اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک کندل استیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

همینطور که میدونید راه های مختلفی برای بدست آوردن سطوح ساپورت و رزیستنس وجود داره .. از جمله
    1- پیوت ها
    2- سطوحی که قیمت در گذشته بیشتر اونها رو تاچ کرده و ریورس کرده
    3- وحتی بعضی دوستان از ابزار ایچیموکو سطوح بسیار دقیقی میگیرن..
    من خودم به شخصه از موارد 2 و 3 استفاده میکنم
    حالا به نظر شما کدوم سطوح . با کندل ها بهتر جواب میده؟؟؟
    آیا حتما باید ازپیوت ها استفاده کرد؟؟؟؟؟
    ممنون..........
    در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

نوشته اصلی توسط arash72 نمایش پست ها
      با سلام
      ببخشید اگر این تاپیک جای سوال من نیست.

میخواستم بدونم این خطوط پیووت های هفتگی و ماهیانه رو چطوری به دست میارید؟
      دوست من پیووت ها فرمول دارن اما نیازی به محاسبه نیست شما میتونید از اندیکاتور هایی که پییوت ها رو برای ما رسم میکنن استفاده کنید فایلی که در زیر براتون میذارم پیووت روزانه هفتگی و ماهانه رو همراه با ساپورت و رزیستنس هاشون بزیبایی برای شما رسم میکنه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...t-levels-7.rar
      گر بر سر نفس خود امیری مردی...
      انجمن بورس بازان نیکوکــــار
      (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
        همینطور که میدونید راه های مختلفی برای بدست آوردن سطوح ساپورت و رزیستنس وجود داره .. از جمله
        1- پیوت ها
        2- سطوحی که قیمت در گذشته بیشتر اونها رو تاچ کرده و ریورس کرده
        3- وحتی بعضی دوستان از ابزار ایچیموکو سطوح بسیار دقیقی میگیرن..
        من خودم به شخصه از موارد 2 و 3 استفاده میکنم
        حالا به نظر شما کدوم سطوح . با کندل ها بهتر جواب میده؟؟؟
        آیا حتما باید ازپیوت ها استفاده کرد؟؟؟؟؟
        ممنون..........
        سطوح حمایت و مقاومت بیش از این سه موردی هست که شما فرمودید اما در جوابتون باید بگم که هیچ تفاوتی نداره الگوهای کندل استیک در تمامی انواع سطوح جواب میدن بذارید اینطوری بیان کنم که؛
        الگوهای کندل استیک استراتژی نیستن که فقط در موارد یا تایم خاصی ازونا استفاده بشه الگوهای کندل استیک ینوع ابزار تحلیل هست که در تمام استراتژی ها کاربرد دارن
        ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 07-19-2012, 09:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
          دوست من پیووت ها فرمول دارن اما نیازی به محاسبه نیست شما میتونید از اندیکاتور هایی که پییوت ها رو برای ما رسم میکنن استفاده کنید فایلی که در زیر براتون میذارم پیووت روزانه هفتگی و ماهانه رو همراه با ساپورت و رزیستنس هاشون بزیبایی برای شما رسم میکنه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...t-levels-7.rar
          با سلام و تشکر از شما

این فایل مربوط به چه نرم افزاری هست؟من از مفید استفاده میکنم
          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

ممنون از اطلاعات مفیدت.بالشخصه زمانی توانستم در این بازار موفق شوم که با کندلها اشنا شدم.الان با کندلها تمام حرکات بازار را بدست میارم.حتی اگر بازار رنج باشه من میتونم حداقل 5 الی 10 پیپ بگیرم.

نظر

سلام.سیگنال صحیح هست؟
              فایل های پیوست شده

نظر

با سلام.

لطفا یه نفر جواب بده.

این فایل های MetaQuotes رو چطوری باید وارد نرم افزار مفید کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
                  با سلام.

لطفا یه نفر جواب بده.

این فایل های MetaQuotes رو چطوری باید وارد نرم افزار مفید کرد؟
                  دوست من صحبت ما در اینجا مربوط به بازار ارز هست درسته که اکثر الگوهای کندل استیک در بازار های دیگه هم جواب میده ولی بعضی الگوها ممکنه ارایششون مقداری متفاوت باشه اگر وقت بود انشالا اون تفاوت ها رو ذکر میکنم و همچنین بعید میدونم اندیکاتور پیووت در بورس ایران جواب بده اینو باید از دوستانی که کار کردن سوال کنید و در اخر بهتره بجای متاتریدر مفید از متاتریدر شرکت رسا استفاده کنید خودم بشخصه با هر دوشون کار کردم ولی رسا بهتره .
                  طرز قرار دادن اندیکاتور رو با دوتا عکس نشون دادم موفق باشید.

===============================

نظر

نوشته اصلی توسط stop loss نمایش پست ها
                    سلام.سیگنال صحیح هست؟
                    ============================
                    دوست من لطفا در عکس هاتون الگویی که منظورتون هست رو با دایره مشخص کنید و زمانی که اپلود کردید مطابق شکل گزینه ی پنجم رو بذارید تو تاپیک تا بتونم عکساتونو واضح ببینم مطابق شکلی که براتون گذاشتم .
                    دوم( اینکه سیگنال صحیح است) نداشتیم بنوشته های من دقت کنید کندل استیک استراتژیی نیست که سیگنال بده یبار دیگه تکرار میکنم کندل استیک ابزار تحلیل هست که در استراتژی ها بما کمک میکنه برای مثال اگر شما با فیبو /پیووت / چنگال / الگوهای هارمونیک و یا ساپورت و رزیستنس ساده کار میکنید و انتظار برگشت قیمت رو در سطوح یاد شده بر مبنای استراتژیتون دارید باید ببینید که ایا کندل ها الگوی خاصی رو تشکیل دادن یا نه کندل ها یکی از فاکتورهای اساسی هستن که باید در ورود به پوزیشن به اونا توجه بشه.و سیگنالی برای ما صادر نمیکنن.
                    پس سوال شما رو اصلاح میکنم : آیا الگوی تشکیل شده الگوی معتبری هست یا خیر؟؟؟

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++
                    و اما جواب سوال شما اگر اینجا که تو این عکس مشخص کردم منظورتون هست بله الگو صحیح هست اما موقعیت مناسب برای معامله نیست به چند دلیل که فکر میکنم فعلا ذکر یکی ازون ها کافیه
                    وجود پیووت هفتگی بر سر راه قیمت در فاصله ی 10 پیپی

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 07-21-2012, 07:18 AM

نظر

با سلام خدمت matein77

نرم افزار رسا قیمت ها رو تعدیل نمیکنه ولی مفید تعدیل میکنه.در ضمن سرعت سرور مفید خیلی بیشتر از رسا هستش.

مفید که مشکلی نداره؟

نظر

سلام و عرض ادب خدمت جناب متین و تشکر و سپاس بابت انتقال تجربیات و دانشتون

سوالی دارم ؛
                        اول اینکه در مباحث داجی ها تا جایی که مرسوم بوده یا هست جزء الگوهای 3 کندلی ست و کندل سوم جهت تایید ورود به معامله استفاده میشه . آیا در روش شما یا تجربه شخصی شما کندل سوم به اون اندازه ملاک نیست و شرایط کندل داجی به خط ساپورت و رزیستنس فقط مهمه

دوم اینکه تقاضا دارم در زمان آموزش کندل استیک کمی از شکل و شمایل الگو های کندلی و خود کندل مورد بحث توضیح بیشتری بفرمایید (مانند فاصله بدنه ها به یکدیگر و ...) ؛ برای مثال در الگوی لانگ لِگ و الگوی داجی تفاوتی که من در این 2 مورد متوجه شدم اینه که اندازه شادوی لانگ لِگ به مراتب بیشتر و بزرگتر است نسبت به داجی معمولی و الگوی لانگ لِگ به مراتب از دو کندل چپ و راست خود بمیزان بیشتری فاصله نزدیکی داره به خط ساپورت و رزیستنس

سوم ؛ با توجه به اینکه شما فرمودید بیشتر در تایم 15 دقیقه تحلیل میکنید بیشتر الگوهای کندل استیک به چه شکلی به خط ساپورت و رزیستنس واکنش نشون میدن
                        مثلا" به صورت داجی به خط برخورد میکنند و یا نه به صورت فول بادی و تاثیر قدرت پذیری کدوم یک از الگو ها بیشتر است

البته باید ببخشید که بعضی از سوالات مربوط به مباحث آینده میشه و اتمام الگو های کندلی

نظر

نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
                          سلام و عرض ادب خدمت جناب متین و تشکر و سپاس بابت انتقال تجربیات و دانشتون

سوالی دارم ؛
                          اول اینکه در مباحث داجی ها تا جایی که مرسوم بوده یا هست جزء الگوهای 3 کندلی ست و کندل سوم جهت تایید ورود به معامله استفاده میشه . آیا در روش شما یا تجربه شخصی شما کندل سوم به اون اندازه ملاک نیست و شرایط کندل داجی به خط ساپورت و رزیستنس فقط مهمه

دوم اینکه تقاضا دارم در زمان آموزش کندل استیک کمی از شکل و شمایل الگو های کندلی و خود کندل مورد بحث توضیح بیشتری بفرمایید (مانند فاصله بدنه ها به یکدیگر و ...) ؛ برای مثال در الگوی لانگ لِگ و الگوی داجی تفاوتی که من در این 2 مورد متوجه شدم اینه که اندازه شادوی لانگ لِگ به مراتب بیشتر و بزرگتر است نسبت به داجی معمولی و الگوی لانگ لِگ به مراتب از دو کندل چپ و راست خود بمیزان بیشتری فاصله نزدیکی داره به خط ساپورت و رزیستنس

سوم ؛ با توجه به اینکه شما فرمودید بیشتر در تایم 15 دقیقه تحلیل میکنید بیشتر الگوهای کندل استیک به چه شکلی به خط ساپورت و رزیستنس واکنش نشون میدن
                          مثلا" به صورت داجی به خط برخورد میکنند و یا نه به صورت فول بادی و تاثیر قدرت پذیری کدوم یک از الگو ها بیشتر است

البته باید ببخشید که بعضی از سوالات مربوط به مباحث آینده میشه و اتمام الگو های کندلی
                          +++++++++++++++++++++++++++++++
                          باسلام جواب سوال اول: خیر دوست من چنین چیزی که میفرمایید مرسوم بوده یا هست نداریم در کل سه نوع الگوی کندلی رو در بازار شاهد هستیم الگوهای تک کندلی /الگوهای دو کندلی /و الگوهای سه کندلی در مورد فرمایش شما باید بگم که بله الگوهای دو کندلی و سه کندلی داریم که داجی هم در اونها نقش داره صبور باشید به مباحث میرسیم.
                          ج دو:در بازار ارز بادی کندل ها فاصله ای با هم ندارن نهایتا یک یا دو پیپ مگر اینکه بازار در شرایط خاصی گپ بزنه که کم اتفاق میفته در بازار سهام هست که ما زیاد شاهد فاصله افتادن بین بدنه ی کندل ها هستیم که تفاوت بارزشون رو در الگوها بجای خودش بیان میکنم. در مورد قسمت دوم سوال دومتون درسته تفاوت داجی با لانگ لگ اندازه ی شادوی این دوتاست.
                          ج سه: فرقی نداره در هیچ تایمی ما الگوی غالبی نمیتونیم ببینیم ممکنه هر الگویی شکل بگیره بعضی الگوها با شادو و بعضی با بدنه , البته الگوهایی هستن که کمتر شاهد شکلگیری اونا هستیم و یا از لحاظ درجه ی اهمیت و تاثیر گذاری تقدم و تاخر دارن که من با توجه به درجه ی اهمیت و تاثیر گذاری اونها رو بترتیب دارم معرفی میکنم ازبالا به پایین . الگوهایی هم هستن که با توجه به اینکه قدرت زیادی ندارن اصلا بیانشون نمیکنم موفق باشید.

نظر

با سلام خدمت جناب matein77:
                            شما بازار ایران رو هم بررسی کردید؟ توی این بازار هم این الگوها جواب میده؟

با تشکر

نظر

با سلام و خسته نباشید

آقا متین واقعا ممنون.من خیلی علاقه دارم به کندل استیک.وچون استفاده میکنم از پستها تون جاداره تشکر کنم.ایشالا اون بوسه خداحافظی رو برامون بگی
                              تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
                              هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت جناب matein77:
                                شما بازار ایران رو هم بررسی کردید؟ توی این بازار هم این الگوها جواب میده؟

با تشکر
                                ++++++++++++++++++
                                دوست من کندل استیک در اصل مربوط به بازار سهام بوده بحتم در بازار ایران هم جواب خواهد داد در این زمینه دوستانی که سابقه ی فعالیت توی بازار ایران رو دارن بیشتر میتونن راهنماییتون کنن . موفق باشید .

نظر

پردازش ...
                                X