اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    ممنون از لطف ت خلیل جان.

به امید خدا تصمیم دارم تا بعد از خبره شدن کامل در هارمونیک مطالعات سنگین م را در بحث الیوت آغاز کنم. طبق برنامه مطالعاتی ام تا پایان سال باید مطالعات هارمونیک و فیبوناچی به پایان رسیده باشد.

ببینیم خدا چه می خواهد.

شاد باشید
    قربونت بزرگواری

مارا هم فراموش نکنید و نتایج مطالعات بی بهره نزارید . انشالله بعد از اتمام دوست دارم دیدگاه شما و الگوهای جدیدی از شما بیاموزم.

این روزا حاجی خارجی خوبمون کولاک کرده و الگوهای جدیدی ازشون مشاهده میکنم اما دوست دارم یک تاپیک هارمونیک تریدینگ "فیبوناچی تریدینگ" پیشرفته ای از شما دو بزرگوار مشاهده کنم

عزیزی
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• مخلص شما خلیل جان.

نیما در یکی از نصیحت های ارزشمندش چندی پیش در یک کلاس به من گفت که دنبال ابداع و توسعه سبک معاملاتی ویژه خودتان باشید. من هم دقیقاً در همین راستا گام برمی دارم. روی چند مبحث تمرکز خواهم داشت:

الگوهای هارمونیک - پیوت ها - چنگال آندروز - کانال های رگرسیون

خصوصاً چنگال آندروز و کانال های رگرسیون به دلیل ماهیت ریاضی و objective بودنشان را بسیار ارزشمند می دانم.

بجز اینها مباحث الیوت و ستاره شناسی را هم در برنامه گنجانده ام اما نه برای امسال. به امید خدا از یاری و هم اندیشی بزرگانی امثال شما نیز بهره خواهیم برد.

شاد باشید

نظر

• GBP/AUD - H4

الگوی BUTTERFLY تشکیل شده و در PRZ هستیم. انتظار نزول

نظر

• طلا

شاهد پولبک به خط پایینی کانال صعودی شکسته شده هستیم. انتظار نزول

نظر

• NZD/CAD - H4

منطقه پرتراکمی از 0.8040 تا 0.8060 داریم که احتمال زیاد باعث رشد قیمت خواهدشد.

نظر

• AUD/CAD - H4

شاهد یک پروانه زشت بدترکیب هستیم اما رفلکس قیمت نوید رشد می دهد.

نظر

• حذف

نظر

یک نقاشی برای NZD/JPY| کشیدیم ببینیم چطور می شود

نتیجه تا الان:

در تاریخ 6 آگوست و در قیمت حول و حوش 75.60 تا 75.70 ، چندین الگو روی خط میانی چنگال شکل خواهدگرفت:

1- SHARK بزرگ

2- NEN START

3- AB=CD

با توجه به شتاب و عجله فروشندگان در امروز، انتظار نزول بیشتر در هفته آتی نیوزلند ابداً دور از انتظار نیست. به نظرم سه شنبه خوب باید این جفت ارز را مانیتور کرد.

نظر

• کندل روزانه NZD/JPY

تا ثانیه آخر دست از فروش نکشیده اند. آفست در کار نبوده.

نظر

• بارها گفته ام که ثروت - در اقتصادهای قانون مدار - زاییده هوش در درجه نخست و کوشش در درجه دوم است.

تحقیق:

A new survey shows that America's highest earners don't plan on retiring until they are at least 70 years old. Lower-income groups—and even those considered "affluent"—plan to retire much younger, according to the study from Spectrem Group, a wealth research firm.
                      پردرآمدترین شهروندان آمریکایی تصمیم دارند از 70 سالگی به بعد بازنشسته شوند، در حالی که کم درآمدترها دوست دارند خیلی زودتر دست از کار بکشند.

اکنون آیا درست است که نهاد نکبت آفرینی به نام دولت به بهانه عدالت اجتماعی بیاید و حاصل دسترنج این انسان های باهوش و کوششگر را میان بقیه تقسیم کند؟! تاریخ ثابت کرده که در صورت ..... اقتصادی بیشتر، خود ثروتمندان تمایل بیشتری به بخشش ثروت خود و امور انسان دوستانه دارند. مبالغی که بیل گیتس و وارن بافت به نهادهای انسان دوستانه کمک کرده اند از جمع کمک های همه دولت های فاسد و ستمگر توتالیتر چپ گرا بیشتر بوده است!

اقتصاد آزاد انسان هایی کوششگر و مثبت و آزاده می آفریند - اقتصاد بسته انسان هایی ریاکار و فاقد شخصیت و گداصفت

نظر

GBP/AUD - H4

الگوی BUTTERFLY تشکیل شده و در PRZ هستیم. انتظار نزول
                        همین جفت-ارز در تایم روزانه:

برخورد به مقاومت 2 سالانه + واگرایی منفی

تایم 4-ساعته:

برخورد به مقاومت 1 ماهانه

به نظرم باید در این هفته تا پیوت ماهانه خود در 1.6674 ریزش کند.

نظر

NZD/CAD - H4

منطقه پرتراکمی از 0.8040 تا 0.8060 داریم که احتمال زیاد باعث رشد قیمت خواهدشد.
                          تصویر کامل تر با پیوت ها و چنگال:

من به محض بازشدن بازار می فروشم تا منطقه مشخص شده و سپس رفتار قیمت را در PRZ و حمایت ماهانه مانیتور خواهم کرد برای خرید.
                          ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-03-2013, 12:50 PM

نظر

AUD/CAD - H4

شاهد یک پروانه زشت بدترکیب هستیم اما رفلکس قیمت نوید رشد می دهد.
                            با پیوت ها:

به نظر باید یک بازی تا 0.9379 که پیوت ماهانه بکند. طبق قاعده کل شی یرجع الی اصله! خصوصاً که کف کانال صعودی هم هستیم.

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-03-2013, 01:07 PM

نظر

• ارزهایی که در Watching List من برای هفته آتی هستند:

1- GBP/AUD

تحلیل

این جفت-ارز خوب پروار شده و مناسب شکار. در صورت فروش، هدفم 1.6674 خواهدبود.

2- NZD/CAD

تحلیل

تحلیل حاجی خارجی عزیز

فروش تا 0.8046 و سپس آماده شدن برای خرید.

3- AUD/CAD

تحلیل

خرید دستکم تا 0.9379

4- NZD/JPY

تحلیل

نخست می فروشم تا 76.280 که حمایت 1 ماهانه است. سپس در PRZ به نظاره رفتار قیمت خواهم نشست.

نظر

با پیوت ها:

به نظر باید یک بازی تا 0.9379 که پیوت ماهانه بکند. طبق قاعده کل شی یرجع الی اصله! خصوصاً که کف کانال صعودی هم هستیم.

آیا می توان گفت که الگوی Wolfe نیز شکل گرفته است؟

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-03-2013, 02:17 PM

نظر

پردازش ...
                                X