اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره دوم درس تحلیل تکنیکال پیشرفته

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پروژه تکنیکال پیشرفته جلسه سوم

با سلام و خسته نباشید.
    ضمن عرض پوزش برای تاخیر در ارسال پروژه به جهت نقص سیستم شخصی

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1557175821521.png
    http://pcmupload.traderha.com/uploads/1557175821662.png
    http://pcmupload.traderha.com/uploads/155717582183.png
    http://pcmupload.traderha.com/uploads/1557175821944.png
    http://pcmupload.traderha.com/uploads/1557175822085.png
    موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

پروژه تکنیکال پیشرفته جلسه سوم

با سلام جناب درزی
      من تمام پروژهها را بصورت لینک عکس ارسال کردم بعد از دیدن ویدئوی بررسی پروژه متاتریدر متوجه شدم که اشتباه ارسال می کردم (چون فکر میکردم اونطوری درستر و راحت تر باشه برای مشاهده) آخرین پروژه را بصورت درست ارسال میکنم اگه نیاز هست دو پروژه قبلی ارسالی را هم بصورت صحیح بفرستم؟
      میخواستم پست های ارسالی را ویرایش کنم ولی نمیدونم امکانش هست یا نه؟
      پست ارسالی قبلی قابل ویرایش نیست ولی این پست را من دو بار ویرایش کردم.
      با عرض پوزش

ویرایش توسط yasser moafi : https://www.traderha.com/member/28963-yasser-moafi در ساعت 05-07-2019, 02:47 AM
      موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

سلام، ممنون از توجه شما، نه دیگه اونارو نیازی نیست مجدد بزنید. سپاس

نوشته اصلی توسط yasser moafi نمایش پست ها
        با سلام جناب درزی
        من تمام پروژهها را بصورت لینک عکس ارسال کردم بعد از دیدن ویدئوی بررسی پروژه متاتریدر متوجه شدم که اشتباه ارسال می کردم (چون فکر میکردم اونطوری درستر و راحت تر باشه برای مشاهده) آخرین پروژه را بصورت درست ارسال میکنم اگه نیاز هست دو پروژه قبلی ارسالی را هم بصورت صحیح بفرستم؟
        میخواستم پست های ارسالی را ویرایش کنم ولی نمیدونم امکانش هست یا نه؟
        پست ارسالی قبلی قابل ویرایش نیست ولی این پست را من دو بار ویرایش کردم.
        با عرض پوزش

لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
        ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
        ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
        ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
        ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

دوستان سلام
          عجیب نیست که عده زیادی از دوستان در درس کارگاه متاتریدر2 ثبت نام نمیکنید در حالی که مجاز هستید و این بار دوم هست که ارائه میشه که عقب نیفتید! بعدا اگر ارائه نشد گلایه نکنیدا
          لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
          ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
          ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
          ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
          ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

تمرين جلسه سوم . چارت سوم . تحليل کامل يورو پوند در تايم روزانه شاهينی
            @mechatronic1383
            براه بادیه رفتن به از نشستن باطل . وگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

نظر

تمرین جلسه سوم . چارت چهارم . تحلیل کامل یورو پوند در تایم 4 ساعته
              @mechatronic1383

نظر

تمرین جلسه سوم . چارت پنجم تحلیل کامل طلا در تایم 30 دقیقه.
                @mechatronic1383

نظر

تمرین جلسه سوم . چارت ششم تحلیل کامل پوند اوزی. در تایم روزانه
                  ویرایش توسط Isometric : https://www.traderha.com/member/28929-isometric در ساعت 05-09-2019, 10:23 AM
                  @mechatronic1383

نظر

مرین جلسه سوم . چارت هفتم تحلیل کامل پوند اوزی. در تایم 30 دقیقه
                    @mechatronic1383

نظر

پروژه سوم

باسلام
                      محمد مهدی همت
                      73067245

نظر

سلام استاد عزیز
                        مسعود قهرمانی
                        73067297 پروژه سوم

نظر

با سلام مهدی زرگر هستم با شماره دانشجویی 73067150.نصاویر زیر مربوط به پروژه دوم درس تحلیل تکنیکال 2 هستند

AudNzd-ravand sodi-jpg.jpg

در تصویر بالا که مربوط به AUDNZD میباشد با استفاده از اندیکاتورهای تمساح ، استوکاستیک و دی ام آِی روند صعودی تائید میشود

eurjpy-ravand nozoli-jpg.jpg
                          تصویر بالا مربوط به eurjpy میباشد روند نزولی با استفاده از دی ام آی و اینکه قیمت زیر موینگ های 50 و 100 قرار گرفته و کراس نزولی مویینگ 50 با 100 نشان دهنده روند نزولی در نمودار میباشد

chfjpy-ehtemal charkheshe-jpg.jpg
                          تصویر بالا chfjpy را نشان میدهد که همزمان با واکنش قیمت به لاین پایینی بولینگر باند RSI و استوکاستیک هم کراس صعودی تشکیل داده اند که احتمال تغیر روند را از نزولی به صعودی نشان میدهد

EurCad-talfig indicator va tarsimi ehtemal charkheshe-jpg.jpg
                          در تصویر بالا EURCAD در کف کانال با شکست خط روند نزولی وو عبور از مویینک 21 روزه و همینطور عبور RSI از سطح 50 و کراس استوکاستیک آغاز یک روند صعودی حداقل تا مقاومت میدلاین کانال نشان میدهد

GbpUsd-jpg.jpg
                          تصویر بالا GBPUSD را نشان میدهد که پس از واکنش به کف کانال و همینطور شکست ضلع بالایی مثلث و انجام پولبک به خط شکسته شده و ایجاد واگرایی مثبت در مکدی احتمال رشد تا میدلاین کانال را محتمل میکند

نظر

تمرین جلسه 3

با سلام و خسته نباشید

شماره دانشجویی:73067238

1:

2:

3:

4:

5:

6:

باتشکر :حسین علیزاده

نظر