگید.
                        خودم فک کنم فقط e ماژور باشه و بقیشون مینورن!!!

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها

zooze جان سلام

به نظر من
                        4 ماژور است

ارادتمند میلادم

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                        به قول دوستان عجب نون دونی ای برای خودمون انتخاب کرده ایم

در کوچکترین موضوع این فن، اجماع حتی در حد بچه های سر محل وجود نداره دیگه شما اجماع جهانی رو خودت در نظر بگیر

یه چارت بده به ده نفر حرفه ای، هفت مدل فیبو، شیش رقم پیوت و چهار روند مخالف همدیگه برات می کشن.

طفلک zooze یه سوال کوچیک در مورد دو تا سقف پرسید، سه جناح چپ و راست و میانه ریختن وسط
                        خدا آخر و عاقبت همگی مونو با این کاسبی خیر کنه
                        والا به خدا!!!!
                        تازه تو یه تایم فریمه !!!! و نسبتا مورد ساده ایه! بازار جهانی با شکلای عجیب غریبش که واقعا جای خود دارد...
                        آمین:دی

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                        تحلیل تکنیکال بیش از آن که یک علم باشد، یک هنر است. پس اختلاف نظر طبیعی است.

موفق باشید
                        سپاس ! واقعا همینطوره که میفرمایید و چه هنر دوست داشتنی ای هم هست:X
                        ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 05-07-2013, 12:57 PM

نظر

• درخواست pivot per day

سلام

لطفا اگه کسی اندیکاتور pivot per day داره لینک دانلود بزاره.

ممنون

نظر

• سلام، ببخشيد انديكاتور پيوت هارو ميخواستم. هر چي گشتم پيدا نكردم، ممنون. Custum pivot 4 time frames
                            واينكه فقط براي متاي ٤ جواب ميده يا ٥ هم اكيه؟

نظر

• خدمت شما
                              فایل های پیوست شده
                              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام
                                احتراما خواهشمند است بحث افزایش سرمایه ها و تعدیل قیمتها را و تاثیر آن را در نمودار ها توضیح دهید . از کجا می توان به صورت سرجمع شده آنها را داشت و به صورت دستی بر روی قیمتها که در فایل اکسل موجود می باشد اثر داد
                                آیا با اثر دادن انها ماژورها و مینورها تغییر میکند.. با سپاس

نظر

پردازش ...
                                X