اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    چرا امروز سه سطح شکست شد اما قیمت برگشت ودر خلاف ان حرکت کرد! کجای سیستم نفهمیدم؟
    [IMG][/IMG]
    سلام
    اگر منظورتون در عکس ریزش قیمت هست ، باید خدمتتون عرض کنم که در حین ترید باید حواستون هم به اخبار باشه و هم اینکه همیشه این موضوع مد نظرتون باشه که وقتی قیمت خیلی از میانگین 200 روزه فاصله میگیره ، تمایل پیدا میکنه که دوباره به سمتش برگرده یعنی میانگین 200 روزه مثل اهن ربا عمل میکنه و موقعی که قیمت خیلی بهش نزدیک میشه ( بر خلاف روند موجود بازار) میانگین 200 روزه تمایل به دفع قیمت پیدا میکنه
    دوستان ،اگه جایی رو از قلم انداختم ، تکمیل بفرمایید
    موفق باشی

نظر

• سلام به همه دوستان
      با توجه به ریزش دلار و پوند به احتمال زیاد استرالیا هم امکان ریزش زیادی داره که هنوز شروع نشده
      موفق باشید

نظر

• سلام جناب آرمان

دست درد نکنه , انشاله که دوره نقاهت تمام شده باشه و بازهم وجودتو پر انرژی داشته باشیم . عزیز شما که زحمت و کشیدی چرا نیمه کاره ,زحمت تصویرشم میکشیدی دیگه !
        منتظر کارهای بیشتر هستیم

موفق و پیروز باشی
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• موافقید این تاپیک و دوقلوش یک کم فعال تر بشه مثل اول دوره اش؟
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            موافقید این تاپیک و دوقلوش یک کم فعال تر بشه مثل اول دوره اش؟
            من یه دوره ای هر دو تاپیک پر تحرک کرده بودم اما درگیر شدم انشالله دوباره شروع میکنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              سلام جناب آرمان

دست درد نکنه , انشاله که دوره نقاهت تمام شده باشه و بازهم وجودتو پر انرژی داشته باشیم . عزیز شما که زحمت و کشیدی چرا نیمه کاره ,زحمت تصویرشم میکشیدی دیگه !
              منتظر کارهای بیشتر هستیم

موفق و پیروز باشی
              سلام
              ممنونم ، شما لطف دارین
              حقیقتش اینه که بعد از اینکه حساب دموی قبلی رو در اثر خواب اصحاب کهف کال کردم ، تصمیم گرفتم که دیگه ترید نکنم تا اینکه حساب ریل باز کنم ، یه مدتی چارت رو دنبال میکردم و چون بر اساس دانسته های قبلی که از شما و دوستان دیگه اموخته ام ، دیدم که حساب دموی زیاد اثرات نابهنجاری داره و اینکه اگه بنده پوزیشن هایی که میذارم مال حساب دمو باشه ، ممکنه سهوا با بعضی از پوزیشن ها بصورت سرسری کنار بیام و کم دقتی کنم و ممکنه خدایی نکرده یه موقع دوستان تازه کار و کم تجربه براساس اونا پوزیشن بگیرن ( هرچند که میدونم عزیزان همه با تجربه هستن و دچار چنین خطایی نخواهند شد) و متحمل ضرر بشن ( خدا اون روز رو نیاره)بنابراین با توجه به چند مشغله ذهنی جدید که برام پیش اومده ، تا افتتاح حساب ریل ،دور چارت رو خط کشیدم و شروع کردم به مطالعه در مورد سیستم های دیگه و رفع دلمشغولی هام .
              حالا اگه خدا بخواد موانع افتتاح حساب داره برداشته میشه و به امید خدا مجددا وبزودی در خدمت شما و دوستان عزیز خواهم بود.
              موفق باشید
              ارادتمندم

نظر

با سلام

احتیاج به به دونه از اون فوتهای کوزه گری شما داره تا دوباره شورو حالو به این تاپیک برگردونه
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سلام
                  بله حتما ، ان شالله

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                    سلام
                    ممنونم ، شما لطف دارین
                    حقیقتش اینه که بعد از اینکه حساب دموی قبلی رو در اثر خواب اصحاب کهف کال کردم ، تصمیم گرفتم که دیگه ترید نکنم تا اینکه حساب ریل باز کنم ، یه مدتی چارت رو دنبال میکردم و چون بر اساس دانسته های قبلی که از شما و دوستان دیگه اموخته ام ، دیدم که حساب دموی زیاد اثرات نابهنجاری داره و اینکه اگه بنده پوزیشن هایی که میذارم مال حساب دمو باشه ، ممکنه سهوا با بعضی از پوزیشن ها بصورت سرسری کنار بیام و کم دقتی کنم و ممکنه خدایی نکرده یه موقع دوستان تازه کار و کم تجربه براساس اونا پوزیشن بگیرن ( هرچند که میدونم عزیزان همه با تجربه هستن و دچار چنین خطایی نخواهند شد) و متحمل ضرر بشن ( خدا اون روز رو نیاره)بنابراین با توجه به چند مشغله ذهنی جدید که برام پیش اومده ، تا افتتاح حساب ریل ،دور چارت رو خط کشیدم و شروع کردم به مطالعه در مورد سیستم های دیگه و رفع دلمشغولی هام .
                    حالا اگه خدا بخواد موانع افتتاح حساب داره برداشته میشه و به امید خدا مجددا وبزودی در خدمت شما و دوستان عزیز خواهم بود.
                    موفق باشید
                    ارادتمندم
                    سلام آرمان جان دوست عزیزم انشالله که حساب ریلی که باز کردی سرشار از سودهای زیبا و و همراه با آرامش و خوب باشه.
                    در آرامش موقعیت یابی کن و طبق سیستمت عمل کن و مدیریت سرمایه را فراموش مکن و بهش پایبند باش.
                    سلامت و موفق پیروز باشی.
                    ارادتمند میثم.

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• نتیجه پست 1045

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
                          سلام آرمان جان دوست عزیزم انشالله که حساب ریلی که باز کردی سرشار از سودهای زیبا و و همراه با آرامش و خوب باشه.
                          در آرامش موقعیت یابی کن و طبق سیستمت عمل کن و مدیریت سرمایه را فراموش مکن و بهش پایبند باش.
                          سلامت و موفق پیروز باشی.
                          ارادتمند میثم.
                          سلام
                          ممنون میثم جان
                          انشالله همه در کنار هم ضمن اینکه تجربیاتمون رو ارائه کنیم ،بتونیم سود خوبی از بازار بگیریم
                          موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                            سلام به همه دوستان
                            با توجه به ریزش دلار و پوند به احتمال زیاد استرالیا هم امکان ریزش زیادی داره که هنوز شروع نشده
                            موفق باشید
                            سلام
                            گویا بعد ازظهر که من پای چارت نبودم استرالیا بالاخره ریزشش رو انجام داد
                            موفق باشید
                            ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 05-02-2012, 07:26 PM

نظر

• شاخص دلار

[IMG][/IMG]

نظر

• ظاهرا" موقعیت بدی نباید باشه

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X