اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط حاج مهدی بهروزی نمایش پست ها
    علی جون اوضات چه طوره ...؟!
    من که 100 درصد
    سبزه سبزم ...!

نظر

• درود دوستان،

آمدم که فقط بگویم صبر ما در حال نتیجه دادن است. و اینکه به تک تک تحلیل هایم همچنان امیدوارم. به تاریخ 8 و 9 و 10 آگوست، نزول یورو و پوند (سناریوی 1 - سناریوی 2 ) و فرانک را تحلیل کردیم و همچنان به آنها وفاداریم. (تایم هفتگی یورو - تایم هفتگی پوند )

همچنین تضعیف استرالیا، پوند و یورو به ین را همچنان انتظار می کشیم.

نظر

• مهمترین فاکتور تعیین کننده در نرخ برابری ارزها، نرخ بازدهی اوراق قرضه خزانه داری کشورهای مختلف است.

در این میان، به این گزارش توجه فرمایید:

"Given that the 10-year U.S. yields are headed towards 3 percent we think the general direction is for a stronger dollar," said Tom Levinson, FX strategist at ING. "The dollar index has underperformed the rise in yields so there is a fair bit of catch-up to do."

نظر

• علی آقای عزیز میتونم ازتون خواهش کنم تمپلیت پیووتهاتون رو با اندیکاتورش قرار بدهید؟؟ البته اندیکاتورش رو دارم ولی نمیدونم مشکل از تنظیماته یا خودش که تفاوت داره با بعضی از چارت های شما.

بابت اسپم هم معذرت میخوام. خودم خیلی سعی کردم ولی هر تنظیمی میکنم باز هم تفاوت کوچکی با خطوط شما داره.

موفق و شاد باشید
          ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 08-16-2013, 06:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
            آیا این بار کف کانال می شکند؟!

هنوز همانجاست:

فرصت زیادی برای روشن کردن تکلیف خودش ندارد. آخرین باری که به کف کانال خورده نتوانسته به سقف برسد و یک خط روند نزولی کوچک را می توان ترسیم نمود.

الف) خط روند نزولی شکسته شده و به سقف کانال می رسد:

الف - 1: سقف کانال را شکسته و الگوهای متعدد هارمونیک ما همگی بی اعتبار می شوند.

الف - 2: از سقف راه نزول پیش گرفته و دوباره راهی کف کانال می شود و این بار با شکست کف کانال، رهسپار اهداف بسیار نزولی خود طبق الگوهای هارمونیک خواهدشد

ب) توان عبور از خط روند نزولی نداشته و با شکست کف کانال رهسپار دره های مرگ می شود.

به کجا می روی آخر؟! ننمایی وطنت؟!
            ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-16-2013, 06:49 PM

نظر

• EUR/JPY - M30

شاهد شکل گیری الگوی الماس سقف هستیم. طبق تحقیقات بالکوفسکی، این الگو در 69% موارد به سمت پایین می شکند.
              ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-16-2013, 07:02 PM

نظر

• سلام
                علی من پوزیشن پوند دلارم رو بستم. از 3-Drives که شکل گرفته ترسیدم (اصلا من کلا از این 3 Drives خوش نمیاد :| )

زمان ما اصلا این الگو نبودا، جدیدا لامذهب مد شده....

به نظرت تا کجا میخواد بیاد پایین؟

نظر

• امیر جان شنیده ای می گویند هر وقت اخبار مثبت به نفع سهم/کالا/ارزی آمد و آن سهم/کالا/ارز بالا نرفت، یعنی صعود منتفی است؟!

امروز اخبار آمریکا کمتر از پیش بینی اقتصاددانان بود اما پوند 1 پیپ هم از منطقه prz خودش بالاتر نرفت.

من احتمال بیشتری به نزول می دهم اما خودم هنوز پوزیشن نگرفته ام. اگر نزول کند، به نظرم کف قبلی خودش را در 1.47 براحتی خواهددید.

نظر

• نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها
                    علی آقای عزیز میتونم ازتون خواهش کنم تمپلیت پیووتهاتون رو با اندیکاتورش قرار بدهید؟؟ البته اندیکاتورش رو دارم ولی نمیدونم مشکل از تنظیماته یا خودش که تفاوت داره با بعضی از چارت های شما.

بابت اسپم هم معذرت میخوام. خودم خیلی سعی کردم ولی هر تنظیمی میکنم باز هم تفاوت کوچکی با خطوط شما داره.

موفق و شاد باشید
                    دوست عزیز علت تفاوت کوچکی که می فرمایید به دلیل اختلاف زمانی بروکر شما با بروکر من هست. کما اینکه خطوط پیوت من هم با خطوط پیوت نیما تفاوت کوچکی دارد. پشت سیستم من هم بیایید اما به بروکر خودتان وصل شوید باز تفاوت خواهدداشت.

شاد باشید

نظر

دوست عزیز علت تفاوت کوچکی که می فرمایید به دلیل اختلاف زمانی بروکر شما با بروکر من هست. کما اینکه خطوط پیوت من هم با خطوط پیوت نیما تفاوت کوچکی دارد. پشت سیستم من هم بیایید اما به بروکر خودتان وصل شوید باز تفاوت خواهدداشت.

شاد باشید
                      علی جان فکر کنم بدونم منظور دوستمون از تفاوت چیه و اگه یادت باشه بحث قبلی هم فکر کنم به این خاطر بود که دوستان فکر میکنند که این فقط یک اندیکاتوره و نمیتونن مثل اون تنظیم کنن.ولی باید بدونن که با یه اندیکاتور اسم و نوشته ها رسم شده و با یکی خطوط و با یکی هم این نحوه نوشتن قیمت ها. منظورشون تفاوت قیمت و تایم بروکر و این حرفا نیست.
                      اگه عکس تنظیم هر کدام را قرار بدی فکر کتم واسه همیشه بحث مختومه میشه !!!!!
                      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

AUD/USD - H4

در یک منطقه تبدیل سطوح و دقیقاً روی پیوت ماهانه شاهد شکل گیری الگوی AB=CD هستیم. در مکدی نیز یک -HD پرقدرتی در حال نضج می باشد.

در تایم 1-ساعته نیز شاهد شکل گیری الگوی BUTTERFLY به همراه -RD هستیم.:

همچنین به الگوهای کشف شده توسط حاج مهدی عزیز نیز توجه بفرمایید:
                        نتیجه:

خط روند صعودی تایم 30 دقیقه شکسته شده و قیمت در قالب یک الگوی SHARK به آن پولبک زده است. انتظار داریم از آغاز هفته آینده ریزش اصلی آغاز شود.

(خط قرمز منطقه تکمیل الگوی AB=CD و منطقه مستطیل نشانگر PRZ الگوی BUTTERFLY است. )
                        ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-17-2013, 12:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج مهدی بهروزی نمایش پست ها
                          zooze جان اتفاقا گفتم که ناراحت بشن ایشون....

این فروم جای افراد زاینده و قدر شناسه .... !!!

نه کسانی که از هر 3 تا پستش 4 تاش کنایه آمیز و مایوس کننده ... !!

سلام و هزار سلام

و هزار بار تشکر ،،

البته بنده شخص خاصی مورد نظرم نیست ولی با اصل موضوع کاملآ موافقم،، و اینکه باید سعی در انسان شدیم نمائیم که از هر تخصصی مهمتر است ؛؛ و بدانیم که :
                          نیاز نیست انسان بزرگی باشیم ...

" انسان بودن " خود ، نهایت بزرگی است .

می توان ساده بود ولی,,, انسان بود به همین سادگی ...

اما فراموش نکنیم که :
                          انسان بودن را باید آموخت...
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

EUR/JPY - M30

شاهد شکل گیری الگوی الماس سقف هستیم. طبق تحقیقات بالکوفسکی، این الگو در 69% موارد به سمت پایین می شکند.
                            هنوز آنجاست. عین توپ پینگ پونگ به محدوده بالایی و پایینی الماس ما خورده و برگشته.

نظر

نتیجه:

شاهد بیش از 140 پیپ رشد از لحظه انتشار تحلیل بوده ایم. اکنون اما به منطقه وخیمی نزدیک می شویم که در آنجا پوزیشن های ریسک فری شده خرید را بایستی بست و آماده فروش هم شد.

در تایم 4 ساعته و روی پیوت مرکزی ماهانه شاهد شکل گیری الگوی AB=CD خواهیم بود.

در تایم 1 ساعته:

در همان منطقه 2 الگوی BAT و ALT BAT شکل خواهندگرفت.

آماده فروشی بزرگ باشید.
                              قیمت پیش از رسیدن به منطقه PRZ دچار افت شد. اما به نظر می رسد که این افت در قالب یک موج 4 است که موج 5 آن را به منطقه موردنظر ما هدایت خواهدکرد. به شکل گیری احتمالی الگوی ZLR مکدی نیز توجه فرمایید.

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-17-2013, 09:25 AM

نظر

USD/JPY - 30 MIN

سناریوی مدنظر من برای این جفت ارز
                                نتیجه:

از نظر قیمتی 100% درست درنیامد اما دقت زمانی را ببینید.

نظر

پردازش ...
                                X