اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان سلام

من چند روزی نیستم

این مدت هم داشتم مطالب بنیادی تدوین میکردم که خیلی وقتم صرف شد منتهی برگردم روتین تاپیک آموزش بنیادی روزانه پست خواهد خورد

بخش ویژه هم مطالب آماده کردم که باز قرار خواهم داد ...

ایام تعطیلات نوروزی هست و یه خورده باید بیشتر با خانواده بود !

گرچه خانواده بزرگترمون یعنی pcm الویت دارند !

منتهی چون اینترنت جنوب سرعتش پایین هست نمیتونم با گوشی یا تبلتم پست بزنم اونم از نوع تحلیلی و آموزشی...

انشالله که پیروز و شاد باشید

ارادت
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• درد دل دارم !

نیام فروم پرسپولیس انگار تو زندانم !

میبینید که تو مسافرتم میام سر میزنم با وجود اینکه پست تخصصی نمیتونم بزنم !

خدا شرکت های گوشی های هوشمند حفظ کنه که امکانات خوبی بهمون دادند!

دوستان ترید به کام هست یا نه؟

من هفته آینده سه شنبه الی چهارشنبه برمیگردم که بتونم پست بزنم اخه اینترنت ایرانسل افتضاحه... والی تبلت همراهم هست واسه زدن پست تخصصی منتهی چون آدم در میاد !

ارادت
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• دقت صبر صبر صبر صبر طمع نکردن = پیروزی(ولی نه یک شبه پول دار شدن

نظر

• خوب بازار به گوش باش که ما نیمه وقتی ها ( کارمندها ) هفته دیگه داریم میریم سر کار
          راحت دوباره روندهای خوشگل بگیر برادر ما نیستیم دیگه

نظر

• امشب فهمیدم مردم ما با سال 57 هیچ تفاوتی نکردند. وقتی با وجود صداهایی مانند امیرحسین و ندا، میرن به ارمیا (به خاطر حجابش) رای میدن معلومه که هنوز دنبال اینن که عکس آقا رو تو ماه ببینند! تورو خدا یکی بگه آخه این اصلا صداش درمیومد که اول شد؟

برای این فرهنگ متاسفم. اما چه میشه کرد. از ماست که بر ماست!

نظر

• سال 92 بنظرم سال بسيار خوبي شود از همه نظر
              ویرایش توسط Azadi : https://www.traderha.com/member/4350-azadi در ساعت 03-24-2013, 11:06 AM
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                امشب فهمیدم مردم ما با سال 57 هیچ تفاوتی نکردند. وقتی با وجود صداهایی مانند امیرحسین و ندا، میرن به ارمیا (به خاطر حجابش) رای میدن معلومه که هنوز دنبال اینن که عکس آقا رو تو ماه ببینند! تورو خدا یکی بگه آخه این اصلا صداش درمیومد که اول شد؟

برای این فرهنگ متاسفم. اما چه میشه کرد. از ماست که بر ماست!
                از کجا معلوم تقلبی صورت نگرفته باشه؟
                بنظر من که خودشون انتخاب کردن

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad110 نمایش پست ها
                  از کجا معلوم تقلبی صورت نگرفته باشه؟
                  بنظر من که خودشون انتخاب کردن
                  اون یه چیزی میگه توام دنبالش رو میگیری؟؟؟؟؟؟ :دی
                  دموکراسی یعنی نظر همه من خودم با گوشی 10 نفر به ارمیا (فقط به خاطر صداش) رای دادم. خوب شایدم یکی صدای یکی دیگرو دوست داشته باشه. اگرم ارمیا اول نمیشد نمی گفتم تقلب شده چون اونی که من میگم اول نشده ولی شبکه ای که بدون تبلیغات زیاد اینجوری خرج می کنه حتما از یه جایی تامین میشه و اونجا هم صد در صد ضد اسلامیست پس نمیاد تقلب ضد خودش بکنه.
                  اینم همه جای فیس بوک زدم اینجا هم میگم آدم به خاطر حجاب به یکی رای بده بهتره تا به خاطر .... به امیرحسینی رای بده که از دختری فقط حجابش رو نداره :دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    اون یه چیزی میگه توام دنبالش رو میگیری؟؟؟؟؟؟ :دی
                    دموکراسی یعنی نظر همه من خودم با گوشی 10 نفر به ارمیا (فقط به خاطر صداش) رای دادم. خوب شایدم یکی صدای یکی دیگرو دوست داشته باشه. اگرم ارمیا اول نمیشد نمی گفتم تقلب شده چون اونی که من میگم اول نشده ولی شبکه ای که بدون تبلیغات زیاد اینجوری خرج می کنه حتما از یه جایی تامین میشه و اونجا هم صد در صد ضد اسلامیست پس نمیاد تقلب ضد خودش بکنه.
                    اینم همه جای فیس بوک زدم اینجا هم میگم آدم به خاطر حجاب به یکی رای بده بهتره تا به خاطر .... به امیرحسینی رای بده که از دختری فقط حجابش رو نداره :دی
                    راستش من خودم اصلا رای ندادم.نگاه هم نکردم به جز یک قسمتشو.
                    ولی چیزی که دیدم همه میگفتن صدای امیر حسین بهتر از همست.
                    راستش اگه یکی از اونا بیاد پول زیادی پیشنهاد بده که اونو اول کنن مطمئن باشین این کارو میکنن.
                    من زیاد امار اینا رو ندارم .ولی یه بنده خدایی میگفت این ارنیا بچه اقازادست که اینجوری مجبوره لباس بپوشه.
                    در هر صورت به قول انگلیسیها money talks
                    تو فوتبال و کشتی کج و مسابقات مطرح خیلی وقتها پول میگیرن و به قصد میبازن
                    حالا اینا که دیگه اصلا چیزی نیست که بخواد راجبش بحث بشه
                    ویرایش توسط mohammad110 : https://www.traderha.com/member/7759-mohammad110 در ساعت 03-24-2013, 06:18 PM

نظر

• سلام و درود

معنی درد دل های بازاری را هم فهمیدیم . اینجا قراره راجع به بازار و اتفاقاتش صحبت بشه این حرفهارو لطفا" در پستهای زنگ تفریح بزنید نه اینجا .

با تشکر از همه دوستان
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• انتشارات چالش اخیرا کتابی منتشر کرد به نام "جادوگران بازارهای مالی نوین" تعیلات عید فرصتی ست داد بالاخره این کتاب را بشینیم و مطالعه کنیم.
                          توصیه میکنم بخونید کتاب رو.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                            انتشارات چالش اخیرا کتابی منتشر کرد به نام "جادوگران بازارهای مالی نوین" تعیلات عید فرصتی ست داد بالاخره این کتاب را بشینیم و مطالعه کنیم.
                            توصیه میکنم بخونید کتاب رو.
                            نيما جان جالب ميدوني چيه!؟

يادته تو بولتن هفتگي يه قسمتي داشتيم بنام مصاحبه!؟
                            تهيه كننده اين مصاحبه ها آقاي جك دي شواگر بود!
                            اين كتاب ترجمه همون مصاحبه هاست!
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              نيما جان جالب ميدوني چيه!؟

يادته تو بولتن هفتگي يه قسمتي داشتيم بنام مصاحبه!؟
                              تهيه كننده اين مصاحبه ها آقاي جك دي شواگر بود!
                              اين كتاب ترجمه همون مصاحبه هاست!
                              آره میدونم چون داشتم میخوندم یاد بولتن می افتادم.

هر از گاهی پیام یک تویحاتی می داد وقتی میخونم کتاب رو حرف های پیام یادم میومد

نظر

• به گزارش آی اس تی، بن برنانکی رئیس فدرال رزرو آمریکا تاکید کرد: به تازگی گفتگوی کوتاهی با باراک اوباما در خصوص وضعیت آینده ام داشتم و فکر می کنم دیگر مسئولیت شخصی در قبال سیاست های پولی انبساطی فدرال رزرو آمریکا ندارم.

بر اساس این گزارش وی تصریح کرد: من فکر نمی کنم که من تنها شخصی در جهان باشم که بتواند سیاست های پولی فدرال رزرو آمریکا را در شرایط کنونی مدیریت کند.

وی این اظهارات را در کنفرانس خبری در واشنگتن در پاسخ به سئوالی در خصوص وضعیت آینده کاری خود عنوان کرده است.

دوره مسئولیت برنانکی در فدرال رزرو آمریکا تا ژانویه سال آینده است. به نظر می رسد این اقتصاددان 59 ساله آمریکایی قصد دارد برای رسیدگی به زندگی خصوصی خود زودتر از موعد اعلام شده از این سمت کناره گیری کند.

احتمال استعفای برنانکی از ریاست فدرال رزرو آمریکا قوت گرفت - ( Tala.ir ) سایت طلا
                                ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X