اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اااااااااااااااااااه. بریز دیگه اعصاب خرد کن. همین دیروز از برزیل 6تا خوردید چرا ارزش ارزتون کم نشد:دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• امیر جان زمانی میریزه که:

1- کلی روند صعودی از دست داده باشیم

2- از منطقه بازگشت احتمالی غافل و خسته امون کرده باشه

همیشه همینجور بوده و تا ابد خواهد بود و در واقع همین حرکت باعث کلی ضرر و نا امیدی در بین تریدرهای ایران زمین شده و خواهد بود

امیدوارم که بریزد و به مراد دلت برسی عزیزم
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        اااااااااااااااااااه. بریز دیگه اعصاب خرد کن. همین دیروز از برزیل 6تا خوردید چرا ارزش ارزتون کم نشد:دی

علی جون داداش ارز بده جنازه تحویل بگیر. همون حرف دیروزمون شد زود وارد شده بودیم. فکر کنم الان بشه روش حساب کرد. صبح نیمه خواب پاشدم دیدم به به چقدر ریخته همین که اومدم خوشحالی کنم دیدم نیوزلند از اونور حالگیری کرده. کلا وقتایی همبستگی دارن که بخوان حال منو بگیرن بقیه اوقات ندارن

ارادتمند------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دقیقاً امیر جان.

ما سه شنبه نباید وارد می شدیم. خوشبختانه اینقدر اردر لیمیت داشتم که الان همه ضررهام جبران شده خداروشکر. تو و حاج مهدی هم انشالله همینطور.

حالا مونده حسین آقای اوباما که یه تهدیدی بکنه بشار رو و دوباره این ارزهای ریسک محور بریزن. روی پوند/فرانک سل استاپ سنگین دارم و فکر می کنم سقف دوقلو بزنه. روی ازی/کانادا هم چنین سناریویی متصور هستم. پوند/ازی هم خفاش خون آشام خوب داره حال این کانگوروهای وابسته به چین رو میگیره.

انشالله هفته با سود هم بسته میشه.
          ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 09-12-2013, 09:16 AM

نظر

• علی جان یه بچه خفاش گرفتم. همون قضیه بدون تریگره!!! هم رو پیووت بود هم مقاومت کلاسیک یه الیوتم زورکی بهش چسبوندم

ارادتمند------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
              دقیقاً امیر جان.

ما سه شنبه نباید وارد می شدیم. خوشبختانه اینقدر اردر لیمیت داشتم که الان همه ضررهام جبران شده خداروشکر. تو و حاج مهدی هم انشالله همینطور.

حالا مونده حسین آقای اوباما که یه تهدیدی بکنه بشار رو و دوباره این ارزهای ریسک محور بریزن. روی پوند/فرانک سل استاپ سنگین دارم و فکر می کنم سقف دوقلو بزنه. روی ازی/کانادا هم چنین سناریویی متصور هستم. پوند/ازی هم خفاش خون آشام خوب داره حال این کانگوروهای وابسته به چین رو میگیره.

انشالله هفته با سود هم بسته میشه.
              هی بگین استاپ رو جابجا نکن ... !!!؟؟؟

کلی کار دارم ... !!

Elegance
              is in
              Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

علی جان یه بچه خفاش گرفتم. همون قضیه بدون تریگره!!! هم رو پیووت بود هم مقاومت کلاسیک یه الیوتم زورکی بهش چسبوندم

ارادتمند------------امیر

علی جان استقلال و پرسپولیس فدای سرمون. صبحتهای پی آر زد محکم یادته؟ 20 پیپ و ریسک فری. بیا لایو تست کنیم ببینیم میشه یا نه من که میگم 90% مواقع میشه.

ارادتمند---------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

علی جان استقلال و پرسپولیس فدای سرمون. صبحتهای پی آر زد محکم یادته؟ 20 پیپ و ریسک فری. بیا لایو تست کنیم ببینیم میشه یا نه من که میگم 90% مواقع میشه.

ارادتمند---------امیر
                  آره امیر. تیمتو ول کن بیا طرفدار تیم ملی شو!

درباره اون ایده ، حالا تازه ایده بهتری هم به ذهنم رسیده. کاری می کنیم 1 پوزیشن ضررده هم نداشته باشیم. قول میدم!

نظر

AUD/CAD - H4

الگوی CRAB . انتظار دارم ابتدا قیمت کانال انحراف از معیار را به بالا بشکند و دوباره به PRZ بازگردد و سپس ریزش اصلی آغاز شود.

نظر

• طلا - 4 ساعته

الگوی BAT

الگوی CRAB

واگرایی

الگوی AB=CD در تایم 1 ساعته

ضمناً پیوت سالانه در 1285$ قرار دارد.

من سنگین وارد شده ام.

نظر

طلا - 4 ساعته

الگوی BAT

الگوی CRAB

واگرایی

الگوی AB=CD در تایم 1 ساعته

ضمناً پیوت سالانه در 1285$ قرار دارد.

من سنگین وارد شده ام.
                        جانممممممممممممممممممممممممممممممممممم

نظر

• نوش جونت حاج علی. آی حال میده آدم سنگین که وارد میشه بره توی سود. البته خبرها الان رگباری میان عزیز دل گفتم که خدایی نکرده اتفاق ناجوری نیوفته.

ایشالا که اگر پوزهات باز میمونه همینطوری خبرها به سودت بیان

ارادتمند--------------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر مرسی....فقط بگم خدا رو شکر که از 4 تا پوزیشینی که گرفتم یکی حد سود نداشت! الان می خواستم دوباره وارد بشم دیدم بروکر کلاً اردر نمیگیره! ظاهراً طلا نایاب شده!

نظر

• امیر مرسی....فقط بگم خدا رو شکر که از 4 تا پوزیشینی که گرفتم یکی حد سود نداشت! الان می خواستم دوباره وارد بشم دیدم بروکر کلاً اردر نمیگیره! ظاهراً طلا نایاب شده!

نظر

• سلام

طلا بیشتر صعود نمیکنه و تا 1309 برمیگرده
                                ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 09-18-2013, 11:01 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                                معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                                -----------------------------------------------------------------------------------------------
                                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

پردازش ...
                                X