اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• الگوی اصلی ای بی مساوی سی دی در پوند به دلار

تارکت اول این الگو ناحیه مشترک خط روند + پیوت بی + اینورت ای بی مساوی سی دی

شاهد واکنش قیمت به تارکت اول الگو هستیم که خودش هم الگوی جدید بود و در تشکیل الگوی 123 تایم فریم های پایین میتوانیم وارد معامله شویم.

gbpusdh4.jpg
    امضاء

نظر

• واکنش قیمت به تارکت اول الگوی ارائه شده و احتمال برگشت از این لول در دلار نیوزیلند به ین

nzdjpyh4.jpg

و نمونه ای دیگر از واکنش قیمت به تارکت اول الگو در پوند به ین

gbpjpyh4.jpg

امیدوارم که مورد استفاده قرار گرفته باشد.
      امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        سلام آقا نیمای عزیز

اتفاقا از این ایده در متلب هم استفاده کردم و جواب خوبی داد ولی تعداد پیش بینی های درستش کم بود ولی یه وقتایی 6 تا موج رو پشت هم درست پیش بینی میکرد که می فهمیدم ارزش کار کردن داره ولی تنهایی و هزار درد! من ایده های جالبی روی متلب پیاده کردم اگر مایل باشید باهاتون از طریق پیام خصوصی در میون بذارم تا با هم پیش ببریم. باز هم تاکید دارم درسته شاید 30% صحت پیش بینی ها باشه ولی سی درصدی که یهو 6 تا حرکت رفت و برگشت رو درست میگه. نمونه هاشم توی تاپیکم هست ولی متاسفانه چون نمیدونستم کی درست درمیاد و کی اشتباه و قابل تحلیل مجدد نبود کلا فعلا گذاشتمش کنار ولی همچنان ایمان دارم که میشه در مقیاس حتی کوچک بازار رو با دقت فراذهنی پیش بینی کرد.

ارادتمند شما استاد گرامی------------امیر
        توی دو تا اشل دنبال معادل باش. یکی ریتم حرکتی گذشته در بعد قیمت یکی ریتم حرکتی گذشته در بعد زمان. اون موقع می بینی چقدر جذابیت کار بالاست....

من در خدمتم بفرستید ببینم چیکار کردید.
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          یک مدل جدید برای تحلیل و ترید درنظر دارم که از 1 ماه دیگر استراتژی کاملش را تدوین خواهم کرد. به طور خلاصه بگویم که درصدد خواهم بود که مستعدترین جفت-ارز را برای صعود/نزول بیابم و سبد ارزی ام را بر اساس آن بچینم.

برای این هفته - و به طور ناقص - تصور می کنم که رزق ما در فروش پوند و خرید کانادا خواهدبود. خصوصاً کانادا بسیار بیش-فروش است.

نخست در برابر عالیجناب دلار - تایم روزانه:

الگوی BAT

تایم 4 ساعته:

الگوی CRAB

در برابر فرانک - تایم روزانه:

روی ساپورت 1 سالانه

تایم 4 ساعته:

تکمیل 5 موجی و واگرایی مثبت حوالی ساپورت 2 ماهانه

در برابر استرالیا - تایم 1 ساعته

الگوی BAT

در برابر یورو - روزانه:

BUTTERFLY

4 ساعته:

یک BUTTERFLY دیگر حوالی مقاومت 3 ماهانه

در برابر پوند نکبت - روزانه:

همپوشانی 2 الگوی AB=CD و ALT BAT حوالی مقاومت 1 سالانه

در برابر ین ژاپن - 4 ساعته:

کف یک کانال فرضی. هدف احتمالی صعود مشخص شده.

در مجموع، به صعود شدید کانادا در برابر اغلب ارزها خصوصاً یورو و پوند اعتقاد دارم و برای پوزیشن گیری در این راستا آماده خواهم شد.
          نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          این هم تصویر مربوط به ستون های کانادا به پوند و یورو در اکسلی که در دست تهیه دارم و به زودی با افزودن چندین پارامتر و فرمول دیگر تکمیل خواهدشد.

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          طبق استراتژی، یورو، پوند و نیوزلند را به کانادا فروخته ام. تنش های اخیر مربوط به سوریه قیمت نفت را افزایش داده و کانادا به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت یکی از برندگان این سناریو می باشد.
          نتیجه:

برای هفته نخست - و با توجه به عدم تکمیل اکسل و استراتژی به خاطر آزمون دیروز - بسیار راضی کننده بود.

کندل های هفتگی جفت-ارزهای برگزیده برای فروش در برابر کانادا را ببینید:

یورو:

پوند:

نیوزلند:

نظر

• GBP/USD - H4

علیرغم انتظار ما برای ریزش شدید در پوند، نزول قیمت در این جفت-ارز بسیار بطئی و کند بوده است. هر چند حدود 300 پیپ نزول را شاهد بوده ایم، اما ریتم حرکتی راضی کننده نیست و من همه پوزیشن های فروشم را پیش از سخنرانی کارنی بسته بودم. هم اکنون قیمت به کف کانال صعودی که با یک منطقه تبدیل سطح مستحکم همپوشان است رسیده و با توجه به آهنگ حرکت نزولی، وزن صعود به نزول می چربد.

در چنین شرایطی، نه خرید و نه فروش موقعیت مناسبی ارائه نمی کنند و ترجیح می دهم فعلاً نظاره گر واکنش قیمت به سطوح یادشده باشم. شخصاً چنین می اندیشم که بعد از یک صعود 100 و اندی پیپی، شاهد یک الگوی سروشانه غول پیکر باشیم که نوید ریزشی 1000 پیپی خواهدداد.
            ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 09-01-2013, 11:29 PM

نظر

• EUR/CAD - H4

همسو با پوند، یورو نیز این هفته احتمال تقویت ش در برابر ارزهای آمریکای شمالی می رود.

نظر

• EUR/AUD - H4

این جفت-ارز از همین الان هم شانس رشد دارد. اما اگر به منطقه مشخص شده برسد یک خرید با حجم سنگین انجام خواهم داد. همپوشانی PRZ الگوهای SHARK و AB=CD به همراه مقاومت 1 ماهانه که روی یک سطح حمایتی استاتیک نیز هست.
                ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 09-02-2013, 08:04 PM

نظر

• با سلام
                  aio عزیز (متاصفانه اسم شما را نمیدانم)، معیار شما برای انتخاب شارک چیست؟ این را از آن جهت میپرسم که این الگو به صورت عام در چارت به وفور یافت میشود. می خواهم بدانم متر شما برای سنجش مرغوبیت و اعتبار این الگوی خاص چیست؟
                  با تشکر.

نظر

• درود بر شما

من هر وقت واگرایی معمولی (rd) ببینم، ذهنم به سمت شکار الگوهای خانواده shark می رود. منتهی حرکت قبل از X را هم مدنظر دارم که به چه صورت بوده.

اگر نکاتی اضافی مدنظر شما هست دریغ نفرمایید.

شاد باشید
                    ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 09-02-2013, 09:57 PM

نظر

GBP/USD - H4

علیرغم انتظار ما برای ریزش شدید در پوند، نزول قیمت در این جفت-ارز بسیار بطئی و کند بوده است. هر چند حدود 300 پیپ نزول را شاهد بوده ایم، اما ریتم حرکتی راضی کننده نیست و من همه پوزیشن های فروشم را پیش از سخنرانی کارنی بسته بودم. هم اکنون قیمت به کف کانال صعودی که با یک منطقه تبدیل سطح مستحکم همپوشان است رسیده و با توجه به آهنگ حرکت نزولی، وزن صعود به نزول می چربد.

در چنین شرایطی، نه خرید و نه فروش موقعیت مناسبی ارائه نمی کنند و ترجیح می دهم فعلاً نظاره گر واکنش قیمت به سطوح یادشده باشم. شخصاً چنین می اندیشم که بعد از یک صعود 100 و اندی پیپی، شاهد یک الگوی سروشانه غول پیکر باشیم که نوید ریزشی 1000 پیپی خواهدداد.
                      گویا BANK OF AMERICA هم با ما همسو است:

نظر

• AUD/CAD - H4

در انتظار شکار خفاش.

نظر

• به نظر شما این دو تصویر چقدر با هم تفاوت دارند؟

و

نظر

هفت گناه نابخشودنی:

در ادیان مختلف بر 7 صفت نکوهیده که هر سالکی بایستی آنها را در خود خاموش کند یاد شده:شکم پرستی، طمع، تنبلی، غرور، شهوت، حسادت و غضب

اگر با دیده بصیرت بنگریم، ریشه همه نابسامانی های روحی و جسمی ما در این 7 صفت خلاصه می شود.
                            یه جایی خوندم سه تاش مهمترینه: خشم و کینه و حسد

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
                              عجب
                              ن ی م ا رو اگه سرهم بنویسیم ستاره دار میشه.
                              آ ز ا دی رو هم همینطور
                              جمع کنید این بساطو بابا
                              دلیلش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                بحران پیر شدن احتمالا در 20 سال آتی گریبان خیلی از جاها را خواهد گرفت حتی ایران!
                                این باعث میشه که سازمانهای تأمین اجتماعی به ورشکستگی دچار بشوند چون با افزایش عمر افراد جامعه، تأمین اجتماعی مدت زمان بیشتری مجبور به پرداخت حقوق بازنشستگی خواهد بود.

نظر

پردازش ...
                                X