اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مارکوس جان من معذرت میخوام نیازی به قسم خوردن هم نبود. چون اولین پستتون بود این شائبه بوجود آمد. از علی آقا هم بابت اسپم هام معذرت میخوام.

نظر

• خب روهان هم اضافه شد. 2 کاربر با مجموع پست های 4 تا!

از مدیریت تالار تقاضا دارم به آی.پی ها رسیدگی کنند تا مشخص شود این آتش از گور کدام اهریمنی بلند می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط aio نمایش پست ها
        خب روهان هم اضافه شد. 2 کاربر با مجموع پست های 4 تا!

از مدیریت تالار تقاضا دارم به آی.پی ها رسیدگی کنند تا مشخص شود این آتش از گور کدام اهریمنی بلند می شود.
        مدیریت محترم آیا ملاک و معیار و مجوز برای بیان اعتراض صرفا تعداد ارسال های من می باشد؟
        به تاریخ های عضویت این جانب و کاربر محترم rohan توجه شود.
        از خدا برای شما طلب خیر دارم.

نظر

• درود

جناب markus نازنین دوست بزرگوارم من هم مثل شما دلگیرم از اینکه در این جامعه و برخی نقاط دیگری در این کره خاکی به جای اینکه به این فکر بشه که ما همه انسانیم

و انسان هم قابل احترامه،به نژاد یا مذهب افراد توجه میشه و افراد به این واسطه مورد سرزنش و یا تمسخر قرار میگیرند و طرد میشند....

دوست من،بنده تصور میکنم که به دلیل همین هجمه ها در این جامعه هست که شما برداشت غلطی از حرف دوستمون کردی.

همونطور که دوست بزرگوارمون توضیح دادند منظور دقیق ایشون همانا بانکداران بوده و لا غیر.

ما همگی فرزندان این آب و خاک هستیم و به طریق اولی و فارغ از هر گونه نژاد و دین و مذهبی، همگی فرزندان ادم هستیم و انسانیم.

یادمون نرفته که در دفاع از این سرزمین همه ما،پدران و مادران و برادر و خواهرانمان برخاستیم و یهودی و مسیحی و مسلمان و کرد و ترک و بلوچ و فارس دوشادوش هم

جلو دشمن ایستادیم.به گرمی دستت رو میفشارم و تنها از تو نازنین میخوام بدون هیچ پیش زمینه ای و فارغ از جفایی که جامعه در حق تو کرده یک مرتبه دیگه جمله رو بخونی:

بانکداران یهودی....

میتونه بانکداران مسلمان باشه

یا بانکداران مسیحی باشه.....

منظور بدون غرض به طور صد در صد بانکداران و بانکداری بوده و نه چیز دیگه ای

ناراحت نشو و به دل نگیر نازنین
          ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-22-2013, 12:50 AM
          «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• جناب aio خودتون رو بیش از این خراب نکنید
            بنده شیعه هستم !!!
            بفرمایید ای پی ها رو چک کنن ولی اگر یک نفر نبودیم تشریف بیارید عذر خواهی کنید(البته ظاهرا به خاطر سابقتون در فروم نمیتونید از کسی عذر خواهی کنید!!)
            ایشون گفتن ادبیات شما درست نبوده ,راست هم گفتن ,با دو کلمه عذر خواهی تموم میشد.. بنده آقا نیما رو میشناسم نیازی نیست برای استفاده از مطالبشون بیام اینجا عضو بشم!

نظر

• نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
              درود

جناب markus نازنین دوست بزرگوارم من هم مثل شما دلگیرم از اینکه در این جامعه و برخی نقاط دیگری در این کره خاکی به جای اینکه به این فکر بشه که ما همه انسانیم

و انسان هم قابل احترامه،به نژاد یا مذهب افراد توجه میشه و افراد به این واسطه مورد سرزنش و یا تمسخر قرار میگیرند و طرد میشند....

دوست من،بنده تصور میکنم که به دلیل همین هجمه ها در این جامعه هست که شما برداشت غلطی از حرف دوستمون کردی.

همونطور که دوست بزرگوارمون توضیح دادند منظور دقیق ایشون همانا بانکداران بوده و لا غیر.

ما همگی فرزندان این آب و خاک هستیم و به طریق اولی و فارغ از نژاد و دین و مذهبی همگی فرزندان ادم هستیم و انسانیم.

یادمون نرفته که در دفاع از این سرزمین همه ما،پدران و مادران و برادر و خواهرانمان برخاستیم و یهودی و مسیحی و مسلمان و کرد و ترک و بلوچ و فارس دوشادوش هم

جلو دشمن ایستادیم.به گرمی دستت رو میفشارم و تنها از تو نازنین میخوام بدون پیش زمینه و فارغ از جفایی که جامعه در حق تو کرده یک مرتبه دیگه جمله رو بخونی:

بانکداران یهودی....

میتونه بانکداران مسلمان باشه

یا بانکداران مسیحی باشه.....

منظور بدون غرض به طور صد در صد بانکداران و بانکداری بوده و نه چیز دیگه ای

ناراحت نشو و به دل نگیر نازنین
              از اتهام زنی ها، از تبعیض ها و درد هایی که در این جامعه می کشیم مطلبی نمی گویم.
              ولی ادبیات آقا یا خانم aio قلب من را به درد آورد.
              خداوند به همه ما صبر و ادب ببخشاید.
              آمین

نظر

• نوشته اصلی توسط markus نمایش پست ها
                از اتهام زنی ها، از تبعیض ها و درد هایی که در این جامعه می کشیم مطلبی نمی گویم.
                ولی ادبیات آقا یا خانم aio قلب من را به درد آورد.
                خداوند به همه ما صبر و ادب ببخشاید.
                آمین
                و دقیقا به همین دلیل هست که شما آمادگی این رو داشتی که در لحظه خواندن جمله دوست عزیزمون قلبت به درد بیاد....

من به عنوان یک آدم بی طرف چرا زمانی که جمله رو خوندم دقیقا برداشتی رو کردم که عرض کردم؟

ذهنم معطوف به لابی کردن،سفته بازی و این جور قضایا شد...

به دلیل اینکه جفایی که به تو دوست نازنین شده در این جامعه، بر من نرفته...

بنا بر این ذهن من اینطور قضاوت کرد.

دوست من خودت فکر کن یه کم ببین به چه نتیجه ای میرسی....

میدونی چقدر آدم اقلیت بودند که در راه این آب و خاک جون خودشون رو فدا کردند ودریغ و درد که بعضیها میگن که اگر با یک مسیحی با دست خیس دست بدی.......

آره،من نکشیدم ولی کنار تو اشک ریختم نه برای تو،برای خودم که مجبورم در یه همچین فضای بیماری نفس بکشم....

دوست من برداشت شما به نظرم .....

من هم برای شما طلب خیر دارم...1+
                ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-22-2013, 01:22 AM
                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• بگذریم
                  خواننده های تاپیک خودشان در مورد برخورد کاربر aio قضاوت می کنند.
                  باز هم عرض می کنم این جانب کوچکترین بحث فنی در مورد تحلیل های کاربر aio ندارم و بسیار هم از نظم و دیسیپلین کاری ایشان لذت می برم ولی متاسفانه اخلاق و ...

نظر

• درود به همگی،

ببینید اتهامی که مارکوس می زند، ناشی از جهل ایشان نسبت به من و تفکرات من است. شعار من در زندگی این است:

All Is One

یعنی همه چیز یکی است. نام کاربری من هم برگرفته از همین شعار است. از نظر من فقط 1 حقیقت وجود دارد و آن هم وحدت و یکتایی است. چنین فردی نمی تواند دچار بیماری قوم ستیزی یا تنفر از مذهب و مردم خاصی شود. اینکه فرضاً من از بانکداران یهودی یا پان ترکیست ها انتقاد می کنم، دقیقاً به این دلیل است که آنها را مایه تجزیه و وحدت ستیزی و نگون بختی انسان ها می دانم.

سخن کوتاه کنم و به ارائه سندی که گواه ادعایم است بپردازم:

به تاریخ 29 ژوئن پستی زده ام درباره انتقاد از یهودستیزی که در خود آمریکا وجود داشته ولی در ریشه یابی کشتار هلوکاست موردتوجه قرار نگرفته و همه کاسه کوزه ها را سر آلمان ها شکسته اند:

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                    یهودیان را به حرص و آز و طمع و دستکاری بازارها و ... می شناسند. اعتقاد دارند که پشت هر توطئه ای یک یهودی ایستاده است.

اینها نمونه هایی از کلیشه یا stereotype هستند که درباره یهودیان به کار می روند. کاری ندارم که آیا اینها ریشه در واقعیت دارند یا نه، اما امروز که داشتم به تاپیک بسیار خواندنی جناب aligh به نام تقویم تاریخ نگاه می کردم به عکسی از یک نقاشی برخوردم که بحران سال 1868 بازار طلا را به تصویر کشیده است.

اگر دقت کنید در قسمت پایین عکس و در حالی که مردم به شدت وحشت زده هستند، یک چهره مرموز با شادی حرص آلودی در حال معامله با فردی دیگر است. من این قسمت را بزرگ کرده ام و چهره این مرد را با دایره زرد مشخص کرده ام:

به چهره این فرد دقت کنید. شبیه خاورمیانه ای ها - و مشخصاً یهودیان - نیست؟!

اگر هنوز شک دارید، در تصویرهای گوگل عبارت Jewish Steretypes را جستجو کنید.

مثلاً این:

پیام تصویر این است که ای آنهایی که در بازار طلا سرتان کلاه رفت و بدبخت شدید! کار، کار یهودیان است! بدبختی شما زیر سر این قوم پلید است!

به این نتیجه نباید برسیم که برآمدن نازی ها در آلمان و فجایع جنگ جهانی دوم را تنها نبایستی به آلمان ها نسبت داد؟!
                    گمان می کنم همین پست برای زدودن شائبه یهودستیزی کفایت می کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                      GBP/USD

شاید شکست این کانال آغازی باشد برای پایان رالی خسته کننده پوند در روزهای اخیر.
                      این لحظه ای تاریخی بود که دیشب حس کردم این کانال کذایی سرانجام رو به پایین می خواهد بشکند و پیش از پوزیشن گیری قمارگونه گفتم از چارت عکس بگیرم:

و پوزیشنی که امروز صبح ریسک فری شد:

گوش شیطان کر گویا بالاخره می خواهد بریزد بی پدر مادر!

نظر

• USD/JPY - H4

درگیر شکستن خط روند و یک منطقه تبدیل سطوح. همسو با سناریوی تقویت دلار، انتظار رشد داریم.

نظر

• پوند خوب وارد شدی ، خوابم رفت و الان استاب بزرگی متحمل باید بشم "147 پیپ"، اما چون دید میان مدتی دارم ( چهارساعته ) می ارزه !
                          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• علی جان یادته لینک این خبر خیلی عالی رو گذاشتی؟

الان به نظرت وقتش نشده که به دنبال تحقق تحلیل یورو - ین باشیم ؟ یعنی به دنبال تریگر سل بگردیم.

یه چیزی هم در ادامه میگم چون میدونم این بحث هارو دوست داری و استقبال میکنی عرض میکنم وگرنه خودت صاحب اختیاری و صلاحتو بهتر میدونی.

تحلیل پوند - ین را هم ببین. چقدر نقطه استاپ را سنجیده انتخاب کردند. حداقل تا الان دست نیافتنی بوده. یادمه چند روز پیش گفتی کهتوجه نکردی. استاپت فعال شد. اگر خودتم از این تحلیل استفاده میکردی بهتر نبود؟ چون من استفاده کردم .تعجب کردم .

جسارتمو ببخشید.
                            هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• درود پیام جان

سپاس بابت مشارکت مثبت شما. راستش من الان جز خرید یورو/پوند و فروش پوند/دلار دیگر پوزیشنی ندارم و تا هفته آینده که آزمون های بورسی دارم پوزیشنی نخواهم گرفت تا تمرکز کنم روی مطالعه.

درباره یورو/ین، با توجه به اخبار مثبت امروز یورو من اگر بودم پوزیشن فروش نمی گرفتم.

شاد باشید

نظر

• کولاک کردیا از هر دو ناحیه پوند فروختی !

یورو به پوند خیلی دوسش دارم و اتفاقا سیستمم بعد یک زیگزاگ صعودی و فرود سریع سیگنال خرید داد منتهی در این هفته نمیتونستم بیشتر سه درصد ریسک کنم "فروش نیوزلند سه درصد سود فیکس کردم"

به همین خاطر ریسک روی فروش پوند به دلار کردم چرا که از نظر ریتم تکنیکالی و فاندامنتالی یک خورده منظم بود و احتمال میدم یک ریزش خیلی خوبی ازش بیرون بیاد.

محشری !
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X