اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط aio نمایش پست ها
    eur/aud - daily

قیمت روی خط روند صعودی قرار دارد. هر چند به نظر می رسد که این خط روند به زودی شکسته شود، اما با یک برگشت مقطعی سودآور چطورید؟

تایم 4 -ساعته:

در حول و حوش خط روند روزانه، الگوی bat نضج گرفته که نخستین واکنش های قیمت به منطقه prz آن دیدنی بوده است. احتمال دارد شاهد حدود 50 پیپ ریزش دیگر هم باشیم اما به نظر می رسد که یک برگشت بسیار محتمل باشد. تریگر ما برای خرید شکست خط روند و یا سطح مشخص شده می باشد.
    الگوی ما fail شد. (بعدها خواهم گفت که چطور از همین تیپ ریورسال ها می شود سود خوبی بیرون کشید.)

این جفت-ارز رسماً وارد فاز نزولی شدید شده است.

نظر

به نظر می رسد که این هفته، هفته ریسک-گریزی باشد.

چارت های استرالیا تقریباً به همه ارزها نشان از ریزش دارد. به دلار و یورو را که گذاشتم این هم از بقیه:

Aud/chf - h4

butterfly

bat

همپوشانی دو الگوی پرقدرت گویاست.

Aud/jpy - h4

butterfly
      همگی fail شدند.

نظر

nzd/usd - h4

همپوشانی منطقه prz الگوی gartley با سقف یک کانال فرضی.

تایم 1 ساعته:

butterfly

کلاً اوضاع بازارها طبیعی نیست. مراقب باشید. حس می کنم مقداری می خواهند کالاها و ارزهای ریسک محور را بالا بکشند و بعد دروازه جهنم را باز کنند.
        failed

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          خب گند دستکاری قیمت ها گویا به حدی رسیده که FCA وارد عمل شده است.

U.K. FCA Opens Formal Probe Into Foreign-Exchange Trading - Bloomberg
          واقعاً که بزرگان شورش دراوردن ، این روزا تحلیل و ترید سخت شده ... قبلاً یه خورده محکمتر میشد یه تحلیل درج کرد اما الان از بس حرکات عجیب و غریب در حال وقوع هست که ...

چی بگم والله

نظر

gbp/aud - h4

دو الگوی ab=cd و alt bat

در اشل بزرگتر

تبدیل سطح قوی.

به نظر یک پول بکی به بالا داشته باشد. اگر این سطح بشکند، پوند صدها پیپ به طور هولناکی خواهدریخت. به نظرم هنوز زمانش سر نرسیده.
            failed

نظر

gbp/nzd - h4

wolfe و ab=cd روی یک منطقه حمایتی پیشین.
              failed

نظر

درود طاها جان

گن خیلی پیچیده هست. مضافاً اینکه من مطمئنم یک فراماسون همه فوت های کوزه گری اش را رو نمی کند.

شاد باشی
                اگر دوست داشتي كتاب (45 years in wall street) را بخون. خودش مطالبش را تقديم كرده به اونايي كه سخت تلاش مي كنند تا ياد بگيرند تا در نتيجه بتونند از قمار به معامله گري شيفت كنند.

conclusion آخر كتاب متن بسيار زيبايي گفته.

صفاي مرامت
                Think / Act / Enjoy

نظر

• این هفته برآیند کاری ام بسیار منفی بود. شاید از ابتدای هفته و با توجه به وضعیت بحران سقف بدهی آمریکا اصولاً نبایستی وارد معامله می شدم.

با این حال و با قاطعیت می گویم که به روش خودم - معامله بر اساس الگوهای هارمونیک و کلاسیک - وفادارم و تا زمانی که به من ثابت شود که برآیند این نوع معامله گری منفی است از این روش دست نخواهم کشید.

شاد باشید

نظر

• دیشب برای 2 جفت-ارز EUR/CHF و CAD/CHF دو الگو تشخیص دادم اما از بس برای چند تحلیل گذشته ام گزارش FAIL داده بودم حقیقتش رویم نشد اینها را بگذارم.

یک مدتی دوستان به من رخصت بدهند، ضریب تی پی خوردن تحلیل هایم را از 60% به 90% خواهم رساند. الان که با بحث سایکل ها آشنا شده ام می بینم تا الان مدل برره ای هارمونیک ترید می کرده ام.

بازار - فقط و فقط - بر اساس نظم درونی اش حرکت می کند و 100% قطعیت قطعی بر آن حاکم است. ما هستیم که نمی توانیم Code را بخوانیم.

نظر

• نظم در بازار - USD/CHF

نظر

• GOLD - H4

این کوسه مزاحم روی خط روند نزولی در حال کرم ریزی است. اگر به دریا برگردد ضررهای این هفته ما به کلی جبران خواهندشد.

الی آمین!

نظر

• سلام علی اقای نازنین و با محبت

عقل و فکر ناقص بنده میگه طلا از 1328 نتونه بالاتر بره شاید هم کمی پائین تر ،،چون چند روزه طلا از چند پیپی تارگت هاش بر میگرده،، الان 1311 هست

علی جان پیشنهادم اینه که کل پوزیشن هاتو بیار تو طلا

حتی در روزهای کم حرکت ،، بیشتر از روزهای پرحرکت ارزهای دیگه جابجائی داره

آی حرکت های زیبائی داره

موفق باشید
                          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-17-2013, 04:01 PM
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

یک مدتی دوستان به من رخصت بدهند، ضریب تی پی خوردن تحلیل هایم را از 60% به 90% خواهم رساند. الان که با بحث سایکل ها آشنا شده ام می بینم تا الان مدل برره ای هارمونیک ترید می کرده ام.

بازار - فقط و فقط - بر اساس نظم درونی اش حرکت می کند و 100% قطعیت قطعی بر آن حاکم است. ما هستیم که نمی توانیم Code را بخوانیم.
                            منتظر می مانیم . به نظرم نظم درونی بازار می تواند همان تلفیق زمان با قیمت باشد که استاد نیما در این رابطه می توانند بیشتر راهنمایی کنند .

به نظرم تجربیات اساتید در مورد زمان + قیمت + حجم در یک تاپیک جمع گردد و بررسی های بیشتر و منسجم تری صورت پذیرد .

ما را از نتایج تحقیقات تون اگاه سازید . موفقیت در این راه را برای شما و دیگر اساتید ارزومندم.

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

دیشب برای 2 جفت-ارز EUR/CHF و CAD/CHF دو الگو تشخیص دادم اما از بس برای چند تحلیل گذشته ام گزارش FAIL داده بودم حقیقتش رویم نشد اینها را بگذارم.

درود بر علی دوست خوبم

آفرین، آفرین، قطعیتی که بزرگان بازار بر اساس سطح قیمتی بر آن تکیه میزنند نه آن تعریفی که ما از حرکات مورچه وار روی نمودار داریم.

یک فکری در پس زمینه ذهنم دایما این نکته را به من یادآور می شود که بزرگان بازار بصورت دوره ای بر روی ارزهای مورد نیازشان در صورت رسیدن به سطوح هدفشان سرمایه گذاری می کنند و در صورتی که به آن سطوح نرسد پلان B را باجرا می گذارند.(حالا کدام پلان؟! نمی دانم!) البته این سطوحی که من از آن یاد میکنم برای حرکاتی بالای 1000 پیپ در نظر گرفته می شود تا قدرت نوسان های کوچک را در خود هضم و ناپدید کند.

ارادت در حد کف بازار وال استریت(Trading Floor)
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• علی عزیز خسته نباشی.

بهترین راه بهینه کردن هر استراتژی تست توی گذشته است حالا هارمونیک یک مشکلی که داره چون چشمی است وقتی به گذشته میری چیزی که میخوای رو می بینی نه چیزی که باید رو.

اما چیزی که مشخصه شما با این همت بالا ترشی هم بخوری باز یه چیز خفنی میشی ولی علی جون دنبال صد در صد نرو که داستان گشتم نبود نگرد نیست میشی. مارک داگلاسم میگه گشتم نبود ولی دقت حدود یا حتی بالای 90% در طولانی مدت شدنی است. حالا دیدمت بیشتر با هم صحبت میکنیم این چند وقته هم پر تعطیلی است خوراک دیدن دوستان گلی مثل شماست.

ارادتمند-----------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

پردازش ...
                                X