اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط fireboy810 نمایش پست ها
    سلام من چند مدتی هست فارکس کار میکنم ولی بعضی جاها مشکل دارم خواستم بدونم کسی وقت داره بهم آموزش بده و باهم مشاوره کنیم. من اطلاعاتم 0 نیست و 1 سالی هست کار میکنم آیدی یاهو رو برام بزارین ادد کنم کسی که خواست

مرسی از همتون

سلام

پیشنهاد میکنم فایلهای آموزشی از لینک زیر دانلود کنید :

http://forum.broker-fa.com/f51/دانلو...?دینگ-199/

البته برای دسترسی به این بخش باید فعالیت مفید رو فروم داشته باشید .

و چنانچه در زمینه تحلیل تکنیکال سئوال داشتید از تاپیک زیر استفاده کنید :

http://forum.broker-fa.com/f56/سوالا...html#post65501
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• اکانت برای شروع

با سلام احتمالا این پست رو جای درستی نزدم قبل از هر چیز عذر خواهی می کنم، می خواستم بدونم با یه اکانت 100$-300$ میتونم برای یادگیری شروع کنم که با این حساب خیلی کم حداقل در بطن ماجرا باشم ؟ بازهم عذرخواهی

نظر

• نوشته اصلی توسط Houtan نمایش پست ها
        با سلام احتمالا این پست رو جای درستی نزدم قبل از هر چیز عذر خواهی می کنم، می خواستم بدونم با یه اکانت 100$-300$ میتونم برای یادگیری شروع کنم که با این حساب خیلی کم حداقل در بطن ماجرا باشم ؟ بازهم عذرخواهی

سلام

بله برای شروع این مبلغ خوب .
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام،
          ممنون از جوابت مصطفی جان

نظر

• نوشته اصلی توسط Houtan نمایش پست ها
            با سلام و عرض ادب
            ضمن قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان
            از اساتید محترم عذر خواهی بابت جواب دادن به این سوال
            دست عزیز Houtan جان
            در مرحله اول مطمین شوید که تمامی اصول اولیه و اساسی مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی و بازار را فراگرفته اید.
            در مرحله بعد حتما مطمین شوید اصول مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی و بازار را فراگرفته اید.
            و در آخر هم حتما مطمین شوید اصول مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی و بازار را فراگرفته اید.

از همه موارد فوق این برمی آید که اصل اول وبلکه آخر این کار حفظ سرمایه و از دست ندادن آن است پس برای تمرین حتی حساب های کوچک خود را هم از دست ندهید ( اثرات روانی بسیار بد و شاید سرخوردگی به همراه بیاورد ).

پ.ن : این بازار بسیار اعتیادآور و خطرناک است حتما قبل از آلوده شدن خود را واکسینه کنید
            ( اینها سخن یک جزامی فارکسی است )
            به حمد خدا و قرار گرفتن در مقابل دوستان بهتر از جانم ,مسیر را یافته ام و در حال پیمودن آن هستم.

حمید
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• برای اینکه دچار کال مارجین نشی دعا میکنم....فقط مدیریت سرمایه یادت نره دوست عزیز.....

نظر

• ممنونم از بذل توجه و لطفتون دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
                  سلام

تقریبا دو ماهی هست که با فارکس آشنا شدم و فکر میکنم دیگه حاظرم از هفته آینده با حساب ریل کار کنم.
                  قبلش چندتا سوال دارم.

میخوام کامل شیرفهمم کنید با تشکر ،

1. موجودی اولیه حساب چقدر باید باشه؟ ( من 2200 دلار دارم و نمیخوام بیشتر از 2000تا بزارم بنابراین کمترین مقدار افتتاح حساب بگید)

2. شما شرکتی ساختمونی جایی هستید؟ (منظورم آدرس شما کجاست برای کارهای حظوری )

3. چون تازه کارم ببخشید سوالهای بچه گانه میپرس،
                  الان مثلا من به حساب شما 2000 دلار آمریکا واریز میکنم، شما یک حساب ریل با اعتبار 2000تا برام افتتاح میکنید.
                  هر وقت بخوام میتونم کل پولمو بردارم یا مثلا 50 یا 100 دلار؟ همون لحظه ؟ خواهشا کامل توضیح بدید.

4. بعضی جاها نوشته اگه یک پوزیشن به روز بعد بیفته بروکر هزینه شبانه دریافت میکنه. درسته؟ شما اضافی میگیرید؟
                  ای که از کوچه معشوقه ما می گذری
                  با خبر باش که سر میشکند دیوارش

به نظر من شما قبل از اینکه به فکر باز کردن حساب باشید باید به یک استراتژی شخصی سود ده رسیده باشید و مطمئن هستم که با دو ماه این موضوع هر گز اتفاق نخواهد افتاد.

مسائل روانشناسی را از یاد نبرید و تا زمانی که در حساب دمو با استراتژی که دارید به مدت حداقل 6 ما سود مداوم نداشتید هرگز حساب ریل باز نکنید

برای من مثل روز روشن است که شما نه تنها این سرمایه رو از دست خواهید داد بلکه بعد از ان دقیقا مثل افرادی که اعتیاد دارند ترک کردن برای شما بسیار سخت شده و در باتلاقی خواهید افتاد که زندگیتاین به باد خواهد رفت.

بنابر این بسیار با احتیاط رفتار کنید و این نصیت را به گوش جان قبول کنید و تا زمانی که به تمام مسائل تحلیل تسلط پیدا نکرده و یا اینکه به استراتژی سود ده مطمئنی دست پیدا نکرده اید حساب ریل ان هم با این مبلغ باز نکنید

و اگر اسرار دارید با یک بروکری که حساب های میکرو و با رقم های مثل 100 دلار باز می کند یک حساب باز کنید تا خودتان را محک بزنید و ببینید که اصلا می توانید سود مداوم در چند ماه داشته باشید بعد به سراغ رقم های بالاتر بروید.
                  امضاء

نظر

• سلام

من چند تا سوال دارم که بعد از 4 سال کار توی این بازار هنوز جواب درست و مستندی براش ندارم، با وجود اینکه چند بار جاهای مختلف سوال کردم و دوستان هم لطف کردن و منابعی رو معرفی کردند که بخونم اما باز هم جواب درستی نگرفتم

سوالها ساده است:

1_ اگر کسی بخواد با بانکها کارکنه ( نه با بروکرها ) حداقل سرمایه لازم چه مقداره؟

2_ حداکثر لوریجی (سقف) که بانکها (نه بروکرها) در اختیار تریدر میذارن چه عددی است؟ آیا این عدد قابل تغییر است؟

3_ ممکن است یک تریدر بخواهد لوریج بالاتر از این سقف داشته باشد، آیا ممکن است؟ (ریسکش پای خودشه دیگه!!)

پ.ن. دوستان گلم اصلا بحث مقدار بهینه لوریج نیست که بگیم حالا لوریج بالا مخرب هست و باید کم باشه و..... بلکه فقط و فقط میخوام از قوانین و محدودیتهای احتمالی با خبر باشم؟

ممنون میشم جواب هر سه سوال رو جداگانه بفرمایید

مخلص همگی
                    علی

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                    -----------------------------------------------------------------------------------------------
                    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
                      سلام

من چند تا سوال دارم که بعد از 4 سال کار توی این بازار هنوز جواب درست و مستندی براش ندارم، با وجود اینکه چند بار جاهای مختلف سوال کردم و دوستان هم لطف کردن و منابعی رو معرفی کردند که بخونم اما باز هم جواب درستی نگرفتم

سوالها ساده است:

1_ اگر کسی بخواد با بانکها کارکنه ( نه با بروکرها ) حداقل سرمایه لازم چه مقداره؟

2_ حداکثر لوریجی (سقف) که بانکها (نه بروکرها) در اختیار تریدر میذارن چه عددی است؟ آیا این عدد قابل تغییر است؟

3_ ممکن است یک تریدر بخواهد لوریج بالاتر از این سقف داشته باشد، آیا ممکن است؟ (ریسکش پای خودشه دیگه!!)

پ.ن. دوستان گلم اصلا بحث مقدار بهینه لوریج نیست که بگیم حالا لوریج بالا مخرب هست و باید کم باشه و..... بلکه فقط و فقط میخوام از قوانین و محدودیتهای احتمالی با خبر باشم؟

ممنون میشم جواب هر سه سوال رو جداگانه بفرمایید

مخلص همگی
                      علی
                      سلام

علی جان محدودیت اصلی اینه که بتونی بانکی رو پیدا کنی که با ایرانیها (ایرانیهای ساکن ایران) کار کنه وگرنه از نظر حداقل سرمایه یا لوریج شرایط بانکها محدودیت چندانی ایجاد نمی کنه. به عنوان نمونه شرایط 4 تا از بانکها رو که من بررسی کردم به این شرحه:
                      1- MIG BANK که یک بانک سوئیسی هست:
                      حداقل سرمایه: 2000$
                      لوریج: بطور معمول 1 به 100 ولی برای حسابهای با موجودی کم تا 1 به 500 هم قابل افزایشه.

2- DuKASCOPY BANK : این بانک هم سوئیسی است :
                      حداقل سرمایه: 5000 $
                      لوریج: 1 به 100 که تا 1 به 200 قابل افزایش است البته با اعمال یک سری محدودیت هایی.

3- Dokuscopy Eroupe : که زیر شاخه بانک Dukascopy سوئیس هست :
                      حداقل سرمایه: 100 $ یا 20 یورو
                      لوریج: 1 به 300

4- Saxo Bank : که یک بانک دانمارکی هست:
                      حداقل سرمایه: 10000 $
                      لوریج: 1 به 200
                      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
                        سلام

علی جان محدودیت اصلی اینه که بتونی بانکی رو پیدا کنی که با ایرانیها (ایرانیهای ساکن ایران) کار کنه وگرنه از نظر حداقل سرمایه یا لوریج شرایط بانکها محدودیت چندانی ایجاد نمی کنه. به عنوان نمونه شرایط 4 تا از بانکها رو که من بررسی کردم به این شرحه:
                        1- MIG BANK که یک بانک سوئیسی هست:
                        حداقل سرمایه: 2000$
                        لوریج: بطور معمول 1 به 100 ولی برای حسابهای با موجودی کم تا 1 به 500 هم قابل افزایشه.

2- DuKASCOPY BANK : این بانک هم سوئیسی است :
                        حداقل سرمایه: 5000 $
                        لوریج: 1 به 100 که تا 1 به 200 قابل افزایش است البته با اعمال یک سری محدودیت هایی.

3- Dokuscopy Eroupe : که زیر شاخه بانک Dukascopy سوئیس هست :
                        حداقل سرمایه: 100 $ یا 20 یورو
                        لوریج: 1 به 300

4- Saxo Bank : که یک بانک دانمارکی هست:
                        حداقل سرمایه: 10000 $
                        لوریج: 1 به 200
                        ممنون داداش
                        برای حسابهای بزرگ (مثلا 5 میلیون دلار) بازم محدودیت لوریج نداره؟
                        چرا اسم دویچه بانک رو نیاوردی؟ مگه بزرگترین بانک کارگزار نیست؟ یعنی دویچه بانک با افراد حقیقی کار نمیکنه؟ یا بعضی بانکهای معتبر دیگه مثل hcsb و city bank و ....

البته همه اینها رو برای کسی میپرسم که مقیم کاناداست و مشکلی از بابت تحریم و سرمایه و .... نداره.

ممنون

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                        «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                        هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

ممنون داداش
                          چرا اسم دویچه بانک رو نیاوردی؟ مگه بزرگترین بانک کارگزار نیست؟ یعنی دویچه بانک با افراد حقیقی کار نمیکنه؟ یا بعضی بانکهای معتبر دیگه مثل hcsb و city bank و ....

البته همه اینها رو برای کسی میپرسم که مقیم کاناداست و مشکلی از بابت تحریم و سرمایه و .... نداره.

ممنون
                          چرا . معمولاً هرچقدر سرمایه حساب بالاتر باشه لوریج کمتری میدن. البته وقتی سرمایه خیلی بالا میره به لوریج کمتری نیاز هست. معمولاً افرادی که سرمایه بالایی دارن بیشتر به فکر امنیت سرمایه و بیمه بودن سرمایه شون هستن تا لوریج بالاتر .
                          راستش این چندتا بانک رو قبلاً سر زده بودم به سایتهاشون و آشنایی داشتم با شرایطشون. شرایط بانکهایی که گفتی رو نمی دونم ولی می تونین به سایتهاشون مراجعه کنین و با شرایطشون آشنا بشین و یا کافیه یک ای میل بهشون بزنین و شرایطشون رو سوال کنین.
                          ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

ممنون داداش

ممنون

سلام
                            من خیلی علاقمندم راجع به قوانین وشرایط بازار سرمایه و فارکس تو کانادا اطلاعات کسب کنم اگه راهنمایی کنید یا لینک سایت های مرتبط بهم بدید ممنون میشم

نظر

• چرا می بریم و چرا می بازیم !؟ تا به حال شده ، این سوال را از خودتان بپرسید ؟ چرا بیشتر کسانی که وارد بازار بورس می شوند بیشتر بازنده هستند تا برنده ...براستی چرا خیلی از افراد ، در بازارهای مالی با شکست های پی در پی برخورد می کنند و با سرافکندگی از آن خارج می شوند و شروع به صحبت در این باره می کنند که بازار سهام یک حقه است برای به دام انداخت پولهای آنها ، بطور مشخص این افراد بدون تجربه کافی تمام ویا بخشی بیش از 50% سرمایه خود را وارد بازار بورس می کنند و با دانش بسیار کم در رابطه با بازار بورس وارد آن شده اند ، این افراد خبری از دانش مالی ندارند، این دسته نمی دانند خبر خوب در مورد سهام یک شرکت این است که قیمت آن پایین باشد و یا مطمئن هستم که نمی دانند اخبار بد هم می تواند موجب بالا رفتن قیمت باشد !
                              If you FAIL to PLAN , you PLAN to FAIL

نظر

• دسته ای دیگر هم هستند که بیشتر شایع هستند افرادی که در حین شکست های مکرر همچنان در این بازار حضور دارند و در پی رفع عیب خود نیستند و همیشه به تحلیل های خود ایمان 100% دارند و هیچ موقع سیستم پشتیبانی برای ضرر ندارند و فکر می کنند که در آینده ی نچندان دور با ماهی %5 تا %10 به موفقیت میرسند و هیچ موقع به آن دست پیدا نمی کنند .
                                If you FAIL to PLAN , you PLAN to FAIL

نظر

پردازش ...
                                X