اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    آدم تو آفتابه چایی بخوره ولی اراجیف برخی رو نشنوه!

دعای Attack بوده احتمالاً!
    صد البته Attack از نوع بریتانیاییش!

جماعتی هستبم زیبا اندیش ساده لوح که نان شبمان را به دعایی بخشیده و در زمان مفتضی هل شده و جانمان را به عربده ای زیبا و موزون عطا می کنیم.

دنیای ما تکه پارچه ای سفید و نهایت شعورمان همین تندروی های فرنگیست.

نمی دانم خدا زمان تقسیم شعور و درک این جماعت ناگهان به چه مشغول گشت که زیباترین لجظات زندگی مان شد مایکل جردن و جولیانا رابرتز!

براستی........"تا کی به کجا کشانده می شویم" را باید زیاد مشق کنیم.
    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-25-2013, 09:11 PM دلیل: مردونه بگم چرا؟.......از روی ترس!
    Think / Act / Enjoy

نظر

• بوگو!

نظر

AUD/USD

کوسه ما زایید! و بچه ناخلفی هم زایید!

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 07-25-2013, 09:31 PM

نظر

بوگو!
          "حتی اگر ماه را در دست چپم و آفتابه را در دست راستم و خورشید را پشت سرم قرار دهید....."

فرازی از از نمایشنامه لیلی و مجنون به کارگردانی هملت دیوانه؛

باور کن.......جون بغل دستیت......که خیلی خاطرتو میخواد!
          Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
            صد البته Attack از نوع بریتانیاییش!

جماعتی هستبم زیبا اندیش ساده لوح که نان شبمان را به دعایی بخشیده و در زمان مفتضی هل شده و جانمان را به عربده ای زیبا و موزون عطا می کنیم.

دنیای ما تکه پارچه ای سفید و نهایت شعورمان همین تندروی های فرنگیست.

نمی دانم خدا زمان تقسیم شعور و درک این جماعت ناگهان به چه مشغول گشت که زیباترین لجظات زندگی مان شد مایکل جردن و جولیانا رابرتز!

براستی........"تا کی به کجا کشانده می شویم" را باید زیاد مشق کنیم.
            مگو و مپرس !

امروز یک فلاکس آب و قند خورد ملت دادند جای شربت عرق... هیچکس نگفت عرقیات ندارد ، یکی گفت آبش زیاد است و دیگری قند...

فکر را به دهان دوختیم و این روند همچنان ادامه خواهد داشت...

چو میگذرد غمی نبست.
            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-25-2013, 11:43 PM
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• از اعضای محترم تالار دوستی درباره آواتار من پرسیده بود:

سلام و عرض ادب ,

این امکان هست سوالی در مورد عکس آواتار شما بپرسم ؟

مفهوم این شکل , نماد و یا عکس چی هست ؟

خیلی ممنون و متشکرم اردتمند
              آواتار من همان لوگویی است که نماد دانش روانشناسی محسوب می شود. این نماد برگرفته از حرف یونانی PSI است که بیست و سومین حرف از الفابی یونانی به شمار می آید.

نکته جالب این که این نماد در ریاضیات و فیزیک نیز کاربرد دارد. در فیزیک نشانگر توابع موجی در مکانیک کوانتومی است و در ریاضیات نشانگر معکوس دنباله فیبوناچی.

منبع

علت انتخاب این آواتار، اهمیتی است که من برای نقش فاکتورهای روانشناسی در پویه های درونی بازار قائل هستم. به نظر من بازار را انسان ها و احساسات شان تغییر می دهند - که صد البته خود تابعی دقیق از متغیرهای ریاضی است .

نظر

همچنان در منطقه PRZ الگوی AB=CD هستیم. واگرایی منفی در مکدی نیز داریم.

نتیجه:

شاهد ریزش در این جفت-ارز از منطقه PRZ هستیم.

نظر

CAD/CHF

نتیجه:

قیمت دقیقاً به جایی رسید که باید می رسید. در حال حاضر با توجه به دو الگوی AB=CD معکوس و SHARK انتظار رشد قیمت را داریم.

نظر

EUR/CHF

نتیجه:

قیمت در حال نزدیک شدن به منطقه PRZ است. انتظار داریم پس از یک افت جزیی دیگر، شاهد رشد خوبی در این جفت-ارز باشیم.

نظر

نتیجه:

الگوی GARTLEY به زیبایی تمام عمل کرد و منجر به ریزش شدید قیمت شد.

هم اکنون شاهد شکل گیری دو الگوی AB=CD و NEN STAR هستیم و انتظار رشد قیمت را داریم.
                      ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 07-26-2013, 12:26 PM

نظر

eur/usd

انتظار شکل گیری الگوی bat
                        failed

نظر

EUR/JPY - تایم 4 ساعته

الگوی BAT به همراه واگرایی منفی در MACD
                          نتیجه:

شاهد ریزش شدید هستیم.

نظر

فاندامنتال: پیروزی حزب لیبرال دموکرات در انتخابات سنای ژاپن به معنی تداوم سیاست های تسهیل پولی این کشور بوده و لذا بایستی منتظر نزول بیشتر ین باشیم.

تکنیکال: در همه چارت های ین، الگوهای Bullish ظاهر شده اند و انتظار صعود داریم.

نتیجه راند اول: پیروزی قاطع تکنیکال

ببینیم تا آخر هفته چه می شود.
                            تکنیکال با قدرت تمام فاندامنتال را شکست داد. الگوهای هارمونیک و کلاسیک خرسی در ارزهای مقابل ین تقریباً در 95٪ موارد عمل کردند و ارز سرزمین آفتاب تابان روزهای درخشانی را تجربه کرد.( و البته شب های تیره ای را نیز برای سهامداران بورس توکیو رقم زد)

Marc Chandler- استراتژیست ارزی باسابقه موسسه Brown Brothers Harriman در توصیف و تفسیر رویدادهای هفته گذشته می گوید:

The strength of the yen, the strongest of the major currencies last week, gaining 2.5% against the dollar, may have been the biggest surprise. That there was some profit-taking on short yen positions on news of the government's success in securing a stable majority in the upper house was not surprising, but the magnitude and persistence of the yen's strength was.
                            اما آیا برای تکنیکالیست ها نیز صعود قدرتمندانه ین سورپرایز بود؟!

در همین تالار چندین تحلیل گر - مثلاً حاجی خارجی عزیز خودمان - به پتانسیل شدید صعود ین اشاره کرده بودند و دقیقاً. همین امر نیز روی داد.

به نظر من در بازار ارز و کالا - و نه سهام - به جای اقتصاد و روابط بین الملل و ... بهترین امر مطالعه الگوهای هارمونیک و کلاسیک + ستاره شناسی می باشد.

نظر

• دیدگاه زیبای دارید به خصوص که در هارمونیک تریدینگ تخصص عالی در پست ها و تحلیل هاتون مشاهده کزدم. توصیه میکنم با الیوت تریدینگ همراه کنید و نتیجه باورنکردنی آن را مشاهده کنید.

گاهی شمارش مشخص نیست و این الگوها باعث روشن شدن مسیر میشود "یک روز تریدی انجام دادم که برادرم آرش رجب زاده و جمعی از دوستان همراهم بودند که از طریق پترن اثبات کردم یورو به دلار موج پنج قرار دارد و آن معامله به سود نشست" و تاییذیه خوبی برای این امر وحسوب میشود . میدانید که الیوت استراتژی ترید نیست بلکه منبع تشریح ساختار است و با این الگوها میتوانید استراتژی و پلان معاملاتی را برنامه ریزی کنید. قبلا در فروم قیمت ها دکتر بهزاذی شش ماه توام الیوت و هارمونیک در تایم چهارساعته معامله لایو کردند و نتیجه باورنکردنی بود .

در مورد فاندامنتال گاهی اوقات واضح بودن صورت مسیله و انتشار آن در رسانه ها باعث میشه که اثر آن خبر بر قیمتها زودتر از موعود بگذارد و اثر آنی از آن شاهد نباشیم و بلعکس در کوتاه مدت روند معکوسی در پیش بگیرد "انتظارات یک عامل کمی و قابل اندازه گیری نیست و بازار خواه ناخواه از هر دو پارامتر کمی و کیفی بهره مند هست"

همین رای اوردن حزب کوردا میدونید که در همه سایت ها منعکس شده بود و همه میدانستن طرفدار سیاست های تسهیلی بیشتری هست.

به شخصه اعتقاد بر تک بعدی پیش رفتن در یک سبک تحلیلی ندارم.

راسیتش زبان بیان و انتقال عقایدم به خوبی ندارم والی بهتر میتونستم منظورم منتقل کنم. در کل هیچ وقت از چهار سبک تحلیلی تکنیکی، بنیادی ، بین بازاری و انتظارات به صورت منفرد استفاده نکنید

ترکیب این چهار نوع باعث میشه احتمال برد افزایش پیدا کند.

دیدگاه های مختلفی در مورد تکنیکال و فاندامنتال وجود دارد که اکثرا خوانده ام اما اطمینان میدهم برای پاسخ به شش سوال اولیه و اساسی بازار"ابتدای تاپیک آموزش بنیادی موجود هست، آدرس در امضاء ام" باید از هر چهار نوع سبک بهره ببرید تا اطمینان نسبی به کارتان بدست بیاورید

هر سبک آنقدر قوی است که به صورت مجزا برای خود عالمی دارد و قابل بهره هست اما همیشه تلاش کردم افراد را مجاب کنم توام به صورت مکمل استفاده کنند. نتیجه در بلند مدت خواهید دید.

ارادت برادرم
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• ممنون از لطف ت خلیل جان.

به امید خدا تصمیم دارم تا بعد از خبره شدن کامل در هارمونیک مطالعات سنگین م را در بحث الیوت آغاز کنم. طبق برنامه مطالعاتی ام تا پایان سال باید مطالعات هارمونیک و فیبوناچی به پایان رسیده باشد.

ببینیم خدا چه می خواهد.

شاد باشید

نظر

پردازش ...
                                X