اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• نظر شما و دوستان دیگر ؟

http://forum.broker-fa.org/f55/%D8%A...tml#post134522

نظر

• در صورت رسیدن به محدوده موردنظر خرید خوبی خواهدبود.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها

در صورت رسیدن به محدوده موردنظر خرید خوبی خواهدبود.

سلام اقا علی استاد عزیز

تشکر فراوان از تحلیل های بی نقض شما که مارو بی نصیب نمیگذارید

اوزی دلار رو هم نزولی میبینید؟؟؟

تشکر از شما
          چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
            سلام اقا علی استاد عزیز

تشکر فراوان از تحلیل های بی نقض شما که مارو بی نصیب نمیگذارید

اوزی دلار رو هم نزولی میبینید؟؟؟

تشکر از شما
            درود دوست عزیز

لقب استاد در این تالار فقط برازنده نیما هست.

AUD/USD

شاد باشید

نظر

نتیجه:

حد سود 1 ما تاچ شد و بریک ایون می کنیم برای اهداف بعدی.

نظر

• از موقعی که ازدواج کردم، شبها کارمون شده تماشای سریال های ترکی... یک سریالی هست به اسم "کارادایی" . قسمت قبلش فریده داشت دنبال یکی میگشت که گروه خونی ش ab+ باشه که به بهاره خون بده! تا جایی که من میدونم گروه ab+ باشه از هر گروهی میتونه خون بگیره...

گیری افتادیم...بین دو خر پیاده موندیم...سیمای ضرغامی و این سریالای چرند تورکی

نظر

از موقعی که ازدواج کردم، شبها کارمون شده تماشای سریال های ترکی... یک سریالی هست به اسم "کارادایی" . قسمت قبلش فریده داشت دنبال یکی میگشت که گروه خونی ش ab+ باشه که به بهاره خون بده! تا جایی که من میدونم گروه ab+ باشه از هر گروهی میتونه خون بگیره...

دو سه سال پیش یه مطلبی رو خوندم که مربوط بود به سخرانی جرج بوش با مردم امریکا
                  تو این سخرانی به مردم کشورش تاکید داشت که :
                  من به شما توصیه میکنم به جای اینکه بیشتر وقت تان رو پای تلویزون بگذرونید به مطالعه بشتر روی بیارید
                  واقعا به نظرم یکی از آفتهای ذهن یک تحلیلگر میتونه تلویزیون و مخصوصا سریالها باشه
                  البته خودم به شخصه ترافدار فیلمهای مستند و حیوانات هستم .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• من در طی روز شاید حداکثر 2 ساعت تلویزیون نگاه کنم

نظر

• من اصولاً از تلویزیون و موزیک و فیلم و سریال متنفرم. فقط فیلم های مستند و تا حد کمتری ژانر وحشت را می پسندم. منتهی زندگی مشترک الزاماتی دارد که گریزی از پایبندی به آنها نیست.

نظر

از موقعی که ازدواج کردم، شبها کارمون شده تماشای سریال های ترکی... یک سریالی هست به اسم "کارادایی" . قسمت قبلش فریده داشت دنبال یکی میگشت که گروه خونی ش ab+ باشه که به بهاره خون بده! تا جایی که من میدونم گروه ab+ باشه از هر گروهی میتونه خون بگیره...

سلام

مخصوصا برای کسی که با کتاب دایو ده چینگ مانوس باشه

غذاب مضاعف است

دنیا رو اورده به الکی خوشی یادم میاد خدمت دکتر داریوش شایگان بودم و بحثی شد در این رابطه

دکتر گفت اینجور سریالها شده گریزگاههای انسان مدرن برای فرار از رنج پوچی که میکشه

کسی یک درک عمیق از زندگی بها نمیده کسی نمیخواد باور کنه یک کودک درون هم داره و اونم نیازهای داره

چقدر توجه به بیرون به خدا ادم داره له میشه از این همه بی محتوایی و الکی خوشی

به قول حافظ

دیگران قرعه قسمت همه بر عیش زدن

دل غم دیده ما بود که هم بر غم زد

با نهایت عذر خواهی از علی اقای عزیز
                        ویرایش توسط arminfar : https://www.traderha.com/member/13968-arminfar در ساعت 06-07-2014, 10:47 PM

نظر

• من اصولاً از تلویزیون و موزیک و فیلم و سریال متنفرم. فقط فیلم های مستند و تا حد کمتری ژانر وحشت را می پسندم. منتهی زندگی مشترک الزاماتی دارد که گریزی از پایبندی به آنها نیست.

--------------------------------------------------------------
                          آرزوی بهترینها را برای شما دارم
                          همچنان منتظر تحلیلهای زیبا از شما دوست عزیز هستیم
                          موفق و پایدار باشی

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط aio نمایش پست ها
                            من اصولاً از تلویزیون و موزیک و فیلم و سریال متنفرم. فقط فیلم های مستند و تا حد کمتری ژانر وحشت را می پسندم. منتهی زندگی مشترک الزاماتی دارد که گریزی از پایبندی به آنها نیست.
                            سلام بر شما
                            چند وقت پیش آقای مهدی موسوی دوست و استاد بنده در نوشته ای چنین آورده بودند :
                            زندگی 80 درصد جبر و 20 درصد اختیار است .
                            ولی بنده عرض می کنم زندگی 100 درصد جبر است و انشان هیچ اختیار ندارد ، آنچه هست از اوست و تماما به خواسته اوست.
                            دلایل بسیار زیادی وجود دارد که این را اثبات می کند که به کرات در قرآن آمده.
                            یه مثالی میزنم :
                            خداوند آدم را آفرید و بعد حوا را آفرید و در بهشت قرار داد
                            حالا اولین سوال:
                            مگر در بهشت حوری وجود نداشت که خداوند حوا را آفرید!؟ مگر حوا از حوری بهتر بود!؟ پس چرا این همه از حوری در قران تعریف شده؟! اگر حوا از حوری بهتر باشد ، پس زنان کره ی خاکی از حوریان بهشتی بهترند و این بهشت و جهنم را می تواند تقض کند
                            پس حوا از حوری بهتر نبود و هدف خداوند رانده شدن آدم از بهشت و زادو ولد در زمین بود که این جبر بود که ما از خیلی از اسرار خداوند بی خبریم
                            خیلی چیزیهای دیگر وجود دارد که فقط این یه مطلب از زنان را جهت رفع خستگی عارض شدم.
                            پس اگر شما پای تلویزیون می نشینید بدانید که خدا خواسته و حتما درآن حکمتی نهفته و زن در اینجا نقش واسطه را ایفا کرده
                            در ظاهر بی معنی میاید ولی من هر جه بیشتر اندیشیدم پی به این بردم همه چیز خداست و ما هیچ اختیاری نداریم جز شکرگزاری و دعا

و باز هم آنهایی که شکر می کنند از اختیار خارجند و باز هم جبر حاکم است.
                            جای این بحث اینجا نیود و از aio عزیز تشکر دارم بابت تحلیل های قشنگی که به اشتراک می گذارند مخصوصا الگوهای هارمونیک بسیار صحیحشان.
                            با احترام
                            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                            در این سایت و در تلگرام
                            SmartSignalFX@

نظر

• من فقط کانال های خبری اقتصادی CNBC و Bloomberg رو تماشا می کنم. برای یه تحلیل گر مخصوصا تحلیل گر فاندامنتال تماشای این دو کانال مفیده!
                              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                                من فقط کانال های خبری اقتصادی CNBC و Bloomberg رو تماشا می کنم. برای یه تحلیل گر مخصوصا تحلیل گر فاندامنتال تماشای این دو کانال مفیده!
                                درود

اقا کارن پس لطف کن یکم بیشتر فعال باش یک تاپیک اختصاصی داشته باش هم یکسری نقل خبر کن و هم یک تحلیلی از خودت بذار

به هر حال اینجا نیومدیم مج همدیگر رو بگیریم اومدیم به هم کمک کنیم اگر میتونی دریغ نکن

از علی اقا معذرت می خوام روال تاپیک خوبش رو بهم زدم

نظر

پردازش ...
                                X