اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جودی عزیز و دوستان محترم

در مورد علوم تجربی و برخی علوم ضرورت نقش استاد در فراگیری علم مشخصه و بنده هم با ان مخالفتی ندارم ولی در این علم باید ماهیت امواج را بشناسیم و از بنده کسی بپرسه یکساعت در این مورد حرف بزنم شاید نتونم جون حرکت امواج را با توضیح نمیشه انتقال داد بنظرم مثل رانندگی میماند باید پشت رل ماشین بنشینیم و انقدر تمرین رانندگی بکنیم تا این عمل یعنی همزمان گرفتن کلاج و فشردن گاز و تعویض دنده و همزمان دیدن پشت ماشین در اینه داخل و جرخوندن فرمان ،،همه این موارد تبدیل بشه به یک پروسه ساده ذهنی ناخود اگاه ،،حال یک نفر که رانندگی نمیداند هر جه بپرسد از استادش که کلاج را جقدر فشار بدهم و یا موارد دیگر ، و استاد هم بخوبی توضیح دهد ، ایا طرف ذره ای رانندگی خواهد اموخت ،،؟؟؟

ضمنا من ذز موزد خودم حدود 3 سال طول کشید هر چند هنوز 90 در صد موارد را نمیدانم و نیاز به اموزش دارم ولی در کل میبینم میتونم گلیم خودم را از اب بیرون بکشم ،

مجددا عرض میکنم این نظریه اموزشی که بنده به ان معتقدم فقط برای این علم هست که باید یه سری موارد را انسان درک کند و این قبیل موارد قابل انتقال نیستند ،، البته این اعتقاد بنده هست شاید روش های بهتری نیز باشه که من از انها بی اطلاع هستم ،،

ولی مثال رانندگی و مشابهتش را با ترید فراموش نکنید

اقا ساسان ممنون ،، پس منتظز میمونیم هز وقت تونستی فایل ضمیمه اندیکاتور را اصلاح کنید

شاد باشید
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
      دوستان عزیزم پست بالا اصلاح لازم داشت که هر کاری کردم در مدت قانونی که برای ویرایش هست انجام بدهم نشد که نشد عزیزان نمیدونم اشکال از کجاست ولی از انجائیکه بقیه دوستان هم با هاش مواجهند مشخصه باید از نظر فنی یک اصلاحی در بخش فنی فورم صورت بگیره و شاید برای دوستان امکان این بهینه سازی فعلا که مدیریت در سطوح بالا هم تغیراتی داشته عملی نیست اگر نه انرا اصلاح میکردند ولی این پست را میزنم که از دوستان عذرخواهی کنم چون گرفتار شدن در این ورطه ،، یعنی مجبور بشی متن یک پست را چند بار بنویسی و هر بار به دلایلی ثبت نشه و یا میخواهی اصلاح و ویرایش کنی اینقدر طول میکشه که زمان قانونی به اتمان میرسه و نهایتا چنان روی اعصاب میره که تمام روزت را خراب میکنه قربون چشاتون ،،چون عادت ندارم سوالی را بدون پاسخ بگذارم و از طرفی چون به جهت وضع موجود قادر به پاسخ نستم لطف کنید دیگه هیچ سوال از بنده نپرسید به امید خدا وضع درست میشه بعد در خدمتتون هستم جالینوس عزیز دست مریزاد عالیه البته دیروز هم نوشتم که 4 باکس کافیه البته این مهم نیست مهم دو مورده 1 - امکان عقب جلو بردن به تعداد روزهای داخل هفته که در پست بالا مبسوط توضیح دادم دوم اینکه برای روزانه یعنی در تایم یکساعت بشه دید میخواهی جداگانه بنویسی ،، اگر امکان تبدیل به باکس توپر و تو خالی را هم میگذاشتی عالی میشد ممنون عزیز موسوی
      با سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزيز
      استاد ببخشيد ، مطالب بالا رو حتما اعمال مي كنم فقط يه سوال داشتم در مورد اون جلو و عقب بردن باكس ها !

1- آيا منظور شما اينست كه باكس هفتگي كه از دوشنبه تا يكشنبه مي باشد ، حالا از سه شنبه تا دوشنبه هم قابل نمايش باشد و همينطور مثلا از پنجشنبه تا چهار شنبه ؟

2- و يا اينكه هر باكسي را كه طول آن برابر 5 روز كاري ميباشد ، جدا گانه بتوان حركت داد و باكس به اندازه هاي و لوي جديد تغيير ارتفاع بدهد ؟ سعي ميكنم در اسرع وقت تكميلش كنم !

در رابطه با تايم ساعتي و روزانه انديكاتور London BreakoutV9.1.mq4 رو به سادگي ميتوان تنظيم كرد تا مثلا باكس هايي از ساعت 9 صبح تا 8 صبح فردا رو نمايش بده و يا از ساعت 15 تا ساعت 14 روز بعد . اگر منظور شما رو درست فهميده باشم ،.سريعا لينكش رو براتون ميزارم !

با تشكر فراوان
      ویرایش توسط rjalinous : https://www.traderha.com/member/9337-rjalinous در ساعت 03-03-2015, 05:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
        استاد ببخشيد ، مطالب بالا رو حتما اعمال مي كنم فقط يه سوال داشتم در مورد اون جلو و عقب بردن باكس ها !

1- آيا منظور شما اينست كه باكس هفتگي كه از دوشنبه تا يكشنبه مي باشد ، حالا از سه شنبه تا دوشنبه هم قابل نمايش باشد و همينطور مثلا از پنجشنبه تا چهار شنبه ؟

2- و يا اينكه هر باكسي را كه طول آن برابر 5 روز كاري ميباشد ، جدا گانه بتوان حركت داد و باكس به اندازه هاي و لوي جديد تغيير ارتفاع بدهد ؟ سعي ميكنم در اسرع وقت تكميلش كنم !

در رابطه با تايم ساعتي و روزانه انديكاتور London BreakoutV9.1.mq4 رو به سادگي ميتوان تنظيم كرد تا مثلا باكس هايي از ساعت 9 صبح تا 8 صبح فردا رو نمايش بده و يا از ساعت 15 تا ساعت 14 روز بعد . اگر منظور شما رو درست فهميده باشم ،.سريعا لينكش رو براتون ميزارم !

با تشكر فراوان

[QUOTE=rjalinous;158689]با سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزيز

جالینوس عزیز سلام

کار رنگ امیزی خونه که خوب پیش میره

و اما در مورد عقب و جلو بردن باکس ها اجاره بدهید منطق و دلیل درخواستم را بهتون بگم اونوقت همه جیز دستگیرتان میشه از دوستان هم اگر کسی مشتاق باشه متوجه برخی موارد خواهند شد

ببین عزیز شما اگر در تایم جهار ساعته به حرکت ارزها در داخل همین باکس ها نگاه کنی خواهی دید هر یک از ارزها در روز خاصی در هفته های و یا لوشان را میزنند ، اگز دقت کنی میبینی مثلا یورو دلار روزهای دوشنبه اینکار را انجام میده حال ممکنه بجای دوشنبه مثلا یه وقت یک روز اینور انور بشه کسی ایراد نگیره ،، حال اگر ما توان جلو و عقب بردن باکس را داشته باشیم خواهیم تونست های و لو های بعدی را با تغیر باکس تشخیص دهیم ، کازمون و دیدگاهمون و تفسیرمون و مهمتر انتظارمون از حرکت بعدی روشن تر خواهد شد

قکز کنم با این توضیح دیگه متوجه شدی جگونه این اپشن را اضافه کنی ، یعنی به تعداد روزهای داخل باکس بتونیم عقب جلو ببریم اگه بعلاوه و منها بگذاری به تعداد نصف روزهای داخل باکس کازمون را انجام میده ،، ضمنا معلومه همه باکسها با هم عقب جلو باید بروند و نه یک باکس

دز موزد اندیکانور های و لو روزانه هم اقا ساسان زحمتشو کشید و خودم هم داخل قایلها دازم از هر دو عزیز تشکر میکنم

وقتی اماده شد میام ان دیدگاهی که از های و لو ها دارم را بهتون میگم

راستی اگه با یک خط نازک شماره یک مثلا زرد رنک محل ورود قیمت به باکس یا هفته جدبد را هم نشون بدی عالی میشه ، میدونی چه شکلی میشه وسط باکس ها یک خط زرد نازگ خواهیم داشت البته در دیفالت نباشه بلکه بصورت یک اپشن اختیار اضافه کردنش دست خودمون باشه

تازه میخواستم خواهش کنم پیوت هفتگی را هم داخل باکس بیاندازی ،، رویم نشد یعنی میتونم همراه این اندیکاتور یک اندیکاتور پیوت هفتگی خودم در جارت اضافه کنم ،، بجه ها این سه موزد یعنی های و لو و محل ورود و پیوت هفتگی با هم معنی میده ،، ببینید تقریبا 90 در صد مفهوم کار را بهتون گفتم

ممنون

نظر

• [quote=مهدی موسوی;158700]
          نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها

جالینوس عزیز سلام

کار رنگ امیزی خونه که خوب پیش میره

و اما در مورد عقب و جلو بردن باکس ها اجاره بدهید منطق و دلیل درخواستم را بهتون بگم اونوقت همه جیز دستگیرتان میشه از دوستان هم اگر کسی مشتاق باشه متوجه برخی موارد خواهند شد

ببین عزیز شما اگر در تایم جهار ساعته به حرکت ارزها در داخل همین باکس ها نگاه کنی خواهی دید هر یک از ارزها در روز خاصی در هفته های و یا لوشان را میزنند ، اگز دقت کنی میبینی مثلا یورو دلار روزهای دوشنبه اینکار را انجام میده حال ممکنه بجای دوشنبه مثلا یه وقت یک روز اینور انور بشه کسی ایراد نگیره ،، حال اگر ما توان جلو و عقب بردن باکس را داشته باشیم خواهیم تونست های و لو های بعدی را با تغیر باکس تشخیص دهیم ، کازمون و دیدگاهمون و تفسیرمون و مهمتر انتظارمون از حرکت بعدی روشن تر خواهد شد

قکز کنم با این توضیح دیگه متوجه شدی جگونه این اپشن را اضافه کنی ، یعنی به تعداد روزهای داخل باکس بتونیم عقب جلو ببریم اگه بعلاوه و منها بگذاری به تعداد نصف روزهای داخل باکس کازمون را انجام میده ،، ضمنا معلومه همه باکسها با هم عقب جلو باید بروند و نه یک باکس

دز موزد اندیکانور های و لو روزانه هم اقا ساسان زحمتشو کشید و خودم هم داخل قایلها دازم از هر دو عزیز تشکر میکنم

وقتی اماده شد میام ان دیدگاهی که از های و لو ها دارم را بهتون میگم

راستی اگه با یک خط نازک شماره یک مثلا زرد رنک محل ورود قیمت به باکس یا هفته جدبد را هم نشون بدی عالی میشه ، میدونی چه شکلی میشه وسط باکس ها یک خط زرد نازگ خواهیم داشت البته در دیفالت نباشه بلکه بصورت یک اپشن اختیار اضافه کردنش دست خودمون باشه

تازه میخواستم خواهش کنم پیوت هفتگی را هم داخل باکس بیاندازی ،، رویم نشد یعنی میتونم همراه این اندیکاتور یک اندیکاتور پیوت هفتگی خودم در جارت اضافه کنم ،، بجه ها این سه موزد یعنی های و لو و محل ورود و پیوت هفتگی با هم معنی میده ،، ببینید تقریبا 90 در صد مفهوم کار را بهتون گفتم

ممنون

با سلام مجدد و عرض خسته نباشید و با تشکر از لطف شما استاد عزیز

چشم ، حتما تمام موارد خواسته شده را اجرا خواهم کرد و سعی میکنم با مشخص کردن هر قله ای باکس ها بر اساس موقعیت اون تغییر مکان بدهند .

و البته من اندیکاتور را بر اساس بروکری که کندل یکشنبه را ندارد ، دارم مینویسم . نمی دونم بعدا مشکل ساز میشه یا نه !

برای محاسبه پیوت هفتگی هم از فرمول [ h+l+c )/3 ) ] استفاده میکنم . و پیوت را بر اساس باکس تغییر یافته محاسبه میکنم .

با تشکر فراوان

نظر

• [QUOTE=rjalinous;158721]
            نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها

با سلام مجدد و عرض خسته نباشید و با تشکر از لطف شما استاد عزیز

چشم ، حتما تمام موارد خواسته شده را اجرا خواهم کرد و سعی میکنم با مشخص کردن هر قله ای باکس ها بر اساس موقعیت اون تغییر مکان بدهند .

و البته من اندیکاتور را بر اساس بروکری که کندل یکشنبه را ندارد ، دارم مینویسم . نمی دونم بعدا مشکل ساز میشه یا نه !

برای محاسبه پیوت هفتگی هم از فرمول [ h+l+c )/3 ) ] استفاده میکنم . و پیوت را بر اساس باکس تغییر یافته محاسبه میکنم .

با تشکر فراوان
            سلام دوست گرامی
            اگه امکان داره برای هفته های قبل هم اپشن پیوت هفتگی بذارید مطابق همون هفته...تا ازین طریق واکنش قیمت رو در طول هفته های مختلف به پیوت هفتگی همان هفته بررسی کنیم و یک بک تست خوبی از این مورد که جناب موسوی عزیز سفارش کرده اند داشته باشیم...

با تشکر فراوان

نظر

• افرین بر شما جالینوس عزیز

اگر پیوت را بگذاری کار تریدر راحتتر میشه جالا که فرمولش را میدونی پس سطوح حداقل 1 و 2 را هم بصورت mid و نه اصلی ، بهش اضافه کن ، چون معمولا تارگت ها بیشتر مواقع mid pivot را هدف میگیره ، این مورد هم که اقا محسن فرموده یعنی پیوت حداقل چند باکس قبلی از ضروریات هست

راستی با وجودیکه باکس ها به همین صورت تو پر منظورم از نظر رنگ داخل باکس هست ، زیبا تره ، ولی اگه قرار باشه داخل باکس سه سطح پیوتی و یک سطح مربوط به ورود قیمت داخلش باشه ، بهتره باکس ها را تو خالی ( از نظر رنگی ) طراحی کنید که این سطوح بیشتز به چشم بیاد

یه وقت لطفا این درخواست ما به کار منزلتون لطمه نزنه ، اولویت را برای کار خونه بگذار که اقلا ما دوستان فا زکسی از چشم خانواده نیوفتیم

خوش باشی
              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-04-2015, 08:49 AM

نظر

• جناب موسوی من اپشنی رو که میخواستین در قالب اندیکاتور پیدا کردم...رسم پیوت های هفته های قبل چه روزانه چه هفتگی با قابلیت تعداد هفته های دلخواه
                واستون میذارم

ایشالا دوستمون rjalinous هم از این اندیکاتور ایده بگیره
                فایل های پیوست شده

نظر

• سلام دوستان
                  من اندیکاتور یا اکسپرتی میخوام که بتونه یک خط افقی روی قیمت فعلی بازار بکشه و بشه تنظیم کرد که با چه تعداد پیپ از این خط دو عدد اردر buy stop and sell stop با SL and TP قابل تعریف روی چارت قرار بده. در صورتی که من خط رو با موس جا بجا کنم اردر ها با فاصله تعیین شده قبلی تغییر کنه. در صورتی که اردر فعال و بسته شد اردر جدید پندینگ گداشته بشه. آیا چنین چیزی هست یا امکان ساخت داره. ترجیح میدم اندیکاتور باشه یا اسکریپت باشه چون اکسپرت دیگه ای الان در حاله کاره و نمیخوام یک اکسپرت جدید اضافه کنم اما اگه فقط راهش اکسپرت هست که چاره ای نیست.
                  ممنون میشم راهنمایی کنید.
                  مخلص شما - محسن

نظر

• برای اینکه بهتر بگم. بتونه روی های و لو کندل ماقبل اردر پندینگ بزاره و با هر کندل جدید اردر ها رو اصلاح کنه. در این صورت نیازی به خط و تغییر دستی نداره. هدفم اینه که همیشه دو اردر پندینگ فعال داشته باشم که در صورت حرکت ناگهانی بازار اردرهای بازم که با یک اسکپرت گذاشته شده باعث کال شدن حساب نشه و اینجوری Hedge بشن.

نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من اندیکاتور یا اکسپرتی میخوام که بتونه یک خط افقی روی قیمت فعلی بازار بکشه و بشه تنظیم کرد که با چه تعداد پیپ از این خط دو عدد اردر buy stop and sell stop با SL and TP قابل تعریف روی چارت قرار بده. در صورتی که من خط رو با موس جا بجا کنم اردر ها با فاصله تعیین شده قبلی تغییر کنه. در صورتی که اردر فعال و بسته شد اردر جدید پندینگ گداشته بشه. آیا چنین چیزی هست یا امکان ساخت داره. ترجیح میدم اندیکاتور باشه یا اسکریپت باشه چون اکسپرت دیگه ای الان در حاله کاره و نمیخوام یک اکسپرت جدید اضافه کنم اما اگه فقط راهش اکسپرت هست که چاره ای نیست.
                    ممنون میشم راهنمایی کنید.
                    مخلص شما - محسن

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
                      برای اینکه بهتر بگم. بتونه روی های و لو کندل ماقبل اردر پندینگ بزاره و با هر کندل جدید اردر ها رو اصلاح کنه. در این صورت نیازی به خط و تغییر دستی نداره. هدفم اینه که همیشه دو اردر پندینگ فعال داشته باشم که در صورت حرکت ناگهانی بازار اردرهای بازم که با یک اسکپرت گذاشته شده باعث کال شدن حساب نشه و اینجوری Hedge بشن.

اقا محسن سلام

بنده هم چندی پیشن چنین اسکریپتی را در پست 70 لینک زیر درخواست کردم که واقعا در مولتی ترید ها خیلی کمکمیتونه باشه که صرفا با موس بشه محل سل یا بای استاپ و یا استاپ لاس را تغیر داد ،، ولی احتمالا نمیشده و دوستان موفق به نوشتن ان نشده اند

http://forum.broker-fa.org/f59/%D8%A...32/index7.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
                        برای اینکه بهتر بگم. بتونه روی های و لو کندل ماقبل اردر پندینگ بزاره و با هر کندل جدید اردر ها رو اصلاح کنه. در این صورت نیازی به خط و تغییر دستی نداره. هدفم اینه که همیشه دو اردر پندینگ فعال داشته باشم که در صورت حرکت ناگهانی بازار اردرهای بازم که با یک اسکپرت گذاشته شده باعث کال شدن حساب نشه و اینجوری Hedge بشن.

سلام
                        در شاخه اسکریپت کپی فرمایید
                        فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                          افرین بر شما جالینوس عزیز اگر پیوت را بگذاری کار تریدر راحتتر میشه جالا که فرمولش را میدونی پس سطوح حداقل 1 و 2 را هم بصورت mid و نه اصلی ، بهش اضافه کن ، چون معمولا تارگت ها بیشتر مواقع mid pivot را هدف میگیره ، این مورد هم که اقا محسن فرموده یعنی پیوت حداقل چند باکس قبلی از ضروریات هست راستی با وجودیکه باکس ها به همین صورت تو پر منظورم از نظر رنگ داخل باکس هست ، زیبا تره ، ولی اگه قرار باشه داخل باکس سه سطح پیوتی و یک سطح مربوط به ورود قیمت داخلش باشه ، بهتره باکس ها را تو خالی ( از نظر رنگی ) طراحی کنید که این سطوح بیشتز به چشم بیاد یه وقت لطفا این درخواست ما به کار منزلتون لطمه نزنه ، اولویت را برای کار خونه بگذار که اقلا ما دوستان فا زکسی از چشم خانواده نیوفتیم خوش باشی
                          با سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار و ساير دوستان عزيز
                          با آرزوي سلامتي و شادكامي براي همه شما بزرگواران ، از تاخير اين چند روزه معذرت ميخواهم ، راستش دچار فلج زوج هفت در ناحيه راست صورت شده ام و درگير بيمارستان و دكتر هستم و جالبه بدونيد كه از ويروس تبخال ايجاد ميشه ، ما كه فعلا سمت راست صورتمون آويزون شده ، التماس دعا از شما دوستان دارم .

البته از شما دوستان هم غافل نبودم ، و انديكاتور و تمپليت زير رو امروز صبح براتون تهيه كردم كه لينكش رو ميزارم . ابتدا انديكاتور و تمپليت رو در مسير خودشان قرار دهيد ، و براي شروع تمپليت رو اجرا كنيد ، شما كافيه باكس رو حركت بديد ، اگر بازار باز باشد باكس هاي و لو رو نشون ميده و خط برنگ Aqua نقطه اپن باكس رو به كلوز باكس وصل ميكنه و خط افقي آبي ، پيوت تعداد انديكاتورهاي اين باكس مي باشد ، اگر تاخير در حركت ها ديديد ، ميتونيد روي صفحه دستور رفرش رو اجرا كنيد تا تغييرات سريع اعمال شود .
                          البته لازم به توضيح است كه براي جلوگيري از هنگ سيستم ، محاسبات براي 1000 كندل اولي در نظر گرفته شده و شما اگر مثلا باكس رو به كندل 1200 ببريد ، محاسبات درستي را نشان نمي دهد ، مگر اينكه بريد داخل سورس انديكاتور و مقدار 1000 را به هر اندازه اي كه ميخواهيد افزايش دهيد ، 3 تا for داريم و شما هر سه تا را با هم تغيير دهيد !
                          بزودي تعميم اين انديكاتور رو به انديكاتور درخواستي شما براي باكس هاي هفتگي ميرسونم و شما با حركت يك باكس ، شاهد حركت تمام باكس ها بوده و خطوط اپن و كلوز هر باكس و پيوت آنرا هم خواهيد داشت !
                          در مورد اكسپرت ها و تعيين سل استاپ و باي استاپ با موس ، كار بسيار راحتي است ، دقيق تر بفرماييد چي مد نظرتونه ، زنده بودم براتون مينويسم !
                          http://pcmupload.traderha.com/uploa...5710987761.zip

خدا نگهدار و با تشكر فراوان
                          ویرایش توسط rjalinous : https://www.traderha.com/member/9337-rjalinous در ساعت 03-07-2015, 11:40 AM

نظر

• با عرض سلام
                            دنبال اندیکاتور پیوتی هستم که بتونم پیوت یه کندل را با کلیک کردن روی های لو و کلوز روی چارت قیمتی بدست بیارم
                            توضیح: بتونم تو هر تایمی استفاده کنم از نظر زمانی هم های لو ممکنه 1 یا1000 کندل باشه،با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط binam24 نمایش پست ها
                              با عرض سلام
                              دنبال اندیکاتور پیوتی هستم که بتونم پیوت یه کندل را با کلیک کردن روی های لو و کلوز روی چارت قیمتی بدست بیارم
                              توضیح: بتونم تو هر تایمی استفاده کنم از نظر زمانی هم های لو ممکنه 1 یا1000 کندل باشه،با سپاس
                              دوست عزيز سلام ، همين انديكاتوري رو كه تو پست بالايي گفتم ، كافيه اجرا كني و دو نقطه شروع و پايان باكس رو روي هاي و لوي مورد نظر بزاري و صفحه رو رفرش كني ، خط افقي آبي رنگ پيوت مورد نظر شما رو نشون ميده ! به اين وسيله ، اميدوارم مشكلتون حل بشه !

نظر

• با سلام
                                اسكريپ ميخاستم كه زمان ورود رو روي كندل علامت بزنه و همچنين زمان خروج رو
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X