اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حیف این تاپیک نیست که سر هیچ و پوچ به حاشیه بره؟!!

یه مقداری حال و هوای ما بهاری است دیگه! صبحش آفتابی و عصرش طوفان و شبش هم مهتابی!!

چهارشنبه است و ابتدای بازار لندن

حواستون رو پرت نکنین به یک اسپایک احساسی!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
      zooze جان اتفاقا گفتم که ناراحت بشن ایشون....

این فروم جای افراد زاینده و قدر شناسه .... !!!

نه کسانی که از هر 3 تا پستش 4 تاش کنایه آمیز و مایوس کننده ... !!
      ارادتمند میلادم

حاجی جون دیگه همش نزن

همه مون 4 تا دونه خوبی داریم هزار تا عیب . درست هم نیست خیلی موقع ها به روی هم بیاریم. محیط با محیط فرق داره. احترام افراد باید حفظ شه. هر کسی شخصیتی داره. کار ایشون درست نبود قبول.
      صحبت شما هم تند بود بگو خب

بابا اینجا همه با هم رفیقیم. یه کلمه هم از هم یاد بگیریم یه کلمه اس. حالا ولو اینکه اون یه کلمه از بین یه خروار چرت و پرت باشه

ارادت

نظر

• خیلی جالبه
        دوست گرامی اولا که اینجا کسی طلبکار دیگران نیست شما انتظار داری بدون اینکه زحمت گشتن توی پست های قبلی رو به خودت بدی هر وقت درخواست می کنی همه سریع بگردند واست اون پست رو بذارن.
        واقعا بعضی ها چه توقعات نابجایی دارند.
        شما هم واقعا بهتره به جای اینکه وقت گرانبهاتون رو توی فروم بذارین به تریدهاتون برسید
        ویرایش توسط abaszakani : https://www.traderha.com/member/7394-abaszakani در ساعت 08-14-2013, 11:57 AM

نظر

• عادت نکنید همه دنبال یکی برید!!!

حداقل پستهای یک نفر رو نگاه کنید بعد قضاوت کنید. سیندر جان واقعا کارش درسته حالا 4 تا اسپم رو همه دارن. خواهشا تا یکی از یکی بد میگه همه شروع به تخریب نکنید. حاجی جان قربون شکل ماهت برم شما کارت درست ولی با کمال احترام اگر نقطه ی x رو دلیلش رو بگید یک جنبه ی آموزشی هم برای من بی سواد خواهد داشت. چون من هم خودم شنیدم که حتما باید ماژور باشه نقاط هارمونیک. البته فکر کنم موقع خوبی نبود ولی خواستم تا منظورم رو میدونید بگم که فردا روز نخوام دنبال اون نقطه بگردم و پست رو نقل قول کنم.

پ.ن: ببخشید من فکر کردم اینجا تاپیک حاجیه.

با تشکر از شما

الکترا
          ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 08-14-2013, 12:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
            GBP/JPY - H4

در محدوده حدوداً 30 پیپی 152.40 تا 152.70 3 الگوی پرقدرت هارمونیک در جوار مقاومت 1 ماهانه و روی خط میانی چنگال جادویی آندرو شکل می گیرند که به نظر طومار پوند را در هم خواهندپیچید:

1- AB=CD

2- CYPHER

3- BUTTERLY

فقط دعا می کنم قیمت به آنجا بتواند برسد.....
            تایم 1 ساعته:

درگیر الگوی CRAB. اما امیدوارم از شر این خرچنگ رها شود و به منطقه موردنظرم برسد. فعلاً SELL LIMIT گذاشتم روی پیوت مقاومت ماهانه 1.

نظر

• سلام و درود

صلوات بر محمد وآل محمد ( اللهم صل علی محمد وآل محمد )
              آقایون انسجام تاپیک بهم خورد پستها بینشون فاصله افتاد اجازه بدیدتحلیلها جلو بره لاآقل 4 نفر بهره ببرند خسته نباشید علی آقا ممنون بابت زحماتت

ارادتمند همه دوستان
              ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 08-14-2013, 12:24 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• یا خدا................

چی شد؟!؟!؟

بابا بلوات صلند برفستین.........

بیحیالی طی کنین خوشگلای باصفا......یه اندیکاتور که این حرفا رو نداره فدای مرام همتون......

تورا بخدا تاپیک علی آقای گلمون رو بهم نریزید.......وگرنه با شکم میام تو مشتتون ها....!!!

زیره کفش کهنه همتونم به مولا.....ذغال فلین هر چی بچه بامرامه......

علی جون چند تا هارمونیک و کلاسیک بریز تو دوری جماعت حالشو ببرن...!!!

آقای یزدی شرمنده بعد شما پست زدم خواستم جو خنده بشه بچه ها برن سر کارشون.

از صاحب تاپیک هم دوباره عذر میخوام.

علی جون حال نکردی با پست داداشت حذفشم کنی صفای مرامت.

شادیتان برقرار
                ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-14-2013, 12:35 PM
                Think / Act / Enjoy

نظر

• ببینید قضاوت باید بر اساس یک روند باشد نه یک پست. حاجی خارجی عزیز از زمان عضویت در این تالار ، یکی از پربارترین جستارها را ایجاد کرده و از تعداد صفحات ش می توان پی برد که اعضا چقدر به دانش و تجربه ایشان احترام می گذارند. یک بار هم دیده نشده که ایشان به کسی توهین یا بی احترامی کند. میزان امتیاز و تشکرهایی که دریافت کرده هم خود گویاست.

منتهی Cinder همین دیشب و امروز به نوع و لحن پست هایش اگر نگاه کنید متوجه می شوید که ادب شایسته را بجای نیاورده است. ایشان در تاپیک دیگران با لحن طلبکارانه اندیکاتور می خواهد (که برایش آپ کردم) یا با تمسخر از حاجی انتقاد می کند که مثلاً نقطه X را چرا فلان جا گرفتی و نگرفتی. برادر به شما چه ارتباطی دارد؟ مگر شما مدیر Hedge Fund هستی و ما هم تریدرهایت که چنین سخن می گویی؟ استیمنت هفتگی و برآیند معاملاتی ایشان را چک کن دوست عزیز و ایمان بیاور. اگر هم مقصود سوال آموزشی بود خب با لحن مودبانه بپرسید.

اما داستان اندیکاتور کذایی. ببینید لحن صحبت را:

یک ساعت بعد:

یعنی یک ساعت هم کسی نباید ایشان را معطل بگذارد. و خدا شاهد است ایشان 3 پیغام خصوصی با همین مضمون برای من ارسال کرده است! یعنی در 1 ساعت 2 تا پست داده و 3 بار هم پیام خصوصی با یک مضمون!

در عین حال من هم در پیغام خصوصی و هم در خود تاپیک مربوطه لینک دانلود اندیکاتور را برای ایشان فرستادم. بعد در تاپیک من شروع کرده اند که این آن نیست! لیبل هایش فرق می کند! فلان، بهمان...

خب کمی همت کنید و خودتان تنظیمات ظاهری اندیکاتور را تغییر دهید.

الان این نمای تمپپلیت با استفاده از اندیکاتوری است که من برای ایشان آپلود کرده بودم:

این هم نمای تمپلیتی که ایشان دنبالش بوده:

شما خود قضاوت کنید که به جز یک سری تنظیمات ظاهری، آیا تفاوتی در اعداد و ارقام پیوت ها قابل مشاهده است یا خیر؟ شما اندیکاتور پیوت خواستی به شما داده شد.

نظر

• علی تحلیل هاتو ادامه بده.....

نظر

GBP/USD - H4

سناریوی دوم:

در این سناریو، 3 الگوی بزرگ دیگر شکل می گیرند که نقطه PRZ همگی با سطح اصلاحی 88.6% همپوشانی دارد:

1- BAT بزرگ (سبز)

2- BUTTERFLY بزرگ (خاکستری)

3- BUTTERLY کوچک (آبی)

چنانچه قابل مشاهده است، الگوهای BAT و BUTTERLY بزرگ در این سناریو از هارمونی جالبی برخوردار نیستند، اما چنگالی که ماژور سوم آن را با PRZ این 3 الگو همپوشان تصور کرده ایم، دارای خط میانی است که پیش از این یک بار قیمت به آن رفلکس مناسبی نشان داده است. (با تیک مشخص شده) و لذا از احتمال بیشتری برای وقوع برخوردار است.

در مجموع من به سناریوی نخست 70% و به سناریوی دوم 30% شانس می دهم.
                      این سناریو به نظرم الان شانس برابر با سناریوی نخست دارد.

شکل الگوها را دیگر نگذاشتم و در پست اصلی موجود است. به این خبر هم توجه بفرمایید:

Meanwhile MS has an active limit order to sell GBP/USD at 1.5570 with a stop at 1.5750 and a target at 1.4100.
                      "
                      We believe that the market has misinterpreted the Bank of England’s forward guidance and now look to reestablish short GBP positions. The 7%
                      unemployment threshold implies that rates will remain unchanged until 3Q16. This should further depress real rates, which are already well into negative territory. We believe that Governor Carney intends to boost UK asset-liability ratios to fight debt deleveraging - as such, we elect ‘not to fight the BoE," MS says as a rationale behind this call.
                      منبع

از آن موقعیت هایی است که هر چند هفته 1 بار پیش می آید.

نظر

• علی جان

نظرت به صعود پوند دلار منفی بود(یا هست) . گفتم اینجا بپرسم،

چرا؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

NZD/JPY - H1

این تصویری بود که دیشب از چارت گرفتم و به دلیل قطعی نت نتوانستم بارگذاری کنم. شاهد الگوی BUTTERLY هستیم و علیرغم اینکه امروز صبح خبر مثبت از نیوزلند داشتیم، قیمت هنوز همانجا در حال درجا زدن است. انتظار افت قیمت می رود.
                          Failed

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                            علی جان

نظرت به صعود پوند دلار منفی بود(یا هست) . گفتم اینجا بپرسم،

چرا؟
                            درود پیام جان.

دلایل تکنیکی:

1- الگوی AB=CD در تایم هفتگی

تحلیل

2- کلکسیونی از الگوهای خرسی در تایم 4-ساعته:

تحلیل 1 - تحلیل 2 - تحلیل زمانی

3- سیگنال های بانک ها و موسسات مالی بزرگ

یک نمونه

4- گزارش COT که در تاپیک خلیل جان آمده

5- وضعیت قیمت نسبت به پیوت ماهانه.

به نظرم خیلی پوند Overbought هست در یک روند نزولی.

نظر

GBP/JPY - H4

در محدوده حدوداً 30 پیپی 152.40 تا 152.70 3 الگوی پرقدرت هارمونیک در جوار مقاومت 1 ماهانه و روی خط میانی چنگال جادویی آندرو شکل می گیرند که به نظر طومار پوند را در هم خواهندپیچید:

1- AB=CD

2- CYPHER

3- BUTTERLY

فقط دعا می کنم قیمت به آنجا بتواند برسد.....
                              نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                              تایم 1 ساعته:

درگیر الگوی CRAB. اما امیدوارم از شر این خرچنگ رها شود و به منطقه موردنظرم برسد. فعلاً SELL LIMIT گذاشتم روی پیوت مقاومت ماهانه 1.

خب دعاهای ما مستجاب شد و پوند به لانه خرس ها وارد شد. آن هم چه وارد شدنی:

به نظر نمی رسد که همراه با واگرایی گام نهادن در PRZ سه الگوی پرقدرت هارمونیک و پیوت ماهانه عواقب خوشی برای ارز سرزمین مه آلوده انگلوساکسون ها در پی داشته باشد.

نظر

• AUD/USD - H4

در یک منطقه تبدیل سطوح و دقیقاً روی پیوت ماهانه شاهد شکل گیری الگوی AB=CD هستیم. در مکدی نیز یک -HD پرقدرتی در حال نضج می باشد.

در تایم 1-ساعته نیز شاهد شکل گیری الگوی BUTTERFLY به همراه -RD هستیم.:

همچنین به الگوهای کشف شده توسط حاج مهدی عزیز نیز توجه بفرمایید:

نوشته اصلی توسط حاج مهدی بهروزی نمایش پست ها
                                پروانه ای کوچک بر روی نوک ستاره قطبی ...

نظر

پردازش ...
                                X