اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    EUR/JPY - H4

هارمونی قیمتی و زمانی زیبا.

الگوی AB=CD داریم روی خط میانی چنگال و در زمان مناسب. در تایم 1 ساعته هم الگوی CRAB داریم که توسط حاجی خارجی عزیز شکار شده.

در ضمن دقیقاً مطابق با یک شگرد فوت کوزه گری است که استاد نیما در کلاس آموزش داد و من اینجا بازمی گویم:

هر وقت ماژور 1 چنگال میان ماژور 2 و 3 بود و قیمت به باند میانی رسید و استوک هم در اشباع بود در جهت ماژور 2 وارد شوید.

من که وارد شدم اما شخصاً فکر می کنم موج a تمام شده و موج b هستیم و یک موج c در پیش است. به هر حال تریل می کنیم.
    سناریوی 2

با CYPHER آمدی با CYPHER هم برو. موج c ت هم کامل شود و آن خرچنگ هم معلول از دنیا نرود.

Cinder@

من دیروز هم در تاپیک هم در پیام شخصی به شما لینک دادم اندیکاتور را.

نظر

سناریوی 2

با CYPHER آمدی با CYPHER هم برو. موج c ت هم کامل شود و آن خرچنگ هم معلول از دنیا نرود.

Cinder@

اما این نبود فکر می کنم اون لیبل های کنار پیوت نداشت داشت ؟؟؟

نظر

• اونا رو خودتون تنظیم کنید دیگه!

نظر

اونا رو خودتون تنظیم کنید دیگه!
          من که هر کار کردم نشد که نشد شما و آفا نیما هم فکر می کنید اگه share بشه ممکنه قرآن خدا غلط بشه من که فکر می کنم اصلا" این اندیکاتور هر کاریشم کنی اونجور نمی شه ؟؟

نظر

CAD/JPY - H4

شاهد شکل گیری الگوی قدرتمند DEEP CRAB روی پیوت حمایت 2 ماهانه هستیم. در حال حاضر درگیر یک الگوی AB=CD معکوس هستیم که احتمالاً با شکست پیوت 1 حمایتی می توانیم تا پیوت ماهانه خرید کنیم.
            نتیجه:

شاهد بیش از 140 پیپ رشد از لحظه انتشار تحلیل بوده ایم. اکنون اما به منطقه وخیمی نزدیک می شویم که در آنجا پوزیشن های ریسک فری شده خرید را بایستی بست و آماده فروش هم شد.

در تایم 4 ساعته و روی پیوت مرکزی ماهانه شاهد شکل گیری الگوی AB=CD خواهیم بود.

در تایم 1 ساعته:

در همان منطقه 2 الگوی BAT و ALT BAT شکل خواهندگرفت.

آماده فروشی بزرگ باشید.

نظر

سناریوی 2

Cinder@

نگاهی دیگر به سناریوی 2

نظر

• تایپیک جالبی دارید ممنونم

اگر میشه لینک اندیکاتور را هم برای من بذارید

بنده به خاطر اینکه تازه عضو شدم

به خیلی از تاپیک ها دسترسی ندارم
                گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

• USD/JPY - 30 MIN

سناریوی مدنظر من برای این جفت ارز

نظر

• خدا این خیابانی را از ما نگیرد

بمب خنده است لامصب
                    ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-14-2013, 01:48 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
                      من که هر کار کردم نشد که نشد شما و آفا نیما هم فکر می کنید اگه share بشه ممکنه قرآن خدا غلط بشه من که فکر می کنم اصلا" این اندیکاتور هر کاریشم کنی اونجور نمی شه ؟؟
                      جای جای این فروم آپلود شده این اندیکاتور... بهتره بجای اینکه پای قرآن و ... را وسط بکشید اندکی با صبر و حوصله مطالب را مطالعه بفرمایید.
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• NZD/JPY - H1

این تصویری بود که دیشب از چارت گرفتم و به دلیل قطعی نت نتوانستم بارگذاری کنم. شاهد الگوی BUTTERLY هستیم و علیرغم اینکه امروز صبح خبر مثبت از نیوزلند داشتیم، قیمت هنوز همانجا در حال درجا زدن است. انتظار افت قیمت می رود.

نظر

• CHF/JPY-H1

انتظار داریم پس از مقداری رشد دیگر به منطقه PRZ 2 دو الگوی CYPHER و CRAB روی خط روند نزولی فرضی برسد تا نهایتاً سناریوی قبلی ما رنگ واقعیت بخود بگیرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Cinder
                            واقعا" متاسفم برای خودم که وقت گرانبهای خودم رو در این فروم حروم کردم در جمع کسایی که یک اندیکاتور رو گنج می دونن و از گذاشتنش برای بار دیگر ابا دارند

عطای این سایت رو به لقای دوستان بخشیدم
                            خدانگهدار همگی
                            با سلام

ببخشید در تاپیک اختصاصی شما پست میزنم

جناب cinder گرامی
                            به شخصه تو این مدت ندیدم که خواسته ای مطرح بشه و در زمانی که در توان اساتید و دوستان باشه انجام ندهند.به شما گفته شد یک مطالعه بفرمایید.همین درخواست را چند روز پیش در مورد همین اندیکاتور داشتم که که جناب goldanalyst با حوصله تمام برایم آپلود کردند.همه چیز را نباید حاضر و آماده درخواست کرد دوست گرامی
                            http://forum.broker-fa.com/f7/%DA%86...html#post84171

پیروز باشید

نظر

• خدا رو شکر ...

راستی پفک نمکیت رو یادت نره باهات ببری ...

کل پست هات رو چک کردم جز اسپم بهره ای واسه جمع نداشتید !!؟؟ ...

پس به سلامت ...

واقعاً که ...

دوستمون
                              goldanalyst در روز حداقل 10 تا پترن میزارند بعد اون وقت جنابعالی ...

دیگه داشتم منفجر میشدم .... !!
                              کلی کار دارم ... !!

Elegance
                              is in
                              Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze
                                دوست عزیز با سلام
                                از پست جناب حاجی خارجی دلخور نشین شما که بیشتر از من با لحن آمیخته با طنز و مزاح ایشون در تمامی پستهاشون آشنا هستین؟

قبول بفرمایید پست شما واقعا حق نبود.

خیلی محترمانه میشد دوباره درخواست بدین دوستان هم قطعا دریغ نمیکردن. همین 2 3 روز پیش من دیدم علی آقای عزیز (goldnalyst) اندیکاتور رو آپ کرده بودن.

به هر حال هر کس برای خودش شان و منزلتی داره و درست نیست دوستان با هم اینگونه برخورد کنن. چه من که کوچکترینم چه اساتید و دوستان بزرگترم

مرسی
                                zooze جان اتفاقا گفتم که ناراحت بشن ایشون....

این فروم جای افراد زاینده و قدر شناسه .... !!!

نه کسانی که از هر 3 تا پستش 4 تاش کنایه آمیز و مایوس کننده ... !!
                                کلی کار دارم ... !!

Elegance
                                is in
                                Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

پردازش ...
                                X