اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    مدیریت محترم لطفا بنده را به جهت زیاد گذاشتن پست عفو فرمائید

چاره ای نبود باید نتیجه ترید را در مدت یکساعت نشون بدم و ضمنا زمان تغیر جهت برخی از پوزیشنها از دیدگاه میانروزی رسیده از اینرو این اخرین پست بنده را هم تحمل فرمائید

ضمنا از جناب جبل عاملی لازمه تشکر و تقدیر کنم

ذوستان مجذذا عرض میکنم برای تکمیل این استراتژی یا فکری که در سر دارم لازمه از های و لو های هفتگی هم مطلع باشیم البته دستی هم میشه رسمش کرد ولی اندیکاتورش نوشته بشه کار راحتتر میشه

همانگونه که میبینید بنده مثل برخی دوستان هیچ جای چارت و استیتمنت را نپوشاندم و با بیان موارد بالا و نشون دادن محل ورود ، بیش از 90 ذر صد از کارم را خدمت دوستان عرضه کردم ، بسم اله خودتان هم یه نگاه عمیقتری به چارت بیاندازید

منتظر اندیکاتور باکس های و لو هفتگی هستم

به امید شادی دوستان

با سلام خدمت استاد عزیز

من این اندیکاتور رو برای های و لوی هفتگی نوشتم ، ببینید به کارتان می آید یا باید تغییرش بدهم ، این اندیکاتور 6 خط افقی روی چارت می اندازد ، دو خط با ضخامت 5 برای های و لوی 2 هفته قبل ،دو خط با ضخامت 3 برای های و لوی 1 هفته قبل ،دو خط با ضخامت 1 برای های و لوی همین هفته جاری ، رنگ سبز نشان دهنده های و رنگ قرمز برای لو در نظر گرفته شده است !

این لینک دانلود می باشد :

http://pcmupload.traderha.com/uploa...5326093551.rar

با تشکر از شما استاد عزیز و سایر اساتید و دوستان گرامی

نظر

سلام به همگی عزیزان

جناب جبل غزیز از اینکه توفیق زیارتتون را از دست داده ام متاسف شدم ؛ شماره موبایلم را چند ماه قبل به پیامتون فرستادم ، مچددا میفرستم که شرمنده نشم

مخسن چان اینقدر از پستت خوشم اومد که نگو .و نپرس ، ازه عزیز باید استینتون را بزنید بالا و تا خودتان مفهوم حرکت امواچ را ندانیم در ترید و یا تحلیل نمیتونیم موفق باشیم

اگر به پست های قبلی بنده در این تاپیک نگاه کنید خواهید دید بارها از جناب جبل عاملی تشکر و تقدیر کرده ام ولی الان میخوام یک حقیقت را در مورد ترید خودم در رابظه با این اندیکاتور بهتون بگم امیدوارم حرفم را بپذیرید ، اگر فکر میکنید ضادق نیستم به زمان پوزیشن گیری بنده توچه کنید و اینکه تفاوت بین دو پوزیشن جند ثانیه بیشتر نبوده انوقت حرف بعدی بنده را خواهید پذیرفت و اما حرف بنده و دلیلم بر اینکه نمیتونم توضیح در محل ورودم بهتون بدهم اینکه

دوستان بنده از همان ابتدا بارها یک جمله را مرتبا در پست هایم تکرار کرده ام و ان قیافه شناسی امواج بوده ، خیلی ها میگفتند این بابا چی میگه

اره دوستان درسته من این اندیکاتور را روی چارت داشتم ولی همون چند ثانیه تفاوت زمانی نشون میده که به محتوی باکس کاری نداشتم و به تکست های روی چارت که ابدا ،، یعنی اصلا نمیدونم اونها چه محاسباتی هستند ، دوستان من اول کاز از زحمت اقای جبل تشکر کردم ، یعنی منظورم از این حرفها کم کردن ارزش اندیکاتور بهیج وجه نیست ولی میدونم اگه توضیح ندهم به بخل علمی متهم خواهم شد

اره دوستان من از این اندیکاتور به جهت اینکه ان قیافه خاص را به من در کل نشون میده استفاده میکنم یعنی اگر این اندیکاتور یا اندیکاتور های مشابه هم نباشند همین پوزیشن ها را خواهم گرفت منتهی بجای سه ثانیه زمان مورد نیاز ممکنه 20 ثانیه یا در موراد مشگل یک دقیقه زمان ببره تا نوع و محل ورود را تشخیص دهم ، کمک این اندیکاتور به بنده حکم ان لباسی هست که تن دو عدد چوب صلیب شکل میکنیم و انرا تبدیل به مترسک میکنیم که از دور شکل انسان هست ، امیدوارم منظورم را متوجه شوید

وجدانا نمیدونم اون تکست چه محاسباتی را نشون میده تازه اگر هم بفهمم و یاد بگیرم ، دیگه حوصله این مجاسبات را ندارم ، به سن من زسیدید متوجه میشوید چه میگویم ،، بنابرین بنده ترید را خیلی ( ضربدر هزار ) بکنید ،، اینقدر ساده میبینم

راستی مبلغ حساب بالا که دمو بود به 12000 رسیده یعنی 20 در صد سود انهم فقط در چند ارز ؛

همه را دوست دارم جتی اون دوستی را که دیروز بفکر اینکه دوستمان هست براش ایمیل داده و درخواستی مطرح کردم

موسوی

ممنونم جناب موسوی عزیز

والا من تا جایی که دستگیرم شده همین تبدیل سطوح هست...یکی از کاربران ارجمند به نام ezzal هم در تاپیکی شبیه همین روش رو عنوان کرده اند که متاسفانه تاپیک ناقص موند و ایشون جزئیات رو ارائه ندادند...خب روش ایشون برگرفته از روش شماست که از شما فراگرفتند...شخصا به روانشناسی بازار اگاه هستم اینکه امواج بر اساس تبدیل سطوح شکل میگیرن و این تبدیل سطوح ناشی از ترس و طمع انسانها در بازار هست...

اما به کدام تبدیل سطوح ها باید توجه داشت و تی پی و اس ال و نقطه ورود کجا و بر چه اساسی است و پلن این روش به چه صورت هست این ها سوالاتیست که حتما جوابی دارد و ما در جستجوی کشف جواب این سوالات هستیم...ایشالا دوستان یاری کنند این معمای شیرین رو حل کنیم
      ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 03-03-2015, 12:35 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
        با سلام خدمت استاد عزیز

من این اندیکاتور رو برای های و لوی هفتگی نوشتم ، ببینید به کارتان می آید یا باید تغییرش بدهم ، این اندیکاتور 6 خط افقی روی چارت می اندازد ، دو خط با ضخامت 5 برای های و لوی 2 هفته قبل ،دو خط با ضخامت 3 برای های و لوی 1 هفته قبل ،دو خط با ضخامت 1 برای های و لوی همین هفته جاری ، رنگ سبز نشان دهنده های و رنگ قرمز برای لو در نظر گرفته شده است !

ببخشید ، اشتباه کردم ، شما اندیکاتور باکس های و لو هفتگی می خواستید ، توجه نکردم ! الان درستش میکنم ! البته بفرمایید باکس برای همین هفته ، یا همه هفته های قبلی هم مد نظرتونه ؟

با تشکر

نظر

• سلام
          شب همگی بخیر
          ...
          آقای موسوی عزیز سلام..
          من واقعا ازتون تشکر میکنم بابت وقت و انرژی که میزارین و بابت این سیستم (روش )که به اشتراک گذاشتین ...
          من چند تا سوال دارم ولی الان یکم گیج شدم چون اول فکر کردم این پوزیشن هایی که گرفتین همشون بر اساس همین اندیکاتور جناب آملی هست ولی انگار اشتباه فکر کردم ..و
          لی با این حال با اجازتون من سوالامو میپرسم :/

چیزی که من با این سواد اندکم از این اندیکاتور فهمیدم(امیدوارم خیلی پرت نگم) اینه که در نیمه دوم روز یعنی از ساعت 12.30ظهر به بعد قیمت اگر به های امروز خودش رسید سل میزنیم و در لو ها بای؟ درسته؟

1 دقت کردم دیدم توی پوزیشن هایی که امروز گرفتین یک طرف اکثر جفت ارزهایی که گرفتین audهست ،دلیل خاصی داره یا همینطوری اینطور شده؟
          2به نظرتون این روش در جفت ارزهایی که خیلی روند مشخصی ندارن بهتر جواب نمیده؟
          3و همچنین به نظر شما اگر جفت ارزهایی که بازار مربوط به اونها قبل از ظهر به وقت ایران باز شده رو انتخاب کنیم بهتر نیست؟
          .....

نظر

----------------------------------------

دوستان جناب aminaran که از دوستان خوب و با اطلاعمان هست مخصوصا در زمینه پیدا کردن موارد در اینترنت که نعمتی هست ،، در چند پست قبل 447 یک ادرس سایت گذاشته ( سومین ) bestindicator که در همون صفحه یک اندیکاتور گذاشته شده یه قیمت 114 دلار ،، بنظرم رسید برای ترید اندیکاتور خوبی هست بنام امپراتور وی 2 ( emprator v2 ) امیدوارم املایش غلط نباشه

از طرف دیگر کارهای اشتراکی برای خودش محسناتی داره

از اینروپیشنهاد میکنم یک نفر بانی کار بشه و اسم متقاضی ها را بنویسه نفری یکی دو دلار گذاشته بشه و این اندیکاتور را بخرید

بهر حال یک پیشنهاد بود

موفق باشید
            سلام.
            تو هاردم داشتم تا حالا استفاده نکردم تست کنید
            فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
              با سلام خدمت استاد عزیز

جالینوس عزیز سلام

افرین بر شما دوست نازنین

این دو تصویر را یه نگاه بکن ، یکیش باکس برای تایم یکساعته و بازه زمانی روزانه را نشون میده و دومی باکس های و لو در بازه زمانی هفتگی

اولا ممنون بابت زخمتی که کشیده اید ولی اگر اینگونه طراحی کنید کارائی خوبی خواهد داشت

1 ضخامت خطوط باکس 3 باشه و باکس ها به همین صورت تصویر یک در میان سبز و قرمز
              2 مهم مهم امکان عقب یا جلو بردن باکس ها به اندازه روزهای داخل باکس ( در مورد هفتگی میشه بعلاوه و منهی یک تا 5 که تعداد روزهای کاری هست ) و در مورد باکس های روزانه میشه بعلاوه و منهی یک تا 12 که تعداد ساعات روز میباشد ، از منها تا بعلاوه 12 میشود 24 ساعت

3 اگر امکانش باشه که هر دو مورد درون یک اندیکاتور تعبیه و طراحی بشه و با تنظیم دستی بشود باکس های روزانه را به باکس های هفتگی تبدیل گرد که عالیه اگر نشد ، محبت کنید جدا گانه بنویسید ،

مطمنا به نحو مورد نظرتان پاسخ اینهمه محبت را خواهم داد البته نه با پول ، بلکه یک استراتژی درجه یک تقدیمتان میکنم

ممنون

تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanfx نمایش پست ها
                سلام.
                تو هاردم داشتم تا حالا استفاده نکردم تست کنید

ساسان جان ممنون

بابا ایول ، چه دوستان با حالی به جمع ما اضافه شدند

دوستان این اندیکاتور 114 دلار قیمتشه ، از قیمتش که بگذریم ان روح بخشندگی در برخی دوستان هست

امیدوارم برای این محبت شما هم بتونم پاسخ شایسته ای داشته باشم

بجه ها من دانلود کردم ولی فکر میکنم یکی دو تاش درست اپلود نشده ؛ قبل از اینکه از جناب ساسان تقاضا بکنیم دو باره اپ کنند شما هم نظرتان را بفرمائید که ایا درست دانلود کردید یا نه

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
                  سلام
                  شب همگی بخیر
                  ...
                  آقای موسوی عزیز سلام..
                  من واقعا ازتون تشکر میکنم بابت وقت و انرژی که میزارین و بابت این سیستم (روش )که به اشتراک گذاشتین ...
                  من چند تا سوال دارم ولی الان یکم گیج شدم چون اول فکر کردم این پوزیشن هایی که گرفتین همشون بر اساس همین اندیکاتور جناب آملی هست ولی انگار اشتباه فکر کردم ..و
                  لی با این حال با اجازتون من سوالامو میپرسم :/

چیزی که من با این سواد اندکم از این اندیکاتور فهمیدم(امیدوارم خیلی پرت نگم) اینه که در نیمه دوم روز یعنی از ساعت 12.30ظهر به بعد قیمت اگر به های امروز خودش رسید سل میزنیم و در لو ها بای؟ درسته؟

1 دقت کردم دیدم توی پوزیشن هایی که امروز گرفتین یک طرف اکثر جفت ارزهایی که گرفتین audهست ،دلیل خاصی داره یا همینطوری اینطور شده؟
                  2به نظرتون این روش در جفت ارزهایی که خیلی روند مشخصی ندارن بهتر جواب نمیده؟
                  3و همچنین به نظر شما اگر جفت ارزهایی که بازار مربوط به اونها قبل از ظهر به وقت ایران باز شده رو انتخاب کنیم بهتر نیست؟
                  .....
                  جودی عزیز سلام

اولا غدز میخوام اینقدر پست ها سریع چلو رفتند که بنده پست شما را به موقع ندیدم و الان دیدمش

ذز پاسخ سوالتون که چطور شده پوزیشن ها یک طرفش دلار استرالیا هست ؟؟ ، البته در اول پستی که اولین استیتمنت را گذاشتم علتش را نوشتم ولی مجذذا براتون مینویسم ، اگر به چارتی که در تصویر هست نگاه کنید میبینید بنده بصورت الفبا و از بالا شروع کردم روی ارزها پوزیشن گرفته ام گاهی وقتها از پائین شروع میکنم میرم بالا ، چون اعتقاد دارم همه ارزها دز حال حزکت هستند و ماهیت امواج هم ثابته ، البته برخی ارزها رفتار ویژه ای دارند که مختص همون ارزه ولی این اتفاق ممکنه ماهی یکبار روی بدهد ، از اینرو برای یک تریدر نباید تفاوت داشته باشه که روی کدوم ارز داره پوزیشن میگیره

ما که نمیخواهیم کلاه سر خودمون بگداریم و لدا بگردیم ارز ساده را انتخاب کنیم ،،در حقیقت میخواهیم دو کلام یاد بگیریم ، هر چند اگر بنده قرار باشه ریل ترید کنم ارزی را انتخاب میکنم که در لحظه اخذ پوزیشن ابتدای موج و ترچیحا موج سه باشه ، ولی اینجا از همون اول شروع کردم به ترید

در مورد نوع ترید ، بجه ها خواهشا حرفم را باور بفرمائید بنده از این اندیکاتور بعنوان یک اندیکاتور مناسب شکل دهنده امواج دارم استفاده میکنم

قطع و یقین اگر دقت کنید در داخل سشن ها روزانه یعنی درون باکس ها ، های و لو هائی ایجاد میشه ، و چناب عاملی هم برایش مجاسباتی انجام داده اند که وجدانا من از این محاسبات اطلاع ندارم ، یعنی دروغ چرا >> بدون ان محاسبات بنده به مرادم میرسم ، فقط با نگاه کردن به شکل و شمایلی که این باکس ها ایجاد میکنند ، و تشخیص هم رد خور نداره ، ولی داشتن این توانائی مستلزم دانستن هزاران موضوع ریز .و درشت هست ، که موقع نیاز مغز انسان این اطلاعات را نزد هم میچینه و تشخیص میده که موچ کدوم طزفی میخواد بره ،، من بارها روی این موضوع فکر کردم که به چه امری شباهت داره ؛ نهایتا میگویم مثل رانندگی میمونه بنده با این توضیحات یه موزد زا میخوام عزض کنم که برای کسب مهارت بیشتر راهی جز تمرین و تمرین و تمرین نیست ،

همین باکس ها خیلی خیلی ارزش دارند شما یه مدت بهشون چشم بدوزید و ارزهای محتلف را ببینید و بعد بیائید با توجه به رفتار قبلی یعنی با توجه به باکس های قبلی ، پیش بینی کنید باکس بعدی به کدام سمت خواهد بود .و با جه ارتفاع ،، خوب این یک تمرین هست ،، بنده هزاران هزار بار از این تمرینها کرده ام و هی عکس میگرفتم که پیش بینی ارزها با هم قاطی نشوند

به تدریچ خواهید دید که تشخیص هائی که میدهید درست تر و صحیح تر میشوند

البته الکی نمیشه پیش بینی کزد یا با شیر و خط ، بلکه برای تشخیص مسیر و اندازه باکس بعدی باید از موارد زیر استفاده کنید

ترند لاین ، نوع موج از نظر الیوت ، فیبو و قوانین زیگ زاک

جناب جالینوس ضمن تشکر از شما ، تعداد باکسهای مورد نیاز حداقل 4 عدد میباشد

موفق باشید

نظر

• درود

جناب موسوی از این اندیکاتور برای دیلی میتونید استفاده کنید.ساعت شروع و پایانز رو بخواهید انتخاب کنید.
                    فایل های پیوست شده

نظر

جودی عزیز سلام

اولا غدز میخوام اینقدر پست ها سریع چلو رفتند که بنده پست شما را به موقع ندیدم و الان دیدمش

ذز پاسخ سوالتون که چطور شده پوزیشن ها یک طرفش دلار استرالیا هست ؟؟ ، البته در اول پستی که اولین استیتمنت را گذاشتم علتش را نوشتم ولی مجذذا براتون مینویسم ، اگر به چارتی که در تصویر هست نگاه کنید میبینید بنده بصورت الفبا و از بالا شروع کردم روی ارزها پوزیشن گرفته ام گاهی وقتها از پائین شروع میکنم میرم بالا ، چون اعتقاد دارم همه ارزها دز حال حزکت هستند و ماهیت امواج هم ثابته ، البته برخی ارزها رفتار ویژه ای دارند که مختص همون ارزه ولی این اتفاق ممکنه ماهی یکبار روی بدهد ، از اینرو برای یک تریدر نباید تفاوت داشته باشه که روی کدوم ارز داره پوزیشن میگیره

ما که نمیخواهیم کلاه سر خودمون بگداریم و لدا بگردیم ارز ساده را انتخاب کنیم ،،در حقیقت میخواهیم دو کلام یاد بگیریم ، هر چند اگر بنده قرار باشه ریل ترید کنم ارزی را انتخاب میکنم که در لحظه اخذ پوزیشن ابتدای موج و ترچیحا موج سه باشه ، ولی اینجا از همون اول شروع کردم به ترید

در مورد نوع ترید ، بجه ها خواهشا حرفم را باور بفرمائید بنده از این اندیکاتور بعنوان یک اندیکاتور مناسب شکل دهنده امواج دارم استفاده میکنم

قطع و یقین اگر دقت کنید در داخل سشن ها روزانه یعنی درون باکس ها ، های و لو هائی ایجاد میشه ، و چناب عاملی هم برایش مجاسباتی انجام داده اند که وجدانا من از این محاسبات اطلاع ندارم ، یعنی دروغ چرا >> بدون ان محاسبات بنده به مرادم میرسم ، فقط با نگاه کردن به شکل و شمایلی که این باکس ها ایجاد میکنند ، و تشخیص هم رد خور نداره ، ولی داشتن این توانائی مستلزم دانستن هزاران موضوع ریز .و درشت هست ، که موقع نیاز مغز انسان این اطلاعات را نزد هم میچینه و تشخیص میده که موچ کدوم طزفی میخواد بره ،، من بارها روی این موضوع فکر کردم که به چه امری شباهت داره ؛ نهایتا میگویم مثل رانندگی میمونه بنده با این توضیحات یه موزد زا میخوام عزض کنم که برای کسب مهارت بیشتر راهی جز تمرین و تمرین و تمرین نیست ،

همین باکس ها خیلی خیلی ارزش دارند شما یه مدت بهشون چشم بدوزید و ارزهای محتلف را ببینید و بعد بیائید با توجه به رفتار قبلی یعنی با توجه به باکس های قبلی ، پیش بینی کنید باکس بعدی به کدام سمت خواهد بود .و با جه ارتفاع ،، خوب این یک تمرین هست ،، بنده هزاران هزار بار از این تمرینها کرده ام و هی عکس میگرفتم که پیش بینی ارزها با هم قاطی نشوند

البته الکی نمیشه پیش بینی کزد یا با شیر و خط ، بلکه برای تشخیص مسیر و اندازه باکس بعدی باید از موارد زیر استفاده کنید

موفق باشید

سلام
                      ممنونم از توضیحات مبسوطتتون
                      اینکه گفتین به باکس ها نگاه کنید و مسیر بعدی قیمت رو پیش بینی کنید
                      من در مورد خودم میگم اگر تا صد سال آینده ای که قراره عمر کنم به این باکس ها خیره بشم نمی تونم حرکت بعدی قیمت رو پیش بینی کنم ،این از من ...
                      و بعد اینکه چون شما فرمودین که 90 درصد سیستم توی شکل مشخصه ، من به هیستوری پوزیشن هایی که گرفتین نگاه کردم فکر کردم که شما در های باکس قبلی در تایم 15 دقیقه سل زدین و در لو ها بای!
                      که زهی خیال باطل
                      دیدین پدر بزرگ من خیلی ساده تر از شما به چارت نگاه کردم فقط نخندین به من
                      ...
                      امیدوارم که ما رو از راهنمایی های خوبتون محروم نکنید..
                      و بازم ممنون.

نظر

جودی عزیز سلام

موفق باشید

با سلام مجدد خدمت شما استاد عزیز و دوستان بزرگوار

ببخشید دیر شد ، خونمون نقاش داره کار میکنه ! تا فردا شب در گیر نقاشی ساختمان هستیم ! این اندیکاتور برای های و لوی هفتگی رو در لینک زیر قرار دادم ! برای ساعتی و روزانه هم در همین اندیکاتور میشه اضافه بشه و مشکلی نداره ، بزودی تمومش میکنم ! اشکالات رو هم بفرمایید ، تا رفعشون کنم !

http://pcmupload.traderha.com/uploa...5367123451.rar

با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
                          سلام
                          ممنونم از توضیحات مبسوطتتون
                          اینکه گفتین به باکس ها نگاه کنید و مسیر بعدی قیمت رو پیش بینی کنید
                          من در مورد خودم میگم اگر تا صد سال آینده ای که قراره عمر کنم به این باکس ها خیره بشم نمی تونم حرکت بعدی قیمت رو پیش بینی کنم ،این از من ...
                          و بعد اینکه چون شما فرمودین که 90 درصد سیستم توی شکل مشخصه ، من به هیستوری پوزیشن هایی که گرفتین نگاه کردم فکر کردم که شما در های باکس قبلی در تایم 15 دقیقه سل زدین و در لو ها بای!
                          که زهی خیال باطل
                          دیدین پدر بزرگ من خیلی ساده تر از شما به چارت نگاه کردم فقط نخندین به من
                          ...
                          امیدوارم که ما رو از راهنمایی های خوبتون محروم نکنید..
                          و بازم ممنون.

سلام

ساسان جان بنده کمتری بنا به تخصص شغلی و با توجه به یک جمله که دیروز هنگام گذاشتن اندیکاتور امپراتور نوشتی با عرض معذرت ( چون افراد اکثرا دوست دارند ماهیت درونیشان ناشناخته باشه ) ولی اینگونه متوجه شدم که همین دیروز اندیکاتور را خریدی و از بس اقائی و نخواستی کسی را مدیون کنی نوشتی اونو از قبل در کامپیوتر داشتم ، این اندیکاتور بنظرم تازه نوشته شده بهر حال من همواره سعی میکنم از افراد با منش بالا اموزش رفتار ببینم

گاهی برای رفع خستگی میرم زیر اسم بچه ها به تعداد تشکر هایشان و قیاس با تشکر هائی که از انها شده نگاه میکنم ، مثل حالتی ک شخصی برای درمان میاد و از او میخواهیم یه نقاشی بکشه تا درونش را بفهمیم ، اینجا هم خیلی شباهت داره ، و میشه به ماهیت درونی و ذاتی دوستان تا حدودی پی برد

جودی عزیز حدود سه سال و اندی پیش به بنده میگفتی فا رکس خوردنی هست یا پوشیدنی باور کن نمیدونستم در طول این مدت کار هائی که کردم را مینویسم شاید به درد کسی بخوره
                          1 - هیج گاه و هیچ گاه و حتی برای یکبار نشده از کسی سوالی بکنم ،، امیدوارم حمل بر خودستائی نباشه چون انهائی که با بنده اشنا هستند میدونند در قاموس بنده نیست و حتی یکبار نشده از title یا مدرک جلوی اسمم استفاده کنم ، ولی اینجا مجبورم بنویسم سالهای تحصیل در دانشگاهای متعدد به بنده یاد داده اگر صد مطلب میبینم چگونه از داخل انها ان دو سه مورد مهم را انتخاب کنم و تازه بعد از انتخاب روی کدوم بخش از ان مطلب تاکید به اموزش داشته باشم ،، میدونی چرا اینا را توضیح میدم برای اینکه ممکنه دو نفر با هم شروع به اموزش بکنند اولی ده سال شب و روز خرخونی بکنه و دومی یکماه ، اخر کار میبینی نفر دوم اموزش کاملتر دیده ، پس زمان اصلا مهم نیست مهم اینه که بدونی چگونه به مطالب اموزشی approch کنی معادل فارسی رسا پیدا نکردم ببخشید این خودش یک تخصصه و یک مهارت

مورد بعدی هیچ وقت سوال نکن چون به محض پرسیدن سوال درب رحمت اموزش را میبندی یعنی مغز انسان بطور نا خوداگاه اینکار را انجام میدهد ،

ولی وقتی به فکر خودت اجازه پیدا کردن جواب مسئله را میدهی نغز شروع میکنه به یاد گیری و تند تند موارد جدید را در خود ذخیره میکنه

چون این یک پروسه اهسته و تدریجی هست ممکنه شما اصلا متوجه نشوی که لحظه به لحظه داره اموزشت بیشتر میشه

به کف زدن ها و تشکر های دیگران توجه نکن ،، وگرنه گرفتار مواردی میشوی که جلو پیشرفتت را میگیره

حالا در مورد باکس ،، معلومه شما با علم فعلی نمیتونی تشخیص دهی کدوم وری میخواد بره و تا چند پیپ ، ولی باید از جائی شروع کنی ،، مثلا الان برای طلا یک باکس در تایم 15 رسم کنید و نگاه کنید ببینید داره در سقف اون باکس های میسازه تا تکمیل شد یعنی بقول بنا ها و معمارها تا سقف زده شد شروع میکنه به ریزش

بهر حال عجله نکن اگر طبق توضیحی که در بالا دادم از جمله افرادی باشی که در اموزش تخصص داشته باشی حداقل دو سال طول میکشه ،، تا به ماهیت امواج پی ببرید و بتونید یک تحلیل و یا ترید به شکل ساده انجام دهید

و اگر این تخصص را نداشته باشی یعنی تخصص اموزش ،،شاید ده سال طول بکشه

پس قدم اول این هست که سوال نکنی عزیز دل

موسوی

پس اول یاد بگیر سوال
                          اقا ساسان من یکبار

نظر

• دوستان عزیزم

پست بالا اصلاح لازم داشت که هر کاری کردم در مدت قانونی که برای ویرایش هست انجام بدهم نشد که نشد

عزیزان نمیدونم اشکال از کجاست ولی از انجائیکه بقیه دوستان هم با هاش مواجهند مشخصه باید از نظر فنی یک اصلاحی در بخش فنی فورم صورت بگیره و شاید برای دوستان امکان این بهینه سازی فعلا که مدیریت در سطوح بالا هم تغیراتی داشته عملی نیست اگر نه انرا اصلاح میکردند

ولی این پست را میزنم که از دوستان عذرخواهی کنم چون گرفتار شدن در این ورطه ،، یعنی مجبور بشی متن یک پست را چند بار بنویسی و هر بار به دلایلی ثبت نشه و یا میخواهی اصلاح و ویرایش کنی اینقدر طول میکشه که زمان قانونی به اتمان میرسه و نهایتا چنان روی اعصاب میره که تمام روزت را خراب میکنه

قربون چشاتون ،،چون عادت ندارم سوالی را بدون پاسخ بگذارم و از طرفی چون به جهت وضع موجود قادر به پاسخ نستم لطف کنید دیگه هیچ سوال از بنده نپرسید

به امید خدا وضع درست میشه بعد در خدمتتون هستم

جالینوس عزیز دست مریزاد عالیه

البته دیروز هم نوشتم که 4 باکس کافیه البته این مهم نیست مهم دو مورده

1 - امکان عقب جلو بردن به تعداد روزهای داخل هفته که در پست بالا مبسوط توضیح دادم

دوم اینکه برای روزانه یعنی در تایم یکساعت بشه دید میخواهی جداگانه بنویسی ،،

اگر امکان تبدیل به باکس توپر و تو خالی را هم میگذاشتی عالی میشد

ممنون عزیز

موسوی
                            ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-03-2015, 01:26 PM

نظر

• درود
                              جناب موسوی بنده اون سیستم رو نخریدم از قبل داشتم و استفاده نکردم چون فکر نمیکنم چیز خاصی باشه یه سوپر ترنده که یه زره اب و تابشو زیاد کرده.امروز که رو چارت انداختم لود نمیشه چون سیستم های تجاری که میفروشن فقط رو اکانت خریدار اجرا میشه تا رو متای کسی دیگه کار نکنه. چند روز به من فرصت بدین تا فایل dll رو انپک کنم شماره اکانت رو حذف تا رایگان شه همه استفاده کنن.

نظر

سلام

ساسان جان بنده کمتری بنا به تخصص شغلی و با توجه به یک جمله که دیروز هنگام گذاشتن اندیکاتور امپراتور نوشتی با عرض معذرت ( چون افراد اکثرا دوست دارند ماهیت درونیشان ناشناخته باشه ) ولی اینگونه متوجه شدم که همین دیروز اندیکاتور را خریدی و از بس اقائی و نخواستی کسی را مدیون کنی نوشتی اونو از قبل در کامپیوتر داشتم ، این اندیکاتور بنظرم تازه نوشته شده بهر حال من همواره سعی میکنم از افراد با منش بالا اموزش رفتار ببینم

گاهی برای رفع خستگی میرم زیر اسم بچه ها به تعداد تشکر هایشان و قیاس با تشکر هائی که از انها شده نگاه میکنم ، مثل حالتی ک شخصی برای درمان میاد و از او میخواهیم یه نقاشی بکشه تا درونش را بفهمیم ، اینجا هم خیلی شباهت داره ، و میشه به ماهیت درونی و ذاتی دوستان تا حدودی پی برد

جودی عزیز حدود سه سال و اندی پیش به بنده میگفتی فا رکس خوردنی هست یا پوشیدنی باور کن نمیدونستم در طول این مدت کار هائی که کردم را مینویسم شاید به درد کسی بخوره
                                1 - هیج گاه و هیچ گاه و حتی برای یکبار نشده از کسی سوالی بکنم ،، امیدوارم حمل بر خودستائی نباشه چون انهائی که با بنده اشنا هستند میدونند در قاموس بنده نیست و حتی یکبار نشده از title یا مدرک جلوی اسمم استفاده کنم ، ولی اینجا مجبورم بنویسم سالهای تحصیل در دانشگاهای متعدد به بنده یاد داده اگر صد مطلب میبینم چگونه از داخل انها ان دو سه مورد مهم را انتخاب کنم و تازه بعد از انتخاب روی کدوم بخش از ان مطلب تاکید به اموزش داشته باشم ،، میدونی چرا اینا را توضیح میدم برای اینکه ممکنه دو نفر با هم شروع به اموزش بکنند اولی ده سال شب و روز خرخونی بکنه و دومی یکماه ، اخر کار میبینی نفر دوم اموزش کاملتر دیده ، پس زمان اصلا مهم نیست مهم اینه که بدونی چگونه به مطالب اموزشی approch کنی معادل فارسی رسا پیدا نکردم ببخشید این خودش یک تخصصه و یک مهارت

مورد بعدی هیچ وقت سوال نکن چون به محض پرسیدن سوال درب رحمت اموزش را میبندی یعنی مغز انسان بطور نا خوداگاه اینکار را انجام میدهد ،

ولی وقتی به فکر خودت اجازه پیدا کردن جواب مسئله را میدهی نغز شروع میکنه به یاد گیری و تند تند موارد جدید را در خود ذخیره میکنه

چون این یک پروسه اهسته و تدریجی هست ممکنه شما اصلا متوجه نشوی که لحظه به لحظه داره اموزشت بیشتر میشه

به کف زدن ها و تشکر های دیگران توجه نکن ،، وگرنه گرفتار مواردی میشوی که جلو پیشرفتت را میگیره

حالا در مورد باکس ،، معلومه شما با علم فعلی نمیتونی تشخیص دهی کدوم وری میخواد بره و تا چند پیپ ، ولی باید از جائی شروع کنی ،، مثلا الان برای طلا یک باکس در تایم 15 رسم کنید و نگاه کنید ببینید داره در سقف اون باکس های میسازه تا تکمیل شد یعنی بقول بنا ها و معمارها تا سقف زده شد شروع میکنه به ریزش

بهر حال عجله نکن اگر طبق توضیحی که در بالا دادم از جمله افرادی باشی که در اموزش تخصص داشته باشی حداقل دو سال طول میکشه ،، تا به ماهیت امواج پی ببرید و بتونید یک تحلیل و یا ترید به شکل ساده انجام دهید

و اگر این تخصص را نداشته باشی یعنی تخصص اموزش ،،شاید ده سال طول بکشه

پس قدم اول این هست که سوال نکنی عزیز دل

موسوی

پس اول یاد بگیر سوال
                                اقا ساسان من یکبار
                                آقای دکتر موسوی عزیز.... فکر میکنم تا الان متوجه شدین که من برای نوشته ها و حرفهای شما چه احترامی قائلم و چقدر تحسینتون میکنم
                                و اینکه واقعا لذت میبرم از هم صحبتی با شما ....جسارتا چون در این مورد نظرم با شما متفاوت هست بنده رو ببخشین ...

.من همیشه احترام خاصی برای سالمندها قائلم و اعتقاد دارم حرفای بزرگان رو باید با آب طلا نوشت چرا که آمیخته با تجربه اس....واین حرف رو نه اینکه از روی کتابی خونده باشم بلکه تجربه بهم ثابت کرده حتی در مورد خودم ....که جودی الان اصلا قابل مقایسه با جودی 5 سال قبل نیست به واسطه تجربه های جدید این 5 سال..من فکر میکنم سوال پرسیدن موجب میشه از یکسری از تجربه های دیگران به صورت رایگان بهرمند بشیم .

و سوال پرسیدن روموجب شکوفایی ذهن دو طرف میدونم هم شاگرد هم معلم

چراکه مطمئنم برای هر کسی که در کسوت معلمی بوده بارها پیش اومده که دانشجوها سوالی پرسیدن که باعث شده به زوایای دیگه ای از اون موضوع توجه کنه که شاید قبلا مد نظرش نبوده ....

الان با وجود اینهمههههههه منابع مختلف توی زمینه خاص مثلافار کس اینکه آدم اینقدر شانس داشته باشه یا بینش داشته باشه که موضوعی رو پیدا کنه که درصد موفقیت توی اون بالا باشه واقعاکمه و اینکه تازه بالفرض که تونست اون رو پیدا کنه باید زمان قابل توجهی رو صرف کنه تا راهی رو که قبلا یکی دیگه رفته رو طی کنه... اینجاست که نقش کلیدی پرسش ومشاوره و مشورت با بزرگان اون فن از اهمیت بالایی برخوردار میشه
                                .البته من اصلا منظورم لقمه آماده خوردن نیست چون باز هم بنا به تجربه به این نتیجه رسیدم که حتی اگر یک استراتژی حاضر و آماده و در سود رو به افراد مختلف بدی برایندهای مثبت و منفی مختلفی میگیری و این نشون میده که خیلی چیزها دیگه با سوال و پرسش حل نمیشه و صرفا مهارت اون فرد خاص هست که باعث موفقیتش میشه ...و من فکر میکنم اگر قرار هست وقتی آدم بزاره بهتره برای پیداکردن مهارت در اون تخصص باشه نه در حل کردن معماهایی که قبلا دیگران اونو حل کردن..
                                .....

آقای موسوی منو ببخشید من الان پست بعدی شما رو دیدم .. ...
                                ویرایش توسط جودی آبوت : https://www.traderha.com/member/17974-جودی-آبوت در ساعت 03-03-2015, 02:27 PM

نظر

پردازش ...
                                X