اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ببخشید تفاوت اسکریپ با اندیکاتور چیه؟ ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
      ببخشید تفاوت اسکریپ با اندیکاتور چیه؟ ممنونم
      اندیکاتور صرفا جهت نمایش اطلاعات است ولی اسکریپت مانند اکسپرت برای گرفتن پوزیشن و یا انجام اعمال از پیش طراحی شده است. اسکریپت تنها یک بار اجرا میشه و پس از اجرا شدن پاک میشه ولی کسپرت بر وری چارت باقی می مونه

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
        دوست عزيز سلام ، همين انديكاتوري رو كه تو پست بالايي گفتم ، كافيه اجرا كني و دو نقطه شروع و پايان باكس رو روي هاي و لوي مورد نظر بزاري و صفحه رو رفرش كني ، خط افقي آبي رنگ پيوت مورد نظر شما رو نشون ميده ! به اين وسيله ، اميدوارم مشكلتون حل بشه !
        با تشکر از توجه شما،اندیکاتور بالایی برای من یکی در میون کار میکنه نمی دونم مشکلش چیه 3-4 بار که های لو را تغییر میدم هنگ میکنه و فقط پیوت(pp) را نشون میده
        در هر صورت ممنون ولی برای من کلوز هم مهمه می خوام مثل ابزارandrews pitchfork باشه
        اگر پیدا کردم اینجا قرار میدم

نظر

• سلام

اندیکاتوري هست كه مثلا دو نقطه قيمت و مقدار لات و لاوريج بهش بديم
          بعد نشون بده از اين نقطه اول تا دوم چند دلار ميشود

براي همه ارزها كاربرد داشته باشد
          اگه بشه اضافه كرد مثل crosshair كه با كشيدن دو نقطه مقدار كندل و پيپ بهمون ميده اگه همونجا نشون بده خيلي خوب ميشد

نظر

• درود

بخاطر قولی که به جناب موسوی داده بودم . اندیکاتور جدید نوشتم ولی اون شکل رو نوشته هاشو دیگه ننوشتم چون وقتممو میگرفت در کل در این سیستم یارو از دوتا اندی استفاده کرده بود موینگ وسوپر ترند
            با تنظیمات خاص که در کل چیزه خاصی نیست شاید در کنار سیستم دیگه ای کاربرد داشته .اون بیچاره های که پول دادن همه پول رو تو جوب ریختن.ویدوههای که گرفته از جاهای خوب بازار با تستر خود متا فیلم برداشته.اندیکاتور قدیمی رو پاک کنید این یکی رو در شاخه اندیکاتور کپی کنید تا میلیونر شید.

برای استفاده هم تو سایت خود فروشنده برید قوانین رو نگاه کنید و ترید کنید تا یکی پس از دیگری اس ال بخورید.اگه متوجه نشدید بگید تا توضیح بدم

موفق باشی
            فایل های پیوست شده

نظر

• ممنون آقا ساسان از ارسال اسکریپت اما من اکسپرتی میخوام که همزمان 2 پندینگ اردر بای و سل بزاره که فاصلشون از کندل قبل قابل تعریف باشه و بطور خودکار با ایجاد هر کندل جدید فواصل اردرها آپدیت بشه. فکر کنم چنین اکسپرتی وجود نداره و نوشتنش هم کار ببره.
              دوباره ممنون از توجحتون.

نوشته اصلی توسط sasanfx نمایش پست ها
              سلام
              در شاخه اسکریپت کپی فرمایید

نظر

• اون قبلی رو برات تغییر دادم حالا تعداد کندل رو وارد کن فعلا با اسکریپت سر کن تا وقت کنم اونم بنویسم
                فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط binam24 نمایش پست ها
                  با تشکر از توجه شما،اندیکاتور بالایی برای من یکی در میون کار میکنه نمی دونم مشکلش چیه 3-4 بار که های لو را تغییر میدم هنگ میکنه و فقط پیوت(pp) را نشون میده
                  در هر صورت ممنون ولی برای من کلوز هم مهمه می خوام مثل ابزارandrews pitchfork باشه
                  اگر پیدا کردم اینجا قرار میدم
                  با سلام و عرض پوزش از غیبت چند روزه

این هنگ کردن بخاطر این است که شما نقطه دوم رو به تاریخی قبل از نقطه اول باکس اتقال داده اید ، یه شرط کوچک احتیاج داشت تا قاطی نکند که فرصت تست نداشتم ، امروز یا فردا اون اندیکاتور مورد نظر استاد رو خواهم نوشت .

به امید دیدار .

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
                    با سلام و عرض پوزش از غیبت چند روزه

این هنگ کردن بخاطر این است که شما نقطه دوم رو به تاریخی قبل از نقطه اول باکس اتقال داده اید ، یه شرط کوچک احتیاج داشت تا قاطی نکند که فرصت تست نداشتم ، امروز یا فردا اون اندیکاتور مورد نظر استاد رو خواهم نوشت .

به امید دیدار .

سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

ببخشید دیر شد ، با این فلج بل و یک چشم نتونستم زودتر پای سیستم بشینم و اندیکاتور مورد نظر استاد را بنویسم !

خوب اینم لینک دانلودش :

http://pcmupload.traderha.com/uploads/142627590191.rar

دو تا اندیکاتور داریم :

1- Weekly_High_Low-FINAL-1.mq4

2- MOVE_BOX_Weekly_High_Low-FINAL-1.mq4

ابتدا در تایم H1 ، اندیکاتور شماره 1 ( Weekly_High_Low-FINAL-1.mq4 ) را اجرا کرده و سپس آنرا دیلت میکنیم ! در این صورت فقط باکس ها و پیوت های هفتگی و لاین هایی به رنگ Aqua که ورود و خروج به باکس رو نشان می دهد ( یعنی قیمت اپن و کلوز هر باکس را ) ، باقی می ماند !

حالا باید اندیکاتور شماره 2 ( MOVE_BOX_Weekly_High_Low-FINAL-1.mq4 ) را اجرا کنیم !

بالای چارت سمت راست لیبل های راهنما را می بینید . که نوشته شده : ( Move Objects to : 0 ) . حالا کافیه عدد صفر رو تغییر دهید . مثلا 10 . در این صورت کلیه باکس ها و پیوت های هفتگی و لاین های اپن و کلوز باکس ها 10 کندل به سمت راست حرکت میکنند و تمام های و لوها و پیوت ها و نقاط اپن و کلوز هر باکس منظم میشود . و اگر مثلا -50 بدهید تمام باکس ها به سمت چپ نمودار میروند و همه چیز مرتب میشوند .

فقط در مورد عدد مثبت بایستی بگونه ای نشود که باکس ( BOX_WEEKLY_1 ) بخواهد از کندل فعلی ما بیشتر به سمت راست برود که ارور خواهیم داشت و بایستی مراحل رو از ابتدا اجرا کنیم !

مثلا روز دوشنبه اگر عدد صفر را تبدیل به 40 کنید ، حتما ارور دارید ، چون شما در روز دوشنبه ماکزیمم 24 کندل ساعتی دارید و اگر آخر وقت دوشنبه عدد صفر را به 23 تبدیل کنید ، ارور ندارید ولی با تبدیل به عدد 27 اروز خواهید داشت . حالا تو اجرای برنامه خودتون متوجه این مطالب میشید .

انشاءلله بزودی هر دو اندیکاتور رو یکی میکنم و ارور هاش رو هم میگیرم ، با یه چشم فقط همین قدر تونستم مرتبش کنم ، تا بعد بهبودی حاصل شد ، تمامش کنم !

خدا نگهدار ، سلامت و پاینده باشید .

نظر

• سلام

بچه های یه اندیکاتور قرار میدم برای یکی از دوستانم هست ظاهرا تو کد نویسی مشکل پیدا کرده بعد اپدیت جدید متا از دوستان اگه ممکنه یه نگاهی هش بندازن و مشکلش رو برطرف کنن با تشکر

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6313134631.zip
                      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                        سلام

بچه های یه اندیکاتور قرار میدم برای یکی از دوستانم هست ظاهرا تو کد نویسی مشکل پیدا کرده بعد اپدیت جدید متا از دوستان اگه ممکنه یه نگاهی هش بندازن و مشکلش رو برطرف کنن با تشکر

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6313134631.zip
                        بفرمایید
                        فایل های پیوست شده

نظر

• ممنون ساسان جان
                          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام ذوستان

و سلام بر دو ابر مرد برنامه نویسی اقا ساسان و جالینوس عزیز

ببخشید چند روزی نبودم که از کارهای خوبتان تشکر کنم و چند روز دیگه هم ممکنه نتونم خدمتتون برسم

جالینوس عزیز کارتون حرف نداره هزار تشکر از شما

دو خواهش دارم اول اون نوشته را از چارت برداری و دوم که مهمتره این باکس را در شروع هفته بتونبم ببینیم ، البته های و لو اخر هفته رسم میشه و قیمت ورود به هفته را هم که از محل انتهای قیمت هفته قبل میشه فهمید ولی افلا پیوت هفته جدید رسم بشه ، اگر تصویر زیر را ببینی و نوع تریدی که میخوام پیشنهاذ کنم را بدانید ، دلیل درخواستم را متوجه میشوید

بهر حال یکی از موارد مصرف این اندیکاتور همینه که در هفته جدید بتونیم پوزیشن را طبق تصویر زیر بگیریم

یعنی حدود 5 در صد از مصرفی که از این اندیکاتور میتونیم داشته باشیم ؛ دلم میخواد خودتان هم به بقیه موارد مصرف ان پی ببرید ،،

دوستان ببنید در تصویر زیر خطوط زرد محل ورود و تارگت را نشون میده که فکر میکنم هیج پوزیشنی با زیان بسته نشه

لطفا در دمو برای هفته اینده یه تستی بکنید

جون قصد دارم تغدادی استراتژی ( که تعدادشون نسیتا زیاده ) برای ترید در یک تاپیک معرفی کنم اسم اینو با اجازتون میگذاریم ترید به روش سوفی _01

این روش اصلا نیار به داشتن سواد تحلیل و حتی سواد زیاد فا رکسی نداره ؛ فقط لطفا حداکثر با 3 در ضد سرمایه اول هفته وارد شوید .و اخر هفته یه نگاه بندازید ببینید چقدر سود کردید

دز مورد استاپ لاس فکر کنم نزدیک ترین پیوت بر غکس بالا یا پائین مجل مناسبی برای استاپ باشه

جالینوس جان حالا که قرار شد از پیوت نزدیک بعنوان محل استاپ لاس استفاده بشه ، پس MID PIVOT به درد نمیخوره ، پیوت های اصلی را بگذارید بهتره یعنی کمتر استاپ میخوره ،، هر چند اگر 3 ذر صد سرمایه رعایت بشه نیاز به استاپ نخواهد بود ،،

جالیتوس عزیز ،،باز هم ممنون خیلی لظف کردی

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-14-2015, 09:45 PM
                            تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                            قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سلام

دوستان میشه کمک کنید بمن

ایا اندیکاتور و یا اکسپرت و یا هر چیری /به غیره ..... نویسی معمول که این روزا همه جا هست

ایا میشه کاری کرد مثلا

در بورس تهران

برای متاتریدر 5

یک چیری باشه مثل کراس دوتا موینگ مثل 10 و 20 در یک تایم فریم خاص فقط مثلا یکساعته

بازار رو بورس تهران رو چک کرد و اگر شرایط کراس مویینگها بر قرار بود

بما اطلاع بده /نمیدونم چطور اطلاع بده /فقط از اینکه تریدر بشینه دونه دونه نماد ها رو چک کنه راحت بشه

ایا موردی هست /ایا میشه

اول ایا امکان پذیر هست

دوم ایا کسی میتونه اینکار رو اجام بده

اگر دوستی کمک کنه ممنون میشم

سپاس از دوستان

نظر

• سلام
                                من تازه واردم میشه راهنماییم کنید
                                برای وارد کردن دیتا به ادونس گت مشکل دارم میشه برام توضیح بدین
                                در ضمن میشه pti رو روی آمی بروکر داشته باشم؟

نظر

پردازش ...
                                X