اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• 5-34-5 اسیلاتور الیوت یا همان ao است.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
      EUR/GBP - H4

کوسه حشره خوار ندیده بودیم که دیدیم!

یک BUTTEFLY در دل SHARK

این پوند چقدر بیش-خرید است که در برابر پسرعمویش هم چنین الگویی زده!

انتظار رشد یورو از امشب تا آخر هفته.
      بعد از یک صعود تند و تیز قیمت در حال افت هست اما روی خط روند صعودی شکل گرفته از دیروز و در منطقه PRZ، شاهد شکل گیری احتمالی HD+ هستیم که احتمال رشد را تقویت می کند.

نظر

فعلاً:

در حال پولبک به خط روند در هم شکسته. امان ندهید به حرامزاده انگلیسی!
        مقاومت سرسختانه پوند در برابر ریزش حقیقتاً ستودنی است:

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-21-2013, 07:02 PM

نظر

• احتمالا نفسهای اخرشه

نظر

• GBP/USD

شاید شکست این کانال آغازی باشد برای پایان رالی خسته کننده پوند در روزهای اخیر.

نظر

• می گویم خودمانیم، چطور نهادی که در 1911 توسط مشتی بانکدار یهودی تاسیس شده به چنین جایگاهی رسیده که کل فعالان مالی در جهان بایستی از چند روز قبل انگشت به دهان بروند لابلای صورتجلسه نشست این شرخران حریص را بخوانند!

کل جهان مالی الان در حالت Stand By قرار دارد!

نظر

GBP/USD

شاید شکست این کانال آغازی باشد برای پایان رالی خسته کننده پوند در روزهای اخیر.
                خبر آمد و منتشر شد و هیجان هم وارد شد، اما پوند در همان کانال کذایی است که از 7 روز پیش در آن بوده. واقعاً به نظر می رسد که تکنیکال بر فاندامنتال می چربد!

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 08-21-2013, 11:37 PM

نظر

می گویم خودمانیم، چطور نهادی که در 1911 توسط مشتی بانکدار یهودی تاسیس شده به چنین جایگاهی رسیده که کل فعالان مالی در جهان بایستی از چند روز قبل انگشت به دهان بروند لابلای صورتجلسه نشست این شرخران حریص را بخوانند!

این چه وضع صحبت کردن هست؟
                  کسی به شما مسلمان ها اینگونه صفت هایی را نسبت دهد خوشتان می آید؟
                  نه. خوشتان نمی آید شما کمربند بمب را به خودتان می بندید و مردم بیگناه را می کشید.
                  در نوشتار خود دقت بیشتری داشته باشید.

نظر

• معلوم نیست کی با آیدی جدید آمده و در نخستین پستش چنین روده درازی مضحکی کرده است.

اولاً من به یهودیان توهین نکردم. گفتم بانکداران یهودی.

ثانیاً به من چه که مشتی ابله سلفی به خود بمب می بندند و آدم می کشند؟!

جالب است که از توهین نکرده به یهودیان انتقاد می کند بعد خود همه مسلمانان را به یک چوب رانده و به آنان انگ تروریست انتحاری می زند!

فعلاً امتیازهای منفی را نوش جان کنید تا بعد.

نظر

معلوم نیست کی با آیدی جدید آمده و در نخستین پستش چنین روده درازی مضحکی کرده است.

اولاً من به یهودیان توهین نکردم. گفتم بانکداران یهودی.

ثانیاً به من چه که مشتی ابله سلفی به خود بمب می بندند و آدم می کشند؟!

جالب است که از توهین نکرده به یهودیان انتقاد می کند بعد خود همه مسلمانان را به یک چوب رانده و به آنان انگ تروریست انتحاری می زند!

فعلاً امتیازهای منفی را نوش جان کنید تا بعد.
                      شما را قردی قابل احترام می دانستم.
                      افسوس که اشتباه می کردم.
                      ما را با شما دیگر بحثی نیست.
                      ما بدین گونه رفتار های تبعیض آمیز در این جامعه عادت داریم.
                      این هم بگذرد
                      عکس زیر نیز ادبیات شما را در نحوه برخورد با اعتراض بنده نمایش می دهد.
                      بیش از این سخنی نیست
                      شما رو به خدای مشترکمان واگذار می کنم.

نظر

• البته اصلا به من ربطی نداره ولی دوست عزیز شما هم با آیدی اصلیت بیا انتقاد کن نمیدونم چرا تا یکی میخواد حرف بزنه میره یه آیدی جدید میسازه مگه کسی کاری باهاتون داره؟ اینگونه این ذهنیت بوجود میاد که شما قصد به جنجال کشیدن تاپیک خوب علی آقا رو دارید وگرنه با آیدی خود انتقاد میکردید و جوابتون رو میگرفتید. البته از کلمات به کار رفته و اشتباهات املاییتون مشخصه که کی هستید.

الکترا

نظر

• می گویم خودمانیم، چطور نهادی که در 1911 توسط مشتی بانکدار یهودی تاسیس شده به چنین جایگاهی رسیده که کل فعالان مالی در جهان بایستی از چند روز قبل انگشت به دهان بروند لابلای صورتجلسه نشست این شرخران حریص را بخوانند!

کسی به شما مسلمان ها اینگونه صفت هایی را نسبت دهد خوشتان می آید؟
                          نه. خوشتان نمی آید شما کمربند بمب را به خودتان می بندید و مردم بیگناه را می کشید
                          من به بانکداران یهودی گفتم شرخران حریص. الان هم رویش هستم. شما هم به تروریست های انتحاری مسلمان بگویید خونخوار، آدمکش، ...

فرق من و شما این است که من یک صنف خاص بانکدار از یهودیان را مورد انتقاد قرار دادم ولی شما همه مسلمان ها را متهم به بستن کمربند انتحاری و کشتن آدم های بیگناه کردید.

تفاوت از زمین تا آسمان است.

راستی پفک نمکی تان را خوردید؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها
                            البته اصلا به من ربطی نداره ولی دوست عزیز شما هم با آیدی اصلیت بیا انتقاد کن نمیدونم چرا تا یکی میخواد حرف بزنه میره یه آیدی جدید میسازه مگه کسی کاری باهاتون داره؟ اینگونه این ذهنیت بوجود میاد که شما قصد به جنجال کشیدن تاپیک خوب علی آقا رو دارید وگرنه با آیدی خود انتقاد میکردید و جوابتون رو میگرفتید. البته از کلمات به کار رفته و اشتباهات املاییتون مشخصه که کی هستید.

الکترا
                            دوست عزیز به خدای واحد قسم می خورم بنده تازه وارد این فروم شده ام.
                            به تازگی فعالیت در بورس را آغاز کرده ام و به خاطر استفاده از راهنمایی های آقای نیما ..... عضو شده ام.
                            این فروم را بسیار با ارزش دیدم و تاپیک های مختلف را مطالعه می کنم با اینکه در بازار ارز خارجی فعالیت نمی کنم ولی از تاپیک های مربوط به بازار خارجی استفاده میکنم برای افزایش اطلاعات.
                            این تاپیک را هم بسیار دوست دارم.تحلیل های منطم و دقیق نگارنده را تحسین میکنم.
                            ولی اعتراضی به سخن نگارنده داشتم و بیان نمودم و با این برخورد مواجه شدم.
                            کاربر عزیز و گرامی صحیح نیست اینگونه من را به مخفی کاری متهم کنید.
                            البته قبلا هم عرض کردم که ما اقلیت های دینی به اینگونه رفتار های ناپسند در این جامعه عادت داریم.
                            ولی وجدان و انصاف شما عزیزان چگونه اجازه می دهد به راحتی کسی را متهم کنید؟

نظر

من به بانکداران یهودی گفتم شرخران حریص. الان هم رویش هستم. شما هم به تروریست های انتحاری مسلمان بگویید خونخوار، آدمکش، ...

فرق من و شما این است که من یک صنف خاص بانکدار از یهودیان را مورد انتقاد قرار دادم ولی شما همه مسلمان ها را متهم به بستن کمربند انتحاری و کشتن آدم های بیگناه کردید.

تفاوت از زمین تا آسمان است.

راستی پفک نمکی تان را خوردید؟!
                              شما را به خدا واگذار می کنم.
                              پناه می برم بر خدای بزرگ از شر شیطان

نظر

• جناب aio لطفا بحث رو تموم کنید
                                ادبیات شما توهین آمیز بوده ,چون عضو با سابقه فروم هستید دلیل نمیشه که به هر قیمتی از خودتون دفاع کنید
                                توقع بیشتری از شما هست

نظر

پردازش ...
                                X