اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
    اتفاقا برعکس شما

فکر کنم منظور این دوست عزیز دولت تدبیر و امید هست که از همون اول بنا بر دوستی با دنیا گذاشتند.

و گرنه همه میدونیم که ایران و اسراییل مثل پنبه و آتش هیچ وقت گرد هم نتوانند جمع شوند. (البته به شرطی که سیاست شرافت به کار گیریم نه خفت )

پ.ن : در مثال بالا به خاطر اینکه دو گانه برداشت نشه خودم شفاف سازی می کنم
    آتش = ایران
    پنبه = اسراییل
    برای اینکه یک قهرمان متولد شود، سال ها باید بگذرد. حوادث باید مو به مو با سناریویی که نوشته شده اتفاق بیفتند.آنگاه قهرمانی که سال ها پیش تعیین شده به مردم معرفی میشود.( با شکل های مختلف،خودتان کمی فکر کنید)
    کاری به اسراییل ندارم.موضوع گفتگوی ما رابطه اسراییل و ایران نیست.کمی فراتر از این موضوع نگاه کنید. ظاهر امر دشمنی و کینه توزیست.عمق ماجرا فراتر از این هاست.
    کاری به 100 سال و 200 سال گذشته نداریم که حاکمان ایران چه کسانی بودند و چه ارتباطاتی داشتند.
    کاری هم نداریم که چرا قایم مقام فراهانی و امیرکبیر کشته شدند.
    کاری هم نداریم که مهد اولیا و آقا خان نوری که بودند که اگر بخواهیم در این مورد صحبت کنیم بسیار حرف ها گفته خواهد شد.
    فقط به رویدادهای 6 ماه گذشته عمیق نگاه کنید.
    بیشتر از این نمیتوانم بگویم.نشانه هایی دادم تا ذهنتان کمی کنجکاو شود.
    هیچ دعوا و کینه توزی هم با کسی نداریم.فقط نظر های خود را بیان میکنیم.قابل توجه آقای aio

نظر

• مارکوس؛

آیا دوست دارید مردم ایران را ضد یهودیان تحریک کنید؟! اردوگاه های نازی ها را یادتان رفته؟! از بوی گوشت سوخته آدم خوشتان می آید؟!

این تالار به صورت دموکراتیک اداره می شود. بقیه افاضات و اظهار فضل هایتان را در جستار دیگری پیگیری کنید.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
        مارکوس؛

آیا دوست دارید مردم ایران را ضد یهودیان تحریک کنید؟! اردوگاه های نازی ها را یادتان رفته؟! از بوی گوشت سوخته آدم خوشتان می آید؟!

این تالار به صورت دموکراتیک اداره می شود. بقیه افاضات و اظهار فضل هایتان را در جستار دیگری پیگیری کنید.

با احترام
        aio
        اتهامی وارد کردید که سندی برای آن ندارید.
        شما نظر خود را گفتید من هم نظرم را گفتم.
        برای سخنان من اگر جوابی دارید بفرمایید اگر جوابی ندارید حق اتهام زدن ندارید.
        کمی هم اخلاق تند خود را خوب کنید.
        با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
          سوزش شدید بندر بن سلطان از چشم انداز بهبود روابط ایران و آمریکا

Yahoo! News

قبلاً هم گفتم. روس ها، چینی ها، عرب ها، اسرائیلی ها، ترک ها، پان ترکیست ها، اپوزیسیون چلغوز چپ گرا، برادران قاچاقچی، مجاهدین خلق تروریست و دیگر فواحش سیاسی-اقتصادی از چشم انداز بهبود روابط ایران و غرب به شدت هراسناک هستند و این سوزش بندر بن سلطان حرامزاده نیز در همین راستاست.
          درود بر همگی

درود بر ایران

لذت میبرم زمانی که از منظر قدرت این کشور لرزه بر اندام سیاست مداران بی ریشه عرب وابسته به نفت و آمریکا مشاهده می کنم.

لذت میبرم زمانی که می بینم ما در حال مذاکره با بزرگترین قدرت دنیا هستیم و سردمداران عرب که از هراس پیشرفت کشور ما خود را باخته اند.

و نیز لذت میبرم که ببینم زمانی را که ایران جایگاه اصلی خود در منطقه استراتژیک خاورمیانه را از گذشته مستحکم تر می نماید.

زنده باد ایرانی
          Think / Act / Enjoy

نظر

• [QUOTE=AIO;99447]کانال ها در بالای 90% موارد بر خلاف جهت شیب حرکتی خود می شکنند. پس اگر قیمت در موافق جهت کانال شکست، این حرکت را بایستی به دیده تردید نگریست. شکارچیان بزرگ معمولاً برای صید تریدرهای خرده پا چنین دامهایی می گسترانند تا به موقع تور خود را پهن کنند و ...

[/QUOTEa

AIO عزیز سلام , خدا قوت چقدر دید قشنگ و زیبائی به کنالها دارید و چقدر این شکل و توضیحات شما بار علمی روشن و شفافی دارن ممنون از شما که انقدر صادقانه

و آموزنده پست میزنید .

تنت سالم رفیق .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط markus نمایش پست ها
              برای اینکه یک قهرمان متولد شود، سال ها باید بگذرد. حوادث باید مو به مو با سناریویی که نوشته شده اتفاق بیفتند.آنگاه قهرمانی که سال ها پیش تعیین شده به مردم معرفی میشود.( با شکل های مختلف،خودتان کمی فکر کنید)
              کاری به اسراییل ندارم.موضوع گفتگوی ما رابطه اسراییل و ایران نیست.کمی فراتر از این موضوع نگاه کنید. ظاهر امر دشمنی و کینه توزیست.عمق ماجرا فراتر از این هاست.
              کاری به 100 سال و 200 سال گذشته نداریم که حاکمان ایران چه کسانی بودند و چه ارتباطاتی داشتند.
              کاری هم نداریم که چرا قایم مقام فراهانی و امیرکبیر کشته شدند.
              کاری هم نداریم که مهد اولیا و آقا خان نوری که بودند که اگر بخواهیم در این مورد صحبت کنیم بسیار حرف ها گفته خواهد شد.
              فقط به رویدادهای 6 ماه گذشته عمیق نگاه کنید.
              بیشتر از این نمیتوانم بگویم.نشانه هایی دادم تا ذهنتان کمی کنجکاو شود.
              هیچ دعوا و کینه توزی هم با کسی نداریم.فقط نظر های خود را بیان میکنیم.قابل توجه آقای aio
              درود

مارکوس جان یا یک حرف رو کامل و با سند بزن (مثل کاری که aio می کنه) یا اصلا افاضه فضل نفرمایید و آب رو گل آلود نکنید!

ما بالاخره نفهمیدیم شما به این مواردی که فرمودید کاری دارید یا ندارید؟!؟!؟

والا ما تا اونجایی که یادمونه برادران یزدی تبار ما خوب در هرم قدرت کشور اسراییل جای پاشون وجود داره.
              Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                درود

مارکوس جان یا یک حرف رو کامل و با سند بزن (مثل کاری که aio می کنه) یا اصلا افاضه فضل نفرمایید و آب رو گل آلود نکنید!

ما بالاخره نفهمیدیم شما به این مواردی که فرمودید کاری دارید یا ندارید؟!؟!؟

والا ما تا اونجایی که یادمونه برادران یزدی تبار ما خوب در هرم قدرت کشور اسراییل جای پاشون وجود داره.
                آفرین
                آفرین بر شما
                دقیقا به نکته ی مهمی اشاره کردید.
                بیایید کمی فکر کنیم و ریشه یابی کنیم.
                ببینید قضایا کاملا بهم متصل هستند.
                من فقط میتونم گذرا اشاره کنم. و لی باید ذهن رو به کار گرفت و چالش کرد.
                من از نکته آخر فرمایش شما خیلی لذت بردم.
                نکته سنج هستید.
                اینجا متاسفانه برخورد خوبی با من نمیشه و من رو دشمن میدونند ولی شما دارید به نکته های خوبی میرسید.
                در مورد اون دو دوستی که در یزد در یک مدرسه با هم همکلاس بودند کمی فکر کنید.
                برادران من صبر بسیار زیادی دارند. بسیار زیاد.برنامه ریزی میکنند برای زمان نوه و نتیجه هایشان.چه در سیاست و چه در بیزینس.
                سناریوی این دو همکلاسی هم زمان های دوری توسط پدران ما نوشته شده.

نظر

• مارکوس جان
                  واضح و روشن بگو.

نگران نباش و راحت سخن بگو تو این تاپیک چیزی به حرفای ما دو تا گفته نمیشه که حمل بر مخالفت بی مورد باشه.

جو اینجا دموکراسی و نظردهی هستش.

علی هم دوست خوب منه.
                  Think / Act / Enjoy

نظر

مارکوس جان
                    واضح و روشن بگو.

نگران نباش و راحت سخن بگو تو این تاپیک چیزی به حرفای ما دو تا گفته نمیشه که حمل بر مخالفت بی مورد باشه.

جو اینجا دموکراسی و نظردهی هستش.

علی هم دوست خوب منه.
                    دوست عزیز
                    کم کم میریم به زمان گذشته ولی برای شروع به شش ماه گذشته فکر کنید.
                    اسم همسر رییس جمهور فعلی رو کسی میدونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط markus نمایش پست ها
                      دوست عزیز
                      کم کم میریم به زمان گذشته ولی برای شروع به شش ماه گذشته فکر کنید.
                      اسم همسر رییس جمهور فعلی رو کسی میدونه؟
                      میگن صاحبه عربی

خیلی چیزای دیگه...

خوب چه نتیجه ای باید از این گرفت؟

نظر

• آقای حسن روحانی ---> خانم صاحبه عربی

آقای نتانیاهو ----> خانم سارا نتانیاهو

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-24-2013, 02:04 PM
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• مارکوس نمی خوای بگی که همسر آقای روحانی عرب هستن؟!

چون این شائبه ممکنه ایجاد بشه که شما قصد رسوندن این منظور رو دارین که این سیاست ایشون بوده که با اعراب رابطه خوبی داشته باشن(به شیوه پادشاهان که همسری از قومی دیگر اختیار میکردن تا با آنها از در صلح وارد بشن)

* پ.ن: اللته این در حد یک حدس و گمان است.

علی جان با وجود شناختی که ازت دارم با این حال ازت برای ادامه این بحث اجازه می گیرم، چون ممکنه تاپیک شخصی شما رو شلوغ کنه، در غیر اینصورت در تاپیکی دیگر که ایجاد می شود ادامه خواهیم داد.
                          ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-24-2013, 02:27 PM
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• EUR/USD - DAILY

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-08-2013, 12:35 PM

نظر

• [QUOTE=AIO;99582]EUR/USD - DAILY

با تشکر از شما (همیشه از تحلیلهای خوبتون استفاده میکنیم)

سوالی که در این چارت برام پیش اومده بازوی bc هستش. در الگوی ab=cd یا همان زیگزاگ نقطه c حداقل باید ریترس آن 61.8% باشد در حالی که در چارت مورد نظر نقطه c در ریتریس 50% قرار داره.

باتشکر
                              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-08-2013, 12:36 PM

نظر

مارکوس نمی خوای بگی که همسر آقای روحانی عرب هستن؟!چون این شائبه ممکنه ایجاد بشه که شما قصد رسوندن این منظور رو دارین که این سیاست ایشون بوده که با اعراب رابطه خوبی داشته باشن(به شیوه پادشاهان که همسری از قومی دیگر اختیار میکردن تا با آنها از در صلح وارد بشن)* پ.ن: اللته این در حد یک حدس و گمان است.علی جان با وجود شناختی که ازت دارم با این حال ازت برای ادامه این بحث اجازه می گیرم، چون ممکنه تاپیک شخصی شما رو شلوغ کنه، در غیر اینصورت در تاپیکی دیگر که ایجاد می شود ادامه خواهیم داد.
                                آقای روحانی تنها رفتند به بریتانیا و وقتی که برگشتند تنها نبودند.کمی تامل کنید چرا سفارتخانه های ایران و بریتانیا دوباره بازگشایی میشوند....برای قهرمان سازی سال ها زمان نیاز هست.قهرمانان دوره های بعدی کسانی هستند که هم اکنون در حصر و زندان به سر می برند.نمی خواهم صفحه دوست عزیزمان aio شلوغ بشود.این حرف هارا هم به این علت در این صفحه بیان کردم که دیدم ایشان نسبت به سیاست های یهود علاقه مند هستند.موضوع فراتر از مسایل پیش پا افتاده ای مثل ایران و اسرایییل است.هر از گاهی نکته هایی بیان میکنم برای کنجکاو شدن ذهن.البته اگر اهل تفکر بر روی این موضوعات هستید.
                                ویرایش توسط markus : https://www.traderha.com/member/10413-markus در ساعت 10-24-2013, 05:05 PM

نظر

پردازش ...
                                X