اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• GBP/AUD - M30

الگوی سروشانه نزولی. حد سود و حد زیان مشخص شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
      GBP/JPY - M30

فعلآً درگیر DEEP CRAB. در صورت صعود، یک CRAB دیگر انتظارش را می کشد. کوچکترین خبر منفی تا 2 دقیقه دیگر باعث ریزش است.
      علیرغم مثبت بودن خبر جمعه برای پوند، شاهد ریزش قیمت بودیم:

نظر

GBP/AUD - M30

الگوی سروشانه نزولی. حد سود و حد زیان مشخص شده.
        استاپ خورد.

نظر

یک مدل جدید برای تحلیل و ترید درنظر دارم که از 1 ماه دیگر استراتژی کاملش را تدوین خواهم کرد. به طور خلاصه بگویم که درصدد خواهم بود که مستعدترین جفت-ارز را برای صعود/نزول بیابم و سبد ارزی ام را بر اساس آن بچینم.

برای این هفته - و به طور ناقص - تصور می کنم که رزق ما در فروش پوند و خرید کانادا خواهدبود. خصوصاً کانادا بسیار بیش-فروش است.

نخست در برابر عالیجناب دلار - تایم روزانه:

الگوی BAT

تایم 4 ساعته:

الگوی CRAB

در برابر فرانک - تایم روزانه:

روی ساپورت 1 سالانه

تایم 4 ساعته:

تکمیل 5 موجی و واگرایی مثبت حوالی ساپورت 2 ماهانه

در برابر استرالیا - تایم 1 ساعته

الگوی BAT

در برابر یورو - روزانه:

BUTTERFLY

4 ساعته:

یک BUTTERFLY دیگر حوالی مقاومت 3 ماهانه

در برابر پوند نکبت - روزانه:

همپوشانی 2 الگوی AB=CD و ALT BAT حوالی مقاومت 1 سالانه

در برابر ین ژاپن - 4 ساعته:

کف یک کانال فرضی. هدف احتمالی صعود مشخص شده.

در مجموع، به صعود شدید کانادا در برابر اغلب ارزها خصوصاً یورو و پوند اعتقاد دارم و برای پوزیشن گیری در این راستا آماده خواهم شد.
          نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          این هم تصویر مربوط به ستون های کانادا به پوند و یورو در اکسلی که در دست تهیه دارم و به زودی با افزودن چندین پارامتر و فرمول دیگر تکمیل خواهدشد.

طبق استراتژی، یورو، پوند و نیوزلند را به کانادا فروخته ام. تنش های اخیر مربوط به سوریه قیمت نفت را افزایش داده و کانادا به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت یکی از برندگان این سناریو می باشد.

نظر

• ببخشید اینجا این پست رو میزنم چون مربوط به هارمونیک تریدینگ میباشد گفتم با توجه به بازدید بالای تاپیک شما اینجا این پست رو بزنم. کسی از دوستان نمیدونه از کجا میتونیم تمام الگوهای هارمونیک و درصد هاشون و مهمتر از اون هدف و تی پی و اس الشون رو پیدا کنیم؟ مخصوصا الگوهای جدیدتر مثل sea pony و black swan و henry و ... هیچ جا هیچ نشونی ازشون نیست فقط ازشون اسم می برند.

ممنون

ارادتمند--------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• 1 . "Gartley"
              2 . "Bat"
              3 . "A alt Shark"
              4. "A Nen star"
              5. "Butterfly 113"
              6 . "Butterfly"
              7. "Crab",
              8. "A Shark",
              9 . "new A Cypher",
              10. "LEONARDO",
              11. "A Butterfly",
              12. "A Crab",
              13. "Shark",
              14. "new Cypher",
              15. "sea PONY",
              16. "A Gartley",
              17. "A Bat",
              18. "alt Shark",
              19. "Nen star",
              20. "Partizan",
              21. "alt Bat",
              22. "Deep Crab",
              23. "Black swan",
              24 "121",
              25. "max Bat",
              26."max Gartley",
              27 . "max Butterfly",
              28 . "A 121",
              29 . "white SWAN",
              30."Navarro 200",
              3. "3 drives",
              32."A 3 drives",
              33."TOTAL 1",
              34 ."TOTAL 2",
              35. "TOTAL 3",
              36."TOTAL 4",
              37"TOTAL ***"

+ "Henry" as custom pattern
              امضاء

نظر

GBP/NZD - H4

همپوشانی 2 الگوی BAT و AB=CD در نزدیکی مقاومت 2 ماهانه. می توان با حد ضرر مقاومت 2 فروخت با هدف رسیدن به پیوت ماهانه. ریسک به ریوارد عالی.

اشل هفتگی:

ظاهراً نرخ برابری 2 برای بسیاری از خرس ها در ماههای اخیر جذابیت زیادی داشته است.
                به نظر می رسد رفته رفته شرایط فروش در حال مهیا شدن است.

با شکست سطح حمایتی آبی رنگ که خط گردن یک الگوی سقف دوقلوی احتمالی نیز هست وارد پوزیشن فروش می شویم. حد سود و حد زیان مشخص شده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                  1 . "Gartley"
                  2 . "Bat"
                  3 . "A alt Shark"
                  4. "A Nen star"
                  5. "Butterfly 113"
                  6 . "Butterfly"
                  7. "Crab",
                  8. "A Shark",
                  9 . "new A Cypher",
                  10. "LEONARDO",
                  11. "A Butterfly",
                  12. "A Crab",
                  13. "Shark",
                  14. "new Cypher",
                  15. "sea PONY",
                  16. "A Gartley",
                  17. "A Bat",
                  18. "alt Shark",
                  19. "Nen star",
                  20. "Partizan",
                  21. "alt Bat",
                  22. "Deep Crab",
                  23. "Black swan",
                  24 "121",
                  25. "max Bat",
                  26."max Gartley",
                  27 . "max Butterfly",
                  28 . "A 121",
                  29 . "white SWAN",
                  30."Navarro 200",
                  3. "3 drives",
                  32."A 3 drives",
                  33."TOTAL 1",
                  34 ."TOTAL 2",
                  35. "TOTAL 3",
                  36."TOTAL 4",
                  37"TOTAL ***"

+ "Henry" as custom pattern
                  خسته نباشید دوست عزیز. لطفا پست رو بخونید بعد این همه زحمت بکشید. گفتم درصدهاشون و هدفشون و تی پی و اس الشون، اسمشون که همه جا هست و نباشه هم مهم نیست اصلا اسم الگو تقی وقتی ندونیم این الگو چه جوری تشکیل میشه چه فرقی میکنه.

بازم ممنون از زحمتتون ولی اگر درصدهاشونم بتونید بذارید بیشتر ممنون میشم.

ارادتمند-----------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• بله حق با شماست

در مورد درصد هاشون که تقریبا یک جلد کتاب 200-300 صفحه ای میشه و در این خصوص هر چند که استفاده از ایندیکاتور های موجود سفارش نشده و کارائی مناسبی هم نداره ولی اخرین ورژن ایندیکاتور zup رو براتون اپلود می کنم که تمامی الگوهای ذکر شده رو شامل میشه و شاید بدرد دوستان بخوره

و در مورد تارکت الگوها هم به نظر من یک قانون کلی رو میشه برای همه لحاظ کرد :

و برای بدست اورن تارکت الگوها ترسیم یک فیبو ریترس برای بازوی cd هستش که سطوح مشترک پیوت b با نزدیک ترین سطح فیبو ترسیمی می تونه تارکت اول باشه
                    و برای تارکت دوم هم معمولا با انتقال استاپ لاس به نقطه ورود انتظار رسیدن به لول های پایین تر از پیوت c مد نظر هستش. هر چند که این یک قانون کلی هستش ولی میشه ان رو به تمامی الگوهای ارائه شده بسط داد.
                    فایل های پیوست شده
                    امضاء

نظر

• ممنون بانوی شرقی عزیز

این رو از forex-tsd گرفتم ولی یه الگوهای کجی درمیاره اصلا آدم شاخ درمیاره. نمیدونم اصلا اتکاکردن به این الگوها کار درستی باشه یا نه!!! در هر صورت ممنون از راهنماییتون مخصوصا بابت تی پی ها.

ارادتمند--------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        خسته نباشید دوست عزیز. لطفا پست رو بخونید بعد این همه زحمت بکشید. گفتم درصدهاشون و هدفشون و تی پی و اس الشون، اسمشون که همه جا هست و نباشه هم مهم نیست اصلا اسم الگو تقی وقتی ندونیم این الگو چه جوری تشکیل میشه چه فرقی میکنه.

بازم ممنون از زحمتتون ولی اگر درصدهاشونم بتونید بذارید بیشتر ممنون میشم.

ارادتمند-----------امیر
                        اگر دنبال این هستی تارگت هات توی هارمونیک ماکزیمایز بشه دنبال رفتارهای مشابه گذشته و بسطش در آینده باش و از مدل های استاتیک موجود استفاده نکن!
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          اگر دنبال این هستی تارگت هات توی هارمونیک ماکزیمایز بشه دنبال رفتارهای مشابه گذشته و بسطش در آینده باش و از مدل های استاتیک موجود استفاده نکن!
                          درود بر استاد نازنین

استاد بزرگوارم به وا... داشتیم یاد میگرفتیم از شما.

من عاشق این مطلب بودم و هستم که آینده بازار رو در حرکات گذشته پیدا کنم.

خدا میدونه که وقتی دوره پیشرفته تحلیل زمانی رو استارت زدید بعد از مدتها،با دیدن اون یدونه فایلی که عیدی دادید به ما کوچیکترها اونقدر به وجد اومدم

که یادمه 2 روز قلبم تند میزد....

ایکاش در این ملک جایی بود ،قانونی بود که از حقوق مولف دفاع میکرد.

امیر جان ،دوستان نازنینم برید یه بار دیگه این فایل آموزشی رو ببینید و ......

حالا که همچین جایی وجود نداره که حق و حقوق مولف رو حفظ کنه چرا ما نباید خودمون کمی کلاه خودمون رو قاضی کنیم و

اگر درمانی بر این درد نمیتونیم باشیم،دسته کم زخم نزنیم.

اون هم به کسی که همه چیز رو خالصانه به ما منتقل کرد.

چرا کسانی باید بدون ذکر نام استاد از مطالب ایشون استفاده کنند و به نام خودشون کار رو تموم کنند؟

آیا کسی که خودش اومده و تو این فایل صحبت از جلسات آینده میکنه واقعا اگر کسی بیاد از ایشون اجازه بگیره بگه آقا جان من میخوام

این مطالب شمارو کتاب کنم،جزوه کنم،تدریس کنم با ذکر نام شما اگر اجازه بدید،

فکر میکنید اجازه نمیده؟

من که فکر نمیکنم.چرا که اگر همچین منشی داشتند مثل خیلی های دیگه که چیزهایی رو کشف کردند و بهره بردند اصلا منتقل نمیکردند.مث همین آقای گن خودمون....

درد اینه که وقتی ادم عمر میگذاره،انرژی میگذاره،زحمت میکشه و بعد میبینه کسانی بدون اجازه و یا جعل نام مولف مطالبی رو به نام خود ارایه میدند

و نه تنها جایی نیست که دفاع ازین حق بکنه بلکه خود ماها اونقدر معرفت نداریم که حق رو نگه داریم و براحتی سر حق رو میبریم و مثلا میخوایم پیشرفت هم بکنیم.

اگر قصه به اینجا نمیرسید الان منی که نه اونقدر سوادشو دارم و نه میتونم وقتشو بگذارم و با زن و بچه و فشار زندگی اصلا توانشو ندارم و تازه اگر هم داشتم معلوم نیست

آیا اونقدر مخم کار میکرد تا این مطالب رو کشف کنم یا نه

منم میتونستم استفاده کنم.....

از ماست که بر ماست
                          ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-29-2013, 02:23 PM
                          «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• تارکت اول الگو شامل ناحیه مشترک ( خط روند - پیوت بی - و لول ریتریس 61.8 باله بی سی)

واکنش به تارکت اول الگوی ارائه شده در فرانک به ین

ایا شکست در انتظار این حرکت بوده یا اینکه از برگشت خواهیم داشت؟

chfjpyh4.jpg
                            امضاء

نظر

• دلار استرالیا به ین

تاچ شدن تارکت اول الگوی ای بی مساوی سی دی

این تارکت شامل ناحیه مشترک لول ریتریس 5 بازوی سی دی و پولبک به خط روند شکسته شده میباشد.

هم اکنون شاهد تشکیل کندل برگشتی چهار ساعته بوده و در تایم های پایین منتظر تایید برای ورود کوتاه مدت هستیم.

audjpyh4.jpg
                              امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                سلام آقا نیمای عزیز

اتفاقا از این ایده در متلب هم استفاده کردم و جواب خوبی داد ولی تعداد پیش بینی های درستش کم بود ولی یه وقتایی 6 تا موج رو پشت هم درست پیش بینی میکرد که می فهمیدم ارزش کار کردن داره ولی تنهایی و هزار درد! من ایده های جالبی روی متلب پیاده کردم اگر مایل باشید باهاتون از طریق پیام خصوصی در میون بذارم تا با هم پیش ببریم. باز هم تاکید دارم درسته شاید 30% صحت پیش بینی ها باشه ولی سی درصدی که یهو 6 تا حرکت رفت و برگشت رو درست میگه. نمونه هاشم توی تاپیکم هست ولی متاسفانه چون نمیدونستم کی درست درمیاد و کی اشتباه و قابل تحلیل مجدد نبود کلا فعلا گذاشتمش کنار ولی همچنان ایمان دارم که میشه در مقیاس حتی کوچک بازار رو با دقت فراذهنی پیش بینی کرد.

ارادتمند شما استاد گرامی------------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X