اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    برای ادامه این روند نزولی نیاز به یک عامل قوی تری هست ... شاید دولتمردان بتوانند مدتی ملت را در ابهام قرار دهند اما بلاخره حقایق مشخص خواهد شد و برگ سبز رنگ خود را نشان خواهد داد!

مگر اصلاحاتی صورت بگیرد .
    خسته نباشید جناب رحمانی عزیز
    شما دیتای جفت usdirr رو از چه پلتفرمی میگیرید؟بنده این سمبل رو در پلتفرمهایی که دارم ندیدم
    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
    باهوش باشی
    تقلب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
      خسته نباشید جناب رحمانی عزیز
      شما دیتای جفت usdirr رو از چه پلتفرمی میگیرید؟بنده این سمبل رو در پلتفرمهایی که دارم ندیدم
      سلامت باشی قربان

از پایلوت رسا استفاده میکنم ، بسته طلایی این امکانات رو داره که چارت های دلار ... در اختیارمون بزاره !
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلامت باشی قربان

از پایلوت رسا استفاده میکنم ، بسته طلایی این امکانات رو داره که چارت های دلار ... در اختیارمون بزاره !
        ممنون آقا
        یعنی میفرمایید همون کاری که برای گرفتن دیتا از متا بر روی داینامیک تریدر انجام میدیم, روی نرافزار رسا هم انجام بدیم؟
        برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
        باهوش باشی
        تقلب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
          ممنون آقا
          یعنی میفرمایید همون کاری که برای گرفتن دیتا از متا بر روی داینامیک تریدر انجام میدیم, روی نرافزار رسا هم انجام بدیم؟
          بله ، پایلوت رسا همون mt4 کاستومایز شده است برای بورس ایران ...

موفق باشید

نظر

• جناب رحمانی
            نمودارودیتای رئال برزیل/دلارآمریکا را ازپه سایت واز کجا میتوانم بگیرم( باتوجه به اینکه شما زمانی دیتا ونمودار پول اسرائیل/دلارآمریکا را ارائه دادید)

نظر

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
              در نا اميدي بسي اميد است. ميشه با ده دلار هم خيلي كارها كرد دوستان هيچوقت اميدتون رو از دست نديد.

و سپس انتقال به حساب ديگه و برداشت اصل پول (ده دلار).

شب خوش
              سلام
              و
              ادامه داستان ده دلار و اين دفعه اصل سود اوليه يعني سي دلار هم برداشت شده.

اميدوارم شما هم در سود باشيد.
              فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

• نوشته اصلی توسط مینا نمایش پست ها
                جناب رحمانی
                نمودارودیتای رئال برزیل/دلارآمریکا را ازپه سایت واز کجا میتوانم بگیرم( باتوجه به اینکه شما زمانی دیتا ونمودار پول اسرائیل/دلارآمریکا را ارائه دادید)
                نام شرکت ارایه دهنده برای شما پیام خصوصی خواهم کرد منتهی از قبل شما یک پیام بفرستید که از خاطرم بیرون نره ...

بالا هم نمودار درخواستی شما با تصویر هست اگر همینه که بگین واستون نام شرکته بفرستم !

نظر

• ریسک موجود:

دلار آمریکا در حال تقویت شدن است چراکه آمار اقتصادی کلان منتشر شده این احتمال را افزایش می دهند که فدرال ریزرو ایالات متحده در پاییز امثال از میزان تزریق پول به اقتصاد بکاهد‪. ‬

دیروز سفارشات کالاهای بادوام در ایالات متحده آمار خیلی خوبی منتشر شد‪. ‬که در ماه مه ‪ 3.6% ‬افزایش داشته است در حالیکه اقتصاددانان پیش بینی می کردند که رشدی ‪3‬درصدی گزارش شود

‪. Case-Shiller ‬نیز گزارش داد که قیمت ها در بازار مسکن و همچنین فروش مسکن در ماه مه افزایش داشته اند‪

شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده از رقم ‪74.3 ‬در ماه مه به رقم ‪81.4 ‬در ماه ژوئن رسیده است که بیشتر از حد انتظار است‪
                  ببینم گاوها در سه ساعت مونده به پر شدن ظرف زمانشون میتواند قدرت خود را به نمایش بگذارند یا خیر !؟

نظر

ریسک موجود:

ببینم گاوها در سه ساعت مونده به پر شدن ظرف زمانشون میتواند قدرت خود را به نمایش بگذارند یا خیر !؟
                    نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی
                    سلام دوستان گل

با توجه به اینکه انگلستان سیاست های تسهیلی خود را ادامه میدهد و چشم انداز کاهشی برای سیاست تسهیلی ایالات متحده به چشم می خورد ریسک خرید بالاست . منتهی این در تایم پایین هست و بازار پتانسیل این رو داره که برای ادامه جهت نزولی خود روند را کماکان در کوتاه مدت وارد فاز اصلاحی کند

پوزیشن های خودم رو کنسل کردم تا اینکه تکلیف روند فعلی نزولی در تایم چهار ساعته مشخص شود ، ما دو سناریو پیش رو داریم منتهی جهت بازار (با روند اشتباه نگیرید ) به سمت نزول هست و قدم برداشتن خلاف جهت باید محتاط بود !

اشتباهی که اکثر افراد میکنند روند را با جهت اشتباه میگیرند که پایه ای ترین سوالات ( الزامات معاملگری ) هست !

در واقع ما در تکنیکال بر اساس چهار پارامتر جهت را مشخص میکنیم که روند یکی از آنهاست !

موفق باشید

نظر

برای ادامه این روند نزولی نیاز به یک عامل قوی تری هست ... شاید دولتمردان بتوانند مدتی ملت را در ابهام قرار دهند اما بلاخره حقایق مشخص خواهد شد و برگ سبز رنگ خود را نشان خواهد داد!

مگر اصلاحاتی صورت بگیرد .

تحلیل بازار فقط بر اساس پارامترهای کمی نیست و بلکه توام بر با پارامترهای کیفی باید بررسی کرد

از نظر اقتصادی هیچ اتفاقی در کشور رخ نداد بلکه خوشبینی که ملت از آینده اقتصادی کشور داشتند باعث شد دلار داخلی کاهش پیدا کند و این خوشبینی حاصل از انتخاب جناب روحانی به عنوان ریاست جمهور کشور بود

من به دقت سخنان مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب را گوش دادم ، و پشت سر هم تکرار میکرد که طرف حرف من اقتصاددانان نیست و عذرخواهی میکنم که اینقدر ساده و روان صحبت میکنم

در صحبت روان و ساده اش باز تعریف درستی از تورم نکردند چرا که گفتند تورم افزایش قیمت ها در یک بازه کوتاه مدت هست که اتفاقا این جزو تورم های محسوب نمیشه و مقطعی هست که بر اساس یک پارامتر خاص مثلا افزایش بهای انرژی در یک دوره یک الی دو ماهه اتفاق می افتد

بعد از روی مدار چرخشی اقتصاد کشور را مورد بررسی قرار دادند که در واقع در کشورهای جهان سوم این بحث ها نمیشه به مرحله عمل رساند ، بلفرض تا عامل قوی تحریم بر اقتصاد کشور وجود داره بخش بنگاه ها خوابیده و تاثیرش روی مدار اقتصادی وحشتناک هست ...

باید قبول کنیم که برای اقتصاد کشور باید فکر اساسی و اصلاحی کرد ، و این عامل تنها به واسطه بهبود روابط خارجه هست که بتوانیم فشارهای اقتصادی تحمیل شده بر کشور رو کمتر و کنترل کرد و درآمد های دلاری رو افزایش بدیم و بنگاه های اقتصادی رو فعال کنیم و تاثیر آن در خانورا و سایر بخش ها مشاهده کنیم !

من تنها سوالی که در همان لحظه در ذهنم تداعی شد این بود که ایا مشاوران اقتصادی ریاست جمهوری موقت فعلی در این هشت سال بر این مسایل واقف نبودند و کاری نکردند که دیگری بخواهد انجام دهد ؟!

از دیدگاه من به شخصه برای تحلیل بازار دلار به ریال باید به پارامترهای انتظاری رجوع کرد تا اقتصادی ...

خدا رو شکر انتظارات و ردپای خوشبینی و بدبینی در ساختار چارت به طور کلی می توان مشاهده کرد و دقت داشته باشید که تئوری الیوت یک تئوری تشریح ساختار هست نه یک استراتژی ... و معاملگر بر اساس ساختار حاکم بر نمودارها می تواند به احساسات انتظارات ... پی ببرد

در نمودار زیر مشاهده میکنید که بعد از یک خوشبینی در بازار و کاهش قیمت دلار کم کم به حالت اول (نیروی کششی قیمت دومین عامل جابه جایی قیمت ) برمیگردد و این از ساختاری که تئوری الیوت برای ما ترسیم کرده می توانستیم بهره مند شویم !

من بر این امر واقف هستم که تحلیل نموداری نرخ برابری دلار به ریال از نظر کیفیتی مناسب نیست و مرجع رسمی این اعداد رو منتشر نمیکند ( رویتر و EBS ) و این که بازار شبه رقابتی هست و لبه دولتی آن بیشتر هست !

اما چاره ای نیست و به همین دیتای که در دسترس داریم تحلیل خود را بنا می نهیم و درصد خطا را با مدیریت ریسک از طریق سبد های مختلف از دارایی های گوناگون کنترل میکنیم

ارادت خلیل

نظر

• با سلام خدمت دوستان

جناب خلیل رحمانی دوست عزیز اگه امکانش هست میشه بگید که جفت ارز usdirr رو از کجا گرفتید در متا تریدر رسای من وجود ندارد!!!

با تشکر
                        poor

نظر

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                          با سلام خدمت دوستان

جناب خلیل رحمانی دوست عزیز اگه امکانش هست میشه بگید که جفت ارز usdirr رو از کجا گرفتید در متا تریدر رسای من وجود ندارد!!!

با تشکر

سلام دوست عزیز

از پایلوت رسا باید استفاده کنید . بسته طلاییش این امکانات دارد .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• پست قبل یک پست تبلیغی می باشد.لطفاً تبلیغ نفرمایید.
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                              پست قبل یک پست تبلیغی می باشد.لطفاً تبلیغ نفرمایید.
                              با سلام خدمت مدیر عزیز

سوال بنده به این خاطر مطرح شده بود که قبلا من در متاتریدر مربوطه این نوع ارز را داشتم ولی الان ندارم فقط همین.

با تشکر از تذکر جناب عالی
                              poor

نظر

• با سلام
                                نمی دونستم جای این سوال کجاست برای همین اینجا نوشتم

چند روز پیش یکی از دوستان تحلیل زمانی با فیبو فن یا گن فن روی طلا گذاشته بود که عکس العمل اون رو روی طلا نشون بده کسی می دونه که توی کدوم تاپیک بود گم کردم هرچی خم می گردم یافت می، نشود

نظر

پردازش ...
                                X