اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• هیستوری این تریدر هندی چند وقته که از ذهنم بیرون نمیره!!

یک دیدگاه خیلی غریب نسبت به ترید.

96% موقعیتهای سود ده در حالی که میانگین پوزیشنهای سود ده برابر با 10 پیپ و ضرر ده با 11 پیپ است!!!!

شاید موضوع بی ربط باشد! یک تاپیک داشتم به نام "نظرات شخصی است " هر چی میگردم پیداش نمیکنم برای همین این جا مطرح کردم.

این دوست هندی در توضیحات روش معاملاتی اشاره کرده به پیوت لاینز و فیبوناچی برای همین کنجکاو شدم!

خوشبختانه لیست تریدها را میشه دید همراه با تاریخ و عکس.

دوستان اگر علاقه دارند لیست تریدها را بررسی کنند ببینیم داستان چیه! ناگفته پیداست که چنین نتیجه ای یعنی ترید بدون استاپ و با لوریج پایین.

ساعت تریدها بر اساس تایم -4 گرینویچ است.(نیویورک)

ارادتمند

پ.ن: به یابنده تاپیک گم شده مژدگانی خوبی اهدا میشود!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      دنیای عجیب غریبی شده، هر آنکه از راه می رسد ادعای خداییش گوش فلک را کر میکند. یکی نیست بگوید اگر مرد میدانی بسم الله، شنونده هستیم، چرا کلامی نمی گویی؟
      پشت هزارها کاه و پوشال مخفی شده ای و هر از گاهی سر برون می آوری و آتش بر خرمن خود می زنی و گمان آن می بری که آتش بر دامان ما کشیده ای!

روزگار و زندگی و عیش و نوش کوتاه است، به فکر نان باش که خربزه آب است. از قدیم گفته اند آن کس که بیشتر بگوید اشتباهش بیشتر است، اما تو اصلاً نمی گویی که اشتباهی هم کرده باشی!
      شده است جز یاوه و کینه توزی سخنی به زبان بیاوری؟

در مورد بازار حرف بسیار است، آنقدر می توان به عمق تحلیل گری ورود کرد که اگر شمه ای از آن را ببینی دستمال سفید را بالا می بری و الک های با کالیبر 100 ات را می آویزی!

بگذریم،.... دیری نمانده برای دوران برای خود بودن و تنها برای خود بودن، آن هنگام سلامتان خواهم گفت و برای یک نگاه ساده لحظه به لحظه عینک فروشی ها را می جویی.....

..::مخاطب در این جمع نیست و هیچ وقت هم اینجا نبوده و نخواهد آمد::..

نیما

تا حالا به این فکر کردی که بزنی تو کار ادبیات و فیلنامه نویسی!

جدی میگم ...

یاد دیالوگهای زنده یاد علی حاتمی میفتم.

ای ی درسا رو کجا خوندی؟ ا ی ی مشقا رو کجا کردی؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
        نیما

تا حالا به این فکر کردی که بزنی تو کار ادبیات و فیلنامه نویسی!

جدی میگم ...

یاد دیالوگهای زنده یاد علی حاتمی میفتم.

ای ی درسا رو کجا خوندی؟ ا ی ی مشقا رو کجا کردی؟
        سلام
        کلامی که از عمق وجود برآید لاجرم بر دل نشیند!

حرف زیاد هست و دردهای نگفته زیادتر!

پی نوشت: منم هر چی گشتم اون تاپیک "نظرات شخصی است" پیدا نکردم!

آقا مصطفی این تاپیک کجاست برادر؟
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها

پ.ن: به یابنده تاپیک گم شده مژدگانی خوبی اهدا میشود!!
          با سلام
          آقا ما تلاش بسیاری کردیم برای پیدا کردنش ولی انگار آب شده رفته زیر زمین

نظر

• خوب امروز من یک مرور کلی بر روی تمام پست های زده شده در فروم میکنم و اینکه ببینم بازار طی چند روزی که نبودیم به کجا شتابان حرکت کرده است !

بعد از این حرکات من دوباره پست های خودم درج میکنم !

مهندس جان درسی که از زندگی با افراد در فضای مجازی گرفتم اینه که سوء تفاهم ها به دلیل نبود نوع بیان مطالب و احساسات زیاد هست ! پس ما باید انعطافمون بالا ببریم و هر مطلبی رو به فال نیک بگیریم !

پیام جان تاپیک مربوطه اگر نیست شک نکنید ادغام شده... پس به سراغ MehranPCM بروید و جویا شوید !

ارادت
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• درود و سلام . از دوستان عزیزم یه سوال داشتم کسی میدونه امنیت متاتریدر در چه حدیه ایا کسی میتونه حکش کنه و وارد پلتفرم کسه دیگه بشه یا بروکری که توش حساب باز کردیم میتونه متای ما رو ببینه . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                درود و سلام . از دوستان عزیزم یه سوال داشتم کسی میدونه امنیت متاتریدر در چه حدیه ایا کسی میتونه حکش کنه و وارد پلتفرم کسه دیگه بشه یا بروکری که توش حساب باز کردیم میتونه متای ما رو ببینه . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده

سلام دوست عزیز

متاسفانه بله بدافزار های جدیدی وجود دارند که بدون شناسایی شدن توسط نرم افزارهای امنیتی قوی در حد اویرا و نورتون و کسپراسکای به راحتی هرچه تمام تر نام پوشه یا فایلی خاص و یا پسوندی خاص را در کامپیوتر قربانی جستجو و به مقصد از پیش تعیین شده می فرستند (خودتان فکر کنید چه خطراتی میتوانند داشته باشند )و بنده از نزدیک با این بدافزارهای محترم اشنایی داشتم متاسفانه !!!!!

و در مورد امنیت متاتریدر باید عرض کنم به ان صورت که پوزیشن های مارا یکی یکی چک و انالیز کنند و ... امکانات زیادی می طلبد که اگر هم باشددر مورد عده ای تریدر خاص وجود دارد اما به گونه ای دیگر افراد رو کاملا در ید قدرت خود دارند و ان وجود به قول دوستان پلاگین (که البته اسمش چیز دیگری است اما این پلاگین شناخته شده تر هست ) می باشد که اگر از درصدی خاص نسبت به زیانتان سود کنید پلاگین مربوطه به صورت اتوماتیک اجرا شده و انواع و اقسام عجایب را در متاتریدر مشاهده میکنید (اگر خواستین بنده کلکسیونی از این عجایب هزارگانه رو در کامپیوترم دارم که هیچ کدام را نتوانستم اثبات کنم و در زمره شبهات بازاری باقی ماندند !!!! )

در کل بنده به شما پیشنهاد میکنم اگر توانایی مالی خوبی دارید دو کامپیوتر داشته باشید که بر روی یکی فقط ترید و بر روی ان یکی کارهای دیگر انجام شود ولی چنانچه توانایی مالی انجام این کار را ندارید به راحتی نرم افزارهای امنیتی رو به زباله دان بفرستید (چون برای کار ما هیچ استفاده ای ندارند و تقریبا فقط جنبه تجاری دارند دقیقا مثل اکسپرت های تجاری موجود که گرافی سر به افلاک کشیده دارند ولی در عمل حساب را به سیاه چال میفرستند !!!!)

در عوض از دو هارد مجزا استفاده کنید وبر روی یکی فقط متا تریدر نصب کنید و ان یکی فایل های دیگر ( اگر دوست و یا اشنای حرفه ای در مسائل نرم افزار دارید بگویید هارد مربوط به متا رو برایتان یک طرفه کنند و امکان رایت رو محدود یا اگر خیلی حرفه ای باشند فقط قابل دسترسی برای موارد حیاتی که بد افزار خیلی سخت میتواند با ان نفوذ کند باز بگذارد ) و اگر این شخص را ندارید یک نرم افزار دیپ فریز که نامش Deep Frozen می باشد تهیه کرده و روی هاردمربوط به متاتریدر نصب نمایید (ویندوز مربوطه هم ترجیحا در همین هارد نصب شود )و ترجیحا هر چند ساعت سیستم خود را ریستارت نمایید با این کار هر تغییری در متا تریدر یا هارد شما اتفاق افتاده باشد مثل الوده شدن شدن و غیره ( جملگی به حالت اول باز میگردند فقط یادتان باشد اگر جای دیگر را فریز کنید بعد از هر ریستارت همه چیز اعم از هرچه به کامپیوتر وارد یا خارج شده باشد همه به حالت قبل باز میگردند )

در این صورت احتمال خرابکاری باز هم وجود دارد اما اگر بخواهم برایتان درصد احتمال خرابکاری با وجود نرم افزارهای امنیتی و بدون هیچ اقدام دیگر را ارزیابی کنیم باور کنید درصد امکان خرابکاری در سیستم شما 85 درصد و بالاتر خواهد بود !!!

اما با انجام مواردی که خدمتتان عرض کردم امکان خرابکاری تنها 15 درصد در کل و برای افراد در حد و اندازه افراد عادی زیر 2 درصد خواهد بود ( با متخصص این امر مشورت کردم و درصدها رو ایشون به بنده گفتند !!!) .

این پست حاصل چند ماه تحقیق و پژوهش بنده در این زمنیه بود که خوشحال شدم موقعیتی پیش اومد که انرا خدمت دوستان عزیز و همکاران دوست داشتنی خودم به اشتراک بگذارم .

پاینده و برقرار باشید .
                ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 04-03-2013, 04:50 PM
                خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• ممنون دوست عزیز . میشه بیشتر توضیح بدید در مورد پلاگین . منظورتون اینه که وقتی من سودم بیشتر از ضرر بشه این اتفاق میفته . و سوال بعدیم اینه که بروکرم میتونه متای منو ببینه. ممنون

نظر

ممنون دوست عزیز . میشه بیشتر توضیح بدید در مورد پلاگین . منظورتون اینه که وقتی من سودم بیشتر از ضرر بشه این اتفاق میفته . و سوال بعدیم اینه که بروکرم میتونه متای منو ببینه. ممنون
                    ببینید در مورد پلاگین محاسبات هر بروکر متفاوت با بروکر دیگری است مثلا بروکری در حال جذب مشتری یا پیشرفت است شاید این پلاگین ها به ازای سود 4 برابر نسبت به ضرر هایتان اجرا شود و در بروکری دزد و و کلاه بردار مثل .... اگر تنها یک دلار بیشتر سود کنید این بلایا بر سر متاتریدر نازل شوند و این که محاسبات هر بروکر چگونه خواهد بود بنده نمیدانم !!!

در مورد دیدن متاتریدر اگر پست قبلی رو با دقت مطالعه کنید گفتم که انجام این عمل اگر هم باشد (البته از نظر تئوری کاملا ممکن است ) در مورد عده ای خاص با سابقه بالا انجام میشود نه مثلا برای شخصی که سه ماه متوالی حسابش را 2 برابر کرده باشد !!! (این سپیدموی ها از این خم ابروها و این کرشمه ها زیاد دیدن !!! )

در هر صورت شاید همانطور که گفتم با دو برابر شدن حسابتان حساب شما را نیز مانیتور کنند که ان هم از محاسبات بنده نوعی خارج است و فقط برورک مربوطه میتواند به سوالتان پاسخ دقیق بدهد !!!

امیدوارم جواب بنده مورد استفاده واقع شده باشد

موفق باشید ...
                    ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 04-03-2013, 05:28 PM
                    خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
                      ببینید در مورد پلاگین محاسبات هر بروکر متفاوت با بروکر دیگری است مثلا بروکری در حال جذب مشتری یا پیشرفت است شاید این پلاگین ها به ازای سود 4 برابر نسبت به ضرر هایتان اجرا شود و در بروکری دزد و و کلاه بردار مثل .... اگر تنها یک دلار بیشتر سود کنید این بلایا بر سر متاتریدر نازل شوند و این که محاسبات هر بروکر چگونه خواهد بود بنده نمیدانم !!!

در مورد دیدن متاتریدر اگر پست قبلی رو با دقت مطالعه کنید گفتم که انجام این عمل اگر هم باشد (البته از نظر تئوری کاملا ممکن است ) در مورد عده ای خاص با سابقه بالا انجام میشود نه مثلا برای شخصی که سه ماه متوالی حسابش را 2 برابر کرده باشد !!! (این سپیدموی ها از این خم ابروها و این کرشمه ها زیاد دیدن !!! )

در هر صورت شاید همانطور که گفتم با دو برابر شدن حسابتان حساب شما را نیز مانیتور کنند که ان هم از محاسبات بنده نوعی خارج است و فقط برورک مربوطه میتواند به سوالتان پاسخ دقیق بدهد !!!

امیدوارم جواب بنده مورد استفاده واقع شده باشد

موفق باشید ...
                      ممنون دوست عزیزم که کمکم کردی . از اساتید این فروم که سابقه چند ساله دارن تقاضا دارم به این سوال من جواب بدن ممنون میشم اساتیدی چون اقا نیما . اقا پیام . اقای دکتر بهزادی که تجربه زیادی توی کار دارن و تمام عزیزانی که دارن از این بازار سود میگیرن و به صورت حرفه ای کار میکنن
                      ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 04-03-2013, 05:44 PM

نظر

ممنون دوست عزیزم که کمکم کردی . از اساتید این فروم که سابقه چند ساله دارن تقاضا دارم به این سوال من جواب بدن ممنون میشم اساتیدی چون اقا نیما . اقا پیام . اقای دکتر بهزادی که تجربه زیادی توی کار دارن و تمام عزیزانی که دارن از این بازار سود میگیرن و به صورت حرفه ای کار میکنن
                        سلام
                        اطلاعاتی در این زمینه ندارم
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          سلام
                          اطلاعاتی در این زمینه ندارم
                          مرسی استاد نیما . من 8 ماهه به سختی کار و تلاش کردم تا توی این بازار موفق بشم خدا را سپاس با کمک این سایت محترم و شما و دیگر دوستان عزیزم موفقم شدم و کارم رو از امروز به صورت حرفه ای اغاز کردم فقط تنها موردی که واسم مونده بود همین امنیت متا تریدر بود که نمی دونستم و گفتم شاید بچه ها بدونن واسه همین مطرح کردم فکرش رو بکنید مثلا حسابم 10000 دلار بشه میشه 35000000 تومان باید از نظر امنیتی قوی باشه که حک نشه یا اقای بهزادی که چند صد هزار دلار موجودی حساب دارن . از اقای دکتر بهزادی تقاضا دارم اگه اطلاعی در این زمینه دارن بگن . موفق باشید

نظر

مرسی استاد نیما . من 8 ماهه به سختی کار و تلاش کردم تا توی این بازار موفق بشم خدا را سپاس با کمک این سایت محترم و شما و دیگر دوستان عزیزم موفقم شدم و کارم رو از امروز به صورت حرفه ای اغاز کردم فقط تنها موردی که واسم مونده بود همین امنیت متا تریدر بود که نمی دونستم و گفتم شاید بچه ها بدونن واسه همین مطرح کردم فکرش رو بکنید مثلا حسابم 10000 دلار بشه میشه 35000000 تومان باید از نظر امنیتی قوی باشه که حک نشه یا اقای بهزادی که چند صد هزار دلار موجودی حساب دارن . از اقای دکتر بهزادی تقاضا دارم اگه اطلاعی در این زمینه دارن بگن . موفق باشید
                            اخوی!!
                            اصلا فکر نکنم هک کردن متاتریدر به درد کسی بخوره چون متاتریدر فقط ابزاری برای ترید کردن هست و کارهایی مثل تراکنشهای مالی شما از طریق کابین شخصی شما در بروکر مربوطه انجام میشه! پس زیاد روی امنیت متاتریدر حساس نشید.

نظر

دسترسی به متا تریدر شما چه فایده ای به حال من دارد؟
                              اگر واقعا ده هزار دلار در حساب داشته باشید تقریبا همیشه دارید حساب رو چک میکنید.
                              فرضا هم یه پوزیشن برای شما باز کنم چه می شود؟
                              من تا به حال نشنیدم که کسی بگوید بدون اینکه پوزیشنی بگرید پوزیشنی در حسابش درج شود
                              چیزی که آلفرد می گوید بحث دیلینگ دسک است و اینها
                              ربطی به هک کردن کامپیوتر شما ندارد

نظر

• مرسی علی جون من منظورم اولا دست کاری در معاملات چه از طریق هر کسی یا از طریق بروکر بود و دوم اینکه تو دوست نداری ببینی مثلا یکی که در هفته 10 تا 20 درصد سود میکنه چطوری داره معامله میکنه و میشه لطف کنی بگی دیلینگ دسک چیه

نظر

پردازش ...
                                X