اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من در پست های قبل خود که مورد لطف ناظر سایت واقع شد و بلاک شد تبلیغی نکردم . فقط دو تا سایت رو معرفی کردم . بگذریم .

خواستم بگم : در 14 و 15 ماه نوامبر در هتل جمیرا دبی نمایشگاه فارکس برگزار خواهد شد . امیدوارم اونجا ببینمتون .
    اگر کسی آدرس سایتشو هم خواست پیام خصوصی بده تا بدم بهش تا یه وقت به عنوان تبلیغ تلقی نشه .
    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• یورو به دلار دو بار حمله به کف 26 ژوئن کرده آیااحتمال شکستن این کف کلیدی که پیوت سالانه هست را داراست؟ یا وارد فاز اصلاحی صعودی می شود؟
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
        یورو به دلار دو بار حمله به کف 26 ژوئن کرده آیااحتمال شکستن این کف کلیدی که پیوت سالانه هست را داراست؟ یا وارد فاز اصلاحی صعودی می شود؟
        سلام به نظر من این سطح شکسته میشه وقیمت تا حدود 1.2800 پیش میرود.
        نظر شخصی است

نظر

• متوجه نشدم منظورتون چیه ، آیا قیمت بدون اصلاح روند فعلی سطح مورد نظر رو میشکنه یا ابتدا اصلاح میکنه؟

این رو بگم که از نظر تحلیل اقتصادی علائمی نمیبینم!

نظر

یورو به دلار دو بار حمله به کف 26 ژوئن کرده آیااحتمال شکستن این کف کلیدی که پیوت سالانه هست را داراست؟ یا وارد فاز اصلاحی صعودی می شود؟
            به نظر شخصی بنده با توجه به دلایل زیر فعلا سطح شکسته نمیشه.
            اولا HD+ که داده
            بعد هم اگر از سه ماژور قبل چنگال بکشیم الان دقیقا رو خط میانی چنگال هست و همینطور سطحی که چندین بار بازار بهش واکنش خوبی نشان داده. (منهای سه حمله اخیر)
            استوک هم در حالت اشباع فروش فقط اگر از لحاظ زمانی هنوز مناسب نیست و ریزش کمی قدرتمند بوده.
            ab=cd هم داریم تقریبا
            با توجه به مسئله پیوت سالانه که فرمودید شما
            با توجه به دلایل فوق فعلا موقعیت مناسب برای فروش نیست و بعد از کمی زمان خوردن یک موقعیت مناسب خرید هم شکل میگیرد.
            البته صرفا نظر شخصیمه و جسارت به اساتید بزرگوار نیست. شاگردی میکنیم دوستان اشکال بگیرن.

ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-02-2013, 10:23 PM

نظر

• سلام
              خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستان فردا چهارشنبه بازار آمریکا تعطیل هستش بیشتر مراقب باشید.

(امیدوارم جای درستی این مطلب رو نوشته باشم )

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                سلام
                خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستان فردا چهارشنبه بازار آمریکا تعطیل هستش بیشتر مراقب باشید.

(امیدوارم جای درستی این مطلب رو نوشته باشم )

توی فارکس فکتوری که زده 5 شنبه.

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                  توی فارکس فکتوری که زده 5 شنبه.

سلام

خطر از بیخ گوشم رد شد
                  خوب شد شما اشاره کردید حق با شماست

Wed, Jul 4 2013 - Independence Day
                  روز پنج شنبه میشه
                  از همه عذر میخوام.

نظر

سکه امامی نمودارش الان روبروم هست و جای تعجب هست شباهت و همبستگی بلند مدت داره اما نمودار یکسان نیست که شما به چارت ایراد وارد میکنید.

ممنون میشم روی نموداری که شخص من تحلیل کرده ، تحلیل کنید و ایراد رو مشخص کنید. باید ایرادام برطرف کنم تا پیشرفت حاصل بشه .

مرسی

همونطور که اشاره کردم تارگت عددی شما درست است ولی تارگتهای زمانی اشتباه بود . بعلت اینکه موج 3 سیکل بزرگ در حدود سه سال طول کشیده است. و موج 4 حداقل باید یک سوم زمان موج 3 را اصلاح کند.

این اشتباه تارگت زمانی را بنده متزکر شدم .

ارادتمند آقای رحمانی و کلیه دوستان
                    .

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
                      همونطور که اشاره کردم تارگت عددی شما درست است ولی تارگتهای زمانی اشتباه بود . بعلت اینکه موج 3 سیکل بزرگ در حدود سه سال طول کشیده است. و موج 4 حداقل باید یک سوم زمان موج 3 را اصلاح کند.

این اشتباه تارگت زمانی را بنده متزکر شدم .

ارادتمند آقای رحمانی و کلیه دوستان
                      عنوان کردم بازوی a از موج چهار به صورت زیگزاگ یا سه موجه در آمده و این احتمال پیچیده شدن موج چهار (کامپلکس abcde ) بالا برده است ، زمان موج c به درستی تشخیص داده شد ، زمان انتهای موح b هم از قبل به درستی تشخیص داده شده بود !

موج سه که من شمردم با 37 کندل رخ داده و موج چهار تا به الان با 19 کندل یعنی میشه گفت 50% زمان رو سپری کرده ...

بگذریم ، امروز بازارهای آمریکا تعطیل هستند . این باعث کم شدن حجم در بازار های مالی میشود و ریسک کار هم بالاتر میرود !

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                        به نظر شخصی بنده با توجه به دلایل زیر فعلا سطح شکسته نمیشه.
                        اولا HD+ که داده
                        بعد هم اگر از سه ماژور قبل چنگال بکشیم الان دقیقا رو خط میانی چنگال هست و همینطور سطحی که چندین بار بازار بهش واکنش خوبی نشان داده. (منهای سه حمله اخیر)
                        استوک هم در حالت اشباع فروش فقط اگر از لحاظ زمانی هنوز مناسب نیست و ریزش کمی قدرتمند بوده.
                        ab=cd هم داریم تقریبا
                        با توجه به مسئله پیوت سالانه که فرمودید شما
                        با توجه به دلایل فوق فعلا موقعیت مناسب برای فروش نیست و بعد از کمی زمان خوردن یک موقعیت مناسب خرید هم شکل میگیرد.
                        البته صرفا نظر شخصیمه و جسارت به اساتید بزرگوار نیست. شاگردی میکنیم دوستان اشکال بگیرن.

هه هه ! خیلی شیک و مجلسی استاپمون خورد.البت از نظر زمانی تایم خوبی نبود واس خرید ولی ما گرفتیم دیگه!
                        اساتید میتونید دلیلش رو توضیح بدید؟؟
                        یعنی این همه صغری کبری چیدیم همش کشک؟
                        حرکت پر شتاب بود ولی نه اونقد دیگه....
                        شاید اشتباهم استفاده از چنگال بوده؟ چون فعلا که یکم پایین تر رفته تا 78 فیبو و برگشته
                        شاید هم همه این صغری کبری ها زهر فروشو گرفت تا از 78 برگرده با قدرت؟:-؟
                        ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-03-2013, 08:35 PM

نظر

• ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط aliii
                            بهترین روشهای پول دار شدن
                            سلام این سایتو دیدم گفتم بزارم اینجا دوستان ببینند ونظر بدند
                            سلام
                            دوست عزیز بنده نظرم را در چت باکس اعلام کردم .
                            قبل ازاینکه شما بخواهیدازاین سایت برداشت کنید اکانت شما به بهانه کم کاری و فعال نبودن اکسپایر می شه...
                            واز شما می خوادکه دوباره شروع کنید .
                            بنده حدود 6یا 7سال پیش گول این سایتها را خوردم.
                            لطف کنید از این مدل سایتها قرار ندهید ،چه بسا کسانی هستند که ممکنه ندانسته فریب بخورند.
                            باتشکر

ویرایش توسط babakk : https://www.traderha.com/member/5208-babakk در ساعت 07-04-2013, 11:45 PM
                            پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                            آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها

سجاد جان تصویر اول منو به شدت ناراحت کرد .واسه من یقین هست.

شایع شده است که گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی احتمالاً بهتر از حد انتظار اعلام شود‪. ‬فعالان بازار در مورد تعداد شاغلین در ایالات متحده و نرخ بیکاری در ماه گذشتۀ میلادی بسیار محتاط عمل می کنند چراکه تصمیم پولی فدرال ریزرو بسیار به این گزارش ها بستگی دارد ضمن اینکه تورم به خوبی در رقم ‪1.36% ‬مهار شده است‪. ‬به این ترتیب پیشرفت در آمار بیکاری ماه ژوئن این گمانه زنی را افزایش خوهد داد که فدرال ریزرو از میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد بکاهد و این موضوع احتمالاً از ارزش دلار حمایت کند اما بازدهی اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده را افزایش می دهد

نظر

• دیشب لب ساحل خلیج فارس بودم.وحشتناک شرجی ... کل شیشه های ماشینم طوری شرجی گرفته بود که انگار شلینگ آب روش گذاشتی...

خیس شرجی شدیم. اما یک خوبی که داره وقتی کولر ماشین روشن میکنی وحشتناک خنک میکنه و آدم سر حال میاد...

این هفته پوزیشن ها به کام نبود یه خوردهدپرس شدیم... انشالله دلار به ین حالی بهمون بده...

باز میترسم که nfp و unemployment rate مناسب اعلام بشه و به دلیلدیدگاه و انتظار کاهشی سیاست های تسهیلی آمریکاباعث تقویت دلار بشه.

از طرفی هم هنوز بانک ژاپن موعضش در قبال سیاست های تسهیلی برای شخص خودم مشخص نیست.

بر طبق روش کاریم بعد از بسته شدن کندل چهارساعته نتیجه گیری ئاسه اردرگذاری میکنم.

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X