اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبدیل فایلهای ex4 به کد سورس eq4

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• وبلاگ یادگیری و نکات آموزشی
    ترفند های روزانه و سرگرمی

نظر

• وبلاگ خبری
      اخبار هند

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel3 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

این اکسپرت از امنیت بالایی برای کد کردن استفاده کرده و متاسفانه امکانه دیکامپایلش برام وجود نداره

با سپاس
        سلام لطف میکنید اسم نرم افزار تبدیل رو بگید

نظر

• سلام
          با تشکر از وقتی که میزارید لطف میکنیداگه امکان داره این مورد رو هم به فایل mq4 تبدیل کنید
          فایل های پیوست شده

نظر

• سلام خسته نباشید میخواستم ببینم امکانش هست این اکسپرت به mq4 تبدیل کنین؟
            فایل های پیوست شده

نظر

• سلام لطفا در صورت امکان آرشیور فایلهای دیکمپایل شده را در سایت قرار بدید تا اعضا بتونند استفاده کنند ممنون

نظر

• سلام، اگه امکانش هست این اندیکاتور رو هم دیکامپایل کنید
                فایل های پیوست شده

نظر

• سلام و ارادت یه اکسپرت دارم می خواستم به سورس تبدیل کنم و بهینه بشه میشه زحمت را بکشید
                  ARZDIGITAL_INVESTMEN GOLD H1.rar
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط a_moghadas : https://www.traderha.com/member/41194-a_moghadas در ساعت 04-27-2024, 12:07 PM

نظر

• سلام من یک اکسپرت exe4 دارم میخام اونو تبدیل به mql کنم و بعدشم تبدیل به exe5 برای متا5 چیکار باید انجام بدم؟

نظر

• سلام و عرض ادب. یک اکسپرت داشتم که اگر ممکنه ببینید میشه فایل سورس آن را ایجاد کرد ؟ ممنون از وقتی که میذارید.
                      فایل های پیوست شده

نظر

سلام خدمت آقا مصطفی عزیز و سایر دوستان

راستش من ازین انجمن خیلی چیزا یادگرفتم و برای اینکه بتونم دین خودم رو تا اونجا که از دستم بر میاد به دوستان عزیز انجمن ادا کنم این تاپیک رو راه انداختم

در این تاپیک از دوستان می خوام که که اگر اندیکاتور یا اکسپرتی دارند که EX4. هست و می خوان که به EQ4. تبدیل بشه بذارن تا براشون انجام بدم.

در ضمن در کدهای تولید شده EQ4. متغیرها به صورت هوشمند اسم گذاری میشن. مثلا متغیرهای گلوبال با پیشوند G و متغیرهای لوکال L و آرگومانها با A نامگذاری مشن و اسمگذاری اونها اصلا مثله سورس کد اصلیش نمیشه.

البته ممکنه که بعضی از فایلها بخصوص اکسپرتها کد محافظتی داشته باشند که با این وجود بازهم میشه اونها رو تبدیل کرد ولی بعضی از اونها بسیار حرفه ای کد گذاری شدند که امکان تبدیل کدشون وجود نداره که البته تعدادشون خیلی خیلی کمه اما اگر اندیکاتور یا اکسپرتتون مال قبل از سال 2013 باشه بالای 90% امکان تبدیل شدنش به سورس کد وجود خواهد داشت حتی با کد محافظتی!!. البته این به این معنا نیست که اکسپرتها و اندیکاتورهای 2013 و 2014 که کد محافظتی دارند رو نشه دیکد کرد.

البته بعضی از اونها هم از فایل DLL یا کتابخانه MQH استفاده میکنن که اونها یکم پیچیده ترند ولی میشه فایلهای DLL , MQH اونها رو هم تولید کرد.

در کل قول 100% نمیدم ولی قول 90% رو میدم که فایلهاتون دیکد بشن

منتظر فایلهاتون هستم دوستان

در ضمن آقا مصطفی عزیز یک راهنمایی میخواستم در رابطه با نحوه ی آپلود کردن فایلها تو سایت لطفا توی پیام خصوصی اگر امکانش هست توضیح بدید

یا حق
                        من یه اکسپرت دارم بعد اپدیت متاتریدر دیگه کار نکرد ایا میشه سورس اینو در اورد یا حداقل بشه دوباره کاری کرد کار کنه

نظر

سلام خدمت آقا مصطفی عزیز و سایر دوستان

راستش من ازین انجمن خیلی چیزا یادگرفتم و برای اینکه بتونم دین خودم رو تا اونجا که از دستم بر میاد به دوستان عزیز انجمن ادا کنم این تاپیک رو راه انداختم

در این تاپیک از دوستان می خوام که که اگر اندیکاتور یا اکسپرتی دارند که EX4. هست و می خوان که به EQ4. تبدیل بشه بذارن تا براشون انجام بدم.

در ضمن در کدهای تولید شده EQ4. متغیرها به صورت هوشمند اسم گذاری میشن. مثلا متغیرهای گلوبال با پیشوند G و متغیرهای لوکال L و آرگومانها با A نامگذاری مشن و اسمگذاری اونها اصلا مثله سورس کد اصلیش نمیشه.

البته ممکنه که بعضی از فایلها بخصوص اکسپرتها کد محافظتی داشته باشند که با این وجود بازهم میشه اونها رو تبدیل کرد ولی بعضی از اونها بسیار حرفه ای کد گذاری شدند که امکان تبدیل کدشون وجود نداره که البته تعدادشون خیلی خیلی کمه اما اگر اندیکاتور یا اکسپرتتون مال قبل از سال 2013 باشه بالای 90% امکان تبدیل شدنش به سورس کد وجود خواهد داشت حتی با کد محافظتی!!. البته این به این معنا نیست که اکسپرتها و اندیکاتورهای 2013 و 2014 که کد محافظتی دارند رو نشه دیکد کرد.

البته بعضی از اونها هم از فایل DLL یا کتابخانه MQH استفاده میکنن که اونها یکم پیچیده ترند ولی میشه فایلهای DLL , MQH اونها رو هم تولید کرد.

در کل قول 100% نمیدم ولی قول 90% رو میدم که فایلهاتون دیکد بشن

منتظر فایلهاتون هستم دوستان

در ضمن آقا مصطفی عزیز یک راهنمایی میخواستم در رابطه با نحوه ی آپلود کردن فایلها تو سایت لطفا توی پیام خصوصی اگر امکانش هست توضیح بدید

یا حق
                          سلام خوبین ، لطفا سورس اینو زحمت بکشید
                          فایل های پیوست شده

نظر

• عرض سلام و وقت بخیر
                            لطفا سورس این فایل را نیز زحمت بکشید.
                            پیشاپیش خیلی ممنون و متشکرم.
                            فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                            X