اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره سوم درس آموزش متاتریدر 1

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

شماره دانشجویی 73064953

ویرایش توسط tahmasbi : https://www.traderha.com/member/29805-tahmasbi در ساعت 01-12-2019, 01:37 AM

نظر

شماره دانشجویی 73064953

ویرایش توسط tahmasbi : https://www.traderha.com/member/29805-tahmasbi در ساعت 01-12-2019, 01:38 AM

نظر

ارسال پروژه

عمادالدین حمادی
        73067902

ساخت تمپلیت

ساخت پروفایل کاری

برام سوالاتی ایجاد شد:
        الف. من به صورت غیر عمد یکی از تمپلیت های فابریک نرم افزار را delete کردم. چگونه میتوانم آنرا بازیابی کنم؟
        ب. چگونه میتوان از یک چارت تمپلیت زدایی کرد و آنرا به حالت اولیه برگرداند؟
        پ. اگر ممکنه بفرمایید دقیقا چه اجزایی با Save کردن تمپلیت برای همیشه Save می شوند و یا با Load کردن تمپلیت بر روی یک چارت دیگر ظاهر می شوند؟ مثلا وقتی که من یک تمپلیت را با تایم فریم Daily سیو کردم، هنگامی که این تمپلیت را بر روی یک چارت دیگر لود کردم، اکثر چیزها روی این نمودار اعمال شد ولی مثلا Daily بودن نمودار اعمال نشد.

متشکرم

نظر

شماره دانشجویی 73064953

نظر

سلام
            حسن پور هستم ش.د73067764
            الف. تمپلیت باید دوباره ساخته و سیو بشه اگه برات خیلی مهم هست یه ایمیل به من بده همه برات ارسال کنم dualravi@gmail.com
            ب. تمپلیت برنمیگرده ولی میتونیم عوض کنیم و با تمپلیتی که مدنظر داریم جابجا کنیم
            پ. معمولا اندیکاتورها ،اوسیلاتورها ، پروپرتیز (F8) ، زووم ، نوع نمودار (شمعی ،خطی و میله ایی) و اطلاعاتی که روی نمودار ترسیم میکنیم (روی تایم فریم پیش فرض خودمون) در تمپلیت ذخیره میشوند البته اطلاعات روی نمودار (مثل خطوط ، فیبوناچی، علامتها و غیره ) ترسیم میکنیم بهتره توی تمپلیت ذخیره نکنیم چون توی نمودار جدید یا جفت ارز دیگه و یا تایم فریم دیگه بکارمون نمیاد و یا اینکه اینقدر جابجا لود میشه که باید کلی بگردی تا یه فیبوناچی یا چندتا علامت رو توی صفحه نمودار پیدا کنی و بعبارتی ارزش ذخیره سازی ندارن و درضمن تایم فریم از مواردی هست که ذخیره نمیشه
            اینها اطلاعاتی هست که با سعی و خط من بدست آوردم اگه اشکالی در کارم هست استاد عزیز اصلاح بفرمایید
            باتشکر

نظر

ممنونم از شما دوست عزیز، اطلاعات کاملی را بیان کردید.

نظر

با سلام وخسته باشید
                ش.د73064417
                موضوع پروزه:ایجاد ;eprofiles&template

نظر

تشکر از شما

نوشته اصلی توسط tahmasbi نمایش پست ها
                  شماره دانشجویی 73064953
                  لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
                  ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
                  ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
                  ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
                  ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

الف: تعدادی تمپلیت و پروفایل در خود متاتریدر وجود دارد که صرفا برای مثال و پیش فرض گذاشته شده و حذف شدن آن هیچ ایرادی ایرادی ایجاد نمیکند. راه ساده ای برای بازگردانی نیست و نیازی هم نیست.
                    ب: کافیست همه تمپلیت ها را حذف کنید. ضمنا این دو کاری که فرمودید به چه خاطری باید انجام بشود من که نیازی احساس نکردم اما بهرحال شرح دادم. برای این امور از نصب مجدد هم میتوانید استفاده کنید.
                    پ: اندیکاتورها + ظاهر نمودارها - قطعا تمپلیت برای مواردی است که عرض شد و زمان را خودتان باید تنظیم کنید.

نوشته اصلی توسط emad77real نمایش پست ها
                    عمادالدین حمادی
                    73067902

ساخت تمپلیت

ساخت پروفایل کاری

برام سوالاتی ایجاد شد:
                    الف. من به صورت غیر عمد یکی از تمپلیت های فابریک نرم افزار را delete کردم. چگونه میتوانم آنرا بازیابی کنم؟
                    ب. چگونه میتوان از یک چارت تمپلیت زدایی کرد و آنرا به حالت اولیه برگرداند؟
                    پ. اگر ممکنه بفرمایید دقیقا چه اجزایی با Save کردن تمپلیت برای همیشه Save می شوند و یا با Load کردن تمپلیت بر روی یک چارت دیگر ظاهر می شوند؟ مثلا وقتی که من یک تمپلیت را با تایم فریم Daily سیو کردم، هنگامی که این تمپلیت را بر روی یک چارت دیگر لود کردم، اکثر چیزها روی این نمودار اعمال شد ولی مثلا Daily بودن نمودار اعمال نشد.

متشکرم

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• کار شما ارزنده هست و از توضیحاتی که دادید تشکر ویژه میکنم.

پ.ن: من چون به ترتیب پستها رو بررسی میکنم و پاسخ شما رو الان دیدم وگرنه از همین صحبتهای شما استفاده میکردم و مجدد توضیح نمیدادم. بهرحال ممنونم.

نوشته اصلی توسط RezaHP نمایش پست ها
                      سلام
                      حسن پور هستم ش.د73067764
                      الف. تمپلیت باید دوباره ساخته و سیو بشه اگه برات خیلی مهم هست یه ایمیل به من بده همه برات ارسال کنم dualravi@gmail.com
                      ب. تمپلیت برنمیگرده ولی میتونیم عوض کنیم و با تمپلیتی که مدنظر داریم جابجا کنیم
                      پ. معمولا اندیکاتورها ،اوسیلاتورها ، پروپرتیز (F8) ، زووم ، نوع نمودار (شمعی ،خطی و میله ایی) و اطلاعاتی که روی نمودار ترسیم میکنیم (روی تایم فریم پیش فرض خودمون) در تمپلیت ذخیره میشوند البته اطلاعات روی نمودار (مثل خطوط ، فیبوناچی، علامتها و غیره ) ترسیم میکنیم بهتره توی تمپلیت ذخیره نکنیم چون توی نمودار جدید یا جفت ارز دیگه و یا تایم فریم دیگه بکارمون نمیاد و یا اینکه اینقدر جابجا لود میشه که باید کلی بگردی تا یه فیبوناچی یا چندتا علامت رو توی صفحه نمودار پیدا کنی و بعبارتی ارزش ذخیره سازی ندارن و درضمن تایم فریم از مواردی هست که ذخیره نمیشه
                      اینها اطلاعاتی هست که با سعی و خط من بدست آوردم اگه اشکالی در کارم هست استاد عزیز اصلاح بفرمایید
                      باتشکر
                      ویرایش توسط PCMCoach : https://www.traderha.com/member/28602-pcmcoach در ساعت 01-13-2019, 01:19 PM

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سپاسگزارم

نوشته اصلی توسط saeed63 نمایش پست ها
                        با سلام وخسته باشید
                        ش.د73064417
                        موضوع پروزه:ایجاد ;eprofiles&template