اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
    تایم 1 ساعته:

شاهد الگوی گارتلی هستیم. در صورت تایید، احتمالاً موج 2 از یک موج پرقدرت 3 خاتمه خواهدیافت که حالی اساسی به ما خواهدداد.

یک مقدار این جمهوری خواهان ابله دست از لجبازی بردارند، ین و فرانک جذابیت خود را از دست داده و سفره ما را رنگین خواهند کرد.
    نتیجه:

با خروج از مثلث، رشد این جفت-ارز در مسیر هموارتری پیش بینی می شود.

نظر

باز هم دستکاری در بازار طلا

این طلا در ماه های اخیر هدف شدیدترین دستکاری های تاریخ بازار بوده است. حداقل 3 مورد آن را خود من در این جستار پوشش داده ام. امروز هم آخرین مورد این دستکاری های متقلبانه روی داد. به این چارت تایم 5 دقیقه طلا بنگرید:

کی تا به حال در 2 دقیقه طلا 25$ ریخته بوده است؟!

طبق گفته های مسئولین بازار کالای شیکاگو، علت این ریزش سنگین یک سفارش فروش غول آسای 5000 لاتی بوده است!

این سفارش به حدی سنگین بوده که برای 10 ثانیه معاملات را در بزرگترین بازار کالای جهان متوقف کرده است!

حالا به نظر شما چه کسی می تواند 5000 لات فروش طلا بزند؟!

حدس من این است که بروبچه های فدرال رزور و کارتل های خون آشام بانکی حاکم بر سیستم مالی آمریکا خواسته اند پیام بدهند که هر چند دولت فدرال تعطیل است، اما مبادا به فکر سرمایه گذاری در طلا بیفتید. ما هنوز هستیم و اسکناس های پشت سبزمان پشتوانه قدرت ما هستند!
      خوب میگم که حکایت های داره این طلا ، هرآنچه گشتم یک قاعده و یک سری عوامل مهم تاثیر گذار به صورت روتین برای این فلز زرد رنگ پیدا کنم نشد که نشد ! بی شک دلیل بالا برایم قانع کننده است

ویرایش: این حرف الان نمیزنما ، خیلی وقته بیان کردم طلا از دیدگاه بنیادی اصلاً نمیشه الگو درست درمونی ازش بیرون آورد . حالا هم که کم کم چنین اخباری برای دستکاری میاد بیرون و موضوع رو روشن تر میکنه

مرسی
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-12-2013, 01:53 AM

نظر

باز هم دستکاری در بازار طلا

این طلا در ماه های اخیر هدف شدیدترین دستکاری های تاریخ بازار بوده است. حداقل 3 مورد آن را خود من در این جستار پوشش داده ام. امروز هم آخرین مورد این دستکاری های متقلبانه روی داد. به این چارت تایم 5 دقیقه طلا بنگرید:

کی تا به حال در 2 دقیقه طلا 25$ ریخته بوده است؟!

طبق گفته های مسئولین بازار کالای شیکاگو، علت این ریزش سنگین یک سفارش فروش غول آسای 5000 لاتی بوده است!

این سفارش به حدی سنگین بوده که برای 10 ثانیه معاملات را در بزرگترین بازار کالای جهان متوقف کرده است!

حالا به نظر شما چه کسی می تواند 5000 لات فروش طلا بزند؟!

حدس من این است که بروبچه های فدرال رزور و کارتل های خون آشام بانکی حاکم بر سیستم مالی آمریکا خواسته اند پیام بدهند که هر چند دولت فدرال تعطیل است، اما مبادا به فکر سرمایه گذاری در طلا بیفتید. ما هنوز هستیم و اسکناس های پشت سبزمان پشتوانه قدرت ما هستند!
        لحظه ای که واگرایی خروج سرمایه رو به هم زدن و استاپ ها رو جارو کردن. از جمله استاپ من. در حالی که دلار کانادا به دلار که تو تحلیلای شخصیم گذاشته بودم و بر اساس همبستگی منفی قوی ریزش خودشو ادامه داد ولی طلا به جای بالا رفتن ریخت. عرضه دلار در اون لحظه، در حالت کلی نشون دهنده تقاضای طلا بود ولی طلا ریزش کرد. نتیجه اخلاقی : با استاپ کار کنیم چون قطعیتی در بازار نیست.

ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 10-12-2013, 09:01 AM
        https://t.me/MoRaFx

نظر

• این نرم افزار خوراک تکنیکالیست هایی مثل شماست

ویرایش توسط اوپانیشاد : https://www.traderha.com/member/5664-اوپانیشاد در ساعت 10-12-2013, 02:04 PM
          یادمان باشد :
          کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• یک سوال از فاندامنتالیست ها

آمار صادرات و واردات چین امروز منتشر شد. در حالی که صادرات کمتر از پیش بینی ها بود، واردات اما بیشتر بود و لذا تراز تجاری چین بسیار پایین تر از پیش بینی ها درآمد.

این به نفع دلار استرالیا است یا خیر؟

یک دیدگاه می گوید که چون واردات افزایش یافته پس به نفع دلار استرالیا است.

اما دیدگاه دیگر - از جمله خود من - بر این باور است که با توجه به کاهش صادرات و افزایش واردات، چین الان کلی انبار پر از کالاهای اولیه دارد و چون صادراتش هم کاهش داشته، تا مدتی نرخ واردات را کاهش خواهدداد و لذا تقاضا برای دلار استرالیا کاهش داشته و منجر به افت آن می شود.

کدام دیدگاه درست است؟

نظر

مانور جنگنده های اسرائیلی

در این مانور بمباران اهداف دور - و سوختگیری هوایی - تمرین شده است. مشخص است بهبود روابط ایران و غرب کک به تنبانشان انداخته.

جالب این که اسرائیل همیشه با ترکیه همکاری نظامی می کرد اما از زمانی که کماندوهایش 9 ترک را در کشتی فلوتیلا کشتند و ترکیه سفیر اسرائیل را اخراج کرد، روابط نظامی اسرائیل با یونان گرم شده است! بد نیست بدانید که یونان همیشه هوادار عرب ها در تنش با اسرائیل بوده و اصولاً یهودستیزی در یونان ریشه ای قوی و تاریخی دارد.

جالب تر اینکه نام فلسطین برگرفته از یک قوم باستانی جنگآور بوده که در غزه ساکن بوده اند. Philistines . این قوم دریانورد به احتمال زیاد یونانی تبار بوده اند و جالوت از میان همین ها بوده است که جنگش با داوود اسرائیلی شهره تاریخ است. عرب های ساکن این منطقه تا مدتها اصولاً از وجود چنین نامی و چنین قومی بی خبر بودند اما برای جعل هویت تاریخی برای خود نام فلسطین را برگزیدند در حالی که فلسطینی های باستان نه عرب بودند و نه حتی سامی. بلکه هندواروپایی تبار بودند (مثل ایرانی ها، هندی ها، یونانی ها، ژرمن ها ....)

تنش دیگر تاریخی بین یونانی ها و یهودی ها به زمان سلطه خشن یونانی ها بر اسرائیل پس از اسکندر برمی گردد. یونانی ها به شدت از آداب قومی یهودی ها نفرت داشتند و یک بار دستور دادند که ختنه ممنوع! و اینکه مردان یهودی بایستی مانند یونانی ها دامن بپوشند. یهودیان متعصب این را برنتافتند و شورش بزرگ مکابی آغاز شد. یونانی ها را تارومار کردند و دل و روده هایشان را از کوچه ها آویختند و نام مکابی جاودانه شد. دولت مکابیان تا هجوم رومیان پایید و در سال 70 میلادی با سرکوب خونین و خشن رومی ها، دیاسپورا آغاز شد.
              تا قبل از سفر موجودی بنام نتانیاهو به ایالات متحده درست پس از برگشت آقای روحانی از سفر نیویورک بمنظور ....خوری همراه با تحکم یهودی تبارانه نظری درباره اسراییل نداشتم.

اما حال باید بگویم این این موجود کثیف و جرسومه های دور و برش سر جمع یک مشت بی همه چیز و زالو صفت و سراپا مزخرفیجات هستند که تنها بدنبال برهم زدن آرامش منطقه هستند تا در این گل آلود کردن آب به مقاصد بی شرفانه خود که بهره برداری از کشوری بنام ایالات متحده است برسند.

بر هیچ کس پوشیده نسیت کارتل یهود خون ایالات متحده را در شیشه کرده و پشت این غول اقتصادی به هر بهانه ای بر همه کشورها نسبت های ناروا می دهد.

و یادمان نخواهد رفت که ایالات متحده پس از سالها گوشه چشمی به ایران برای بازسازی ارتباط بین این دو کشور نشان داد، اما مشتی خاک بنام اسراییل با وز وز کردن در گوش آقای اوباما او را در تنگنای روان ساختن چنین کلماتی درست بر خلاف گفته های پس از نشست وزرای خارجه دو کشور و پیش از سفر نتاینیاهو قرار داد.

هرچه می کشیم از دست جماعتی از یهودیان همه چیز حواه هست و بس.

بعضی وقتا فکر میکنم یهودیان دست بریتانیایی ها رو از پشت می بندن با این کارهاشون - البته باز اینان کارهایشان مثل بریتانیایی ها همیشه پشت پرده نیست و گهگاهی سر از نهان بیرون می آورند و دالی کوچکی می کنند.

ارادتمند
              Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                تا قبل از سفر موجودی بنام نتانیاهو به ایالات متحده درست پس از برگشت آقای روحانی از سفر نیویورک بمنظور ....خوری همراه با تحکم یهودی تبارانه نظری درباره اسراییل نداشتم.

اما حال باید بگویم این این موجود کثیف و جرسومه های دور و برش سر جمع یک مشت بی همه چیز و زالو صفت و سراپا مزخرفیجات هستند که تنها بدنبال برهم زدن آرامش منطقه هستند تا در این گل آلود کردن آب به مقاصد بی شرفانه خود که بهره برداری از کشوری بنام ایالات متحده است برسند.

بر هیچ کس پوشیده نسیت کارتل یهود خون ایالات متحده را در شیشه کرده و پشت این غول اقتصادی به هر بهانه ای بر همه کشورها نسبت های ناروا می دهد.

و یادمان نخواهد رفت که ایالات متحده پس از سالها گوشه چشمی به ایران برای بازسازی ارتباط بین این دو کشور نشان داد، اما مشتی خاک بنام اسراییل با وز وز کردن در گوش آقای اوباما او را در تنگنای روان ساختن چنین کلماتی درست بر خلاف گفته های پس از نشست وزرای خارجه دو کشور و پیش از سفر نتاینیاهو قرار داد.

بعضی وقتا فکر میکنم یهودیان دست بریتانیایی ها رو از پشت می بندن با این کارهاشون - البته باز اینان کارهایشان مثل بریتانیایی ها همیشه پشت پرده نیست و گهگاهی سر از نهان بیرون می آورند و دالی کوچکی می کنند.

ارادتمند
                آز کوزه همان برون تراود که در اوست.
                مدیر فروم و این گونه هتاکی و بی ادبی

نظر

• من موندم این تاپیک چه علاقه ای دارد که هر از چند گاهی شروع می کند به جاده خاکی رفتن و بحث را به حاشیه کشاندن!!

اینقدر هم در مورد مسیح و یهود و اسلام و .... بحث نکنید. هر بدبخیت داریم از سر کشاندن مذهب و ..... به رویهه جامعه بوده است.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• دوستان بنده نه به قومی به اهانتی کردم و نه به دین و مذهب و عقیده ای بی حرمتی!

نمی دانم چرا هرگاه اسم از جماعتی آورده می شود که کاری بر خلاف کشور ما انجام داده اند به حساب بی حرمتی و هتک حرمت گذاشته می شود.

جناب markus دوست خوبم محبت کنید متن را با دقت بیشتری بخوانید.

خواشمندم اظهار نظر را با اینگونه فرافکنی ها به هتکی منسوب نفرمایید.

بنده به شخصه ایرانی هستم و نیازی نمی بینم به کل یک قوم بی حرمتی کنم تا افراد دیگر اجازه دهم به بنده حقیر گوشزد نمایند.

با سپاس
                    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-12-2013, 04:58 PM
                    Think / Act / Enjoy

نظر

دوستان بنده نه به قومی به اهانتی کردم و نه به دین و مذهب و عقیده ای بی حرمتی!نمی دانم چرا هرگاه اسم از جماعتی آورده می شود که کاری بر خلاف کشور ما انجام داده اند به حساب بی حرمتی و هتک حرمت گذاشته می شود.جناب markus دوست خوبم محبت کنید متن ر با دقت بیشتری بخوانید.با سپاس
                      خوبه که قصد توهین نداشتید. اگر به قصد توهین مینوشتید چه می شد.اگر ما به شما مسلمان ها این حرف ها رو بزنیم که شما کمربند بمب به خودتون می بندید و زن ه و کودکان بی گناه رو می کشتید.
                      ویرایش توسط markus : https://www.traderha.com/member/10413-markus در ساعت 10-12-2013, 05:01 PM

نظر

• markus؛

آن حیواناتی که زن و بچه بی گناه می کشند در هر دو سوی جنگ اعراب و اسراییل وجود دارند. چه کمربند به خود ببندند چه دکمه پرتاب بمب و موشک را در کابین هواپیمایشان فشار دهند. هر دو گروه این انسان نمایان محکومند و بی آبرو.

نظر

• نوشته اصلی توسط markus نمایش پست ها
                          خوبه که قصد توهین نداشتید. اگر به قصد توهین مینوشتید چه می شد.اگر ما به شما مسلمان ها این حرف ها رو بزنیم که شما کمربند بمب به خودتون می بندید و زن ه و کودکان بی گناه رو می کشتید.
                          دوست خوبم حق با شماست.ضمنا من ایرانی هستم نه یک مسلمان تندرو که به هر بهانه ای انسان های بی گناه را به کشتن می دهد.به دین شما هم احترام میزارم مارکوس جان.در ضمن لزومی نداره بحث رو به اینجاها بکشونید، بنده درباره سیاستهای یک دولت نظر دادم نه درباره یک قوم و یک مذهب و عقیده.با احترام
                          Think / Act / Enjoy

نظر

ارادتمند
                            نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            دوست خوبم حق با شماست.ضمنا من ایرانی هستم نه یک مسلمان تندرو که به هر بهانه ای انسان های بی گناه را به کشتن می دهد.به دین شما هم احترام میزارم مارکوس جان.در ضمن لزومی نداره بحث رو به اینجاها بکشونید، بنده درباره سیاستهای یک دولت نظر دادم نه درباره یک قوم و یک مذهب و عقیده.با احترام
                            بسیار سپاسگزار شما هستم که قصد توهین نداشتید.
                            قضاوت به عهده ی خدا و کاربران با وجدان
                            پیرو فرمایش جناب آقای مهندس ..... دیگر این بحث رو ادامه نمی دهم.
                            خداوند همه ی مارا به راه راست هدایت فرماید. مخصوصا من سراپا تقصیر را

نظر

• من از دوست خوبمون جناب markus که آیین یهودی دارن همین جا عذرخواهی میکنم و امیدوارم حمل بر بی احترامی به آیین یهود نشده باشه.

بنده هیچ خصومتی با یه مذهب و آیینی ندارم و به همشون احترام میزارم.
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• عقاید افراطی از هر بینش و عقیده که باشد وبرانگر هست ،، دنیا داره به بد سمتی پیش مبره ،،

چه دنیای زیبائی بود دهه 1960 و 70 و چه زود سپری شد ،، بیشتر ( میگویم بیشتر و نه همه ) عشق و محبت حاکم بود، و دنیا به یک ملت چگونه با احترام و عظمت نگاه میکرد،، و چه زود گذشت

دلم هوای گریه دارد

با امید روزهای خوب برای همه،، هر چند که باورش مشگله،،
                                ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-12-2013, 05:52 PM
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X