اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    اقای موسوی
    این اندیکاتور سشن بازار است
    شاید بدردتان بخورد
    نباید خارج از مربع ها معامله کرد
    اندیکاتور اقای کریس میباشد

هر کاری میکنم نمیتوانم کپی بکیرم وبفرستم
    ضمنا برای اندیکاتورها که روی انها تیک غیر فعال دارد باید چگار کرد تا فعال شوند؟
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-02-2015, 12:48 PM دلیل: قرار دادن ایمیل و لینک متفرقه

نظر

• نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
      سلام
      اقای موسوی
      شاید بدردتان بخورد

سلام. لطفا جهت رعایت قوانین فروم، اندیکاتور را در سرور خود فروم پی سی ام آپلود فرمایید.

با تشکر

نظر

• جناب جبل و جناب پرویز و بقیه دوستان سلام

بتده نیز انواع و اقسام اندیکاتورهای سشن ها را با طراحی های رنگ و وارنگ از همون روزهای اول اشنائی با این علم داشتم و چون با اطلاعات اون موقع خودم نتونسته بودم ازشون استفاده کنم کتارشان گذاشته بودم

دیروز که اندیکاتور را دانلود کردم بسته شدن های و لو های باکس ها توجهم را جلب کرد و نقشه ای برایش دارم

الان اگر شروع به کفتن این موارد کنم ، چون هنوز تست نشده ممکنه همین مختصر حیثیتی که برایمان مانده را ضایع کنه

لذا بگذارید در یک حساب دمو خودم با ان کار کنم و در صورت مثبت بودن نتیجه انرا اعلام کنم

دوستان برای تست این اندیکاتور نیاز به داشتن اندیکاتور در خواستی خودم که های و لو های هفتگی را نشون میده دارم البته کندل دارم که همواره یک تایم بالاتر را در جارت نشون میده ولی کار این باکس را که درخواست کردم نمیکنه بنظر کار مشگلی نباید باشه لطفا انرا بنوبسید تا این تست شروع بشه

جمله اخر اینکه این اندیکاتور نشون میده چگونه قیمت به های و لو هائی که در یک بازه زمانی خاص ایجاد میکنه متعهد هست که میتونه سبب کمک به ما در فهم حرکت بعدی باشد

شاد باشید منتظر اندیکاتور هستم

موسوی
        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• مدیریت محترم سلام

ببینید علت دو بار ثبت شدن پست به علت اشکال درسرور هست

یعنی ابتدا نشون داد که ثبت نشده مجبور شدم دو باره کلید را بزنم

از شما بزرگواران تمنا میکنم این مشگل را مرتفع سازید

سرکار خانم پورنعیمی بنده همین چند روز پیش متوجه شدم که در یکی دو سال گذشته سایه لطف و محبت شما بعنوان مدیریت فوروم بر سر بنده کسترده بود و چه محبت ها از شما که شاملم شد

ناسپاسی خواهد شد همین چند کلام ناقابل را هم ننویسم

هر جا هستی امیدوارم نون نیت خوبتو بخوری خواهر من

ممنون موسوی
          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-02-2015, 02:00 PM

نظر

• سلام
            ناظرسایت

خدمتان عرض کردم
            نتوانستم گپی بکیریم و ارسال کنم
            مجبور شدم شاید بدردتان بخورد
            معذرت

نظر

سلام
              ناظرسایت

خدمتان عرض کردم
              نتوانستم گپی بکیریم و ارسال کنم
              مجبور شدم شاید بدردتان بخورد
              معذرت
              ----------------------------------------

پرویز جان دوست نازنین بنده در چند پست ایر شما هیچ اندیکاتوری نمیبینم

ضمنا روش ضمیمه کردن تصویر یا فایل در اپلود سنتر فوروم اقلا 20 تا 30 بار در جای جای این فوروم توسط دوستان با تصویر و با شرح کامل ارائه شده نباید کار پیچیده ای باشه ، مخصوصا برای شما که اینهمه نقاط ورود و خروج دقیق را میتونی تشخیص دهید

سوالتان در مورد تیک غیر فعال را هم اصلا متوجه نشدم شاید کسی از بچه ها فهمیده باشه

دوستان جناب aminaran که از دوستان خوب و با اطلاعمان هست مخصوصا در زمینه پیدا کردن موارد در اینترنت که نعمتی هست ،، در چند پست قبل 447 یک ادرس سایت گذاشته ( سومین ) bestindicator که در همون صفحه یک اندیکاتور گذاشته شده یه قیمت 114 دلار ،، بنظرم رسید برای ترید اندیکاتور خوبی هست بنام امپراتور وی 2 ( emprator v2 ) امیدوارم املایش غلط نباشه

از طرف دیگر کارهای اشتراکی برای خودش محسناتی داره

از اینروپیشنهاد میکنم یک نفر بانی کار بشه و اسم متقاضی ها را بنویسه نفری یکی دو دلار گذاشته بشه و این اندیکاتور را بخرید

بهر حال یک پیشنهاد بود

مورد اخر خدمت دوست با کمالمون جناب جبل عاملی عزیز

بزرگوار اگر براتون امکان داره این محاسبات اندیکاتورتان را بصورت اپشن در تنظیمات اندیکاتور قرار دهید یعنی بصورت دیفالت محاسبات را روی چارت نیاندازه ئ کسی مایل به داشتنش باشه در تنظیمات اونو انتخاب کنه

دیروز یکی از دوستان بنده را راهنمای کرد که اپشن نهم که تکست را نشون میده را بی رنگش بکنم ،، خدمت این دوست عرض میکنم که این کار برای کسی که یکبار میخواد ار اندیکاتور استفاده کنه کارائی داره ولی بنده ممکنه روزی دهها بار روی چارتهای مختلف بیاندازم ، کلی وقتم گرفته میشه

علت این درخواست اینه که وقتی چارت شلوغ میشه تمرکز تریدر تا حدود زیادی کاهش پیدا میکنه

موفق باشید

نظر

• امروز چقدر در این تاپیک پست گذاشتم

ولی یه حرفی تو دلم مونده بگذارید بگم ،، خودتون میدونید بنده مسن ترین و در ضمن بی سواد ترین فرد این فوروم هستم ولی اگر به هزار و چند پست بنده نگاه کنید از هر ده یا بیست پست یکبار به مدیریت فورم و اساتید کرنش و عرض ارادت کرده ام و به سایر دوستان از تازه وارد تا قدیمی همواره ادب را رعایت نموده ام ولی متاسفانه از هر دو گروه رفتار متناقص مشاهده نمودم ،، چیزی که بنده را میازارد وضع و حال فکری نسل موچوده ، و اینکه چقدر نا ارامند ,و چقدر برای تعاملشان با دیگران قانون وضع کرده اند ؟؟

بهر حال این استیتمنت نتیجه جند پوزیشنی است که بر اساس اندیکاتور فوق گرفتم به جند مورد توجه کنید

1 - اصلا منتظر تریگر نماندم و از الفبا شروع کردم به گرفتن پوزیشن و اگر میبینید پوزیشن گیری ادامه پیدا نکرده چون کاری پیش امد و نتونستم برای بقیه ارز ها پوزیشن بگیرم
                2 - مورد اول audjpy که میبینید منفی هست از ناشی گری بنده بوده چون مگر میشه همه aud ها سل باشند و اون اولی بای ؟؟؟ البته audnzd فرق میکنه
                3 - اگر به زمان پوزیشن گیری توجه کنید میبینید هر کدام چند ثانیه با بعدی فرق زمانی داره یعنی میخوام عرض کنم نیاز به تحلیل و انتظار به تریگر نبوده
                4 - این کار ناقصه و تا اون اندیکاتوری که خواستم را در دست نداشته باشم نمیتونم به نتیجه کار مطمن باشم

موفق باشید

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-02-2015, 05:33 PM

نظر

• مدیریت محترم لطفا بنده را به جهت زیاد گذاشتن پست عفو فرمائید

چاره ای نبود باید نتیجه ترید را در مدت یکساعت نشون بدم و ضمنا زمان تغیر جهت برخی از پوزیشنها از دیدگاه میانروزی رسیده از اینرو این اخرین پست بنده را هم تحمل فرمائید

ضمنا از جناب جبل عاملی لازمه تشکر و تقدیر کنم

ذوستان مجذذا عرض میکنم برای تکمیل این استراتژی یا فکری که در سر دارم لازمه از های و لو های هفتگی هم مطلع باشیم البته دستی هم میشه رسمش کرد ولی اندیکاتورش نوشته بشه کار راحتتر میشه

همانگونه که میبینید بنده مثل برخی دوستان هیچ جای چارت و استیتمنت را نپوشاندم و با بیان موارد بالا و نشون دادن محل ورود ، بیش از 90 ذر صد از کارم را خدمت دوستان عرضه کردم ، بسم اله خودتان هم یه نگاه عمیقتری به چارت بیاندازید

منتظر اندیکاتور باکس های و لو هفتگی هستم

به امید شادی دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                    مدیریت محترم لطفا بنده را به جهت زیاد گذاشتن پست عفو فرمائید

چاره ای نبود باید نتیجه ترید را در مدت یکساعت نشون بدم و ضمنا زمان تغیر جهت برخی از پوزیشنها از دیدگاه میانروزی رسیده از اینرو این اخرین پست بنده را هم تحمل فرمائید

ضمنا از جناب جبل عاملی لازمه تشکر و تقدیر کنم

ذوستان مجذذا عرض میکنم برای تکمیل این استراتژی یا فکری که در سر دارم لازمه از های و لو های هفتگی هم مطلع باشیم البته دستی هم میشه رسمش کرد ولی اندیکاتورش نوشته بشه کار راحتتر میشه

همانگونه که میبینید بنده مثل برخی دوستان هیچ جای چارت و استیتمنت را نپوشاندم و با بیان موارد بالا و نشون دادن محل ورود ، بیش از 90 ذر صد از کارم را خدمت دوستان عرضه کردم ، بسم اله خودتان هم یه نگاه عمیقتری به چارت بیاندازید

منتظر اندیکاتور باکس های و لو هفتگی هستم

به امید شادی دوستان

تشکر جناب موسوی بزرگوار
                    ممنون از محبت ها و دلسوزی های بی دریغتون...احسنت بر شما چه نقطه ورودهای دقیقی...

دوستان لطفا همت کنیم علت نقطه ورود رو رمزگشایی کنیم...استین ها همه بالا

نظر

سلام
                      اقای موسوی
                      شاید بدردتان بخورد

سلام پرویز جان
                      بنظر شما یا سایر دوستان در کدام قسمت مربع ، مستطیل یا با چه شرایطی می توان معامله کرد؟

نظر

• سلام

جناب موسوی با عرض معذرت جواب شما را درپیام خصوصی ندادم اگر ممکنه ای میل خودتون را برای من بفرستید ..در رابطه با اندیکاتور مطلبی را خدمتتون عرض کنم ..متاسفانه سایت مرتب ارور میده و ..پیام خصوصی هم نمیتونم ارسال کنم ..تشکر

نظر

• خب من شروع میکنم اول
                          دوستان لطفا همراهی کنید
                          در پوزیشن audusd همونطور که در شکل میبینید تبدیل سطح رو داریم یعنی یکی از مهمترین اصول ترید جناب موسوی...خب در نقطه ورود میبینیم که جناب موسوی عزیز با بسته شدن کندل که نشون از برگشت میده وارد پوزیشن شده...یعنی دو مورد مهم اینجاست تبدیل سطح و شکل کندل...

اما در مورد این روش ترید تارگت کجا میتونه باشه؟

دوستان اگه نکات دیگه ای به نظرتون میرسه لطفا عنوان کنید...

نظر

جناب جبل و جناب پرویز و بقیه دوستان سلام

بتده نیز انواع و اقسام اندیکاتورهای سشن ها را با طراحی های رنگ و وارنگ از همون روزهای اول اشنائی با این علم داشتم و چون با اطلاعات اون موقع خودم نتونسته بودم ازشون استفاده کنم کتارشان گذاشته بودم
                            دیروز که اندیکاتور را دانلود کردم بسته شدن های و لو های باکس ها توجهم را جلب کرد و نقشه ای برایش دارم
                            الان اگر شروع به کفتن این موارد کنم ، چون هنوز تست نشده ممکنه همین مختصر حیثیتی که برایمان مانده را ضایع کنه
                            لذا بگذارید در یک حساب دمو خودم با ان کار کنم و در صورت مثبت بودن نتیجه انرا اعلام کنم
                            دوستان برای تست این اندیکاتور نیاز به داشتن اندیکاتور در خواستی خودم که های و لو های هفتگی را نشون میده دارم البته کندل دارم که همواره یک تایم بالاتر را در جارت نشون میده ولی کار این باکس را که درخواست کردم نمیکنه بنظر کار مشگلی نباید باشه لطفا انرا بنوبسید تا این تست شروع بشه
                            جمله اخر اینکه این اندیکاتور نشون میده چگونه قیمت به های و لو هائی که در یک بازه زمانی خاص ایجاد میکنه متعهد هست که میتونه سبب کمک به ما در فهم حرکت بعدی باشد

شاد باشید منتظر اندیکاتور هستم

موسوی
                            سلام مجدد جناب موسوی

اخیرا 3 بار جهت دیدار و عرض ادب مزاحم شدم ولی متاسفانه تشریف نداشتید و تماس هم گرفتم ولی ظاهرا قادر به پاسخگویی نبودید. خیلی دوست داشتم دیداری تازه میشد.
                            این اندیکاتور رسم باکسهاش و محدوده های زمانی آن چیز خاصی نیست و هیچ محاسباتی ندارد و با دیگر اندی های مشابه دقیقا یکسان هست. مطمئنا اگر فقط رسم چنین باکسهایی مورد نظرتان است در اینترنت اندی های بسیاری وجود دارد.
                            اتفاقا برتری که این اندی نسبت به اندی های مشابه دارد فقط نمایش خروجی محاسباتی است که در گوشه چارت دارد. در واقع همین محاسبات و اعداد هستند که سود آوری و درصد موفقیت معاملات را بالا میبرند.
                            در مورد ریویژن اندی هم باید از طریق خود جناب guest هماهنگی ایجاد شود چون سورس اندی فقط در اختیار ایشان می باشد.
                            ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 03-02-2015, 11:41 PM
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

----------------------------------------

مورد اخر خدمت دوست با کمالمون جناب جبل عاملی عزیز

بزرگوار اگر براتون امکان داره این محاسبات اندیکاتورتان را بصورت اپشن در تنظیمات اندیکاتور قرار دهید یعنی بصورت دیفالت محاسبات را روی چارت نیاندازه ئ کسی مایل به داشتنش باشه در تنظیمات اونو انتخاب کنه

دیروز یکی از دوستان بنده را راهنمای کرد که اپشن نهم که تکست را نشون میده را بی رنگش بکنم ،، خدمت این دوست عرض میکنم که این کار برای کسی که یکبار میخواد ار اندیکاتور استفاده کنه کارائی داره ولی بنده ممکنه روزی دهها بار روی چارتهای مختلف بیاندازم ، کلی وقتم گرفته میشه

علت این درخواست اینه که وقتی چارت شلوغ میشه تمرکز تریدر تا حدود زیادی کاهش پیدا میکنه

موفق باشید
                              جناب موسوی چون که سورس اندی در دست نیست متاسفانه این امکان برای بنده وجود ندارد که کامنت محاسبات را از آن بردارم یا نمایشش را اختیاری کنم. این کار بدین جهت از ابتدا انجام نشد که چون تمام محاسبات تخصصی و پایه تئوری بیگ بن در ان جای دارد و نقش اصلی اندی را بر عهده دارد.
                              راهنمایی دوستتان را بدین صورت می توانید برای خود کاربردی کنید که پس از انجام آن برای اولین بار از آن یک ذخیره در تمپلیت ایجاد نمایید. در این صورت با اجرا کردنش در چارتهای مختلف دیگر تنها کافیست که تمپلیت را اجرا نمایید.
                              در مورد شلوغ شدن چارت هم باز یاد آوری میکنم که رابطه هایی که در بین این کامنت ها هستند خود رمز موفقیت این تئوری معاملاتی هستند.
                              ورود به معامله با منطق انسانی
                              خروج
                              از معامله با احساس ماشینی
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام به همگی عزیزان

جناب جبل غزیز از اینکه توفیق زیارتتون را از دست داده ام متاسف شدم ؛ شماره موبایلم را چند ماه قبل به پیامتون فرستادم ، مچددا میفرستم که شرمنده نشم

مخسن چان اینقدر از پستت خوشم اومد که نگو .و نپرس ، ازه عزیز باید استینتون را بزنید بالا و تا خودتان مفهوم حرکت امواچ را ندانیم در ترید و یا تحلیل نمیتونیم موفق باشیم

اگر به پست های قبلی بنده در این تاپیک نگاه کنید خواهید دید بارها از جناب جبل عاملی تشکر و تقدیر کرده ام ولی الان میخوام یک حقیقت را در مورد ترید خودم در رابظه با این اندیکاتور بهتون بگم امیدوارم حرفم را بپذیرید ، اگر فکر میکنید ضادق نیستم به زمان پوزیشن گیری بنده توچه کنید و اینکه تفاوت بین دو پوزیشن جند ثانیه بیشتر نبوده انوقت حرف بعدی بنده را خواهید پذیرفت و اما حرف بنده و دلیلم بر اینکه نمیتونم توضیح در محل ورودم بهتون بدهم اینکه

دوستان بنده از همان ابتدا بارها یک جمله را مرتبا در پست هایم تکرار کرده ام و ان قیافه شناسی امواج بوده ، خیلی ها میگفتند این بابا چی میگه

اره دوستان درسته من این اندیکاتور را روی چارت داشتم ولی همون چند ثانیه تفاوت زمانی نشون میده که به محتوی باکس کاری نداشتم و به تکست های روی چارت که ابدا ،، یعنی اصلا نمیدونم اونها چه محاسباتی هستند ، دوستان من اول کاز از زحمت اقای جبل تشکر کردم ، یعنی منظورم از این حرفها کم کردن ارزش اندیکاتور بهیج وجه نیست ولی میدونم اگه توضیح ندهم به بخل علمی متهم خواهم شد

اره دوستان من از این اندیکاتور به جهت اینکه ان قیافه خاص را به من در کل نشون میده استفاده میکنم یعنی اگر این اندیکاتور یا اندیکاتور های مشابه هم نباشند همین پوزیشن ها را خواهم گرفت منتهی بجای سه ثانیه زمان مورد نیاز ممکنه 20 ثانیه یا در موراد مشگل یک دقیقه زمان ببره تا نوع و محل ورود را تشخیص دهم ، کمک این اندیکاتور به بنده حکم ان لباسی هست که تن دو عدد چوب صلیب شکل میکنیم و انرا تبدیل به مترسک میکنیم که از دور شکل انسان هست ، امیدوارم منظورم را متوجه شوید

وجدانا نمیدونم اون تکست چه محاسباتی را نشون میده تازه اگر هم بفهمم و یاد بگیرم ، دیگه حوصله این مجاسبات را ندارم ، به سن من زسیدید متوجه میشوید چه میگویم ،، بنابرین بنده ترید را خیلی ( ضربدر هزار ) بکنید ،، اینقدر ساده میبینم

راستی مبلغ حساب بالا که دمو بود به 12000 رسیده یعنی 20 در صد سود انهم فقط در چند ارز ؛

همه را دوست دارم جتی اون دوستی را که دیروز بفکر اینکه دوستمان هست براش ایمیل داده و درخواستی مطرح کردم

موسوی

نظر

پردازش ...
                                X