اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• برگرده توی سود استاپ اوت خواهم شد.

نظر

• علی جان Pip Value واسه گولد چقدر هست ؟

بلفرض بخوام ریسک 1 الی 2% برروی سرمایه صد هزار دلار کنم نحوه مدیریت سرمایه و لاتیج.و مارجین.. مثل بازار ارز هست یا فرق داره کلاً؟میشه واسم تشریح کنی عزیز دل

تا به امروز دقیق ترین آنالیزهام روی طلا بوده ، و هیچ وقت معامله نکردم " کامدیتی باز نبودم"

با سپاس فراوان
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• درود خلیل جان

والا من اینطوری حساب می کنم که هر دلاری که طلا حرکت کنه با حجم 1 لات معادل 100 دلار حساب من هست.

شاد باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
          علی جان Pip Value واسه گولد چقدر هست ؟

بلفرض بخوام ریسک 1 الی 2% برروی سرمایه صد هزار دلار کنم نحوه مدیریت سرمایه و لاتیج.و مارجین.. مثل بازار ارز هست یا فرق داره کلاً؟میشه واسم تشریح کنی عزیز دل

تا به امروز دقیق ترین آنالیزهام روی طلا بوده ، و هیچ وقت معامله نکردم " کامدیتی باز نبودم"

با سپاس فراوان
          یه خورده مطالعه کردم و یه چیزای دستگیرم شد .

مثل اینکه ارزش هر پیپ در یک لات استاندارد 100 دلار هست .

یکبار روی دمو ترید زدم و به صورت عادی که در بازار ارز محاسبه ریسک میکنم لات سایز حساب کردم روی 2% ریسک ، اما وقتی استاب لاس خورد 4% و اندی ضرر مواجع شد که پی بردم فرق داره .

البته فرق ها جزئی هست و چیز خاصی نداره.

شاید در آینده طلا را به مجموعه ایندکس های مغاملاتیم افزودم ، همچنین سهام های از بازارهای مالی !

تنها مسئله مهم واسم اسپرد و کمیسیون معاملات هست که نباید بیش از حد باشه (سوداگریم و نباید این عوامل زیاد باشه و جلوی معاملات سوداگریمون بگیره )

ارادت
          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 09-19-2013, 01:37 AM

نظر

• خلیل جان

هر لات استاندارد طلا برابر با 100 اونس طلا هست. اگر از این مسیر حساب کنی بهتر درک میکنی.

پوزیشن 0.01 لات یعنی خرید یک اونس طلا .

pip value مثل یورو دلار هست و هر یک دلار طلا برابر با 10 پیپ هست.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
              درود خلیل جان

والا من اینطوری حساب می کنم که هر دلاری که طلا حرکت کنه با حجم 1 لات معادل 100 دلار حساب من هست.

شاد باشی
              ممنون داداش

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
              خلیل جان

هر لات استاندارد طلا برابر با 100 اونس طلا هست. اگر از این مسیر حساب کنی بهتر درک میکنی.

پوزیشن 0.01 لات یعنی خرید یک اونس طلا .

pip value مثل یورو دلار هست و هر یک دلار طلا برابر با 10 پیپ هست.
              ممنون داداش پیام

حوضله مطالعه ساعت دو نصف شب نداشتیم به همین خاطر سوال پرسیدم ، اما همون هنگام از تنبلی خارج شدیم یه مطالعه کوچیک زدم متوجه فرق ها ... شدم

حتماً ایندکس های که به درد سوداگری میخورند انتخاب میکنم برای ترید ، یه کاستومایز در ماکت واچم نیاز هست که به زودی ترید از سر خواهم گرفت و اینکار انجام میدم.

ارادت

نظر

• سلام

قربان دریکی از پستهاتون آوردید که پیووت سالیانه ظلا در 1285 قرار داره در حالی که در اندیکاتور yearly pivot بنده عددی فراتر از این قرار داره.آیا از اندیکاتور خاصی استفاده میکنید ؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط aio نمایش پست ها
                  پیام جان من از صبح در پی شکار این جفت-ارز هستم. صعودی که صعودی هست اما خریدم رو اینجا انجام خواهم داد:

2 الگوی shark و deep crab روی حمایت 1 ماهانه .

شاد باشی
                  وارد prz شده. با توجه به شادوها، من وارد شده ام.

نظر

وارد prz شده. با توجه به شادوها، من وارد شده ام.
                    علی جان اگر وارد شده که هیچ .موفق باشی .ولی اگر هنوز وارد نشدی بالاتر از این خطی که مشخص کردم وارد بشی ریسکش کمتره . خودمم همینجا دوباره وارد میشم.

البته شما خودت بهتر میدونی . من فقط نظرمو گفتم.

هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• AUD/NZD - H1

به جز الگوهای SHARK و DEEP CRAB در تایم 4 ساعته، یک الگوی DEEP CRAB دیگر هم در تایم 1 ساعته داریم که بر قدرت منطقه PRZ می افزاید.

نظر

AUD/NZD - H1

به جز الگوهای SHARK و DEEP CRAB در تایم 4 ساعته، یک الگوی DEEP CRAB دیگر هم در تایم 1 ساعته داریم که بر قدرت منطقه PRZ می افزاید.
                        dash ali frk konam olgo shark to h4 fail shode bashe . dorose ??

bebakhshit fingilish typ kardam pc nadaram ba tabletam ??
                        کلی کار دارم ... !!

Elegance
                        is in
                        Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• آره حاجی جان. شارک فیل شده.

امیدمان به 2 تا خرچنگ هست.

نظر

• سلام

شاید این تحلیل هم کمکی برای کاربران باشد.

کاربرانی که روی این حفت ارز ترید های سل بدون استاپ دارند و امید برگشت رو در سر دارند به نظر من همانطور که قبلا هم در تحلیل ها گفته بودم با توجه به سرو شانه ای که در این حفت ارز داریم و پولبکی که به خط روند شکسته شده انجام شد و همچین واکنش به ناحیه پی ار زد دو الگویی که دوستان قبلا داشتند که تارکت الگوهای هارمونیک کراپ و شارک هم در ان پولبک تاچ شد.

همانطور که گفته شده ناحیه پولبک بهترین نقطه برای فروش جهت رسیدن مارکت به 1.1232 که معادل طول سرو شانه و هم جنین لول 161.8 فیبو پروجکشن نیز میباشد خواهد بود و حتی احتمال یک حمله به پی ار زد الگوی هارمونیکی هستش که ان ناحیه در 1.1208-1.1199 مباشد.

و بهترین ناحیه برای مارتینگل کردن جهت خروج با کمترین ضرر جهت کاربرانی که در ناحیه های بالا اقدام به خرید داشته و استاپ لاس استفاده نکرده اند به امید برگشت.

تحلیل تصویری قبلا ارائه شده است.
                            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 09-20-2013, 01:33 AM
                            امضاء

نظر

• شاید هم بخاطر این کوسه زبون بسته خدا رحمش بگیره ... !!

کلی کار دارم ... !!

Elegance
                              is in
                              Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• سندی دیگر بر بیهودگی تحلیل فاندامنتال

پیش از این نیز یک بار در همین جستار گفته بودم که چندین بانک و صندوق سرمایه گذاری بزرگ به اطلاعات و گزارش های فدرال رزرو پیش از عامه بازار دسترسی دارند. اکنون یک بار دیگر به نظر می رسد که این مسئله ثابت شده که اخبار و گزارش های بسیار مهم پیش از آن که به دست ما برسد، توسط نهادهای غول پیکر مالی دریافت شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

گزارش نشست فدرال رزرو در پریشب که باعث صعود شدید طلا ظرف چند دقیقه شد، به احتمال بسیار زیاد پیش از انتشار عمومی در اختیار گروهی از رانت خواران بزرگ قرار گرفته بوده است.

"The simplest explanation seems to be that the information was leaked to significant players and entities, and they were able to get out in front of everyone else," said Scott Carter, CEO of Lear Capital, a precious metals trading firm.

منبع

در چنین شرایط جنگ نابرابری، تحلیل فاندامنتال چه سودی می تواند داشته باشد؟

نظر

پردازش ...
                                X