اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• EUR/NZD - DAILY

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 09-08-2013, 06:08 PM

نظر

• EUR/GBP - H4

نظر

• برای هفته آتی انتظار:

1- تقویت ین و فرانک

2- تضعیف پوند، استرالیا و نیوزلند

را دارم. این امر خصوصاً با سناریوی تشدید تنش نظامی بر سر سوریه پیوستگی نزدیکی دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          GBP/CAD - H4

رنگ ها را اشتباه زدم. منطقه سبز ریسک و منطقه سرخ ریوارد معامله فروش ما را نشان می دهد. (باید بر عکس می زدم)

نظر

• GBP/AUD - H4

بین این دو ارز بازنده جنگ، استرالیا حساسیت بیشتری به تنش دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
              USD/JPY - H4

علی جان سلام

منظورتون از باکس قرمز و سبز نفهمیدم

قرمز یعنی عرضه ، سبز یعنی تقاضا برای این نرخ برابری است؟

با این تحلیل یعنی تا کف کانال ریزش داریم؟

میشه یه خورده توضیح بدید ، میدونی که روش پوزیشن فروش دارم "از سقف"

عزیزی
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                علی جان سلام

عزیزی
                سلام خلیل جان

یعنی من از فردا فروشنده دلار به ین هستم با ریسک منطقه قرمز و ریوارد منطقه سبز.

نظر

• علی جان ببخشید اینجا پست میزنم گفتم تاپیک شما پر بازدیده ما هم یه بهره ای ببریم.

ارادتمند---------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• AUD/CAD - H4

الگوی CRAB . انتظار دارم ابتدا قیمت کانال انحراف از معیار را به بالا بشکند و دوباره به PRZ بازگردد و سپس ریزش اصلی آغاز شود.

نظر

• تصمیم دارم در دوره آموزش برنامه نویسی زبان mql از سوی شرکت رسا شرکت کنم و رفته رفته به یک برنامه نویس ماهر تبدیل بشوم.

دوستانی که تمایل به شرکت در این دوره دارند به من پیام خصوصی بدهند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                        علی جان سلام

عزیزی
                        اعصابم خرابه تنها ارزی که گپ 40 و اندی پیپی رو به بالا زد این ارز بود

پوزیشن در هشتاد و انذی پیپ مثبت ریسک فری کرده بودم منتهی نیمه اول در 71 پیپ مثبت بسته بودم.

آخه چرا ارزی که ما ترید روش داشتیم و اینهمه در سود بود با چنین گپی مارو پرت کنه بیرون... این همه ارز ... خدا لعنت کنه این تعطیلی بازارها رو

فردا باز روز خداست ، روی دلار استرالیا به دلار نیوزلند سل نزدیم گفتیم اینجا بهتره ، پوزیشن های ملت رو نجات میدیم و در سود و مسیر همراهیشون میکنیم اما وقتی چنین مشکلی برایمان بر میخورد کسی نیست حتی دلداری دهد برسد راهنمایی کند چرا که ذهن ما الان در پی انتقام گیری و بی تصمیمی و بی برنامه ای هست.

بخدا از سود نکردن ناراحت نیستم و میدونم دوباره موقعیت بدست میاد هیچ حس و حالی ندارم اما سوال در ذهنم هست چرا فقط این ارز ... چرا ارزهای دیگه اینچنین گپی نزد.

مطمئن هستم بازار باز ین ژاپن در برابر دلار تقاضا میکنه اما بدون خلیل ...
                        ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 09-09-2013, 02:32 AM

نظر

• سلام خلیل جان

فدای سرت داداش موقعیت دیگه جبران میکنی.تازه ضرر هم که نکردی سود ت کمتر شده.در ضمن پوند ین و دلار ین هم این گپ ها را دارند شاید به خاطر خبرهای مربوط به ین و ضعیف شدن آنها بوده.به هرحال بیخیال بنظرم روی استرالیا دلار زوم کنی بهتر باشه.برای خرید.

نظر

• ممنون اما ریزش استرالیا دور از ذهن نیست و احتمالاً بعد از این اصلاح نزولی زیگزاگ وارش یه صعود کنه بعد بریزه

نظرتون در مورد nzdusd و nzdcad چیه؟ رو هر دو اردر سل گذاشتم

البته اردرها بعد از صعود مجدد در جای بهتری منتقل خواهم کرد.

نظر

• خلیل جان فدای سرت.

به نظر من که این صعودها باعث می شود ریسک به ریوارد بهتری برای فروش داشته باشیم. من به تقویت ارزهای ریسک-گریز ین و فرانک در برابر نیوزلند، استرالیا و پوند در این هفته ایمان دارم. دلار/ین و کانادا/ین هم حتی فروشی هستند که نشان از قدرت ین دارد.

هفته پرسودی خواهیم داشت.

نظر

• AUD/CHF - H4

Bearish Nen Star Pattern

با انتظارات ما برای تضعیف ارزهای ریسک گریز در برابر ارزهای ریسک محور نیز همخوانی کامل دارد.

نظر

پردازش ...
                                X