اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    اندیکاتوری هست که بشه در تاریخ معین و در ساعت معین پوزیشن باز کنه یا دستور لیمیت بذاره؟

نظر

• زمان بسته شدن کندل ها

نوشته اصلی توسط khosro نمایش پست ها
      سلام دوستان
      این اندیکاتوری که زمان بسته شدن کندل ها رو میگه رو گم کردم
      اگر دوستان لطف کنند مممنون می شوم

سلام خدمت شما دوست عزیز
      فایل های پیوست شده
      روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
      قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• سلام
        از دوستان کسی اندیکاتوری داره که سقف و کف h4,d1,w1,mn1 رو مشخص کنه ؟؟؟؟ h4 نشد اشکالی نداره
        روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار

نظر

• سلام

مولتی تایمفریم مووینگ اوریج

دوره: 1

متد: ساده

شیفت: 1

اپلای تو : های (برای سقف کندل پیشین) لو ( برای کف کندل پیشین)

اینجوری میشه تاثیراتش در گذشته چک بشه .

اینو سرچ کنید:mtf moving average mt4 indicator

اندیکاتور

اندیکاتور را دوبار بندازید رو تمپ- یه بار برای های تنظیم کنید یه بار لو .

نظر

• نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
            سلام

مولتی تایمفریم مووینگ اوریج

دوره: 1

متد: ساده

شیفت: 1

اپلای تو : های (برای سقف کندل پیشین) لو ( برای کف کندل پیشین)

اینجوری میشه تاثیراتش در گذشته چک بشه .

اینو سرچ کنید:mtf moving average mt4 indicator

اندیکاتور

اندیکاتور را دوبار بندازید رو تمپ- یه بار برای های تنظیم کنید یه بار لو .
            سلام Neo جان
            ایده خوبی بود ممنونم ازت

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
              اندیکاتوری میخوام که سقف و یا کف قبلی که شکسته شد الارم بده.
              ممنون از لطفتون

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaforex نمایش پست ها
                سلام
                اندیکاتوری هست که بشه در تاریخ معین و در ساعت معین پوزیشن باز کنه یا دستور لیمیت بذاره؟
                کسی این اندیکاتور رو نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaforex نمایش پست ها
                  کسی این اندیکاتور رو نداره؟
                  سلام

اندیکاتور نمیتونه اردر ست کنه! به دنبال اکسپرت باید باشید.

برای سفارش اکسپرت در فروم تاپیک هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa_khan نمایش پست ها
                    ممنون از پاسختون
                    راستش این اندیکاتور قدرت ارز ها رو در هر لحظه ای به ما میده....این اطلاعات رو از کجا میاره که هر لحظه قدرت ارزها رو میده؟
                    در واقع دنبال این هستم، بتونم قدرت ارزها رو در فرضا 3 ساعت پیش بررسی کنم...مثلا الان اگر ساعت 12:30 جفت ارز usdipy رو قدرت ارز هاش رو 3.7 به حدود 7 نشون میده، من چطور میتونم بفهمم سه ساعت پیش، توی همین جفت ارز، قدرت ارزهاش چند به چند بوده؟
                    فکر نکنم اندیکاتوری در این زمینه باشه..اگر هست که ممنون میشم کمک کنین
                    اگر نه، اگر منبعی هست که با مراجعه به اون بشه ، به نوعی سابقه ی قدرت ارزها رو در آورد ، ممنون میشم راهنمایی کنید
                    سپاس
                    با سلام:
                    شاید دوست من این بدردتون بخوره.

http://pcmupload.traderha.com/uploa...9142965011.rar
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                      سلام خدمت همه دوستان
                      اندیکاتوری میخوام که سقف و یا کف قبلی که شکسته شد الارم بده.
                      ممنون از لطفتون
                      کسی نمیشناسه؟ اگه میشناسید همچین اندیکاتوری لطفا معرفی فرمایید.

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                        خدمت دوستان مسلط به برنامه نویسی یک خواهش داشتم و اون اینکه آیا کسی میتونه اندیکاتور «مارکت اوپن لاین» که ساعت شروع سشنهای بازار رو نشون میده رو تغییراتی بده که بشه برای بک تست ازش استفاده کرد.
                        مثلا:
                        1- در استراتژی تستر بشه استفاده کرد و این خطوط رو برای ما نشون بده.
                        2- بشه سشنهایی رو که لازم نداریم حذف کنیم بعنوان مثال من فقط نیاز به سشن های لندن و نیویورک دارم.
                        3- ساعت زمستانی و تابستانی هم درش لحاظ بشه که در بک تست خطا نداشته باشیم.
                        با تشکر
                        این هم اندیکاتورش:
                        http://up.tahlilkadeh.ir/do.php?id=625

نظر

• ضمن سلام خدمت دوستان:

اندیکاتوری میخوام که در برگیرنده ی این اطلاعات هنگام باز بودن پوزیشن یا پوزیشن هایی در گوشه ایی از چارت باشه:

میزان ضرر در بدترین شرایط(استاپ خوردن کلیه ی پوزیشن ها)
                          میزان ریسک سرمایه:ضرر در بدترین شرایط/کل سرمایه
                          میزان استفاده از سرمایه:
                          مارجین/کل سرمایه
                          با تشکر
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان یه اکسپرت ساده که فقط بتونه بعد از گرفتن پوزیشن تی پی و استاپی رو که ما از قبل مشخص کردیم روی پوزیشن ما اعمال کنه سراغ دارید؟
                            خودم داشتم اما الان پیداش نمیکنم.
                            سیستم کوتاه مدتی رو طراحی کردم ببینم جواب میده وارد اسکالپ هم بشیم.
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                              دوستان یه اکسپرت ساده که فقط بتونه بعد از گرفتن پوزیشن تی پی و استاپی رو که ما از قبل مشخص کردیم روی پوزیشن ما اعمال کنه سراغ دارید؟
                              خودم داشتم اما الان پیداش نمیکنم.
                              سیستم کوتاه مدتی رو طراحی کردم ببینم جواب میده وارد اسکالپ هم بشیم.
                              با تشکر
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...der-editor.zip

نظر

• با سلام دوستان بنده هرچی سعی میکنم هیچ جا مطلبی در خصوص نحوه انتقال دیتا از مفید تریدر به دابنامیک تریدر را پیدا نمی کنم .
                                لطفا اگر میشود راهنمایی کنید . با تشکر
                                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

پردازش ...
                                X