اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلا م
    AgetData-Elliot Confirm V003
    روی متا برای دینامیک پیاده کردم
    ولی متا من وقتی به اینترنت وصل میشود
    چارت دیر لود میکند
    چرا؟
    ممون میشوم راهنمایی کنید

نظر

• سلام
      آیا اندیکاتوری / اکسپرتی / ... در متاتریدر4 هست که بشه در یک زمان در دو قیمت مختلف سفارش خرید و فروش شرطی گذاشت؟
      برای زمانی که خبری قراره انتشار پیدا کنه
      نظر

• سلام
        من یه سوال دارم امیدوارم راهنمایی کنید مخصوصا جناب guetو rjalinous عزیز
        میشه یه اکسپرت ساخت که فقط برای استاپ باشه وقتی مکدی یک واگرایی رو نشون داد استاپ پوزیشن زده بشه
        همچین چیزی اصلا ممکنه؟

نظر

• با سلام و درود خدمت استاد موسوی بزرگ و دوستان گرامی

نتیجه ترید دیشب تا الان ، بالای 150 پیپ سود بدون تحلیل و درد سر !

مرسی استاد .

https://charts.mql5.com/7/279/eurusd...ness-ltd-2.png
          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
            با سلام و درود خدمت استاد موسوی بزرگ و دوستان گرامی

نتیجه ترید دیشب تا الان ، بالای 150 پیپ سود بدون تحلیل و درد سر !

مرسی استاد .

https://charts.mql5.com/7/279/eurusd...ness-ltd-2.png

فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
              سلام
              من یه سوال دارم امیدوارم راهنمایی کنید مخصوصا جناب guetو rjalinous عزیز
              میشه یه اکسپرت ساخت که فقط برای استاپ باشه وقتی مکدی یک واگرایی رو نشون داد استاپ پوزیشن زده بشه
              همچین چیزی اصلا ممکنه؟

سلام جودی جان ، شرمنده از تاخیر در پاسخ ، باید عرض کنم که بله ، امکان پذیر هست ، راستش خودم وضعیت مناسبی ندارم ، و الا براتون مینوشتم ،

من ، همین الان یهویی !

صحنه ای از فیلم مومیایی 4

دزدان دریایی کارائیب !

با تشکر و التماس دعای فراوان
              فایل های پیوست شده

نظر

• سلام و خسته نباشید.
                میخواستم ببینم اندیکاتوری هست که ساعات اعلام خبر رو نشون بده. فقط نشون بده مثلا امروز یا این هفته چه ساعاتی خبری قرار هست پخش بشه و به چه ارزی مربوط هست یا هر چیزی. ایا همچین اندیکاتوری هست فکر میکنم قبلا دیده بودم.
                ممنون از دوستان
                بر سر در مدرسه و اکادمی افلاطون نوشته بوده:
                گر هندسه نمیدانید وارد نشوید.
                من میگم گر هندسه و ریاضی نمیدانید و دیدگاه ریاضی ندارید وارد ف.ا.رکس نشوید.و با چارت خالی و فارغ از ایندیکاتور کار کنید.که این همان راه اصلی هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط yek do نمایش پست ها
                  سلام و خسته نباشید.
                  میخواستم ببینم اندیکاتوری هست که ساعات اعلام خبر رو نشون بده. فقط نشون بده مثلا امروز یا این هفته چه ساعاتی خبری قرار هست پخش بشه و به چه ارزی مربوط هست یا هر چیزی. ایا همچین اندیکاتوری هست فکر میکنم قبلا دیده بودم.
                  ممنون از دوستان
                  سلام yek do جان ، من این بسته رو از استاد Burix داشتم ، مطمئنم همونی هستش که دنبالشی !

http://pcmupload.traderha.com/uploads/14265228821.rar

فایل های پیوست شده

نظر

سلام جودی جان ، شرمنده از تاخیر در پاسخ ، باید عرض کنم که بله ، امکان پذیر هست ، راستش خودم وضعیت مناسبی ندارم ، و الا براتون مینوشتم ،

من ، همین الان یهویی !

صحنه ای از فیلم مومیایی 4

دزدان دریایی کارائیب !

با تشکر و التماس دعای فراوان
                    سلام
                    جناب rjalinous
                    چی شده؟ خدا بد نده.. اولش عکس ها رو دیدم فکر کردم فروم رو اشتباه اومدم...ممنونم از لطفتون که با این حالتون جواب بنده رو دادین..کی گفته آدم های خوب تعدادشون کمه ؟حداقل منکه زیاد میبینم..
                    انشالله هر چه زودتر بهبود کامل پیدا کنید.

پ ن: یه ربع دارم میخندم به این نوشته هایی که زیر هر عکس نوشتین ..

نظر

• نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
                      سلام
                      جناب rjalinous
                      چی شده؟ خدا بد نده.. اولش عکس ها رو دیدم فکر کردم فروم رو اشتباه اومدم...ممنونم از لطفتون که با این حالتون جواب بنده رو دادین..کی گفته آدم های خوب تعدادشون کمه ؟حداقل منکه زیاد میبینم..
                      انشالله هر چه زودتر بهبود کامل پیدا کنید.

پ ن: یه ربع دارم میخندم به این نوشته هایی که زیر هر عکس نوشتین ..
                      ممنونم از لطف شما ، با آرزوی تندرستی و سلامتی برای همه شما اساتید و سروران گرامی ، راستش ظاهرا بیماری ویروسی هستش که نیمه راست صورتم رو فلج کرده ، بنام فلج بل ، ویروس تبخال و ویروس سرماخوردگی تشخیص داده شده ، طول درمانش هم از یک ماه تا 5 ماه برام پیش بینی کردن ، از فردا هم فیزیوتراپی دارم ، البته فعلا چشمم بهتر شده و میتونم پشت سیستم بشینم ، بازم ممنونم از توجه شما دوست عزیز ، در ضمن اگه بتونم اون اکسپرت رو حتما براتون می نویسم ، البته اگه توضیحات دیگه ای هم داره برام بفرستید تا دقیق تر باشه ، خوشحال میشم به یه دردی بخورم !

با تشکر فراوان

نظر

• سلام جالینوس جان

پسز این چه قیافه ای هست مثل ادم فضائی ها شدی

تصادف کردی یا کتک خوردی

دیروز یک پیام مهم بهت دادم الان هم قبل از دیدن پست ها دوباره برات فرستادم

منتطر حواب هستم

ارزوی سلامتی برات دارم

الان پست اخرت را دیدم ؛ مسئله مهمی نداری این بیماری زونا هست که عصب هفتم صورت را گرفتار میکنه و ویروسی هست

چند روز دیگه همینگونه که اومده خودش رفع میشه

در مورد اندیکاتوری که اخبار را نشون میده تنها عیبش سنگین کردن جارت هست و برای همینه که من تا بحال جند بار از مدیریت محترم تقاضا کردم اخبار مهم را در پیشانی فوروم بگذارند

موسوی
                        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-16-2015, 11:49 PM
                        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanfx نمایش پست ها
                          درود

بخاطر قولی که به جناب موسوی داده بودم . اندیکاتور جدید نوشتم ولی اون شکل رو نوشته هاشو دیگه ننوشتم چون وقتممو میگرفت در کل در این سیستم یارو از دوتا اندی استفاده کرده بود موینگ وسوپر ترند
                          با تنظیمات خاص که در کل چیزه خاصی نیست شاید در کنار سیستم دیگه ای کاربرد داشته .اون بیچاره های که پول دادن همه پول رو تو جوب ریختن.ویدوههای که گرفته از جاهای خوب بازار با تستر خود متا فیلم برداشته.اندیکاتور قدیمی رو پاک کنید این یکی رو در شاخه اندیکاتور کپی کنید تا میلیونر شید.

برای استفاده هم تو سایت خود فروشنده برید قوانین رو نگاه کنید و ترید کنید تا یکی پس از دیگری اس ال بخورید.اگه متوجه نشدید بگید تا توضیح بدم

موفق باشی

سلام مجدد به اقا ساسان و اقا جالینوس و بقیه دوستان

بجه های با مرام علت این پست سه مورد زیر هست

1 - امروز صبح از دوست با مرامی ایمیلی دریافت کردم که با رعایت احترام به بنده گوشزد کرده بودند که روش ترید باکسی را که بنده در چند پست قبل ارائه دادم را قبلا دوستمون اقا مسلم ارائه داده بود ، رفتم به لینک نگاه کردم دیدم حق با ایشان هست از اینرو از همگی عذرخواهی میکنم هر چند دوستانی که بنده را میشناسند مطمنا میدونند دنبال کسب شهرت و اسم و مقام بهیچ وجه نبوده ام و هم اکنون هزار و خورده ای استراتژی طراحی کرده ام که عمری باشه تبدیل به کتاب بکنم ، اینکه نوشتم اقا امین مرام و معرفت نشون داده برای اینه که بجای اومدن و پست زدن و مچ گیری ، به خودم ایمیل داده
                          هر چند امروز میخواستم یک پست بزنم و بنویسم که مقدار سود حاصله از این روش بنده را متقاعد نمیکنه ،،در بند سوم این پست خواهید دید چرا اینگونه فکر میکنم

مورد دوم اینکه بارها تصمیم گرفتم یک تاپیک بگذارم و استراتژی هایم را به اشتراک بگذارم ولی همواره با این فکر که ممکنه در جای دیگر مشابه این طرح ارائه شده ،، بنده را از انجام این کار باز میدارد

مورد سوم که به دوستان تازه کار پیشنهاد میکنم به این موارد با دقت بیشتر نگاه کنند

دوستان ،، بنده به همه اندیکاتور ها و استراتژی ها با احترام نگاه میکنم و بدون خواندن هیچ پی دی اف سعی میکنم خودم با معلومات مختصری که دارم به اون اندیکاتور جان و حیات بدهم چون معتقدم اینها که نوشته شده اند فکر پشتشون هست ،، البته درجه خوبی انها با هم متفاوته

با احترام به نظر اقا ساسان عزیز که پستشان را عمدآ نقل قول کرده ام تا با توجه به جمله اخر پست که مرقوم فرمودند

برای استفاده هم تو سایت خود فروشنده برید قوانین رو نگاه کنید و ترید کنید تا یکی پس از دیگری اس ال بخورید

به شما عزیزان یه مورد مهم عرض کنم ،،

ببینید این پوزیشنها را بنده دیروز عصر با همین اندیکاتور گرفته ام از زمان اخذ پوزیشن تا زمان گرفتن تصویر هم که خودتون میدونید بازار در حال رنج و خواب هست ،، ولی همانگونه که میبینید غیر از چند مورد بقیه به سود رفته اند

بنده این پوزیشنها را با اجازه اقا ساسان صرفا به این علت گرفتم که به شما عزیزان یک مورد را برسونم و ان اینکه اندیکاتور یک وسیله بیش نیست و این مهارت ما در استفاده از این وسیله هست که سود نصیبمون میکنه،، مثل موارد قبلی توجهتان را به فاصله زمانی اخذ پوزیشنها جلب میکنم ،، همانگونه که میبینید اولا منتظر تریگر نبوده ام یعنی اندیکاتور کمک کرده که منتظر تریگر نباشم و ثانیا فاصله زمانی پوزیشنها چند ثانیه بیش نیست ، این راحتی کار را نشون میده

پس بیائید به اندیکاتورها اولا به عنوان یک وسیله نگاه کنیم و ثانیا به راحتی انها را دور نیاندازیم سعی کنیم علم خودمون را در شناخت ماهیت امواج بالا ببریم

شادی شما را ارزومندم و مجددا از اقا ساسان نشکر میکنم

موسوی

نظر

• جناب موسوی این اندیکیتور رو میزارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vanda نمایش پست ها
                              جناب موسوی این اندیکیتور رو میزارین؟

سلام دوست عزیز

این اندیکاتور را جناب ساسان زحمت نوشتنشو کشیده البته ترکیبی از دو اندیکاتور درجه یک هست ؛

که در پست شماره 500 یعنی چند پست عقبتر میتونید اونو دریافت کنید

ضمنا الان سود به 2300 رسیده البته روش بنده برای تارگت و بستن پوزیشن ها در این نوع ترید مولتی ؛ بصورت زمانی هست ، یعنی همه را با تعیر سشن بازار یکچا میبندم

بچه ها لطفا بیائیم از سال نو برای زحمت بقیه دوستان به اندازه یک فشار دگمه تشکر ؛؛ از خودمون ایثار نشون بدهیم

موفق باشید
                              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-17-2015, 06:53 PM

نظر

ممنونم از لطف شما ، با آرزوی تندرستی و سلامتی برای همه شما اساتید و سروران گرامی ، راستش ظاهرا بیماری ویروسی هستش که نیمه راست صورتم رو فلج کرده ، بنام فلج بل ، ویروس تبخال و ویروس سرماخوردگی تشخیص داده شده ، طول درمانش هم از یک ماه تا 5 ماه برام پیش بینی کردن ، از فردا هم فیزیوتراپی دارم ، البته فعلا چشمم بهتر شده و میتونم پشت سیستم بشینم ، بازم ممنونم از توجه شما دوست عزیز ، در ضمن اگه بتونم اون اکسپرت رو حتما براتون می نویسم ، البته اگه توضیحات دیگه ای هم داره برام بفرستید تا دقیق تر باشه ، خوشحال میشم به یه دردی بخورم !

با تشکر فراوان
                                سلام
                                ببخشید دیر جواب دادم به اینترنت دسترسی نداشتم.
                                راستش بخاطر این عکس هایی که گذاشتین کنجکاو والبته نگران شدم و یک سرچی که توی ویکی پدیا کردم خداروشکر بیماری خاصی نیست و نهایت تا چند ماه (انشالله زودتر) بهبود کامل پیدا میکنید
                                واسه این اکسپرت هم اصلا اصلا نمیخوام شما به زحمت بیفتین و در حقیقت زیاد هم کاربردی برام نداره و دستی هم میتونم استاپ رو وارد کنم
                                ممنونم ازلطفتون

نظر

پردازش ...
                                X