اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ra

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

احادیثی از مایک تایسون

مایک (صمد) تایسون شخصیت جالب و به یادماندنی دارد. از یکسو اراده و پشتکارش ستودنی ست و از دیگر سو حرامزاده ای ابله به نظر می رسد.

2 نقل قول جالب:

As long as we persevere and endure, we can get anything we want.
    I want to rip out his heart and feed it to Lennox Lewis. I want to kill people. I want to rip their stomachs out and eat their children.

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
      احادیثی از مایک تایسون

مایک (صمد) تایسون شخصیت جالب و به یادماندنی دارد. از یکسو اراده و پشتکارش ستودنی ست و از دیگر سو حرامزاده ای ابله به نظر می رسد.

2 نقل قول جالب:

رزل بی ابرو(چیزی شبیه به شخصیتهای فیلمهای تارانتینیو)
      حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

جفت ارز EUR/CAD در تایم 4-ساعته

شکست کانال طولانی مدت + شکست پیوت ماهانه

در جدول استاد هم طبق هر دو الگوی کلاسیک و الیوت روند UP تشخیص داده شده.

من وارد شدم.

نظر

جفت ارز EUR/CAD در تایم 4-ساعته

شکست کانال طولانی مدت + شکست پیوت ماهانه

در جدول استاد هم طبق هر دو الگوی کلاسیک و الیوت روند UP تشخیص داده شده.

من وارد شدم.
          نتیجه:

نظر

ترس نخست وزیر ژاپن از اشباح و ارواح؟!

گفته می شود نخست وزیر ژاپن و همسرش به دلیل شایعات موجود مبنی بر وجود اشباح و ارواح در ساختمان مقر نخست وزیری این کشور، 6 ماه است که از نقل مکان به این ساختمان خودداری نموده است.

به نوشته وال استریت ژورنال، یکی از نخست وزیران پیشین ژاپن نیز گفته است که یک شب که خواب بوده صدای راه رفتن کسی با پوتین در راه پله منتهی به اتاقش را شنیده اما وقتی که سراسیمه در را گشوده است، هیچ چیزی یا کسی آنجا نبوده است.

قبلاً در این ساختمان چندین ترور و آدمکشی صورت گرفته که به ظن خیلی ها، ریشه این مسائل درباره اشباح و ارواح در این ساختمان، به همین قتل ها برمی گردد.

پی.نوشت:

وقتی نخست وزیر کشوری مانند ژاپن از ترس اشباح 6 ماه است که به محل اصلی کارش نمی رود، آیا هاله بینی دکتر خودمان در کشوری که سالی 1000 امام زمان در آن ظهور می کنند، خیلی عجیب و خارق العاده است؟!

نظر

کشتار وحشیانه ترکان عثمانی در تبریز

این روزها محبوبیت سریال های ترکی در ایران - خصوصاً حریم سلطان - رو به افزایش است. بد نیست نگاهی به تاریخچه خونین حملات عثمانی ها به آذربایجان ایران داشته باشیم تا یادمان نرود که این سلاطین عثمانی چه حکام خونریزی بوده اند:

جنگ.های دو دولت صفوی و عثمانی در زمان پادشاهی شاه اسماعیل (906-930 ق.) و سلطان سلیم به شکست ایران در نبرد چالدران (920 ق.) و اشغال بخش.هایی از خاک آن انجامید و جنگ.های دوران شاه طهماسب (930-984 ق.) و سلطان سلیمان نیز با بستن پیمان صلح آماسیه (رجب 962 ق.) پایان یافت. اما این سازش با تهاجم سلطان مراد سوم (1003-982 ق.) عثمانی به ایران در 986 ق. شکسته شد. شرح تهاجم عثمانی به ایران در این مقطع و کشتار مردم بی.دفاع تبریز در 993 ق. برمبنای منابع دست اول تاریخی ایرانی و عثمانی، تصویر روشنی را از این روزها و رویدادهای خونین آن روزگار به دست می.دهد.1. گزارش قاضی احمد قمی، مورخ عصر صفوی (خلاصة التواریخ، جلد دوم، ویراسته احسان اشراقی، تهران، 1383، صص 789-788):

عثمان پاشا از وقوع این حالات و شکستى‏ چنین [از شاهزاده حمزه میرزا پسر شاه سلطان.محمد صفوی]، به غایت مضطر و پریشان گشته چون چاره‏اى نداشت با خود قرار داد که انتقام آن از جماعت تبریزیان کشد و از عاقبت‏ «فَانْظُرْ کَیْفَ کانَ عاقِبَةُ الظَّالِمِینَ» [سوره10/39] مطلقاً اندیشه ننموده، روز دیگر حکم قتل‏ عام و غارت و یغماى شهر فرمود.

• تمامى ینکچریان خود را به کوچه‏ها و محل.ها انداخته، هر کس را به نظر درآوردند به‏ درجه شهادت رسانیده، (به عالم آخرت مى‏رسانیدند) و از دیوار باغچه‏ها به خانه‏ها درآمده، هر کس را که در نقب.ها و زیرزمین.ها پنهان شده بود، بیرون آورده به قتل رسانیدند و آتش قتل و غارت به نوعى بالا گرفت، که [فریاد] لا طاقَةَ لَنَا الْیَوْمَ بِجالُوتَ وَ جُنُودِهِ» [سوره2/249] از طبقات سموات درگذشته آیه «یُهْلِکَ الْحَرْثَ وَ النَّسْلَ» [سوره2/205] بر اموال و اسباب مسلمانان خواندند و قریب به هفت هشت هزار نفر به قتل درآورده، با صد نفر از پیر زنان طعمه شمشیر ساختند و چند تن از سادات صحیح النسب و علما و صلحا در این قتل‏عام شربت شهادت چشیدند و اطفال شیرخواره را پاى بر شکم نهاده به عالم آخرت رسانیدند و موازى هفت هشت هزار نفر از ساده‏رخان مه‏لقا و دختران سمن سیما و زنان حورلقا و اطفال مسلمانان از تبریزیان اسیر نموده در میانه یکدیگر خرید و فروخت نمودند. بسیارى از سنیان که از این قضیه شاد و فرحان بودند تمامى به قتل رسیدند و محبت آن جماعت مفید نیفتاد [--> پانویس 1]. مجملاً از ظهور اسلام تا غایت، این نوع قتل عامى بر زمره.ی مؤمنین سمت ظهور نیافته بود و هیچ یک از سلاطین کفر جرأت به این امر شنیع نکرده بودند که از این عثمان بى‏ایمان نسبت به مسلمانان صادر شد.
              منبع

نظر

به یاد تحلیل جاودانه Darryl Guppy

در 22 اکتبر 2012، Darryl Guppy تحلیلی در CNBC منتشر کرد که در آن با استفاده از الگوی بسیار قدرتمند Fan Reversal ، سقوط ارزش ین به دلار را پیش بینی کرده بود. من در همان روزها این تحلیل را ترجمه کرده و در نشریه هفتگی کارگزاری که آن زمان توسط پیام مدیریت می شد، منتشر کردم.

واقعاً جا دارد که دوستان دوباره به این تحلیل ارزشمند نگاه کنند و درس بگیرند.

نظر

این روزها محبوبیت سریال های ترکی در ایران - خصوصاً حریم سلطان - رو به افزایش است. بد نیست نگاهی به تاریخچه خونین حملات عثمانی ها به آذربایجان ایران داشته باشیم تا یادمان نرود که این سلاطین عثمانی چه حکام خونریزی بوده اند:

منبع
                  زنده باد فرهنگ اصیل کهن ایرانی

درود بی پایان بر تو

علی جان من خودم تنها و تنها سریالی که دارم نیگا میکنم و از روی علاقه تاریخی هم نیگا میکنم همین سریاله.

چون در اون به کثافت کاری های این قوم بی فرهنگ اشاره میکنه و از کثیف بودن بیش از پیش این عثمانی های حرامزاده پرد برداری میشه.

همیشه شاد باشی
                  ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-27-2013, 12:58 AM
                  Think / Act / Enjoy

نظر

منبع

سلام؛

محبوبیت این سریال ربطی به جنگ و .... نداره بخاطر روابط بین زنان حرم و .... هست.

میدونی چیه علی اگر قرار باشد در هر موضوعی رجعت کنیم به 400-500 سال قبل اگر روزی مناسک حج را در تلویزیون می بینیم باید فحش بدیم به کسانی که به ایران حمله کرده بودند و مال اون دوران بودند یا هر اتفاق تاریخی دیگر.
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      سلام؛

میدونی چیه علی اگر قرار باشد در هر موضوعی رجعت کنیم به 400-500 سال قبل اگر روزی مناسک حج را در تلویزیون می بینیم باید فحش بدیم به کسانی که به ایران حمله کرده بودند و مال اون دوران بودند یا هر اتفاق تاریخی دیگر.
                      درود

کاش به همین سادگی بود که شما می فرمایید. واقعیت این هست که الان طرح تجزیه آذربایجان ایران بسیار جدی شده و گروه های پان ترکیست به وفور در همه جا حضور دارند. حتی در بازی تراکتورسازی-الجزیره رسماً پرچم جعلی کشور خیالی خود را به اهتزاز درآورده و می گفتند تراکتورسازی آذربایجان جنوبی! که البته این تیم پرافتخار آذربایجان جنوبی در گروه 4 تیمی خود از آخر اول شد و با کیسه ای پر از گل های رنگارنگ و پیشانی پر از عرق شرم با آسیا خداحافظی کرد. اسفند 91 هم که بازی حساس استقلال-تراکتور بود، مدام شعارهای تجزیه طلبانه سرداده می شد به طوری که هواداران استقلال در پاسخ به حرامیان جدایی خواه این شعار را سر می دادند که : آذربایجان ایرانه / استقلال قهرمانه.

چندی قبل هم که پرسپولیس با سرمربی گری دایی به تبریز رفته بود اینقدر شعار در حمایت از آتاتورک و ترکیه سرداده شده بود که علی دایی در پایان مجبور شد تاکید کند که آذربایجان مال ایرانه!

چند نمونه دیگر از شعارهای این جماعت بی وطن:

تبریز، باکو، آنکارا / فارسها کجا ما کجا *** خلیج عربی! *** در مدارس آذربایجان زبان ترکی تدریس شود!...

این سریال کذایی حریم سلطان هم دقیقاً در راستای سیاست های خارجی دولت منحوس ترکیه است که در تلاش بر بازسازی امپراتوری خونریز عثمانی می باشد. این سریال در تقریباً همه کشورهای خاورمیانه و آسیای مرکزی پخش می شود و در آن تحریف وقایع تاریخی به وفور به چشم می خورد. هدف آن هم تلاش جهت تلطیف چهره خشن سلاطین عثمانی و کلاً دوران سلطه عثمانی ها هست.

در چنین شرایطی به نظرم هم میهنان آذری ما بایستی بدانند که چهره ای که از ترکان عثمانی در سریال های این چنینی ترسیم می شود ابداً با واقعیت های تاریخی سازگاری ندارد و گزارشی هم که از فجایع عثمانی ها در تبریز گذاشتم در همین راستا بود. وقتی چنین گزارش هایی را مردم تبریز بخوانند دیگر دنبال اتوموبیل عبدالله گول راه نمی افتند و شعار نمی دهند که : بیز ایکی دولت بیر میلتیم! (ما دو دولتیم ولی یک ملتیم)

این درباره من یکی که صادق است.
                      ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 05-27-2013, 11:29 AM

نظر

• ایرانی ام و هرجای جهان باشم از آذری های هموطنم پشتیبانی می کنم، اما نه بقیمت جدایی خاکش از کشورم.

من به شخصه از وضعیت موجود اصلا راضی نیستم و همیشه هم گفته ام!

اما حاضر نیستم مشتی بی همه چیز، بی وطن که از همه جا رانده شده اند و حالا یاد این افتاده اندکه ای وای آذربایجان هم جزئی از ما بوده است را جدی بگیرم.

راستی بیایید به این نیز فکر کنیم که چقدر بریتانیای روباه صفت بزیبایی تشویش ایجاد می کند و در بوق جدایی و استقلال با تمام وجود می دمد و ما نیز باید هوشیار بوده و با دیدن این فیلمها به تاریخ پر از فساد این قوم آواره و مهاجم بیشتر از قبل ایمان بیاوریم.

من به شخصه ایرانی ام و ذره ای از خاک کشورم را به این قوم بی همه چیز نخواهم داد.

همیشه شاد باشید
                        ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-27-2013, 11:58 AM
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          سلام؛

در پاسخ به این مورد باید عرض کنم؛

نیما جان اگر یکم برگردی به عقب در دوران صفویه (و نه دوران عمر ابن خطاب و حملات تاریخی اش به خاک این کشور و نابودی کتب علمی و گسترش دین مبین اسلام و کشورگشایی!!!) متوجه خواهی شد که دین مبین اسلام چطور به زیبایی در این کشور جای خود را باز نموده است.

همین الان هم اگر بری پای درد دل حاجیان دوست داشتنی بنشینی حتما خواهی شنید که این اعراب بی سر و پا چطور حرمت شکنی می کنند و با ایرانیانی که سالانه 5000000000 دلار از سرمایه کشور را در آنجا صرف امور دینی و توریستی می کنند برخورد می کنند.

پ.ن: درآمد سالانه عربستان از صنعت توریسم 30000000000 دلار است.

همیشه شاد و سالم باشی
                          ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-27-2013, 11:56 AM
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            ایرانی ام و هرجای جهان باشم از آذری های هموطنم پشتیبانی می کنم، اما نه بقیمت جدایی خاکش از کشورم.

اما حاضر نیستم مشتی بی همه چیز، بی وطن که از همه جا رانده شده اند و حالا یاد این افتاده اندکه ای وای آذربایجان هم جزئی از ما بوده است را جدی بگیرم.

راستی بیایید به این نیز فکر کنیم که چقدر بریتانیای روباه صفت بزیبایی تشویش ایجاد می کند و در بوق جدایی و استقلال با تمام وجود می دمد و ما نیز باید هوشیار بوده و با دیدن این فیلمها به تاریخ پر از فساد این قوم آواره و مهاجم بیشتر از قبل ایمان بیاوریم.

همیشه شاد باشید
                            طه جان خدا یه پولی به ما بده و یه عقلی به بعضیا و اینکه امیدوار باشیم به این گفته فردوسی عزیز که دریغ است ایران که ویران شود ... ویه مطلب دیگه اینکه یه تیکه از سنگ های تخت جمشید میرزه به کل ترکیه و چطور ادم میتونه فرهنگ ایران عزیز رو به ترکیه ترجیح بده

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              ایرانی ام و هرجای جهان باشم از آذری های هموطنم پشتیبانی می کنم، اما نه بقیمت جدایی خاکش از کشورم.

همیشه شاد باشید
                              تازه،اگه این جور حرفا باشه،آذربایجان جزیی از خاک ایران هست

عهدنامه ترکمانچای تمام شده

آیا میدانستید عهد نامه ترکمانچای در روز 23 آبان ماه 1389 به پایان رسید؟

یعنی از روز 24 آبان ماه 1389 رسما" کشور آذربایجان جزء خاک ایران خواهد بود زیراطبق این عهد نامه

ایران آذربایجان را در سال 1289 به مدت 100 سال به روسیه داده بود که در تاریخ 23 آبان ماه 1389 این

مدت به پایان رسید.

[IMG][/IMG]
                              «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• درود

علی جان با اجازت خیلی دوست داشتم این مطلب در صفحه اختصاصی تو به یادگار بمونه برای دوستان

دوستان فقط ستون سمت چپ Billionaire Hedge Funds نگاهی بیاندازید تا ببینید با چه غولهای بی شاخ و دمی در بازار سرمایه و بخصوص Hedge Fund ها سر و کار داریم(خدا برکت بده همشون هم از ایالات متحده)

وارن بافت که شخصیت مورد علاقه من تو این لیست نفر اوله!

بماند که جورج سوروس با اون هم عظمت و اسمش تنها 6 میلیارد دلار تحت مدیریتشه!!!

همیشه شاد و موفق باشید
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X